Niemcy - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Hamburger SV 22 42   12 6 4   48 - 28 20
2   SpVgg Greuther Fürth 22 42   12 6 4   43 - 25 18
3   VfL Bochum 1848 22 42   13 3 6   40 - 23 17
4   Kieler SV Holstein 1900 22 42   12 6 4   36 - 21 15
5   Karlsruher SC 22 36   11 3 8   36 - 30 6
6   Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 22 36   10 6 6   32 - 29 3
7   Hannover 96 22 33   10 3 9   33 - 25 8
8   1. FC Heidenheim 1846 22 33   9 6 7   32 - 29 3
9   FC Erzgebirge Aue 22 32   9 5 8   31 - 30 1
10   SC Paderborn 07 22 31   8 7 7   28 - 26 2
11   FC St. Pauli 22 28   7 7 8   36 - 40 -4
12   1. FC Nuernberg 22 26   7 5 10   29 - 34 -5
13   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 22 26   6 8 8   24 - 29 -5
14   SV Darmstadt 1898 22 25   7 4 11   34 - 39 -5
15   VfL Osnabrück 22 22   6 4 12   22 - 34 -12
16   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 22 20   5 5 12   21 - 43 -22
17   SV Sandhausen 22 18   5 3 14   25 - 44 -19
18   FC Würzburger Kickers 22 15   4 3 15   25 - 46 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

23. kolejka (następna)

  • 26.02 18:30
  • 26.02 18:30
  • 27.02 13:00
  • 27.02 13:00
  • 27.02 13:00
  • 28.02 13:30
  • 28.02 13:30
  • 28.02 13:30
  • 01.03 20:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simon Terodde(Hamburger SV) 19 3
Christian Kühlwetter(1. FC Heidenheim 1846) 13 1
Simon Zoller(VfL Bochum 1848) 11 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Benedikt Gimber(SSV Jahn 2000 Ratyzbona) 2 4 6
Nicolai Rapp(SV Darmstadt 1898) 1 6 7
Kevin Danso(Düsseldorfer TuS Fortuna 1895) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

23. kolejka

  • 26.02 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SC Paderborn 07 -
  • 26.02 18:30  
    SV Darmstadt 1898 Karlsruher SC -
  • 27.02 13:00  
    Hannover 96 SpVgg Greuther Fürth -
  • 27.02 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -
  • 27.02 13:00  
    VfL Bochum 1848 FC Würzburger Kickers -
  • 28.02 13:30  
    1. FC Nuernberg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 28.02 13:30  
    SV Sandhausen VfL Osnabrück -
  • 28.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 01.03 20:30  
    FC St. Pauli Hamburger SV -

24. kolejka

  • 05.03 18:30  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 05.03 18:30  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -
  • 06.03 13:00  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 06.03 13:00  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 06.03 13:00  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum 1848 -
  • 07.03 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Sandhausen -
  • 07.03 13:30  
    VfL Osnabrück SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.03 13:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Nuernberg -
  • 08.03 20:30  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -

25. kolejka

  • 12.03 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 12.03 18:30  
    VfL Bochum 1848 Hamburger SV -
  • 13.03 13:00  
    SV Sandhausen Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 13.03 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 13.03 13:00  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.03 13:30  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.03 13:30  
    1. FC Nuernberg VfL Osnabrück -
  • 14.03 13:30  
    Hannover 96 FC Würzburger Kickers -
  • 15.03 20:30  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -

26. kolejka

  • 19.03 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Hannover 96 -
  • 19.03 18:30  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 20.03 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 20.03 13:00  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 20.03 13:00  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.03 13:30  
    FC Würzburger Kickers SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.03 13:30  
    VfL Osnabrück FC St. Pauli -
  • 21.03 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -
  • 22.03 20:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 VfL Bochum 1848 -

27. kolejka

  • 03.04 13:00  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 03.04 13:00  
    VfL Bochum 1848 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 03.04 13:00  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 04.04 13:30  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 04.04 13:30  
    SV Sandhausen FC Würzburger Kickers -
  • 04.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.04 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 04.04 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -
  • 05.04 20:30  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

28. kolejka

  • 09.04 18:30  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Nuernberg -
  • 09.04 18:30  
    Hamburger SV SV Darmstadt 1898 -
  • 10.04 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 10.04 13:00  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 10.04 13:00  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Karlsruher SC -
  • 10.04 13:00  
    SC Paderborn 07 VfL Bochum 1848 -
  • 11.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 11.04 13:30  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.04 13:30  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -

29. kolejka

  • 18.04  
    Karlsruher SC FC Erzgebirge Aue -
  • 18.04  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 18.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Paderborn 07 -
  • 18.04  
    VfL Osnabrück Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 18.04  
    FC St. Pauli FC Würzburger Kickers -
  • 18.04  
    VfL Bochum 1848 Hannover 96 -
  • 18.04  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 18.04  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -

30. kolejka

  • 21.04  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 21.04  
    FC Würzburger Kickers SV Darmstadt 1898 -
  • 21.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 21.04  
    Hannover 96 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.04  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 21.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC St. Pauli -
  • 21.04  
    SC Paderborn 07 VfL Osnabrück -
  • 21.04  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum 1848 -

31. kolejka

  • 25.04  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.04  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.04  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum 1848 -
  • 25.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 25.04  
    SC Paderborn 07 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 25.04  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 25.04  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 25.04  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -

32. kolejka

  • 09.05  
    FC Erzgebirge Aue SC Paderborn 07 -
  • 09.05  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -
  • 09.05  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 09.05  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 09.05  
    VfL Bochum 1848 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.05  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 09.05  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 09.05  
    Hamburger SV 1. FC Nuernberg -
  • 09.05  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

33. kolejka

  • 16.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 16.05 15:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum 1848 -
  • 16.05 15:30  
    Karlsruher SC Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.05 15:30  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 16.05 15:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.05 15:30  
    VfL Osnabrück Hamburger SV -
  • 16.05 15:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 16.05 15:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -

34. kolejka

  • 23.05 15:30  
    FC Würzburger Kickers SC Paderborn 07 -
  • 23.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Osnabrück -
  • 23.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 23.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 23.05 15:30  
    VfL Bochum 1848 SV Sandhausen -
  • 23.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 23.05 15:30  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -
  • 23.05 15:30  
    Hamburger SV Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -