Niemcy - 3. liga

19. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Karlsruher SC 19 38   11 5 3   33 - 19 14
2 VfL Osnabrück 19 38   10 8 1   28 - 14 14
3 KFC Uerdingen 05 18 34   11 1 6   24 - 19 5
4 Hallescher FC 19 33   10 3 6   23 - 19 4
5 SpVgg Unterhaching 19 32   7 11 1   38 - 20 18
6 SC Preußen 06 Münster 19 29   9 2 8   28 - 27 1
7 SV Wehen Wiesbaden 18 27   8 3 7   35 - 25 10
8 FC Hansa Rostock 19 27   7 6 6   27 - 28 -1
9 FSV Zwickau 19 25   6 7 6   25 - 21 4
10 1. FC Kaiserslautern 19 25   6 7 6   22 - 28 -6
11 FC Würzburger Kickers 19 24   6 6 7   27 - 23 4
12 TSV 1860 Monachium 19 23   5 8 6   28 - 22 6
13 Sportfreunde Lotte 19 23   5 8 6   20 - 23 -3
14 SG Sonnenhof Großaspach 19 20   3 11 5   16 - 20 -4
15 Energie Chociebuż 19 20   5 5 9   23 - 31 -8
16 FC Carl Zeiss Jena 19 20   5 5 9   27 - 37 -10
17 SC Fortuna Köln 19 20   5 5 9   18 - 35 -17
18 SV Meppen 1912 19 19   5 4 10   24 - 30 -6
19 VfR Aalen 1921 19 17   3 8 8   23 - 30 -7
20 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 19 13   2 7 10   20 - 38 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • awans do barażów
  • spadek

20. kolejka (następna)

  • 21.12 19:00
  • 22.12 14:00
  • 22.12 14:00
  • 22.12 14:00
  • 22.12 14:00
  • 22.12 14:00
  • 22.12 14:00
  • 22.12 14:00
  • 23.12 13:00
  • 23.12 14:00

Strzelcy 3. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Stephan Hain(SpVgg Unterhaching) 13 0
Marvin Pourié(Karlsruher SC) 11 0
Manuel Schäffler(SV Wehen Wiesbaden) 10 1

Kartkowicze 3. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Maik Kegel(SC Fortuna Köln) 2 6 8
Simon Scherder(SC Preußen 06 Münster) 2 5 7
Robin Scheu(SC Fortuna Köln) 1 6 7

Terminarz / Wyniki 3. liga

20. kolejka

  • 21.12 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden VfR Aalen 1921 -
  • 22.12 14:00  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 22.12 14:00  
    SV Meppen 1912 Sportfreunde Lotte -
  • 22.12 14:00  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -
  • 22.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SC Fortuna Köln -
  • 22.12 14:00  
    Hallescher FC FSV Zwickau -
  • 22.12 14:00  
    FC Hansa Rostock Energie Chociebuż -
  • 23.12 13:00  
    SpVgg Unterhaching KFC Uerdingen 05 -
  • 23.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Carl Zeiss Jena -

21. kolejka

  • 25.01 19:00  
    Sportfreunde Lotte TSV 1860 Monachium -
  • 26.01 14:00  
    SC Fortuna Köln Hallescher FC -
  • 26.01 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Preußen 06 Münster -
  • 26.01 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SG Sonnenhof Großaspach -
  • 26.01 14:00  
    VfL Osnabrück SV Meppen 1912 -
  • 26.01 14:00  
    Energie Chociebuż SV Wehen Wiesbaden -
  • 27.01 13:00  
    FSV Zwickau Karlsruher SC -
  • 27.01 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Hansa Rostock -
  • 27.01 15:00  
    KFC Uerdingen 05 FC Würzburger Kickers -
  • 28.01 19:00  
    VfR Aalen 1921 SpVgg Unterhaching -

22. kolejka

  • 01.02 19:00  
    SC Preußen 06 Münster 1. FC Kaiserslautern -
  • 02.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfR Aalen 1921 -
  • 02.02 14:00  
    SV Meppen 1912 KFC Uerdingen 05 -
  • 02.02 14:00  
    TSV 1860 Monachium VfL Osnabrück -
  • 02.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Sportfreunde Lotte -
  • 02.02 14:00  
    Hallescher FC FC Carl Zeiss Jena -
  • 02.02 14:00  
    Karlsruher SC SC Fortuna Köln -
  • 03.02 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Hansa Rostock -
  • 03.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching Energie Chociebuż -
  • 04.02 19:00  
    FSV Zwickau Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

23. kolejka

  • 08.02 19:00  
    VfL Osnabrück SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.02 14:00  
    1. FC Kaiserslautern Hallescher FC -
  • 09.02 14:00  
    KFC Uerdingen 05 TSV 1860 Monachium -
  • 09.02 14:00  
    Energie Chociebuż FC Würzburger Kickers -
  • 09.02 14:00  
    FC Hansa Rostock SpVgg Unterhaching -
  • 09.02 14:00  
    SC Fortuna Köln FSV Zwickau -
  • 09.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Karlsruher SC -
  • 10.02 13:00  
    VfR Aalen 1921 SV Meppen 1912 -
  • 10.02 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Wehen Wiesbaden -
  • 11.02 19:00  
    Sportfreunde Lotte SC Preußen 06 Münster -

24. kolejka

  • 16.02 14:00  
    SC Fortuna Köln Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 16.02 14:00  
    TSV 1860 Monachium VfR Aalen 1921 -
  • 16.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach KFC Uerdingen 05 -
  • 16.02 14:00  
    SC Preußen 06 Münster VfL Osnabrück -
  • 16.02 14:00  
    Hallescher FC Sportfreunde Lotte -
  • 16.02 14:00  
    Karlsruher SC 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.02 14:00  
    FSV Zwickau FC Carl Zeiss Jena -
  • 16.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers FC Hansa Rostock -
  • 16.02 14:00  
    SV Meppen 1912 Energie Chociebuż -

25. kolejka

  • 23.02 14:00  
    VfL Osnabrück Hallescher FC -
  • 23.02 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SC Preußen 06 Münster -
  • 23.02 14:00  
    VfR Aalen 1921 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 23.02 14:00  
    Energie Chociebuż TSV 1860 Monachium -
  • 23.02 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Meppen 1912 -
  • 23.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Würzburger Kickers -
  • 23.02 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Unterhaching -
  • 23.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Fortuna Köln -
  • 23.02 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FSV Zwickau -
  • 23.02 14:00  
    Sportfreunde Lotte Karlsruher SC -

26. kolejka

  • 02.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 02.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster VfR Aalen 1921 -
  • 02.03 14:00  
    Hallescher FC KFC Uerdingen 05 -
  • 02.03 14:00  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 02.03 14:00  
    FSV Zwickau Sportfreunde Lotte -
  • 02.03 14:00  
    SC Fortuna Köln 1. FC Kaiserslautern -
  • 02.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers SpVgg Unterhaching -
  • 02.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 02.03 14:00  
    TSV 1860 Monachium FC Hansa Rostock -
  • 02.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Energie Chociebuż -

27. kolejka

  • 09.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 Hallescher FC -
  • 09.03 14:00  
    Energie Chociebuż SC Preußen 06 Münster -
  • 09.03 14:00  
    FC Hansa Rostock SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden TSV 1860 Monachium -
  • 09.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Meppen 1912 -
  • 09.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 09.03 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Carl Zeiss Jena -
  • 09.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte SC Fortuna Köln -
  • 09.03 14:00  
    VfL Osnabrück FSV Zwickau -
  • 09.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Karlsruher SC -

28. kolejka

  • 13.03 19:00  
    1. FC Kaiserslautern Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 13.03 19:00  
    Karlsruher SC VfR Aalen 1921 -
  • 13.03 19:00  
    FSV Zwickau KFC Uerdingen 05 -
  • 13.03 19:00  
    SC Fortuna Köln VfL Osnabrück -
  • 13.03 19:00  
    FC Carl Zeiss Jena Sportfreunde Lotte -
  • 13.03 19:00  
    SV Meppen 1912 FC Würzburger Kickers -
  • 13.03 19:00  
    TSV 1860 Monachium SpVgg Unterhaching -
  • 13.03 19:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Wehen Wiesbaden -
  • 13.03 19:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Hansa Rostock -
  • 13.03 19:00  
    Hallescher FC Energie Chociebuż -

29. kolejka

  • 16.03 14:00  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 16.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Preußen 06 Münster -
  • 16.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching SG Sonnenhof Großaspach -
  • 16.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers TSV 1860 Monachium -
  • 16.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Meppen 1912 -
  • 16.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.03 14:00  
    VfL Osnabrück FC Carl Zeiss Jena -
  • 16.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 SC Fortuna Köln -
  • 16.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 FSV Zwickau -
  • 16.03 14:00  
    Energie Chociebuż Karlsruher SC -

30. kolejka

  • 23.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 23.03 14:00  
    SC Fortuna Köln VfR Aalen 1921 -
  • 23.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena KFC Uerdingen 05 -
  • 23.03 14:00  
    1. FC Kaiserslautern VfL Osnabrück -
  • 23.03 14:00  
    TSV 1860 Monachium SV Meppen 1912 -
  • 23.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Würzburger Kickers -
  • 23.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SpVgg Unterhaching -
  • 23.03 14:00  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 23.03 14:00  
    Karlsruher SC FC Hansa Rostock -
  • 23.03 14:00  
    FSV Zwickau Energie Chociebuż -

31. kolejka

  • 30.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching Hallescher FC -
  • 30.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Preußen 06 Münster -
  • 30.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 30.03 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 TSV 1860 Monachium -
  • 30.03 14:00  
    VfL Osnabrück Sportfreunde Lotte -
  • 30.03 14:00  
    KFC Uerdingen 05 1. FC Kaiserslautern -
  • 30.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 FC Carl Zeiss Jena -
  • 30.03 14:00  
    Energie Chociebuż SC Fortuna Köln -
  • 30.03 14:00  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 30.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Karlsruher SC -

