Niemcy - 3. Liga

31. kolejka - 3. Liga

  • 09.04 koniec
  • trwa (1')
  • 10.04 14:00
  • 10.04 14:00
  • 10.04 14:00
  • 10.04 14:00
  • 10.04 14:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 14:00
  • 12.04 19:00

Tabela 3. Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   SG Dynamo Drezno 30 59   18 5 7   51 - 24 27
2   FC Hansa Rostock 30 58   17 7 6   44 - 26 18
3   FC Ingolstadt 04 31 58   17 7 7   41 - 32 9
4   TSV 1860 Monachium 30 51   14 9 7   54 - 26 28
5   1. FC Saarbrücken 30 46   12 10 8   52 - 43 9
6   SC Verl 1924 30 45   12 9 9   55 - 46 9
7   SV Wehen Wiesbaden 30 45   12 9 9   48 - 43 5
8   SV Türkgücü-Ataspor München 30 43   11 10 9   39 - 38 1
9   FSV Zwickau 30 41   11 8 11   38 - 38 0
10   FC Viktoria Köln 30 40   11 7 12   40 - 48 -8
11   Hallescher FC 31 39   10 9 12   36 - 51 -15
12   SV Waldhof Mannheim 07 30 38   9 11 10   39 - 42 -3
13   MSV Duisburg 30 37   10 7 13   40 - 51 -11
14   KFC Uerdingen 05 31 36   9 9 13   32 - 39 -7
15   SV Meppen 1912 30 36   11 3 16   32 - 48 -16
16   FC Bayern München II 31 34   8 10 13   39 - 43 -4
17   1. FC Magdeburg 30 34   9 7 14   30 - 40 -10
18   1. FC Kaiserslautern 30 30   5 15 10   31 - 38 -7
19   VfB Lübeck 30 29   7 8 15   33 - 45 -12
20   SpVgg Unterhaching 30 25   7 4 19   33 - 46 -13
  • Zespół w trakcie meczu

32. kolejka (następna)

  • 16.04 19:00
  • 17.04 14:00
  • 17.04 14:00
  • 17.04 14:00
  • 17.04 14:00
  • 17.04 14:00
  • 17.04 14:00
  • 18.04 13:00
  • 18.04 14:00
  • 18.04 15:00

Strzelcy 3. Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sascha Mölders(TSV 1860 Monachium) 18 0
Terrence Anthony Boyd(Hallescher FC) 15 3
Zlatko Janjić(SC Verl 1924) 14 4

Kartkowicze 3. Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tim Albutat(KFC Uerdingen 05) 2 8 10
Florian-Horst Carstens(SV Wehen Wiesbaden) 2 4 6
Bright Akwo Arrey-Mbi(FC Bayern München II) 2 3 5

Terminarz / Wyniki 3. Liga

31. kolejka

  • 10.04 14:00  
    1. FC Saarbrücken SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 10.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium SC Verl 1924 -
  • 10.04 14:00  
    VfB Lübeck 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.04 14:00  
    FC Hansa Rostock 1. FC Magdeburg -
  • 10.04 14:00  
    MSV Duisburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 11.04 13:00  
    FSV Zwickau FC Viktoria Köln -
  • 11.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching SG Dynamo Drezno -
  • 12.04 19:00  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -

32. kolejka

  • 16.04 19:00  
    FC Bayern München II FC Hansa Rostock -
  • 17.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Saarbrücken -
  • 17.04 14:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV 1860 Monachium -
  • 17.04 14:00  
    SC Verl 1924 KFC Uerdingen 05 -
  • 17.04 14:00  
    FC Viktoria Köln Hallescher FC -
  • 17.04 14:00  
    SG Dynamo Drezno MSV Duisburg -
  • 17.04 14:00  
    1. FC Magdeburg FSV Zwickau -
  • 18.04 13:00  
    FC Ingolstadt 04 SV Meppen 1912 -
  • 18.04 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 VfB Lübeck -
  • 18.04 15:00  
    SV Wehen Wiesbaden SpVgg Unterhaching -

