Niemcy - 3. Liga

7. kolejka - 3. Liga

  • przełożony
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 25.10 13:00
  • 25.10 14:00
  • 26.10 19:00

Tabela 3. Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   1. FC Saarbrücken 5 13   4 1 0   11 - 3 8
2   FC Viktoria Köln 6 13   4 1 1   10 - 6 4
3   FC Hansa Rostock 6 11   3 2 1   9 - 7 2
4   TSV 1860 Monachium 6 11   3 2 1   12 - 7 5
5   SC Verl 1924 6 10   3 1 2   11 - 7 4
6   FSV Zwickau 6 10   3 1 2   9 - 7 2
7   FC Ingolstadt 04 6 10   3 1 2   7 - 6 1
8   SG Dynamo Drezno 6 10   3 1 2   5 - 6 -1
9   SV Wehen Wiesbaden 6 9   2 3 1   8 - 3 5
10   SV Türkgücü-Ataspor München 6 9   2 3 1   13 - 11 2
11   SpVgg Unterhaching 6 9   3 0 3   6 - 6 0
12   SV Waldhof Mannheim 07 6 7   1 4 1   10 - 10 0
13   FC Bayern München II 6 6   1 3 2   8 - 9 -1
14   Hallescher FC 5 6   2 0 3   6 - 9 -3
15   MSV Duisburg 4 5   1 2 1   4 - 5 -1
16   KFC Uerdingen 05 6 5   1 2 3   4 - 10 -6
17   1. FC Kaiserslautern 6 4   0 4 2   4 - 8 -4
18   1. FC Magdeburg 6 4   1 1 4   4 - 9 -5
19   SV Meppen 1912 6 3   1 0 5   6 - 12 -6
20   VfB Lübeck 6 2   0 2 4   6 - 12 -6
  • Zespół w trakcie meczu

8. kolejka (następna)

  • 30.10 19:00
  • 31.10 14:00
  • 31.10 14:00
  • 31.10 14:00
  • 31.10 14:00
  • 31.10 14:00
  • 31.10 14:00
  • 01.11 13:00
  • 01.11 14:00
  • 02.11 19:00

Strzelcy 3. Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Petar Slišković(SV Türkgücü-Ataspor München) 5 0
Joseph Boyamba(SV Waldhof Mannheim 07) 4 0
Johannes Wurtz(SV Wehen Wiesbaden) 4 0

Kartkowicze 3. Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dominik Franke(FC Ingolstadt 04) 1 3 4
Dave Gnaase(KFC Uerdingen 05) 1 2 3
Marvin Pourié(1. FC Kaiserslautern) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 3. Liga

7. kolejka

  • przełożony  
    FSV Zwickau SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 24.10 14:00  
    MSV Duisburg KFC Uerdingen 05 -
  • 24.10 14:00  
    VfB Lübeck Hallescher FC -
  • 24.10 14:00  
    1. FC Magdeburg SV Wehen Wiesbaden -
  • 24.10 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Viktoria Köln -
  • 24.10 14:00  
    FC Ingolstadt 04 SG Dynamo Drezno -
  • 24.10 14:00  
    SV Meppen 1912 1. FC Kaiserslautern -
  • 25.10 13:00  
    1. FC Saarbrücken SC Verl 1924 -
  • 25.10 14:00  
    FC Bayern München II SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 26.10 19:00  
    SpVgg Unterhaching TSV 1860 Monachium -

8. kolejka

  • 30.10 19:00  
    FC Viktoria Köln VfB Lübeck -
  • 31.10 14:00  
    TSV 1860 Monachium MSV Duisburg -
  • 31.10 14:00  
    Hallescher FC SpVgg Unterhaching -
  • 31.10 14:00  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Saarbrücken -
  • 31.10 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Magdeburg -
  • 31.10 14:00  
    SG Dynamo Drezno SV Meppen 1912 -
  • 31.10 14:00  
    SC Verl 1924 FSV Zwickau -
  • 01.11 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Bayern München II -
  • 01.11 14:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Ingolstadt 04 -
  • 02.11 19:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Hansa Rostock -

