Niemcy - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 VfL Osnabrück 11 22   6 4 1   14 - 5 9
2 KFC Uerdingen 05 11 22   7 1 3   15 - 12 3
3 SC Preußen 06 Münster 11 19   6 1 4   20 - 14 6
4 Karlsruher SC 11 19   5 4 2   13 - 8 5
5 FC Würzburger Kickers 11 18   5 3 3   18 - 12 6
6 SpVgg Unterhaching 11 18   4 6 1   18 - 12 6
7 FC Hansa Rostock 11 17   5 2 4   14 - 18 -4
8 Hallescher FC 11 16   5 1 5   12 - 11 1
9 SV Wehen Wiesbaden 11 16   5 1 5   18 - 18 0
10 1. FC Kaiserslautern 11 14   3 5 3   16 - 16 0
11 SC Fortuna Köln 11 14   4 2 5   13 - 14 -1
12 TSV 1860 Monachium 11 13   3 4 4   18 - 13 5
13 FSV Zwickau 11 12   3 3 5   13 - 14 -1
14 Energie Chociebuż 11 12   3 3 5   12 - 16 -4
15 Sportfreunde Lotte 11 12   3 3 5   12 - 16 -4
16 SV Meppen 1912 11 12   3 3 5   14 - 19 -5
17 FC Carl Zeiss Jena 11 12   3 3 5   12 - 19 -7
18 SG Sonnenhof Großaspach 11 11   1 8 2   7 - 8 -1
19 VfR Aalen 1921 11 11   3 2 6   14 - 18 -4
20 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 11 8   1 5 5   13 - 23 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • awans do barażów
  • spadek

12. kolejka (następna)

  • 19.10 19:00
  • 20.10 14:00
  • 20.10 14:00
  • 20.10 14:00
  • 20.10 14:00
  • 20.10 14:00
  • 20.10 14:00
  • 21.10 13:00
  • 21.10 14:00
  • 21.10 14:00

Strzelcy 3. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Stefan Aigner(KFC Uerdingen 05) 6 0
Stephan Hain(SpVgg Unterhaching) 6 0
Rüfät Dadaşov(SC Preußen 06 Münster) 6 0

Kartkowicze 3. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Simon Scherder(SC Preußen 06 Münster) 2 4 6
Maik Kegel(SC Fortuna Köln) 1 5 6
Dave Gnaase(FC Würzburger Kickers) 1 4 5

Terminarz / Wyniki 3. liga

12. kolejka

  • 19.10 19:00  
    FC Carl Zeiss Jena VfR Aalen 1921 -
  • 20.10 14:00  
    Hallescher FC SpVgg Unterhaching -
  • 20.10 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Meppen 1912 -
  • 20.10 14:00  
    TSV 1860 Monachium Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 20.10 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfL Osnabrück -
  • 20.10 14:00  
    1. FC Kaiserslautern KFC Uerdingen 05 -
  • 20.10 14:00  
    SC Fortuna Köln Energie Chociebuż -
  • 21.10 13:00  
    FSV Zwickau FC Hansa Rostock -
  • 21.10 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Würzburger Kickers -
  • 21.10 14:00  
    Karlsruher SC SV Wehen Wiesbaden -

13. kolejka

  • 26.10 19:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Osnabrück -
  • 27.10 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Sportfreunde Lotte -
  • 27.10 14:00  
    FC Würzburger Kickers Hallescher FC -
  • 27.10 14:00  
    SpVgg Unterhaching Karlsruher SC -
  • 27.10 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Zwickau -
  • 27.10 14:00  
    FC Hansa Rostock SC Fortuna Köln -
  • 27.10 14:00  
    Energie Chociebuż FC Carl Zeiss Jena -
  • 28.10 13:00  
    TSV 1860 Monachium SG Sonnenhof Großaspach -
  • 28.10 14:00  
    SV Meppen 1912 SC Preußen 06 Münster -
  • 29.10 19:00  
    VfR Aalen 1921 1. FC Kaiserslautern -

14. kolejka

  • 02.11 19:00  
    1. FC Kaiserslautern Energie Chociebuż -
  • 03.11 14:00  
    SC Preußen 06 Münster TSV 1860 Monachium -
  • 03.11 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 03.11 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfR Aalen 1921 -
  • 03.11 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Hansa Rostock -
  • 03.11 14:00  
    FSV Zwickau SpVgg Unterhaching -
  • 03.11 14:00  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -
  • 04.11 13:00  
    Hallescher FC SV Meppen 1912 -
  • 04.11 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Wehen Wiesbaden -
  • 05.11 19:00  
    VfL Osnabrück KFC Uerdingen 05 -

15. kolejka

  • 09.11 19:00  
    FC Würzburger Kickers FSV Zwickau -
  • 10.11 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 KFC Uerdingen 05 -
  • 10.11 14:00  
    VfR Aalen 1921 VfL Osnabrück -
  • 10.11 14:00  
    TSV 1860 Monachium Hallescher FC -
  • 10.11 14:00  
    SV Meppen 1912 Karlsruher SC -
  • 10.11 14:00  
    FC Hansa Rostock 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.11 14:00  
    Energie Chociebuż Sportfreunde Lotte -
  • 11.11 13:00  
    SpVgg Unterhaching SC Fortuna Köln -
  • 11.11 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Preußen 06 Münster -
  • 12.11 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Carl Zeiss Jena -

16. kolejka

  • 23.11 19:00  
    Sportfreunde Lotte FC Hansa Rostock -
  • 24.11 14:00  
    Hallescher FC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 24.11 14:00  
    KFC Uerdingen 05 VfR Aalen 1921 -
  • 24.11 14:00  
    VfL Osnabrück Energie Chociebuż -
  • 24.11 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SpVgg Unterhaching -
  • 24.11 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Würzburger Kickers -
  • 24.11 14:00  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -
  • 25.11 13:00  
    Karlsruher SC TSV 1860 Monachium -
  • 25.11 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SV Wehen Wiesbaden -
  • 26.11 19:00  
    SC Preußen 06 Münster Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

17. kolejka

  • 30.11 19:00  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Kaiserslautern -
  • 01.12 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfR Aalen 1921 -
  • 01.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster Hallescher FC -
  • 01.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium FSV Zwickau -
  • 01.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers FC Carl Zeiss Jena -
  • 01.12 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Sportfreunde Lotte -
  • 01.12 14:00  
    Energie Chociebuż KFC Uerdingen 05 -
  • 02.12 13:00  
    SV Meppen 1912 SC Fortuna Köln -
  • 02.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Karlsruher SC -
  • 03.12 19:00  
    FC Hansa Rostock VfL Osnabrück -

18. kolejka

  • 07.12 19:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Meppen 1912 -
  • 08.12 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hallescher FC -
  • 08.12 14:00  
    KFC Uerdingen 05 FC Hansa Rostock -
  • 08.12 14:00  
    VfL Osnabrück SV Wehen Wiesbaden -
  • 08.12 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Würzburger Kickers -
  • 08.12 14:00  
    SC Fortuna Köln TSV 1860 Monachium -
  • 08.12 14:00  
    Karlsruher SC SC Preußen 06 Münster -
  • 09.12 13:00  
    Sportfreunde Lotte SpVgg Unterhaching -
  • 09.12 14:00  
    VfR Aalen 1921 Energie Chociebuż -
  • 10.12 19:00  
    FSV Zwickau SG Sonnenhof Großaspach -

19. kolejka

  • 15.12 14:00  
    Hallescher FC Karlsruher SC -
  • 15.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FSV Zwickau -
  • 15.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Fortuna Köln -
  • 15.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium FC Carl Zeiss Jena -
  • 15.12 14:00  
    SV Meppen 1912 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers Sportfreunde Lotte -
  • 15.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching VfL Osnabrück -
  • 15.12 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden KFC Uerdingen 05 -
  • 15.12 14:00  
    FC Hansa Rostock VfR Aalen 1921 -
  • 15.12 14:00  
    Energie Chociebuż Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

20. kolejka

  • 22.12 14:00  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.12 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden VfR Aalen 1921 -
  • 22.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching KFC Uerdingen 05 -
  • 22.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 22.12 14:00  
    SV Meppen 1912 Sportfreunde Lotte -
  • 22.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Carl Zeiss Jena -
  • 22.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SC Fortuna Köln -
  • 22.12 14:00  
    Hallescher FC FSV Zwickau -
  • 22.12 14:00  
    FC Hansa Rostock Energie Chociebuż -

21. kolejka

  • 26.01 14:00  
    SC Fortuna Köln Hallescher FC -
  • 26.01 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Preußen 06 Münster -
  • 26.01 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SG Sonnenhof Großaspach -
  • 26.01 14:00  
    Sportfreunde Lotte TSV 1860 Monachium -
  • 26.01 14:00  
    VfL Osnabrück SV Meppen 1912 -
  • 26.01 14:00  
    KFC Uerdingen 05 FC Würzburger Kickers -
  • 26.01 14:00  
    VfR Aalen 1921 SpVgg Unterhaching -
  • 26.01 14:00  
    Energie Chociebuż SV Wehen Wiesbaden -
  • 26.01 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Hansa Rostock -
  • 26.01 14:00  
    FSV Zwickau Karlsruher SC -

22. kolejka

  • 02.02 14:00  
    FSV Zwickau Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 02.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfR Aalen 1921 -
  • 02.02 14:00  
    SV Meppen 1912 KFC Uerdingen 05 -
  • 02.02 14:00  
    TSV 1860 Monachium VfL Osnabrück -
  • 02.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Sportfreunde Lotte -
  • 02.02 14:00  
    SC Preußen 06 Münster 1. FC Kaiserslautern -
  • 02.02 14:00  
    Hallescher FC FC Carl Zeiss Jena -
  • 02.02 14:00  
    Karlsruher SC SC Fortuna Köln -
  • 02.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Hansa Rostock -
  • 02.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching Energie Chociebuż -

23. kolejka

  • 09.02 14:00  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -
  • 09.02 14:00  
    Sportfreunde Lotte SC Preußen 06 Münster -
  • 09.02 14:00  
    VfL Osnabrück SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.02 14:00  
    KFC Uerdingen 05 TSV 1860 Monachium -
  • 09.02 14:00  
    VfR Aalen 1921 SV Meppen 1912 -
  • 09.02 14:00  
    Energie Chociebuż FC Würzburger Kickers -
  • 09.02 14:00  
    FC Hansa Rostock SpVgg Unterhaching -
  • 09.02 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Wehen Wiesbaden -
  • 09.02 14:00  
    SC Fortuna Köln FSV Zwickau -
  • 09.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Karlsruher SC -

24. kolejka

  • 16.02 14:00  
    SC Fortuna Köln Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 16.02 14:00  
    TSV 1860 Monachium VfR Aalen 1921 -
  • 16.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach KFC Uerdingen 05 -
  • 16.02 14:00  
    SC Preußen 06 Münster VfL Osnabrück -
  • 16.02 14:00  
    Hallescher FC Sportfreunde Lotte -
  • 16.02 14:00  
    Karlsruher SC 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.02 14:00  
    FSV Zwickau FC Carl Zeiss Jena -
  • 16.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers FC Hansa Rostock -
  • 16.02 14:00  
    SV Meppen 1912 Energie Chociebuż -

25. kolejka

  • 23.02 14:00  
    VfL Osnabrück Hallescher FC -
  • 23.02 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SC Preußen 06 Münster -
  • 23.02 14:00  
    VfR Aalen 1921 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 23.02 14:00  
    Energie Chociebuż TSV 1860 Monachium -
  • 23.02 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Meppen 1912 -
  • 23.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Würzburger Kickers -
  • 23.02 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Unterhaching -
  • 23.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Fortuna Köln -
  • 23.02 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FSV Zwickau -
  • 23.02 14:00  
    Sportfreunde Lotte Karlsruher SC -

