Niemcy - 2. Bundesliga

18. kolejka - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Hamburger SV 18 37   11 4 3   40 - 21 19
2   Kieler SV Holstein 1900 18 33   9 6 3   29 - 18 11
3   VfL Bochum 1848 17 33   10 3 4   32 - 17 15
4   Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 18 32   9 5 4   27 - 22 5
5   SpVgg Greuther Fürth 18 32   9 5 4   34 - 23 11
6   Karlsruher SC 18 29   9 2 7   31 - 26 5
7   FC Erzgebirge Aue 18 28   8 4 6   27 - 22 5
8   1. FC Heidenheim 1846 18 26   7 5 6   23 - 22 1
9   SC Paderborn 07 18 26   7 5 6   23 - 20 3
10   Hannover 96 18 26   8 2 8   28 - 21 7
11   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 18 23   6 5 7   22 - 25 -3
12   VfL Osnabrück 18 22   6 4 8   20 - 28 -8
13   SV Darmstadt 1898 18 21   6 3 9   29 - 33 -4
14   1. FC Nuernberg 18 20   5 5 8   25 - 29 -4
15   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 18 17   4 5 9   17 - 36 -19
16   FC St. Pauli 17 16   3 7 7   23 - 30 -7
17   SV Sandhausen 18 15   4 3 11   19 - 37 -18
18   FC Würzburger Kickers 18 9   2 3 13   19 - 38 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 29.01 18:30
  • 29.01 18:30
  • 30.01 13:00
  • 30.01 13:00
  • 30.01 13:00
  • 31.01 13:30
  • 31.01 13:30
  • 31.01 13:30
  • 01.02 20:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simon Terodde(Hamburger SV) 17 2
Christian Kühlwetter(1. FC Heidenheim 1846) 11 1
Florian Krüger(FC Erzgebirge Aue) 9 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Philip Heise(Karlsruher SC) 1 5 6
Dominik Wydra(Braunschweiger TSV Eintracht 1895) 1 5 6
Ron Schallenberg(SC Paderborn 07) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

19. kolejka

  • 29.01 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC Erzgebirge Aue -
  • 29.01 18:30  
    FC Würzburger Kickers Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 30.01 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 30.01 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 30.01 13:00  
    Hamburger SV SC Paderborn 07 -
  • 31.01 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -
  • 31.01 13:30  
    SV Sandhausen 1. FC Nuernberg -
  • 31.01 13:30  
    VfL Bochum 1848 Karlsruher SC -
  • 01.02 20:30  
    Hannover 96 VfL Osnabrück -

20. kolejka

  • 05.02 18:30  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 05.02 18:30  
    FC Erzgebirge Aue Hamburger SV -
  • 06.02 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hannover 96 -
  • 06.02 13:00  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Nuernberg -
  • 06.02 13:00  
    VfL Osnabrück VfL Bochum 1848 -
  • 07.02 13:30  
    Karlsruher SC SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.02 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.02 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC Würzburger Kickers -
  • 08.02 20:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Kieler SV Holstein 1900 -

21. kolejka

  • 12.02 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Würzburger Kickers -
  • 12.02 18:30  
    Hannover 96 SC Paderborn 07 -
  • 13.02 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 13.02 13:00  
    SV Sandhausen Karlsruher SC -
  • 13.02 13:00  
    Hamburger SV SpVgg Greuther Fürth -
  • 13.02 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.02 13:30  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -
  • 14.02 13:30  
    VfL Bochum 1848 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.02 13:30  
    SV Darmstadt 1898 VfL Osnabrück -

22. kolejka

  • 19.02 18:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 19.02 18:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum 1848 -
  • 20.02 13:00  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -
  • 20.02 13:00  
    VfL Osnabrück 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 20.02 13:00  
    SC Paderborn 07 SV Sandhausen -
  • 21.02 13:30  
    FC Würzburger Kickers Hamburger SV -
  • 21.02 13:30  
    Karlsruher SC 1. FC Nuernberg -
  • 21.02 13:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Hannover 96 -
  • 22.02 20:30  
    SpVgg Greuther Fürth Kieler SV Holstein 1900 -

