Niemcy - 3. Liga

2. kolejka - 3. Liga

Tabela 3. Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   1. FC Magdeburg 2 4   1 1 0   2 - 0 2
2   BV Borussia 09 Dortmund II 2 4   1 1 0   3 - 2 1
3   TSV 1860 Monachium 2 4   1 1 0   1 - 0 1
4   Hallescher FC 1 3   1 0 0   3 - 1 2
5   FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6   VfL Osnabrück 1 3   1 0 0   2 - 1 1
7   1. FC Saarbrücken 2 3   1 0 1   2 - 2 0
8   SV Meppen 1912 2 3   1 0 1   2 - 3 -1
9   SC Freiburg II 2 2   0 2 0   0 - 0 0
10   SV Wehen Wiesbaden 2 2   0 2 0   0 - 0 0
11   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1 1   0 1 0   0 - 0 0
12   SC Verl 1924 1 1   0 1 0   0 - 0 0
13   SV Türkgücü-Ataspor München 1 1   0 1 0   0 - 0 0
14   FC Viktoria Köln 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
15   FSV Zwickau 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
16   1. FC Kaiserslautern 2 1   0 1 1   0 - 1 -1
17   SV Waldhof Mannheim 07 2 1   0 1 1   1 - 3 -2
18   MSV Duisburg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19   FC Würzburger Kickers 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
20   TSV Havelse 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
  • Zespół w trakcie meczu

3. kolejka (następna)

  • 13.08 19:00
  • 14.08 14:00
  • 14.08 14:00
  • 14.08 14:00
  • 14.08 14:00
  • 14.08 14:00
  • 14.08 14:00
  • 15.08 13:00
  • 15.08 14:00
  • 16.08 19:00

Strzelcy 3. Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Tobias Raschl(BV Borussia 09 Dortmund II) 1 0
Joseph Boyamba(SV Waldhof Mannheim 07) 1 0
Immanuël-Johannes Pherai(BV Borussia 09 Dortmund II) 1 0

Kartkowicze 3. Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Omar Haktab Traorè(VfL Osnabrück) 1 0 1
Niklas Dams(BV Borussia 09 Dortmund II) 1 0 1
David Blacha(SV Meppen 1912) 0 2 2

Terminarz / Wyniki 3. Liga

2. kolejka

3. kolejka

  • 13.08 19:00  
    SC Freiburg II BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 14.08 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 14.08 14:00  
    TSV Havelse 1. FC Magdeburg -
  • 14.08 14:00  
    VfL Osnabrück SV Wehen Wiesbaden -
  • 14.08 14:00  
    SC Verl 1924 FC Viktoria Köln -
  • 14.08 14:00  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -
  • 14.08 14:00  
    1. FC Saarbrücken MSV Duisburg -
  • 15.08 13:00  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.08 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Würzburger Kickers -
  • 16.08 19:00  
    Hallescher FC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

4. kolejka

  • 20.08 19:00  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof Hallescher FC -
  • 21.08 14:00  
    1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium -
  • 21.08 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FSV Zwickau -
  • 21.08 14:00  
    FC Viktoria Köln SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 21.08 14:00  
    SV Meppen 1912 SC Verl 1924 -
  • 21.08 14:00  
    1. FC Magdeburg MSV Duisburg -
  • 21.08 14:00  
    BV Borussia 09 Dortmund II 1. FC Saarbrücken -
  • 22.08 13:00  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 22.08 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden TSV Havelse -
  • 22.08 15:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München SC Freiburg II -

5. kolejka

  • 24.08 19:00  
    SC Verl 1924 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 24.08 19:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Meppen 1912 -
  • 24.08 19:00  
    FSV Zwickau FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 24.08 19:00  
    Hallescher FC 1. FC Kaiserslautern -
  • 24.08 19:00  
    TSV 1860 Monachium FC Viktoria Köln -
  • 25.08 19:00  
    MSV Duisburg SV Wehen Wiesbaden -
  • 25.08 19:00  
    VfL Osnabrück BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 25.08 19:00  
    SC Freiburg II FC Würzburger Kickers -
  • 25.08 19:00  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Magdeburg -
  • 25.08 19:00  
    TSV Havelse SV Türkgücü-Ataspor München -

