Niemcy - 3. Liga

12. kolejka - 3. Liga

Tabela 3. Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   1. FC Magdeburg 12 25   8 1 3   25 - 13 12
2   1. FC Saarbrücken 12 20   5 5 2   20 - 15 5
3   BV Borussia 09 Dortmund II 12 20   6 2 4   20 - 15 5
4   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 12 20   5 5 2   19 - 14 5
5   VfL Osnabrück 12 20   6 2 4   16 - 11 5
6   SV Waldhof Mannheim 07 11 19   5 4 2   17 - 9 8
7   1. FC Kaiserslautern 12 18   5 3 4   17 - 8 9
8   FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof 12 18   5 3 4   23 - 16 7
9   SV Wehen Wiesbaden 12 18   5 3 4   17 - 14 3
10   SV Türkgücü-Ataspor München 12 18   5 3 4   14 - 17 -3
11   Hallescher FC 12 17   4 5 3   21 - 20 1
12   SC Verl 1924 12 16   4 4 4   21 - 22 -1
13   FSV Zwickau 12 15   3 6 3   14 - 15 -1
14   SV Meppen 1912 12 15   4 3 5   12 - 17 -5
15   TSV 1860 Monachium 11 13   2 7 2   10 - 11 -1
16   SC Freiburg II 12 13   3 4 5   8 - 16 -8
17   MSV Duisburg 12 12   4 0 8   15 - 21 -6
18   FC Viktoria Köln 12 10   2 4 6   14 - 21 -7
19   FC Würzburger Kickers 12 8   1 5 6   6 - 16 -10
20   TSV Havelse 12 7   2 1 9   10 - 28 -18
  • Zespół w trakcie meczu

13. kolejka (następna)

  • 22.10 19:00
  • 23.10 14:00
  • 23.10 14:00
  • 23.10 14:00
  • 23.10 14:00
  • 23.10 14:00
  • 23.10 14:00
  • 24.10 13:00
  • 24.10 14:00
  • 25.10 19:00

Strzelcy 3. Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Michael Eberwein(Hallescher FC) 8 0
Håkan Gustaf Nilsson(SV Wehen Wiesbaden) 8 3
Orhan Ademi(MSV Duisburg) 7 0

Kartkowicze 3. Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ulrich Taffertshofer(VfL Osnabrück) 1 5 6
Maximilian Christian Rossmann(FC Viktoria Köln) 1 5 6
Niklas Kreuzer(Hallescher FC) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 3. Liga

13. kolejka

  • 22.10 19:00  
    VfL Osnabrück Hallescher FC -
  • 23.10 14:00  
    1. FC Saarbrücken TSV 1860 Monachium -
  • 23.10 14:00  
    FC Würzburger Kickers SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 23.10 14:00  
    SC Freiburg II SC Verl 1924 -
  • 23.10 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SV Meppen 1912 -
  • 23.10 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 23.10 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 FSV Zwickau -
  • 24.10 13:00  
    BV Borussia 09 Dortmund II FC Viktoria Köln -
  • 24.10 14:00  
    TSV Havelse Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 25.10 19:00  
    MSV Duisburg 1. FC Kaiserslautern -

14. kolejka

  • 29.10 19:00  
    FC Viktoria Köln 1. FC Magdeburg -
  • 30.10 14:00  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 30.10 14:00  
    Hallescher FC MSV Duisburg -
  • 30.10 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Wehen Wiesbaden -
  • 30.10 14:00  
    FSV Zwickau TSV Havelse -
  • 30.10 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Saarbrücken -
  • 30.10 14:00  
    TSV 1860 Monachium SC Freiburg II -
  • 31.10 13:00  
    SV Meppen 1912 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 31.10 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Würzburger Kickers -
  • 01.11 19:00  
    SC Verl 1924 VfL Osnabrück -