23. kolejka

  • 26.02 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SC Paderborn 07 -
  • 26.02 18:30  
    SV Darmstadt 1898 Karlsruher SC -
  • 27.02 13:00  
    Hannover 96 SpVgg Greuther Fürth -
  • 27.02 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -
  • 27.02 13:00  
    VfL Bochum 1848 FC Würzburger Kickers -
  • 28.02 13:30  
    1. FC Nuernberg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 28.02 13:30  
    SV Sandhausen VfL Osnabrück -
  • 28.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 01.03 20:30  
    FC St. Pauli Hamburger SV -

24. kolejka

  • 07.03  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.03  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Sandhausen -
  • 07.03  
    VfL Osnabrück SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.03  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 07.03  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 07.03  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum 1848 -
  • 07.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Nuernberg -
  • 07.03  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -

25. kolejka

  • 14.03  
    SV Sandhausen Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 14.03  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.03  
    1. FC Nuernberg VfL Osnabrück -
  • 14.03  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.03  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -
  • 14.03  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 14.03  
    VfL Bochum 1848 Hamburger SV -
  • 14.03  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.03  
    Hannover 96 FC Würzburger Kickers -

26. kolejka

  • 21.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 VfL Bochum 1848 -
  • 21.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 21.03  
    FC Würzburger Kickers SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.03  
    VfL Osnabrück FC St. Pauli -
  • 21.03  
    Kieler SV Holstein 1900 Hannover 96 -
  • 21.03  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 21.03  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.03  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 21.03  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -

27. kolejka

  • 04.04  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 04.04  
    VfL Bochum 1848 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 04.04  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.04  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 04.04  
    SV Sandhausen FC Würzburger Kickers -
  • 04.04  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.04  
    SV Darmstadt 1898 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 04.04  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 04.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -

28. kolejka

  • 11.04  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 11.04  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 11.04  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 11.04  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Nuernberg -
  • 11.04  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 11.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Karlsruher SC -
  • 11.04  
    Hamburger SV SV Darmstadt 1898 -
  • 11.04  
    SC Paderborn 07 VfL Bochum 1848 -

29. kolejka

  • 18.04  
    Karlsruher SC FC Erzgebirge Aue -
  • 18.04  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 18.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Paderborn 07 -
  • 18.04  
    VfL Osnabrück Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 18.04  
    FC St. Pauli FC Würzburger Kickers -
  • 18.04  
    VfL Bochum 1848 Hannover 96 -
  • 18.04  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 18.04  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -

30. kolejka

  • 21.04  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 21.04  
    FC Würzburger Kickers SV Darmstadt 1898 -
  • 21.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 21.04  
    Hannover 96 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.04  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 21.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC St. Pauli -
  • 21.04  
    SC Paderborn 07 VfL Osnabrück -
  • 21.04  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum 1848 -

31. kolejka

  • 25.04  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.04  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.04  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum 1848 -
  • 25.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 25.04  
    SC Paderborn 07 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 25.04  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 25.04  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 25.04  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -

32. kolejka

  • 09.05  
    FC Erzgebirge Aue SC Paderborn 07 -
  • 09.05  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -
  • 09.05  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 09.05  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 09.05  
    VfL Bochum 1848 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.05  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 09.05  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 09.05  
    Hamburger SV 1. FC Nuernberg -
  • 09.05  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

33. kolejka

  • 16.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 16.05 15:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum 1848 -
  • 16.05 15:30  
    Karlsruher SC Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.05 15:30  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 16.05 15:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.05 15:30  
    VfL Osnabrück Hamburger SV -
  • 16.05 15:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 16.05 15:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -

34. kolejka

  • 23.05 15:30  
    FC Würzburger Kickers SC Paderborn 07 -
  • 23.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Osnabrück -
  • 23.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 23.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 23.05 15:30  
    VfL Bochum 1848 SV Sandhausen -
  • 23.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 23.05 15:30  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -
  • 23.05 15:30  
    Hamburger SV Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -