Niemcy - 2. Bundesliga

28. kolejka - 2. Bundesliga

Zaległe mecze

  • 03.06 18:30

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   DSC Arminia Bielefeld 28 56   15 11 2   53 - 26 27
2   VfB Stuttgart 29 51   15 6 8   49 - 35 14
3   Hamburger SV 29 49   13 10 6   55 - 35 20
4   1. FC Heidenheim 1846 29 48   13 9 7   38 - 29 9
5   SV Darmstadt 1898 29 43   10 13 6   39 - 35 4
6   Kieler SV Holstein 1900 29 38   10 8 11   45 - 46 -1
7   FC Erzgebirge Aue 29 38   10 8 11   39 - 42 -3
8   SpVgg Greuther Fürth 28 38   10 8 10   40 - 38 2
9   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 29 36   9 9 11   42 - 48 -6
10   SV Sandhausen 29 36   8 12 9   35 - 37 -2
11   VfL Bochum 29 36   8 12 9   45 - 46 -1
12   Hannover 96 28 36   9 9 10   40 - 43 -3
13   FC St. Pauli 29 35   8 11 10   35 - 37 -2
14   VfL Osnabrück 29 34   8 10 11   39 - 42 -3
15   1. FC Nuernberg 29 32   7 11 11   37 - 49 -12
16   Karlsruher SC 29 30   6 12 11   37 - 48 -11
17   SV Wehen Wiesbaden 29 28   7 7 15   35 - 49 -14
18   SG Dynamo Drezno 26 24   6 6 14   25 - 43 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

29. kolejka (następna)

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Manuel Schäffler(SV Wehen Wiesbaden) 18 2
Fabian Klos(DSC Arminia Bielefeld) 17 4
Philipp Hofmann(Karlsruher SC) 13 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Calogero Rizzuto(FC Erzgebirge Aue) 2 9 11
Guðlaugur Victor Pálsson(SV Darmstadt 1898) 2 5 7
Jonas Meffert(Kieler SV Holstein 1900) 2 5 7

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

30. kolejka

  • 05.06 18:30  
    VfL Bochum FC St. Pauli -
  • 05.06 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 06.06 13:00  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Nuernberg -
  • 06.06 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 06.06 13:00  
    SV Wehen Wiesbaden SG Dynamo Drezno -
  • 07.06 13:30  
    FC Erzgebirge Aue Karlsruher SC -
  • 07.06 13:30  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.06 13:30  
    VfB Stuttgart VfL Osnabrück -
  • 08.06 20:30  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -

31. kolejka

  • 12.06 18:30  
    SG Dynamo Drezno Hamburger SV -
  • 12.06 18:30  
    SV Sandhausen DSC Arminia Bielefeld -
  • 13.06 13:00  
    VfL Osnabrück VfL Bochum -
  • 13.06 13:00  
    1. FC Nuernberg SpVgg Greuther Fürth -
  • 13.06 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 13.06 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Wehen Wiesbaden -
  • 14.06 13:30  
    Karlsruher SC VfB Stuttgart -
  • 14.06 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Hannover 96 -
  • 14.06 13:30  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -

32. kolejka

  • 16.06 18:30  
    Hamburger SV VfL Osnabrück -
  • 16.06 18:30  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Nuernberg -
  • 16.06 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 17.06 18:30  
    VfB Stuttgart SV Sandhausen -
  • 17.06 18:30  
    Hannover 96 FC St. Pauli -
  • 17.06 18:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum -
  • 17.06 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Karlsruher SC -
  • 18.06 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SG Dynamo Drezno -
  • 18.06 20:30  
    DSC Arminia Bielefeld SV Darmstadt 1898 -

33. kolejka

  • 21.06 15:30  
    SV Darmstadt 1898 SV Wehen Wiesbaden -
  • 21.06 15:30  
    SV Sandhausen SG Dynamo Drezno -
  • 21.06 15:30  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 21.06 15:30  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 21.06 15:30  
    VfL Bochum SpVgg Greuther Fürth -
  • 21.06 15:30  
    1. FC Nuernberg VfB Stuttgart -
  • 21.06 15:30  
    FC St. Pauli SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.06 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Hamburger SV -
  • 21.06 15:30  
    Karlsruher SC DSC Arminia Bielefeld -

34. kolejka

  • 28.06 15:30  
    Hamburger SV SV Sandhausen -
  • 28.06 15:30  
    Hannover 96 VfL Bochum -
  • 28.06 15:30  
    VfB Stuttgart SV Darmstadt 1898 -
  • 28.06 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Nuernberg -
  • 28.06 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -
  • 28.06 15:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 28.06 15:30  
    SG Dynamo Drezno VfL Osnabrück -
  • 28.06 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -
  • 28.06 15:30  
    SV Wehen Wiesbaden FC St. Pauli -