33. kolejka

  • 20.04 19:00  
    KFC Uerdingen 05 SG Dynamo Drezno -
  • 20.04 19:00  
    FSV Zwickau FC Bayern München II -
  • 20.04 19:00  
    MSV Duisburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.04 19:00  
    Hallescher FC SC Verl 1924 -
  • 20.04 19:00  
    TSV 1860 Monachium FC Viktoria Köln -
  • 21.04 19:00  
    VfB Lübeck FC Ingolstadt 04 -
  • 21.04 19:00  
    1. FC Saarbrücken SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 21.04 19:00  
    SV Meppen 1912 1. FC Magdeburg -
  • 21.04 19:00  
    SpVgg Unterhaching SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 21.04 19:00  
    FC Hansa Rostock SV Wehen Wiesbaden -

34. kolejka

  • 23.04 19:00  
    FC Viktoria Köln SC Verl 1924 -
  • 24.04 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV 1860 Monachium -
  • 24.04 14:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München KFC Uerdingen 05 -
  • 24.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Unterhaching -
  • 24.04 14:00  
    SV Meppen 1912 FC Hansa Rostock -
  • 24.04 14:00  
    FC Ingolstadt 04 FSV Zwickau -
  • 24.04 14:00  
    SG Dynamo Drezno Hallescher FC -
  • 25.04 13:00  
    1. FC Magdeburg VfB Lübeck -
  • 25.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden MSV Duisburg -
  • 26.04 19:00  
    FC Bayern München II 1. FC Saarbrücken -

35. kolejka

  • 04.05 19:00  
    VfB Lübeck SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.05 19:00  
    SC Verl 1924 SG Dynamo Drezno -
  • 04.05 19:00  
    Hallescher FC SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.05 19:00  
    FC Hansa Rostock FC Ingolstadt 04 -
  • 04.05 19:00  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -
  • 05.05 19:00  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -
  • 05.05 19:00  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Magdeburg -
  • 05.05 19:00  
    SpVgg Unterhaching SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 05.05 19:00  
    MSV Duisburg FC Bayern München II -
  • 05.05 19:00  
    KFC Uerdingen 05 FC Viktoria Köln -

36. kolejka

  • 07.05 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München SC Verl 1924 -
  • 08.05 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden TSV 1860 Monachium -
  • 08.05 14:00  
    SG Dynamo Drezno FC Viktoria Köln -
  • 08.05 14:00  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 08.05 14:00  
    1. FC Kaiserslautern KFC Uerdingen 05 -
  • 08.05 14:00  
    1. FC Magdeburg MSV Duisburg -
  • 08.05 14:00  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Saarbrücken -
  • 09.05 13:00  
    SV Meppen 1912 VfB Lübeck -
  • 09.05 14:00  
    FC Bayern München II SpVgg Unterhaching -
  • 10.05 19:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 Hallescher FC -

37. kolejka

  • 14.05 19:00  
    1. FC Saarbrücken SV Meppen 1912 -
  • 15.05 14:00  
    SG Dynamo Drezno SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 15.05 14:00  
    SC Verl 1924 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 15.05 14:00  
    FC Viktoria Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.05 14:00  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Magdeburg -
  • 15.05 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Hansa Rostock -
  • 15.05 14:00  
    MSV Duisburg FC Ingolstadt 04 -
  • 16.05 13:00  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.05 14:00  
    TSV 1860 Monachium FC Bayern München II -
  • 17.05 19:00  
    VfB Lübeck FSV Zwickau -

38. kolejka

  • 22.05 13:30  
    FSV Zwickau 1. FC Saarbrücken -
  • 22.05 13:30  
    1. FC Magdeburg SpVgg Unterhaching -
  • 22.05 13:30  
    SV Waldhof Mannheim 07 KFC Uerdingen 05 -
  • 22.05 13:30  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria Köln -
  • 22.05 13:30  
    FC Hansa Rostock VfB Lübeck -
  • 22.05 13:30  
    FC Ingolstadt 04 TSV 1860 Monachium -
  • 22.05 13:30  
    1. FC Kaiserslautern SC Verl 1924 -
  • 22.05 13:30  
    SV Meppen 1912 MSV Duisburg -
  • 22.05 13:30  
    FC Bayern München II Hallescher FC -
  • 22.05 13:30  
    SV Wehen Wiesbaden SG Dynamo Drezno -