15. kolejka

  • 05.11 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria Köln -
  • 06.11 14:00  
    BV Borussia 09 Dortmund II SV Meppen 1912 -
  • 06.11 14:00  
    1. FC Saarbrücken 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.11 14:00  
    MSV Duisburg FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 06.11 14:00  
    VfL Osnabrück TSV 1860 Monachium -
  • 06.11 14:00  
    SC Freiburg II SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 06.11 14:00  
    TSV Havelse Hallescher FC -
  • 07.11 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Zwickau -
  • 07.11 14:00  
    1. FC Magdeburg SC Verl 1924 -
  • 08.11 19:00  
    FC Würzburger Kickers Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

16. kolejka

  • 19.11 19:00  
    SC Verl 1924 1. FC Saarbrücken -
  • 20.11 14:00  
    Hallescher FC BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 20.11 14:00  
    SC Freiburg II TSV Havelse -
  • 20.11 14:00  
    TSV 1860 Monachium MSV Duisburg -
  • 20.11 14:00  
    FSV Zwickau 1. FC Magdeburg -
  • 20.11 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SV Wehen Wiesbaden -
  • 20.11 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 21.11 13:00  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof FC Würzburger Kickers -
  • 21.11 14:00  
    SV Waldhof Mannheim 07 VfL Osnabrück -
  • 22.11 19:00  
    SV Meppen 1912 FC Viktoria Köln -

17. kolejka

  • 26.11 19:00  
    MSV Duisburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 27.11 14:00  
    TSV Havelse TSV 1860 Monachium -
  • 27.11 14:00  
    1. FC Magdeburg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 27.11 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Verl 1924 -
  • 27.11 14:00  
    BV Borussia 09 Dortmund II 1. FC Kaiserslautern -
  • 27.11 14:00  
    1. FC Saarbrücken FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 27.11 14:00  
    FC Würzburger Kickers SV Meppen 1912 -
  • 28.11 13:00  
    VfL Osnabrück SC Freiburg II -
  • 28.11 14:00  
    FC Viktoria Köln Hallescher FC -
  • 29.11 19:00  
    SV Türkgücü-Ataspor München FSV Zwickau -

18. kolejka

  • 03.12  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 03.12  
    VfL Osnabrück TSV Havelse -
  • 03.12  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Magdeburg -
  • 03.12  
    FSV Zwickau 1. FC Saarbrücken -
  • 03.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Meppen 1912 -
  • 03.12  
    SC Verl 1924 BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 03.12  
    SC Freiburg II MSV Duisburg -
  • 03.12  
    Hallescher FC FC Würzburger Kickers -
  • 03.12  
    1. FC Kaiserslautern FC Viktoria Köln -
  • 03.12  
    SV Waldhof Mannheim 07 SV Wehen Wiesbaden -

19. kolejka

  • 10.12  
    BV Borussia 09 Dortmund II TSV 1860 Monachium -
  • 10.12  
    MSV Duisburg SC Verl 1924 -
  • 10.12  
    FC Würzburger Kickers FSV Zwickau -
  • 10.12  
    TSV Havelse SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 10.12  
    SV Meppen 1912 FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 10.12  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.12  
    SV Wehen Wiesbaden Hallescher FC -
  • 10.12  
    FC Viktoria Köln Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 10.12  
    1. FC Saarbrücken SC Freiburg II -
  • 10.12  
    1. FC Magdeburg VfL Osnabrück -

20. kolejka

  • 17.12  
    1. FC Saarbrücken TSV Havelse -
  • 17.12  
    SV Wehen Wiesbaden SC Freiburg II -
  • 17.12  
    1. FC Magdeburg SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 17.12  
    SV Türkgücü-Ataspor München SC Verl 1924 -
  • 17.12  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 17.12  
    FC Viktoria Köln FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 17.12  
    MSV Duisburg VfL Osnabrück -
  • 17.12  
    BV Borussia 09 Dortmund II FSV Zwickau -
  • 17.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Kaiserslautern -
  • 17.12  
    FC Würzburger Kickers TSV 1860 Monachium -

21. kolejka

  • 14.01  
    1. FC Kaiserslautern SV Meppen 1912 -
  • 14.01  
    TSV Havelse MSV Duisburg -
  • 14.01  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.01  
    VfL Osnabrück 1. FC Saarbrücken -
  • 14.01  
    SC Verl 1924 FC Würzburger Kickers -
  • 14.01  
    TSV 1860 Monachium SV Wehen Wiesbaden -
  • 14.01  
    FSV Zwickau FC Viktoria Köln -
  • 14.01  
    SC Freiburg II 1. FC Magdeburg -
  • 14.01  
    SV Waldhof Mannheim 07 BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 14.01  
    Hallescher FC SV Türkgücü-Ataspor München -

22. kolejka

  • 21.01  
    1. FC Kaiserslautern FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 21.01  
    FC Viktoria Köln SC Verl 1924 -
  • 21.01  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 21.01  
    1. FC Magdeburg TSV Havelse -
  • 21.01  
    FC Würzburger Kickers SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 21.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV 1860 Monachium -
  • 21.01  
    BV Borussia 09 Dortmund II SC Freiburg II -
  • 21.01  
    MSV Duisburg 1. FC Saarbrücken -
  • 21.01  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Osnabrück -
  • 21.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hallescher FC -

23. kolejka

  • 25.01  
    SC Verl 1924 SV Meppen 1912 -
  • 25.01  
    FSV Zwickau Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 25.01  
    Hallescher FC FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 25.01  
    VfL Osnabrück FC Würzburger Kickers -
  • 25.01  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Viktoria Köln -
  • 25.01  
    SC Freiburg II SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 25.01  
    1. FC Saarbrücken BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 25.01  
    TSV Havelse SV Wehen Wiesbaden -
  • 25.01  
    MSV Duisburg 1. FC Magdeburg -
  • 25.01  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -

24. kolejka

  • 28.01  
    BV Borussia 09 Dortmund II VfL Osnabrück -
  • 28.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Verl 1924 -
  • 28.01  
    SV Wehen Wiesbaden MSV Duisburg -
  • 28.01  
    FC Viktoria Köln TSV 1860 Monachium -
  • 28.01  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -
  • 28.01  
    1. FC Magdeburg 1. FC Saarbrücken -
  • 28.01  
    SV Meppen 1912 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 28.01  
    FC Würzburger Kickers SC Freiburg II -
  • 28.01  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof FSV Zwickau -
  • 28.01  
    SV Türkgücü-Ataspor München TSV Havelse -

25. kolejka

  • 04.02  
    FSV Zwickau 1. FC Kaiserslautern -
  • 04.02  
    MSV Duisburg BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 04.02  
    1. FC Magdeburg SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.02  
    TSV 1860 Monachium Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 04.02  
    TSV Havelse SV Meppen 1912 -
  • 04.02  
    VfL Osnabrück SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.02  
    SC Verl 1924 Hallescher FC -
  • 04.02  
    1. FC Saarbrücken FC Würzburger Kickers -
  • 04.02  
    SC Freiburg II FC Viktoria Köln -

26. kolejka

  • 11.02  
    BV Borussia 09 Dortmund II TSV Havelse -
  • 11.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Freiburg II -
  • 11.02  
    FC Viktoria Köln VfL Osnabrück -
  • 11.02  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Saarbrücken -
  • 11.02  
    FC Würzburger Kickers MSV Duisburg -
  • 11.02  
    SV Meppen 1912 TSV 1860 Monachium -
  • 11.02  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SC Verl 1924 -
  • 11.02  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Magdeburg -
  • 11.02  
    Hallescher FC FSV Zwickau -
  • 11.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Waldhof Mannheim 07 -

27. kolejka

  • 18.02  
    SV Wehen Wiesbaden FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 18.02  
    SC Freiburg II SV Meppen 1912 -
  • 18.02  
    1. FC Magdeburg BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 18.02  
    SC Verl 1924 FSV Zwickau -
  • 18.02  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 18.02  
    TSV 1860 Monachium Hallescher FC -
  • 18.02  
    TSV Havelse FC Würzburger Kickers -
  • 18.02  
    SV Waldhof Mannheim 07 1. FC Kaiserslautern -
  • 18.02  
    MSV Duisburg SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 18.02  
    1. FC Saarbrücken FC Viktoria Köln -

28. kolejka

  • 25.02  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SC Freiburg II -
  • 25.02  
    SV Meppen 1912 VfL Osnabrück -
  • 25.02  
    FSV Zwickau TSV 1860 Monachium -
  • 25.02  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Saarbrücken -
  • 25.02  
    Hallescher FC SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 25.02  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Magdeburg -
  • 25.02  
    FC Viktoria Köln TSV Havelse -
  • 25.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 MSV Duisburg -
  • 25.02  
    1. FC Kaiserslautern SC Verl 1924 -
  • 25.02  
    BV Borussia 09 Dortmund II SV Wehen Wiesbaden -

29. kolejka

  • 04.03  
    1. FC Magdeburg Hallescher FC -
  • 04.03  
    1. FC Saarbrücken SV Meppen 1912 -
  • 04.03  
    MSV Duisburg FC Viktoria Köln -
  • 04.03  
    BV Borussia 09 Dortmund II SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 04.03  
    SV Waldhof Mannheim 07 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.03  
    TSV 1860 Monachium SC Verl 1924 -
  • 04.03  
    VfL Osnabrück 1. FC Kaiserslautern -
  • 04.03  
    SC Freiburg II FSV Zwickau -
  • 04.03  
    SV Wehen Wiesbaden FC Würzburger Kickers -
  • 04.03  
    TSV Havelse FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -

30. kolejka

  • 11.03  
    SC Verl 1924 SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 11.03  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof TSV 1860 Monachium -
  • 11.03  
    FC Viktoria Köln SV Wehen Wiesbaden -
  • 11.03  
    FSV Zwickau VfL Osnabrück -
  • 11.03  
    SV Türkgücü-Ataspor München 1. FC Magdeburg -
  • 11.03  
    1. FC Kaiserslautern TSV Havelse -
  • 11.03  
    SV Meppen 1912 MSV Duisburg -
  • 11.03  
    Hallescher FC SC Freiburg II -
  • 11.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Saarbrücken -
  • 11.03  
    FC Würzburger Kickers BV Borussia 09 Dortmund II -

31. kolejka

  • 18.03  
    FC Würzburger Kickers FC Viktoria Köln -
  • 18.03  
    TSV Havelse SC Verl 1924 -
  • 18.03  
    SC Freiburg II 1. FC Kaiserslautern -
  • 18.03  
    SV Wehen Wiesbaden SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 18.03  
    1. FC Magdeburg SV Meppen 1912 -
  • 18.03  
    1. FC Saarbrücken Hallescher FC -
  • 18.03  
    BV Borussia 09 Dortmund II Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 18.03  
    VfL Osnabrück FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 18.03  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV 1860 Monachium -
  • 18.03  
    MSV Duisburg FSV Zwickau -

32. kolejka

  • 01.04  
    SC Verl 1924 SC Freiburg II -
  • 01.04  
    FC Viktoria Köln BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 01.04  
    FSV Zwickau SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 01.04  
    Hallescher FC VfL Osnabrück -
  • 01.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 TSV Havelse -
  • 01.04  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof 1. FC Magdeburg -
  • 01.04  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 01.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Würzburger Kickers -
  • 01.04  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Saarbrücken -
  • 01.04  
    1. FC Kaiserslautern MSV Duisburg -

33. kolejka

  • 08.04  
    BV Borussia 09 Dortmund II FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -
  • 08.04  
    1. FC Magdeburg FC Viktoria Köln -
  • 08.04  
    1. FC Saarbrücken SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 08.04  
    MSV Duisburg Hallescher FC -
  • 08.04  
    TSV Havelse FSV Zwickau -
  • 08.04  
    SC Freiburg II TSV 1860 Monachium -
  • 08.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München SV Meppen 1912 -
  • 08.04  
    SV Wehen Wiesbaden Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 08.04  
    VfL Osnabrück SC Verl 1924 -
  • 08.04  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Kaiserslautern -

34. kolejka

  • 16.04  
    SV Meppen 1912 BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 16.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 16.04  
    Hallescher FC TSV Havelse -
  • 16.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 SC Freiburg II -
  • 16.04  
    FC Viktoria Köln SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 16.04  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof MSV Duisburg -
  • 16.04  
    TSV 1860 Monachium VfL Osnabrück -
  • 16.04  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Saarbrücken -
  • 16.04  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.04  
    SC Verl 1924 1. FC Magdeburg -

35. kolejka

  • 22.04  
    FC Viktoria Köln SV Meppen 1912 -
  • 22.04  
    1. FC Saarbrücken SC Verl 1924 -
  • 22.04  
    BV Borussia 09 Dortmund II Hallescher FC -
  • 22.04  
    TSV Havelse SC Freiburg II -
  • 22.04  
    VfL Osnabrück SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 22.04  
    1. FC Magdeburg FSV Zwickau -
  • 22.04  
    MSV Duisburg TSV 1860 Monachium -
  • 22.04  
    SV Türkgücü-Ataspor München Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.04  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.04  
    FC Würzburger Kickers FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -

36. kolejka

  • 29.04  
    SV Waldhof Mannheim 07 MSV Duisburg -
  • 29.04  
    1. FC Kaiserslautern BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 29.04  
    SC Verl 1924 SV Wehen Wiesbaden -
  • 29.04  
    SC Freiburg II VfL Osnabrück -
  • 29.04  
    FSV Zwickau SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 29.04  
    Hallescher FC FC Viktoria Köln -
  • 29.04  
    TSV 1860 Monachium TSV Havelse -
  • 29.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Magdeburg -
  • 29.04  
    SV Meppen 1912 FC Würzburger Kickers -
  • 29.04  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof 1. FC Saarbrücken -

37. kolejka

  • 06.05  
    1. FC Saarbrücken FSV Zwickau -
  • 06.05  
    MSV Duisburg SC Freiburg II -
  • 06.05  
    BV Borussia 09 Dortmund II SC Verl 1924 -
  • 06.05  
    FC Viktoria Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.05  
    1. FC Magdeburg TSV 1860 Monachium -
  • 06.05  
    FC Würzburger Kickers Hallescher FC -
  • 06.05  
    TSV Havelse VfL Osnabrück -
  • 06.05  
    SV Meppen 1912 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.05  
    SV Wehen Wiesbaden SV Waldhof Mannheim 07 -
  • 06.05  
    SV Türkgücü-Ataspor München FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof -

38. kolejka

  • 14.05  
    SV Waldhof Mannheim 07 TSV Havelse -
  • 14.05  
    FC Viktoria 1889 Berlin Lichterfelde-Tempelhof SV Meppen 1912 -
  • 14.05  
    1. FC Kaiserslautern SV Türkgücü-Ataspor München -
  • 14.05  
    TSV 1860 Monachium BV Borussia 09 Dortmund II -
  • 14.05  
    VfL Osnabrück 1. FC Magdeburg -
  • 14.05  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 14.05  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Viktoria Köln -
  • 14.05  
    FSV Zwickau FC Würzburger Kickers -
  • 14.05  
    SC Verl 1924 MSV Duisburg -
  • 14.05  
    SC Freiburg II 1. FC Saarbrücken -