Niemcy - 2. Bundesliga

10. kolejka - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC St. Pauli 10 22   7 1 2   23 - 10 13
2   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 10 19   5 4 1   21 - 11 10
3   Schalke 04 Gelsenkirchen 10 19   6 1 3   17 - 11 6
4   SC Paderborn 07 10 18   5 3 2   21 - 11 10
5   1. FC Nuernberg 10 18   4 6 0   12 - 7 5
6   SV Darmstadt 1898 10 16   5 1 4   24 - 13 11
7   Karlsruher SC 10 16   4 4 2   16 - 12 4
8   Hamburger SV 10 15   3 6 1   16 - 12 4
9   1. FC Heidenheim 1846 10 15   4 3 3   12 - 13 -1
10   Werder Brema 10 14   4 2 4   14 - 15 -1
11   SG Dynamo Drezno 10 13   4 1 5   13 - 12 1
12   Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 10 12   3 3 4   14 - 16 -2
13   FC Hansa Rostock 10 11   3 2 5   11 - 15 -4
14   Hannover 96 10 11   3 2 5   7 - 13 -6
15   Kieler SV Holstein 1900 10 9   2 3 5   10 - 20 -10
16   SV Sandhausen 10 8   2 2 6   9 - 21 -12
17   FC Ingolstadt 04 10 5   1 2 7   7 - 24 -17
18   FC Erzgebirge Aue 10 4   0 4 6   7 - 18 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

11. kolejka (następna)

  • 22.10 18:30
  • 22.10 18:30
  • 23.10 13:30
  • 23.10 13:30
  • 23.10 13:30
  • 23.10 20:30
  • 24.10 13:30
  • 24.10 13:30
  • 24.10 13:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simon Terodde(Schalke 04 Gelsenkirchen) 11 0
Guido Burgstaller(FC St. Pauli) 9 2
Sven Michel(SC Paderborn 07) 8 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marcel Ritzmaier(SV Sandhausen) 1 4 5
Marvin Wanitzek(Karlsruher SC) 1 3 4
Soufiane Messeguem(FC Erzgebirge Aue) 1 3 4

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

11. kolejka

  • 22.10 18:30  
    FC Erzgebirge Aue FC Ingolstadt 04 -
  • 22.10 18:30  
    SC Paderborn 07 Hamburger SV -
  • 23.10 13:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 23.10 13:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Karlsruher SC -
  • 23.10 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.10 20:30  
    Schalke 04 Gelsenkirchen SG Dynamo Drezno -
  • 24.10 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hannover 96 -
  • 24.10 13:30  
    SV Sandhausen Werder Brema -
  • 24.10 13:30  
    FC St. Pauli FC Hansa Rostock -

12. kolejka

  • 29.10 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 29.10 18:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Nuernberg -
  • 30.10 13:30  
    Hannover 96 FC Erzgebirge Aue -
  • 30.10 13:30  
    SG Dynamo Drezno SV Sandhausen -
  • 30.10 13:30  
    Werder Brema FC St. Pauli -
  • 30.10 20:30  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -
  • 31.10 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 31.10 13:30  
    FC Hansa Rostock Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 31.10 13:30  
    Karlsruher SC SC Paderborn 07 -

13. kolejka

  • 05.11 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SG Dynamo Drezno -
  • 05.11 18:30  
    1. FC Nuernberg Werder Brema -
  • 06.11 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Hansa Rostock -
  • 06.11 13:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Hannover 96 -
  • 06.11 13:30  
    SC Paderborn 07 FC Ingolstadt 04 -
  • 06.11 20:30  
    Karlsruher SC Hamburger SV -
  • 07.11 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.11 13:30  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 07.11 13:30  
    Schalke 04 Gelsenkirchen SV Darmstadt 1898 -

14. kolejka

  • 19.11 18:30  
    SV Sandhausen 1. FC Nuernberg -
  • 19.11 18:30  
    Hannover 96 SC Paderborn 07 -
  • 20.11 13:30  
    SV Darmstadt 1898 FC St. Pauli -
  • 20.11 13:30  
    Hamburger SV SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 20.11 13:30  
    FC Hansa Rostock FC Erzgebirge Aue -
  • 20.11 20:30  
    Werder Brema Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 21.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 21.11 13:30  
    FC Ingolstadt 04 Karlsruher SC -
  • 21.11 13:30  
    SG Dynamo Drezno Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -

15. kolejka

  • 26.11 18:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 26.11 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SG Dynamo Drezno -
  • 27.11 13:30  
    Karlsruher SC Hannover 96 -
  • 27.11 13:30  
    Schalke 04 Gelsenkirchen SV Sandhausen -
  • 27.11 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SV Darmstadt 1898 -
  • 27.11 20:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Werder Brema -
  • 28.11 13:30  
    Hamburger SV FC Ingolstadt 04 -
  • 28.11 13:30  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -
  • 28.11 13:30  
    SC Paderborn 07 FC Hansa Rostock -