9. kolejka

  • 06.11 19:00  
    FC Ingolstadt 04 SV Wehen Wiesbaden -
  • 07.11 14:00  
    SV Meppen 1912 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 07.11 14:00  
    TSV 1860 Monachium Hallescher FC -
  • 07.11 14:00  
    FSV Zwickau 1. FC Kaiserslautern -
  • 07.11 14:00  
    1. FC Saarbrücken SG Dynamo Drezno -
  • 07.11 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 07.11 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Bayern München II -
  • 08.11 13:00  
    SpVgg Unterhaching SC Verl 1924 -
  • 08.11 14:00  
    VfB Lübeck KFC Uerdingen 05 -
  • 09.11 19:00  
    MSV Duisburg FC Viktoria Köln -

10. kolejka

  • 13.11 19:00  
    FC Viktoria Köln 1. FC Saarbrücken -
  • 14.11 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SpVgg Unterhaching -
  • 14.11 14:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München MSV Duisburg -
  • 14.11 14:00  
    Hallescher FC FC Hansa Rostock -
  • 14.11 14:00  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Magdeburg -
  • 14.11 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Zwickau -
  • 14.11 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Ingolstadt 04 -
  • 15.11 13:00  
    FC Bayern München II SV Meppen 1912 -
  • 15.11 14:00  
    SG Dynamo Drezno TSV 1860 Monachium -
  • 16.11 19:00  
    SC Verl 1924 VfB Lübeck -

11. kolejka

  • 20.11 19:00  
    MSV Duisburg SC Verl 1924 -
  • 21.11 14:00  
    FSV Zwickau SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 21.11 14:00  
    FC Hansa Rostock SG Dynamo Drezno -
  • 21.11 14:00  
    1. FC Saarbrücken SV Wehen Wiesbaden -
  • 21.11 14:00  
    Hallescher FC 1. FC Kaiserslautern -
  • 21.11 14:00  
    SV Meppen 1912 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 21.11 14:00  
    TSV 1860 Monachium KFC Uerdingen 05 -
  • 22.11 13:00  
    VfB Lübeck FC Bayern München II -
  • 22.11 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Viktoria Köln -
  • 22.11 15:00  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Magdeburg -

12. kolejka

  • 24.11 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Saarbrücken -
  • 24.11 19:00  
    SC Verl 1924 TSV 1860 Monachium -
  • 24.11 19:00  
    KFC Uerdingen 05 Hallescher FC -
  • 24.11 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden SV Meppen 1912 -
  • 24.11 19:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 MSV Duisburg -
  • 25.11 19:00  
    1. FC Kaiserslautern VfB Lübeck -
  • 25.11 19:00  
    FC Bayern München II FC Ingolstadt 04 -
  • 25.11 19:00  
    SG Dynamo Drezno SpVgg Unterhaching -
  • 25.11 19:00  
    1. FC Magdeburg FC Hansa Rostock -
  • 25.11 19:00  
    FC Viktoria Köln FSV Zwickau -

13. kolejka

  • 27.11 19:00  
    KFC Uerdingen 05 SC Verl 1924 -
  • 28.11 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 28.11 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Wehen Wiesbaden -
  • 28.11 14:00  
    VfB Lübeck SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 28.11 14:00  
    FSV Zwickau 1. FC Magdeburg -
  • 28.11 14:00  
    Hallescher FC FC Viktoria Köln -
  • 28.11 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Bayern München II -
  • 29.11 13:00  
    MSV Duisburg SG Dynamo Drezno -
  • 29.11 14:00  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Kaiserslautern -
  • 30.11 19:00  
    SV Meppen 1912 FC Ingolstadt 04 -

14. kolejka

  • 04.12 19:00  
    1. FC Magdeburg SV Meppen 1912 -
  • 05.12 14:00  
    SG Dynamo Drezno KFC Uerdingen 05 -
  • 05.12 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Saarbrücken -
  • 05.12 14:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München SpVgg Unterhaching -
  • 05.12 14:00  
    FC Ingolstadt 04 VfB Lübeck -
  • 05.12 14:00  
    FC Viktoria Köln TSV 1860 Monachium -
  • 05.12 14:00  
    1. FC Kaiserslautern MSV Duisburg -
  • 06.12 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Hansa Rostock -
  • 06.12 14:00  
    SC Verl 1924 Hallescher FC -
  • 07.12 19:00  
    FC Bayern München II FSV Zwickau -

15. kolejka

  • 11.12 19:00  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Kaiserslautern -
  • 12.12 14:00  
    VfB Lübeck 1. FC Magdeburg -
  • 12.12 14:00  
    SC Verl 1924 FC Viktoria Köln -
  • 12.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 12.12 14:00  
    Hallescher FC SG Dynamo Drezno -
  • 12.12 14:00  
    MSV Duisburg SV Wehen Wiesbaden -
  • 12.12 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 13.12 13:00  
    1. FC Saarbrücken FC Bayern München II -
  • 13.12 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Meppen 1912 -
  • 13.12 15:00  
    FSV Zwickau FC Ingolstadt 04 -

16. kolejka

  • 15.12 19:00  
    1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium -
  • 15.12 19:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 SpVgg Unterhaching -
  • 15.12 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München Hallescher FC -
  • 15.12 19:00  
    SG Dynamo Drezno SC Verl 1924 -
  • 15.12 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden VfB Lübeck -
  • 16.12 19:00  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 16.12 19:00  
    FC Ingolstadt 04 FC Hansa Rostock -
  • 16.12 19:00  
    FC Bayern München II MSV Duisburg -
  • 16.12 19:00  
    1. FC Magdeburg 1. FC Saarbrücken -
  • 16.12 19:00  
    FC Viktoria Köln KFC Uerdingen 05 -

17. kolejka

  • 19.12  
    1. FC Saarbrücken FC Ingolstadt 04 -
  • 19.12  
    FSV Zwickau FC Hansa Rostock -
  • 19.12  
    MSV Duisburg 1. FC Magdeburg -
  • 19.12  
    Hallescher FC SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 19.12  
    TSV 1860 Monachium SV Wehen Wiesbaden -
  • 19.12  
    SpVgg Unterhaching FC Bayern München II -
  • 19.12  
    SC Verl 1924 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 19.12  
    VfB Lübeck SV Meppen 1912 -
  • 19.12  
    FC Viktoria Köln SG Dynamo Drezno -
  • 19.12  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Kaiserslautern -

18. kolejka

  • 09.01  
    FC Ingolstadt 04 MSV Duisburg -
  • 09.01  
    SV Wehen Wiesbaden Hallescher FC -
  • 09.01  
    FC Bayern München II TSV 1860 Monachium -
  • 09.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München SG Dynamo Drezno -
  • 09.01  
    1. FC Kaiserslautern FC Viktoria Köln -
  • 09.01  
    1. FC Magdeburg KFC Uerdingen 05 -
  • 09.01  
    SV Meppen 1912 1. FC Saarbrücken -
  • 09.01  
    SV Waldhof Mannheim 07 SC Verl 1924 -
  • 09.01  
    FC Hansa Rostock SpVgg Unterhaching -
  • 09.01  
    FSV Zwickau VfB Lübeck -

19. kolejka

  • 16.01  
    VfB Lübeck FC Hansa Rostock -
  • 16.01  
    SC Verl 1924 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.01  
    FC Viktoria Köln SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 16.01  
    1. FC Saarbrücken FSV Zwickau -
  • 16.01  
    KFC Uerdingen 05 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 16.01  
    Hallescher FC FC Bayern München II -
  • 16.01  
    MSV Duisburg SV Meppen 1912 -
  • 16.01  
    TSV 1860 Monachium FC Ingolstadt 04 -
  • 16.01  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Magdeburg -
  • 16.01  
    SG Dynamo Drezno SV Wehen Wiesbaden -

20. kolejka

  • 23.01  
    Hallescher FC 1. FC Magdeburg -
  • 23.01  
    1. FC Saarbrücken VfB Lübeck -
  • 23.01  
    KFC Uerdingen 05 FC Ingolstadt 04 -
  • 23.01  
    SpVgg Unterhaching FSV Zwickau -
  • 23.01  
    MSV Duisburg FC Hansa Rostock -
  • 23.01  
    TSV 1860 Monachium SV Meppen 1912 -
  • 23.01  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Kaiserslautern -
  • 23.01  
    SC Verl 1924 SV Wehen Wiesbaden -
  • 23.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Bayern München II -
  • 23.01  
    FC Viktoria Köln SV Waldhof Mannheim 07 -