6. kolejka

  • 27.08 19:00  
    Hallescher FC SC Verl 1924 -
  • 28.08 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 TSV 1860 Monachium -
  • 28.08 14:00  
    FC Viktoria Köln SC Freiburg II -
  • 28.08 14:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München VfL Osnabrück -
  • 28.08 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FSV Zwickau -
  • 28.08 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Magdeburg -
  • 28.08 14:00  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 29.08 13:00  
    BV Borussia 09 Dortmund II MSV Duisburg -
  • 29.08 14:00  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Saarbrücken -
  • 30.08 19:00  
    SV Meppen 1912 TSV Havelse -

7. kolejka

  • 03.09 19:00  
    1. FC Saarbrücken SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.09 14:00  
    SC Verl 1924 FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 04.09 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.09 14:00  
    FSV Zwickau Hallescher FC -
  • 04.09 14:00  
    MSV Duisburg FC Würzburger Kickers -
  • 04.09 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Meppen 1912 -
  • 04.09 18:00  
    1. FC Magdeburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 05.09 13:00  
    SC Freiburg II Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 05.09 14:00  
    TSV Havelse BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 06.09 19:00  
    VfL Osnabrück FC Viktoria Köln -

8. kolejka

  • 10.09 19:00  
    SV Meppen 1912 SC Freiburg II -
  • 11.09 14:00  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SV Wehen Wiesbaden -
  • 11.09 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 11.09 14:00  
    FSV Zwickau SC Verl 1924 -
  • 11.09 14:00  
    BV Borussia 09 Dortmund II 1. FC Magdeburg -
  • 11.09 14:00  
    FC Viktoria Köln 1. FC Saarbrücken -
  • 11.09 14:00  
    FC Würzburger Kickers TSV Havelse -
  • 12.09 13:00  
    Hallescher FC TSV 1860 Monachium -
  • 12.09 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Osnabrück -
  • 13.09 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München MSV Duisburg -

9. kolejka

  • 17.09 19:00  
    TSV Havelse FC Viktoria Köln -
  • 18.09 14:00  
    VfL Osnabrück SV Meppen 1912 -
  • 18.09 14:00  
    TSV 1860 Monachium FSV Zwickau -
  • 18.09 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Würzburger Kickers -
  • 18.09 14:00  
    MSV Duisburg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 18.09 14:00  
    1. FC Saarbrücken SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 18.09 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 Hallescher FC -
  • 19.09 13:00  
    SC Freiburg II FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 19.09 14:00  
    SC Verl 1924 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.09 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden BV Borussia 09 Dortmund II -

10. kolejka

  • 24.09 19:00  
    Hallescher FC 1. FC Magdeburg -
  • 25.09 14:00  
    SC Verl 1924 TSV 1860 Monachium -
  • 25.09 14:00  
    SV Meppen 1912 1. FC Saarbrücken -
  • 25.09 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 25.09 14:00  
    FC Viktoria Köln MSV Duisburg -
  • 25.09 14:00  
    1. FC Kaiserslautern VfL Osnabrück -
  • 25.09 14:00  
    FC Würzburger Kickers SV Wehen Wiesbaden -
  • 26.09 13:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 26.09 14:00  
    FSV Zwickau SC Freiburg II -
  • 27.09 19:00  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof TSV Havelse -

11. kolejka

  • 01.10  
    TSV 1860 Monachium FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 01.10  
    SV Wehen Wiesbaden FC Viktoria Köln -
  • 01.10  
    SC Freiburg II Hallescher FC -
  • 01.10  
    MSV Duisburg SV Meppen 1912 -
  • 01.10  
    VfL Osnabrück FSV Zwickau -
  • 01.10  
    BV Borussia 09 Dortmund II FC Würzburger Kickers -
  • 01.10  
    SV Waldhof Mannheim 07 SC Verl 1924 -
  • 01.10  
    TSV Havelse 1. FC Kaiserslautern -
  • 01.10  
    1. FC Magdeburg SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 01.10  
    1. FC Saarbrücken Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

12. kolejka

  • 15.10  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Wehen Wiesbaden -
  • 15.10  
    SV Meppen 1912 1. FC Magdeburg -
  • 15.10  
    Hallescher FC 1. FC Saarbrücken -
  • 15.10  
    SC Verl 1924 TSV Havelse -
  • 15.10  
    1. FC Kaiserslautern SC Freiburg II -
  • 15.10  
    FC Viktoria Köln FC Würzburger Kickers -
  • 15.10  
    FSV Zwickau MSV Duisburg -
  • 15.10  
    TSV 1860 Monachium SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 15.10  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof VfL Osnabrück -
  • 15.10  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 BV Borussia 09 Dortmund II -

13. kolejka

  • 22.10  
    1. FC Saarbrücken TSV 1860 Monachium -
  • 22.10  
    FC Würzburger Kickers SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 22.10  
    BV Borussia 09 Dortmund II FC Viktoria Köln -
  • 22.10  
    SC Freiburg II SC Verl 1924 -
  • 22.10  
    MSV Duisburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.10  
    TSV Havelse Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.10  
    VfL Osnabrück Hallescher FC -
  • 22.10  
    SV Wehen Wiesbaden SV Meppen 1912 -
  • 22.10  
    1. FC Magdeburg FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 22.10  
    SV Waldhof Mannheim 07 FSV Zwickau -

14. kolejka

  • 29.10  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 29.10  
    Hallescher FC MSV Duisburg -
  • 29.10  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Wehen Wiesbaden -
  • 29.10  
    SC Verl 1924 VfL Osnabrück -
  • 29.10  
    FSV Zwickau TSV Havelse -
  • 29.10  
    SV Meppen 1912 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 29.10  
    FC Viktoria Köln 1. FC Magdeburg -
  • 29.10  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Saarbrücken -
  • 29.10  
    TSV 1860 Monachium SC Freiburg II -
  • 29.10  
    1. FC Kaiserslautern FC Würzburger Kickers -

15. kolejka

  • 05.11  
    BV Borussia 09 Dortmund II SV Meppen 1912 -
  • 05.11  
    1. FC Magdeburg SC Verl 1924 -
  • 05.11  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Zwickau -
  • 05.11  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Kaiserslautern -
  • 05.11  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria Köln -
  • 05.11  
    MSV Duisburg FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 05.11  
    FC Würzburger Kickers Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 05.11  
    VfL Osnabrück TSV 1860 Monachium -
  • 05.11  
    SC Freiburg II SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 05.11  
    TSV Havelse Hallescher FC -

16. kolejka

  • 19.11  
    Hallescher FC BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 19.11  
    SV Meppen 1912 FC Viktoria Köln -
  • 19.11  
    SV Waldhof Mannheim 07 VfL Osnabrück -
  • 19.11  
    SC Freiburg II TSV Havelse -
  • 19.11  
    SC Verl 1924 1. FC Saarbrücken -
  • 19.11  
    TSV 1860 Monachium MSV Duisburg -
  • 19.11  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof FC Würzburger Kickers -
  • 19.11  
    FSV Zwickau 1. FC Magdeburg -
  • 19.11  
    1. FC Kaiserslautern SV Wehen Wiesbaden -
  • 19.11  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Türkgücü-Ataspor München -

17. kolejka

  • 26.11  
    TSV Havelse TSV 1860 Monachium -
  • 26.11  
    VfL Osnabrück SC Freiburg II -
  • 26.11  
    1. FC Magdeburg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 26.11  
    SV Wehen Wiesbaden SC Verl 1924 -
  • 26.11  
    FC Viktoria Köln Hallescher FC -
  • 26.11  
    BV Borussia 09 Dortmund II 1. FC Kaiserslautern -
  • 26.11  
    1. FC Saarbrücken FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 26.11  
    SV Türkgücü-Ataspor München FSV Zwickau -
  • 26.11  
    MSV Duisburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 26.11  
    FC Würzburger Kickers SV Meppen 1912 -

18. kolejka

  • 03.12  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 03.12  
    VfL Osnabrück TSV Havelse -
  • 03.12  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Magdeburg -
  • 03.12  
    FSV Zwickau 1. FC Saarbrücken -
  • 03.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Meppen 1912 -
  • 03.12  
    SC Verl 1924 BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 03.12  
    SC Freiburg II MSV Duisburg -
  • 03.12  
    Hallescher FC FC Würzburger Kickers -
  • 03.12  
    1. FC Kaiserslautern FC Viktoria Köln -
  • 03.12  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Wehen Wiesbaden -

19. kolejka

  • 10.12  
    BV Borussia 09 Dortmund II TSV 1860 Monachium -
  • 10.12  
    MSV Duisburg SC Verl 1924 -
  • 10.12  
    FC Würzburger Kickers FSV Zwickau -
  • 10.12  
    TSV Havelse SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 10.12  
    SV Meppen 1912 FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 10.12  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.12  
    SV Wehen Wiesbaden Hallescher FC -
  • 10.12  
    FC Viktoria Köln Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 10.12  
    1. FC Saarbrücken SC Freiburg II -
  • 10.12  
    1. FC Magdeburg VfL Osnabrück -

20. kolejka

  • 17.12  
    1. FC Saarbrücken TSV Havelse -
  • 17.12  
    SV Wehen Wiesbaden SC Freiburg II -
  • 17.12  
    1. FC Magdeburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 17.12  
    SV Türkgücü-Ataspor München SC Verl 1924 -
  • 17.12  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 17.12  
    FC Viktoria Köln FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 17.12  
    MSV Duisburg VfL Osnabrück -
  • 17.12  
    BV Borussia 09 Dortmund II FSV Zwickau -
  • 17.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Kaiserslautern -
  • 17.12  
    FC Würzburger Kickers TSV 1860 Monachium -

21. kolejka

  • 14.01  
    1. FC Kaiserslautern SV Meppen 1912 -
  • 14.01  
    TSV Havelse MSV Duisburg -
  • 14.01  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.01  
    VfL Osnabrück 1. FC Saarbrücken -
  • 14.01  
    SC Verl 1924 FC Würzburger Kickers -
  • 14.01  
    TSV 1860 Monachium SV Wehen Wiesbaden -
  • 14.01  
    FSV Zwickau FC Viktoria Köln -
  • 14.01  
    SC Freiburg II 1. FC Magdeburg -
  • 14.01  
    SV Waldhof Mannheim 07 BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 14.01  
    Hallescher FC SV Türkgücü-Ataspor München -

22. kolejka

  • 21.01  
    1. FC Kaiserslautern FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 21.01  
    FC Viktoria Köln SC Verl 1924 -
  • 21.01  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 21.01  
    1. FC Magdeburg TSV Havelse -
  • 21.01  
    FC Würzburger Kickers SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 21.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV 1860 Monachium -
  • 21.01  
    BV Borussia 09 Dortmund II SC Freiburg II -
  • 21.01  
    MSV Duisburg 1. FC Saarbrücken -
  • 21.01  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Osnabrück -
  • 21.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hallescher FC -

23. kolejka

  • 25.01  
    SC Verl 1924 SV Meppen 1912 -
  • 25.01  
    FSV Zwickau Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 25.01  
    Hallescher FC FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 25.01  
    VfL Osnabrück FC Würzburger Kickers -
  • 25.01  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Viktoria Köln -
  • 25.01  
    SC Freiburg II SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 25.01  
    1. FC Saarbrücken BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 25.01  
    TSV Havelse SV Wehen Wiesbaden -
  • 25.01  
    MSV Duisburg 1. FC Magdeburg -
  • 25.01  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -

24. kolejka

  • 28.01  
    BV Borussia 09 Dortmund II VfL Osnabrück -
  • 28.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Verl 1924 -
  • 28.01  
    SV Wehen Wiesbaden MSV Duisburg -
  • 28.01  
    FC Viktoria Köln TSV 1860 Monachium -
  • 28.01  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -
  • 28.01  
    1. FC Magdeburg 1. FC Saarbrücken -
  • 28.01  
    SV Meppen 1912 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 28.01  
    FC Würzburger Kickers SC Freiburg II -
  • 28.01  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof FSV Zwickau -
  • 28.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV Havelse -

25. kolejka

  • 04.02  
    FSV Zwickau 1. FC Kaiserslautern -
  • 04.02  
    MSV Duisburg BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 04.02  
    1. FC Magdeburg SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.02  
    TSV 1860 Monachium Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 04.02  
    TSV Havelse SV Meppen 1912 -
  • 04.02  
    VfL Osnabrück SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.02  
    SC Verl 1924 Hallescher FC -
  • 04.02  
    1. FC Saarbrücken FC Würzburger Kickers -
  • 04.02  
    SC Freiburg II FC Viktoria Köln -

26. kolejka

  • 11.02  
    BV Borussia 09 Dortmund II TSV Havelse -
  • 11.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Freiburg II -
  • 11.02  
    FC Viktoria Köln VfL Osnabrück -
  • 11.02  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Saarbrücken -
  • 11.02  
    FC Würzburger Kickers MSV Duisburg -
  • 11.02  
    SV Meppen 1912 TSV 1860 Monachium -
  • 11.02  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SC Verl 1924 -
  • 11.02  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Magdeburg -
  • 11.02  
    Hallescher FC FSV Zwickau -
  • 11.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Waldhof Mannheim 07 -

27. kolejka

  • 18.02  
    SV Wehen Wiesbaden FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 18.02  
    SC Freiburg II SV Meppen 1912 -
  • 18.02  
    1. FC Magdeburg BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 18.02  
    SC Verl 1924 FSV Zwickau -
  • 18.02  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 18.02  
    TSV 1860 Monachium Hallescher FC -
  • 18.02  
    TSV Havelse FC Würzburger Kickers -
  • 18.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Kaiserslautern -
  • 18.02  
    MSV Duisburg SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 18.02  
    1. FC Saarbrücken FC Viktoria Köln -

28. kolejka

  • 25.02  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SC Freiburg II -
  • 25.02  
    SV Meppen 1912 VfL Osnabrück -
  • 25.02  
    FSV Zwickau TSV 1860 Monachium -
  • 25.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Saarbrücken -
  • 25.02  
    Hallescher FC SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 25.02  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Magdeburg -
  • 25.02  
    FC Viktoria Köln TSV Havelse -
  • 25.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 MSV Duisburg -
  • 25.02  
    1. FC Kaiserslautern SC Verl 1924 -
  • 25.02  
    BV Borussia 09 Dortmund II SV Wehen Wiesbaden -

29. kolejka

  • 04.03  
    1. FC Magdeburg Hallescher FC -
  • 04.03  
    1. FC Saarbrücken SV Meppen 1912 -
  • 04.03  
    MSV Duisburg FC Viktoria Köln -
  • 04.03  
    BV Borussia 09 Dortmund II SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.03  
    SV Waldhof Mannheim 07 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.03  
    TSV 1860 Monachium SC Verl 1924 -
  • 04.03  
    VfL Osnabrück 1. FC Kaiserslautern -
  • 04.03  
    SC Freiburg II FSV Zwickau -
  • 04.03  
    SV Wehen Wiesbaden FC Würzburger Kickers -
  • 04.03  
    TSV Havelse FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -

30. kolejka

  • 11.03  
    SC Verl 1924 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 11.03  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof TSV 1860 Monachium -
  • 11.03  
    FC Viktoria Köln SV Wehen Wiesbaden -
  • 11.03  
    FSV Zwickau VfL Osnabrück -
  • 11.03  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Magdeburg -
  • 11.03  
    1. FC Kaiserslautern TSV Havelse -
  • 11.03  
    SV Meppen 1912 MSV Duisburg -
  • 11.03  
    Hallescher FC SC Freiburg II -
  • 11.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Saarbrücken -
  • 11.03  
    FC Würzburger Kickers BV Borussia 09 Dortmund II -

31. kolejka

  • 18.03  
    FC Würzburger Kickers FC Viktoria Köln -
  • 18.03  
    TSV Havelse SC Verl 1924 -
  • 18.03  
    SC Freiburg II 1. FC Kaiserslautern -
  • 18.03  
    SV Wehen Wiesbaden SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 18.03  
    1. FC Magdeburg SV Meppen 1912 -
  • 18.03  
    1. FC Saarbrücken Hallescher FC -
  • 18.03  
    BV Borussia 09 Dortmund II Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 18.03  
    VfL Osnabrück FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 18.03  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV 1860 Monachium -
  • 18.03  
    MSV Duisburg FSV Zwickau -

32. kolejka

  • 01.04  
    SC Verl 1924 SC Freiburg II -
  • 01.04  
    FC Viktoria Köln BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 01.04  
    FSV Zwickau SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 01.04  
    Hallescher FC VfL Osnabrück -
  • 01.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 TSV Havelse -
  • 01.04  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof 1. FC Magdeburg -
  • 01.04  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 01.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Würzburger Kickers -
  • 01.04  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Saarbrücken -
  • 01.04  
    1. FC Kaiserslautern MSV Duisburg -

33. kolejka

  • 08.04  
    BV Borussia 09 Dortmund II FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 08.04  
    1. FC Magdeburg FC Viktoria Köln -
  • 08.04  
    1. FC Saarbrücken SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 08.04  
    MSV Duisburg Hallescher FC -
  • 08.04  
    TSV Havelse FSV Zwickau -
  • 08.04  
    SC Freiburg II TSV 1860 Monachium -
  • 08.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Meppen 1912 -
  • 08.04  
    SV Wehen Wiesbaden Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 08.04  
    VfL Osnabrück SC Verl 1924 -
  • 08.04  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Kaiserslautern -

34. kolejka

  • 16.04  
    SV Meppen 1912 BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 16.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 16.04  
    Hallescher FC TSV Havelse -
  • 16.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 SC Freiburg II -
  • 16.04  
    FC Viktoria Köln SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 16.04  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof MSV Duisburg -
  • 16.04  
    TSV 1860 Monachium VfL Osnabrück -
  • 16.04  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Saarbrücken -
  • 16.04  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.04  
    SC Verl 1924 1. FC Magdeburg -

35. kolejka

  • 22.04  
    FC Viktoria Köln SV Meppen 1912 -
  • 22.04  
    1. FC Saarbrücken SC Verl 1924 -
  • 22.04  
    BV Borussia 09 Dortmund II Hallescher FC -
  • 22.04  
    TSV Havelse SC Freiburg II -
  • 22.04  
    VfL Osnabrück SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 22.04  
    1. FC Magdeburg FSV Zwickau -
  • 22.04  
    MSV Duisburg TSV 1860 Monachium -
  • 22.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.04  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.04  
    FC Würzburger Kickers FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -

36. kolejka

  • 29.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 MSV Duisburg -
  • 29.04  
    1. FC Kaiserslautern BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 29.04  
    SC Verl 1924 SV Wehen Wiesbaden -
  • 29.04  
    SC Freiburg II VfL Osnabrück -
  • 29.04  
    FSV Zwickau SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 29.04  
    Hallescher FC FC Viktoria Köln -
  • 29.04  
    TSV 1860 Monachium TSV Havelse -
  • 29.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Magdeburg -
  • 29.04  
    SV Meppen 1912 FC Würzburger Kickers -
  • 29.04  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof 1. FC Saarbrücken -

37. kolejka

  • 06.05  
    1. FC Saarbrücken FSV Zwickau -
  • 06.05  
    MSV Duisburg SC Freiburg II -
  • 06.05  
    BV Borussia 09 Dortmund II SC Verl 1924 -
  • 06.05  
    FC Viktoria Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.05  
    1. FC Magdeburg TSV 1860 Monachium -
  • 06.05  
    FC Würzburger Kickers Hallescher FC -
  • 06.05  
    TSV Havelse VfL Osnabrück -
  • 06.05  
    SV Meppen 1912 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.05  
    SV Wehen Wiesbaden SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 06.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -

38. kolejka

  • 14.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV Havelse -
  • 14.05  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SV Meppen 1912 -
  • 14.05  
    1. FC Kaiserslautern SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 14.05  
    TSV 1860 Monachium BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 14.05  
    VfL Osnabrück 1. FC Magdeburg -
  • 14.05  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 14.05  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Viktoria Köln -
  • 14.05  
    FSV Zwickau FC Würzburger Kickers -
  • 14.05  
    SC Verl 1924 MSV Duisburg -
  • 14.05  
    SC Freiburg II 1. FC Saarbrücken -