16. kolejka

  • 05.12  
    FC Hansa Rostock FC Ingolstadt 04 -
  • 05.12  
    SG Dynamo Drezno Karlsruher SC -
  • 05.12  
    SV Sandhausen SC Paderborn 07 -
  • 05.12  
    FC St. Pauli Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 05.12  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 05.12  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 05.12  
    SV Darmstadt 1898 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 05.12  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 05.12  
    Werder Brema FC Erzgebirge Aue -

17. kolejka

  • 12.12  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Werder Brema -
  • 12.12  
    FC Ingolstadt 04 Hannover 96 -
  • 12.12  
    Schalke 04 Gelsenkirchen 1. FC Nuernberg -
  • 12.12  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC St. Pauli -
  • 12.12  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 12.12  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -
  • 12.12  
    Hamburger SV FC Hansa Rostock -
  • 12.12  
    FC Erzgebirge Aue SG Dynamo Drezno -
  • 12.12  
    Karlsruher SC 1. FC Heidenheim 1846 -

18. kolejka

  • 19.12  
    Hannover 96 Werder Brema -
  • 19.12  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 19.12  
    FC Ingolstadt 04 SG Dynamo Drezno -
  • 19.12  
    SC Paderborn 07 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 19.12  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 19.12  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 19.12  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SV Sandhausen -
  • 19.12  
    Hamburger SV Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 19.12  
    Karlsruher SC FC Hansa Rostock -

19. kolejka

  • 16.01  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.01  
    FC Hansa Rostock Hannover 96 -
  • 16.01  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 16.01  
    SV Darmstadt 1898 Karlsruher SC -
  • 16.01  
    Schalke 04 Gelsenkirchen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.01  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -
  • 16.01  
    SG Dynamo Drezno Hamburger SV -
  • 16.01  
    Werder Brema Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 16.01  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Ingolstadt 04 -

20. kolejka

  • 23.01  
    FC Hansa Rostock 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 23.01  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Nuernberg -
  • 23.01  
    Karlsruher SC SV Sandhausen -
  • 23.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -
  • 23.01  
    Hannover 96 SG Dynamo Drezno -
  • 23.01  
    FC Erzgebirge Aue Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 23.01  
    SC Paderborn 07 Werder Brema -
  • 23.01  
    FC Ingolstadt 04 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.01  
    Hamburger SV FC St. Pauli -

21. kolejka

  • 06.02  
    Werder Brema Karlsruher SC -
  • 06.02  
    SG Dynamo Drezno FC Hansa Rostock -
  • 06.02  
    1. FC Heidenheim 1846 Hannover 96 -
  • 06.02  
    SV Sandhausen FC Erzgebirge Aue -
  • 06.02  
    1. FC Nuernberg FC Ingolstadt 04 -
  • 06.02  
    Kieler SV Holstein 1900 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 06.02  
    SV Darmstadt 1898 Hamburger SV -
  • 06.02  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -
  • 06.02  
    Schalke 04 Gelsenkirchen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -

22. kolejka

  • 13.02  
    FC Hansa Rostock Werder Brema -
  • 13.02  
    SC Paderborn 07 SG Dynamo Drezno -
  • 13.02  
    FC Ingolstadt 04 SV Sandhausen -
  • 13.02  
    FC Erzgebirge Aue Kieler SV Holstein 1900 -
  • 13.02  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 13.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 13.02  
    Karlsruher SC 1. FC Nuernberg -
  • 13.02  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 13.02  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -

23. kolejka

  • 20.02  
    1. FC Nuernberg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 20.02  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 20.02  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 20.02  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 20.02  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 20.02  
    SV Darmstadt 1898 FC Hansa Rostock -
  • 20.02  
    Schalke 04 Gelsenkirchen SC Paderborn 07 -
  • 20.02  
    Kieler SV Holstein 1900 Karlsruher SC -
  • 20.02  
    Werder Brema FC Ingolstadt 04 -

24. kolejka

  • 27.02  
    FC Hansa Rostock 1. FC Nuernberg -
  • 27.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 27.02  
    SG Dynamo Drezno SV Darmstadt 1898 -
  • 27.02  
    FC Ingolstadt 04 FC St. Pauli -
  • 27.02  
    Hannover 96 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 27.02  
    SC Paderborn 07 FC Erzgebirge Aue -
  • 27.02  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 27.02  
    Karlsruher SC Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 27.02  
    Hamburger SV Werder Brema -