21. kolejka

  • 26.01  
    SV Meppen 1912 KFC Uerdingen 05 -
  • 26.01  
    1. FC Kaiserslautern SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 26.01  
    FC Bayern München II SC Verl 1924 -
  • 26.01  
    SV Waldhof Mannheim 07 SG Dynamo Drezno -
  • 26.01  
    FSV Zwickau MSV Duisburg -
  • 26.01  
    SV Wehen Wiesbaden FC Viktoria Köln -
  • 26.01  
    VfB Lübeck SpVgg Unterhaching -
  • 26.01  
    FC Ingolstadt 04 Hallescher FC -
  • 26.01  
    FC Hansa Rostock 1. FC Saarbrücken -
  • 26.01  
    1. FC Magdeburg TSV 1860 Monachium -

22. kolejka

  • 30.01  
    Hallescher FC 1. FC Saarbrücken -
  • 30.01  
    TSV 1860 Monachium FSV Zwickau -
  • 30.01  
    SpVgg Unterhaching FC Ingolstadt 04 -
  • 30.01  
    SG Dynamo Drezno FC Bayern München II -
  • 30.01  
    SC Verl 1924 SV Meppen 1912 -
  • 30.01  
    FC Viktoria Köln 1. FC Magdeburg -
  • 30.01  
    MSV Duisburg VfB Lübeck -
  • 30.01  
    1. FC Kaiserslautern SV Wehen Wiesbaden -
  • 30.01  
    KFC Uerdingen 05 FC Hansa Rostock -
  • 30.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Waldhof Mannheim 07 -

23. kolejka

  • 06.02  
    FSV Zwickau Hallescher FC -
  • 06.02  
    1. FC Saarbrücken MSV Duisburg -
  • 06.02  
    FC Ingolstadt 04 FC Viktoria Köln -
  • 06.02  
    SV Meppen 1912 SpVgg Unterhaching -
  • 06.02  
    VfB Lübeck TSV 1860 Monachium -
  • 06.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.02  
    1. FC Magdeburg SG Dynamo Drezno -
  • 06.02  
    FC Hansa Rostock SC Verl 1924 -
  • 06.02  
    SV Wehen Wiesbaden SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 06.02  
    FC Bayern München II KFC Uerdingen 05 -

24. kolejka

  • 13.02  
    TSV 1860 Monachium FC Hansa Rostock -
  • 13.02  
    Hallescher FC MSV Duisburg -
  • 13.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Magdeburg -
  • 13.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Wehen Wiesbaden -
  • 13.02  
    KFC Uerdingen 05 FSV Zwickau -
  • 13.02  
    FC Viktoria Köln SV Meppen 1912 -
  • 13.02  
    1. FC Kaiserslautern FC Bayern München II -
  • 13.02  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Saarbrücken -
  • 13.02  
    SC Verl 1924 FC Ingolstadt 04 -
  • 13.02  
    SG Dynamo Drezno VfB Lübeck -

25. kolejka

  • 20.02  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.02  
    MSV Duisburg SpVgg Unterhaching -
  • 20.02  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 20.02  
    FC Hansa Rostock SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.02  
    FSV Zwickau SG Dynamo Drezno -
  • 20.02  
    1. FC Magdeburg SC Verl 1924 -
  • 20.02  
    FC Bayern München II FC Viktoria Köln -
  • 20.02  
    1. FC Saarbrücken TSV 1860 Monachium -
  • 20.02  
    SV Wehen Wiesbaden KFC Uerdingen 05 -
  • 20.02  
    VfB Lübeck SV Türkgücü-Ataspor München -

26. kolejka

  • 27.02  
    1. FC Kaiserslautern SV Meppen 1912 -
  • 27.02  
    Hallescher FC VfB Lübeck -
  • 27.02  
    FC Viktoria Köln FC Hansa Rostock -
  • 27.02  
    SG Dynamo Drezno FC Ingolstadt 04 -
  • 27.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Bayern München II -
  • 27.02  
    SC Verl 1924 1. FC Saarbrücken -
  • 27.02  
    KFC Uerdingen 05 MSV Duisburg -
  • 27.02  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Magdeburg -
  • 27.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München FSV Zwickau -
  • 27.02  
    TSV 1860 Monachium SpVgg Unterhaching -

27. kolejka

  • 06.03  
    VfB Lübeck FC Viktoria Köln -
  • 06.03  
    FC Bayern München II SV Wehen Wiesbaden -
  • 06.03  
    FSV Zwickau SC Verl 1924 -
  • 06.03  
    1. FC Magdeburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 06.03  
    FC Ingolstadt 04 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 06.03  
    SV Meppen 1912 SG Dynamo Drezno -
  • 06.03  
    1. FC Saarbrücken KFC Uerdingen 05 -
  • 06.03  
    FC Hansa Rostock 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.03  
    SpVgg Unterhaching Hallescher FC -
  • 06.03  
    MSV Duisburg TSV 1860 Monachium -

28. kolejka

  • 13.03  
    KFC Uerdingen 05 VfB Lübeck -
  • 13.03  
    FC Viktoria Köln MSV Duisburg -
  • 13.03  
    1. FC Kaiserslautern FSV Zwickau -
  • 13.03  
    SV Wehen Wiesbaden FC Ingolstadt 04 -
  • 13.03  
    FC Bayern München II 1. FC Magdeburg -
  • 13.03  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Saarbrücken -
  • 13.03  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Hansa Rostock -
  • 13.03  
    SC Verl 1924 SpVgg Unterhaching -
  • 13.03  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Meppen 1912 -
  • 13.03  
    Hallescher FC TSV 1860 Monachium -

29. kolejka

  • 20.03  
    VfB Lübeck SC Verl 1924 -
  • 20.03  
    1. FC Magdeburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.03  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 20.03  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 20.03  
    SV Meppen 1912 FC Bayern München II -
  • 20.03  
    FC Ingolstadt 04 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.03  
    SpVgg Unterhaching KFC Uerdingen 05 -
  • 20.03  
    TSV 1860 Monachium SG Dynamo Drezno -
  • 20.03  
    MSV Duisburg SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 20.03  
    1. FC Saarbrücken FC Viktoria Köln -

30. kolejka

  • 03.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 FSV Zwickau -
  • 03.04  
    SG Dynamo Drezno FC Hansa Rostock -
  • 03.04  
    FC Viktoria Köln SpVgg Unterhaching -
  • 03.04  
    1. FC Magdeburg FC Ingolstadt 04 -
  • 03.04  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Saarbrücken -
  • 03.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Meppen 1912 -
  • 03.04  
    FC Bayern München II VfB Lübeck -
  • 03.04  
    KFC Uerdingen 05 TSV 1860 Monachium -
  • 03.04  
    SC Verl 1924 MSV Duisburg -
  • 03.04  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -

31. kolejka

  • 10.04  
    FC Ingolstadt 04 FC Bayern München II -
  • 10.04  
    1. FC Saarbrücken SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 10.04  
    TSV 1860 Monachium SC Verl 1924 -
  • 10.04  
    FSV Zwickau FC Viktoria Köln -
  • 10.04  
    VfB Lübeck 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.04  
    SpVgg Unterhaching SG Dynamo Drezno -
  • 10.04  
    FC Hansa Rostock 1. FC Magdeburg -
  • 10.04  
    MSV Duisburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 10.04  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 10.04  
    Hallescher FC KFC Uerdingen 05 -

32. kolejka

  • 17.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 VfB Lübeck -
  • 17.04  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Saarbrücken -
  • 17.04  
    FC Ingolstadt 04 SV Meppen 1912 -
  • 17.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV 1860 Monachium -
  • 17.04  
    SC Verl 1924 KFC Uerdingen 05 -
  • 17.04  
    FC Viktoria Köln Hallescher FC -
  • 17.04  
    SG Dynamo Drezno MSV Duisburg -
  • 17.04  
    FC Bayern München II FC Hansa Rostock -
  • 17.04  
    1. FC Magdeburg FSV Zwickau -
  • 17.04  
    SV Wehen Wiesbaden SpVgg Unterhaching -