26. kolejka

  • 02.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 02.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster VfR Aalen 1921 -
  • 02.03 14:00  
    Hallescher FC KFC Uerdingen 05 -
  • 02.03 14:00  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 02.03 14:00  
    FSV Zwickau Sportfreunde Lotte -
  • 02.03 14:00  
    SC Fortuna Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 02.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers SpVgg Unterhaching -
  • 02.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 02.03 14:00  
    TSV 1860 Monachium FC Hansa Rostock -
  • 02.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Energie Chociebuż -

27. kolejka

  • 09.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 Hallescher FC -
  • 09.03 14:00  
    Energie Chociebuż SC Preußen 06 Münster -
  • 09.03 14:00  
    FC Hansa Rostock SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden TSV 1860 Monachium -
  • 09.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Meppen 1912 -
  • 09.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 09.03 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Carl Zeiss Jena -
  • 09.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte SC Fortuna Köln -
  • 09.03 14:00  
    VfL Osnabrück FSV Zwickau -
  • 09.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Karlsruher SC -

28. kolejka

  • 13.03 19:00  
    1. FC Kaiserslautern Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 13.03 19:00  
    Karlsruher SC VfR Aalen 1921 -
  • 13.03 19:00  
    FSV Zwickau KFC Uerdingen 05 -
  • 13.03 19:00  
    SC Fortuna Köln VfL Osnabrück -
  • 13.03 19:00  
    FC Carl Zeiss Jena Sportfreunde Lotte -
  • 13.03 19:00  
    SV Meppen 1912 FC Würzburger Kickers -
  • 13.03 19:00  
    TSV 1860 Monachium SpVgg Unterhaching -
  • 13.03 19:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Wehen Wiesbaden -
  • 13.03 19:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Hansa Rostock -
  • 13.03 19:00  
    Hallescher FC Energie Chociebuż -

29. kolejka

  • 16.03 14:00  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 16.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Preußen 06 Münster -
  • 16.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching SG Sonnenhof Großaspach -
  • 16.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers TSV 1860 Monachium -
  • 16.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Meppen 1912 -
  • 16.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.03 14:00  
    VfL Osnabrück FC Carl Zeiss Jena -
  • 16.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SC Fortuna Köln -
  • 16.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 FSV Zwickau -
  • 16.03 14:00  
    Energie Chociebuż Karlsruher SC -

30. kolejka

  • 23.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 23.03 14:00  
    SC Fortuna Köln VfR Aalen 1921 -
  • 23.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena KFC Uerdingen 05 -
  • 23.03 14:00  
    1. FC Kaiserslautern VfL Osnabrück -
  • 23.03 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Meppen 1912 -
  • 23.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Würzburger Kickers -
  • 23.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SpVgg Unterhaching -
  • 23.03 14:00  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 23.03 14:00  
    Karlsruher SC FC Hansa Rostock -
  • 23.03 14:00  
    FSV Zwickau Energie Chociebuż -

31. kolejka

  • 30.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching Hallescher FC -
  • 30.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Preußen 06 Münster -
  • 30.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 30.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 TSV 1860 Monachium -
  • 30.03 14:00  
    VfL Osnabrück Sportfreunde Lotte -
  • 30.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Kaiserslautern -
  • 30.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 FC Carl Zeiss Jena -
  • 30.03 14:00  
    Energie Chociebuż SC Fortuna Köln -
  • 30.03 14:00  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 30.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Karlsruher SC -

32. kolejka

  • 06.04 14:00  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern VfR Aalen 1921 -
  • 06.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte KFC Uerdingen 05 -
  • 06.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach TSV 1860 Monachium -
  • 06.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SV Meppen 1912 -
  • 06.04 14:00  
    Hallescher FC FC Würzburger Kickers -
  • 06.04 14:00  
    Karlsruher SC SpVgg Unterhaching -
  • 06.04 14:00  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 06.04 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Hansa Rostock -
  • 06.04 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Energie Chociebuż -

33. kolejka

  • 13.04 14:00  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 13.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium SC Preußen 06 Münster -
  • 13.04 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 13.04 14:00  
    KFC Uerdingen 05 VfL Osnabrück -
  • 13.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 Sportfreunde Lotte -
  • 13.04 14:00  
    Energie Chociebuż 1. FC Kaiserslautern -
  • 13.04 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Carl Zeiss Jena -
  • 13.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Fortuna Köln -
  • 13.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching FSV Zwickau -
  • 13.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers Karlsruher SC -

34. kolejka

  • 21.04 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04 14:00  
    VfL Osnabrück VfR Aalen 1921 -
  • 21.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SG Sonnenhof Großaspach -
  • 21.04 14:00  
    Hallescher FC TSV 1860 Monachium -
  • 21.04 14:00  
    Karlsruher SC SV Meppen 1912 -
  • 21.04 14:00  
    FSV Zwickau FC Würzburger Kickers -
  • 21.04 14:00  
    SC Fortuna Köln SpVgg Unterhaching -
  • 21.04 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Wehen Wiesbaden -
  • 21.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Hansa Rostock -
  • 21.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte Energie Chociebuż -

35. kolejka

  • 27.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Hallescher FC -
  • 27.04 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Preußen 06 Münster -
  • 27.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 KFC Uerdingen 05 -
  • 27.04 14:00  
    Energie Chociebuż VfL Osnabrück -
  • 27.04 14:00  
    FC Hansa Rostock Sportfreunde Lotte -
  • 27.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Kaiserslautern -
  • 27.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Carl Zeiss Jena -
  • 27.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Fortuna Köln -
  • 27.04 14:00  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 27.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium Karlsruher SC -

36. kolejka

  • 04.05 14:00  
    VfR Aalen 1921 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.05 14:00  
    Hallescher FC SC Preußen 06 Münster -
  • 04.05 14:00  
    Karlsruher SC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 04.05 14:00  
    FSV Zwickau TSV 1860 Monachium -
  • 04.05 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Meppen 1912 -
  • 04.05 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Würzburger Kickers -
  • 04.05 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Unterhaching -
  • 04.05 14:00  
    Sportfreunde Lotte SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.05 14:00  
    VfL Osnabrück FC Hansa Rostock -
  • 04.05 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Energie Chociebuż -

37. kolejka

  • 11.05 14:30  
    Hallescher FC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.05 14:30  
    Energie Chociebuż VfR Aalen 1921 -
  • 11.05 14:30  
    FC Hansa Rostock KFC Uerdingen 05 -
  • 11.05 14:30  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Osnabrück -
  • 11.05 14:30  
    SpVgg Unterhaching Sportfreunde Lotte -
  • 11.05 14:30  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Kaiserslautern -
  • 11.05 14:30  
    SV Meppen 1912 FC Carl Zeiss Jena -
  • 11.05 14:30  
    TSV 1860 Monachium SC Fortuna Köln -
  • 11.05 14:30  
    SG Sonnenhof Großaspach FSV Zwickau -
  • 11.05 14:30  
    SC Preußen 06 Münster Karlsruher SC -

38. kolejka

  • 18.05 14:30  
    Karlsruher SC Hallescher FC -
  • 18.05 14:30  
    FSV Zwickau SC Preußen 06 Münster -
  • 18.05 14:30  
    SC Fortuna Köln SG Sonnenhof Großaspach -
  • 18.05 14:30  
    FC Carl Zeiss Jena TSV 1860 Monachium -
  • 18.05 14:30  
    1. FC Kaiserslautern SV Meppen 1912 -
  • 18.05 14:30  
    Sportfreunde Lotte FC Würzburger Kickers -
  • 18.05 14:30  
    VfL Osnabrück SpVgg Unterhaching -
  • 18.05 14:30  
    KFC Uerdingen 05 SV Wehen Wiesbaden -
  • 18.05 14:30  
    VfR Aalen 1921 FC Hansa Rostock -
  • 18.05 14:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Energie Chociebuż -