32. kolejka

  • 06.04 14:00  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern VfR Aalen 1921 -
  • 06.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte KFC Uerdingen 05 -
  • 06.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach TSV 1860 Monachium -
  • 06.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SV Meppen 1912 -
  • 06.04 14:00  
    Hallescher FC FC Würzburger Kickers -
  • 06.04 14:00  
    Karlsruher SC SpVgg Unterhaching -
  • 06.04 14:00  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 06.04 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Hansa Rostock -
  • 06.04 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Energie Chociebuż -

33. kolejka

  • 13.04 14:00  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 13.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium SC Preußen 06 Münster -
  • 13.04 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 13.04 14:00  
    KFC Uerdingen 05 VfL Osnabrück -
  • 13.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 Sportfreunde Lotte -
  • 13.04 14:00  
    Energie Chociebuż 1. FC Kaiserslautern -
  • 13.04 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Carl Zeiss Jena -
  • 13.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Fortuna Köln -
  • 13.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching FSV Zwickau -
  • 13.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers Karlsruher SC -

34. kolejka

  • 21.04 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04 14:00  
    VfL Osnabrück VfR Aalen 1921 -
  • 21.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SG Sonnenhof Großaspach -
  • 21.04 14:00  
    Hallescher FC TSV 1860 Monachium -
  • 21.04 14:00  
    Karlsruher SC SV Meppen 1912 -
  • 21.04 14:00  
    FSV Zwickau FC Würzburger Kickers -
  • 21.04 14:00  
    SC Fortuna Köln SpVgg Unterhaching -
  • 21.04 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Wehen Wiesbaden -
  • 21.04 14:00  
    1. FC Kaiserslautern FC Hansa Rostock -
  • 21.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte Energie Chociebuż -

35. kolejka

  • 27.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Hallescher FC -
  • 27.04 14:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Preußen 06 Münster -
  • 27.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 KFC Uerdingen 05 -
  • 27.04 14:00  
    Energie Chociebuż VfL Osnabrück -
  • 27.04 14:00  
    FC Hansa Rostock Sportfreunde Lotte -
  • 27.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Kaiserslautern -
  • 27.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Carl Zeiss Jena -
  • 27.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Fortuna Köln -
  • 27.04 14:00  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 27.04 14:00  
    TSV 1860 Monachium Karlsruher SC -

36. kolejka

  • 04.05 14:00  
    VfR Aalen 1921 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.05 14:00  
    Hallescher FC SC Preußen 06 Münster -
  • 04.05 14:00  
    Karlsruher SC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 04.05 14:00  
    FSV Zwickau TSV 1860 Monachium -
  • 04.05 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Meppen 1912 -
  • 04.05 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Würzburger Kickers -
  • 04.05 14:00  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Unterhaching -
  • 04.05 14:00  
    Sportfreunde Lotte SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.05 14:00  
    VfL Osnabrück FC Hansa Rostock -
  • 04.05 14:00  
    KFC Uerdingen 05 Energie Chociebuż -

37. kolejka

  • 11.05 14:30  
    Hallescher FC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.05 14:30  
    Energie Chociebuż VfR Aalen 1921 -
  • 11.05 14:30  
    FC Hansa Rostock KFC Uerdingen 05 -
  • 11.05 14:30  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Osnabrück -
  • 11.05 14:30  
    SpVgg Unterhaching Sportfreunde Lotte -
  • 11.05 14:30  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Kaiserslautern -
  • 11.05 14:30  
    SV Meppen 1912 FC Carl Zeiss Jena -
  • 11.05 14:30  
    TSV 1860 Monachium SC Fortuna Köln -
  • 11.05 14:30  
    SG Sonnenhof Großaspach FSV Zwickau -
  • 11.05 14:30  
    SC Preußen 06 Münster Karlsruher SC -

38. kolejka

  • 18.05 14:30  
    Karlsruher SC Hallescher FC -
  • 18.05 14:30  
    FSV Zwickau SC Preußen 06 Münster -
  • 18.05 14:30  
    SC Fortuna Köln SG Sonnenhof Großaspach -
  • 18.05 14:30  
    FC Carl Zeiss Jena TSV 1860 Monachium -
  • 18.05 14:30  
    1. FC Kaiserslautern SV Meppen 1912 -
  • 18.05 14:30  
    Sportfreunde Lotte FC Würzburger Kickers -
  • 18.05 14:30  
    VfL Osnabrück SpVgg Unterhaching -
  • 18.05 14:30  
    KFC Uerdingen 05 SV Wehen Wiesbaden -
  • 18.05 14:30  
    VfR Aalen 1921 FC Hansa Rostock -
  • 18.05 14:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Energie Chociebuż -