33. kolejka

  • 20.04  
    VfB Lübeck FC Ingolstadt 04 -
  • 20.04  
    1. FC Saarbrücken SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 20.04  
    SV Meppen 1912 1. FC Magdeburg -
  • 20.04  
    KFC Uerdingen 05 SG Dynamo Drezno -
  • 20.04  
    SpVgg Unterhaching SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 20.04  
    FSV Zwickau FC Bayern München II -
  • 20.04  
    MSV Duisburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.04  
    Hallescher FC SC Verl 1924 -
  • 20.04  
    TSV 1860 Monachium FC Viktoria Köln -
  • 20.04  
    FC Hansa Rostock SV Wehen Wiesbaden -

34. kolejka

  • 24.04  
    FC Viktoria Köln SC Verl 1924 -
  • 24.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV 1860 Monachium -
  • 24.04  
    1. FC Magdeburg VfB Lübeck -
  • 24.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München KFC Uerdingen 05 -
  • 24.04  
    FC Bayern München II 1. FC Saarbrücken -
  • 24.04  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Unterhaching -
  • 24.04  
    SV Meppen 1912 FC Hansa Rostock -
  • 24.04  
    FC Ingolstadt 04 FSV Zwickau -
  • 24.04  
    SG Dynamo Drezno Hallescher FC -
  • 24.04  
    SV Wehen Wiesbaden MSV Duisburg -

35. kolejka

  • 04.05  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -
  • 04.05  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Magdeburg -
  • 04.05  
    VfB Lübeck SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.05  
    SpVgg Unterhaching SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 04.05  
    MSV Duisburg FC Bayern München II -
  • 04.05  
    KFC Uerdingen 05 FC Viktoria Köln -
  • 04.05  
    SC Verl 1924 SG Dynamo Drezno -
  • 04.05  
    Hallescher FC SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.05  
    FC Hansa Rostock FC Ingolstadt 04 -
  • 04.05  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -

36. kolejka

  • 08.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München SC Verl 1924 -
  • 08.05  
    SV Wehen Wiesbaden TSV 1860 Monachium -
  • 08.05  
    SG Dynamo Drezno FC Viktoria Köln -
  • 08.05  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 08.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 Hallescher FC -
  • 08.05  
    1. FC Kaiserslautern KFC Uerdingen 05 -
  • 08.05  
    1. FC Magdeburg MSV Duisburg -
  • 08.05  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Saarbrücken -
  • 08.05  
    SV Meppen 1912 VfB Lübeck -
  • 08.05  
    FC Bayern München II SpVgg Unterhaching -

37. kolejka

  • 15.05  
    VfB Lübeck FSV Zwickau -
  • 15.05  
    TSV 1860 Monachium FC Bayern München II -
  • 15.05  
    SG Dynamo Drezno SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 15.05  
    SC Verl 1924 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 15.05  
    1. FC Saarbrücken SV Meppen 1912 -
  • 15.05  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 15.05  
    FC Viktoria Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.05  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Magdeburg -
  • 15.05  
    SpVgg Unterhaching FC Hansa Rostock -
  • 15.05  
    MSV Duisburg FC Ingolstadt 04 -

38. kolejka

  • 22.05  
    FSV Zwickau 1. FC Saarbrücken -
  • 22.05  
    1. FC Magdeburg SpVgg Unterhaching -
  • 22.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 KFC Uerdingen 05 -
  • 22.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria Köln -
  • 22.05  
    FC Hansa Rostock VfB Lübeck -
  • 22.05  
    FC Ingolstadt 04 TSV 1860 Monachium -
  • 22.05  
    1. FC Kaiserslautern SC Verl 1924 -
  • 22.05  
    SV Meppen 1912 MSV Duisburg -
  • 22.05  
    FC Bayern München II Hallescher FC -
  • 22.05  
    SV Wehen Wiesbaden SG Dynamo Drezno -