25. kolejka

  • 06.03  
    FC St. Pauli Karlsruher SC -
  • 06.03  
    FC Erzgebirge Aue SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 06.03  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 06.03  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 06.03  
    1. FC Nuernberg Hamburger SV -
  • 06.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Ingolstadt 04 -
  • 06.03  
    Werder Brema SG Dynamo Drezno -
  • 06.03  
    Schalke 04 Gelsenkirchen FC Hansa Rostock -
  • 06.03  
    Kieler SV Holstein 1900 SC Paderborn 07 -

26. kolejka

  • 13.03  
    Hamburger SV FC Erzgebirge Aue -
  • 13.03  
    SV Darmstadt 1898 SV Sandhausen -
  • 13.03  
    1. FC Heidenheim 1846 Werder Brema -
  • 13.03  
    SC Paderborn 07 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 13.03  
    Karlsruher SC SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 13.03  
    FC Ingolstadt 04 Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 13.03  
    FC Hansa Rostock Kieler SV Holstein 1900 -
  • 13.03  
    SG Dynamo Drezno FC St. Pauli -
  • 13.03  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -

27. kolejka

  • 20.03  
    SV Sandhausen FC Hansa Rostock -
  • 20.03  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SC Paderborn 07 -
  • 20.03  
    FC Erzgebirge Aue Karlsruher SC -
  • 20.03  
    FC St. Pauli 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 20.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Hamburger SV -
  • 20.03  
    1. FC Nuernberg SG Dynamo Drezno -
  • 20.03  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Ingolstadt 04 -
  • 20.03  
    Werder Brema SV Darmstadt 1898 -
  • 20.03  
    Schalke 04 Gelsenkirchen Hannover 96 -

28. kolejka

  • 03.04  
    FC Hansa Rostock FC St. Pauli -
  • 03.04  
    FC Ingolstadt 04 FC Erzgebirge Aue -
  • 03.04  
    SG Dynamo Drezno Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 03.04  
    SV Darmstadt 1898 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 03.04  
    Hannover 96 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 03.04  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Nuernberg -
  • 03.04  
    Karlsruher SC Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 03.04  
    Werder Brema SV Sandhausen -
  • 03.04  
    Hamburger SV SC Paderborn 07 -

29. kolejka

  • 10.04  
    FC St. Pauli Werder Brema -
  • 10.04  
    SV Sandhausen SG Dynamo Drezno -
  • 10.04  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 10.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Ingolstadt 04 -
  • 10.04  
    1. FC Nuernberg SV Darmstadt 1898 -
  • 10.04  
    Schalke 04 Gelsenkirchen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 10.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Hansa Rostock -
  • 10.04  
    Kieler SV Holstein 1900 Hamburger SV -
  • 10.04  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -

30. kolejka

  • 17.04  
    SV Darmstadt 1898 Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 17.04  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 17.04  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -
  • 17.04  
    Werder Brema 1. FC Nuernberg -
  • 17.04  
    Hannover 96 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 17.04  
    FC Hansa Rostock SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 17.04  
    FC Ingolstadt 04 SC Paderborn 07 -
  • 17.04  
    SV Sandhausen FC St. Pauli -
  • 17.04  
    SG Dynamo Drezno Kieler SV Holstein 1900 -

31. kolejka

  • 24.04  
    FC Erzgebirge Aue FC Hansa Rostock -
  • 24.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 24.04  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -
  • 24.04  
    SC Paderborn 07 Hannover 96 -
  • 24.04  
    Karlsruher SC FC Ingolstadt 04 -
  • 24.04  
    1. FC Nuernberg SV Sandhausen -
  • 24.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SG Dynamo Drezno -
  • 24.04  
    Schalke 04 Gelsenkirchen Werder Brema -
  • 24.04  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Heidenheim 1846 -

32. kolejka

  • 30.04  
    FC Ingolstadt 04 Hamburger SV -
  • 30.04  
    Hannover 96 Karlsruher SC -
  • 30.04  
    1. FC Heidenheim 1846 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 30.04  
    FC Hansa Rostock SC Paderborn 07 -
  • 30.04  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 30.04  
    SG Dynamo Drezno SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 30.04  
    FC St. Pauli 1. FC Nuernberg -
  • 30.04  
    Werder Brema Kieler SV Holstein 1900 -
  • 30.04  
    SV Sandhausen Schalke 04 Gelsenkirchen -

33. kolejka

  • 08.05  
    FC Ingolstadt 04 FC Hansa Rostock -
  • 08.05  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 08.05  
    Hamburger SV Hannover 96 -
  • 08.05  
    SC Paderborn 07 SV Sandhausen -
  • 08.05  
    FC Erzgebirge Aue Werder Brema -
  • 08.05  
    Karlsruher SC SG Dynamo Drezno -
  • 08.05  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Nuernberg -
  • 08.05  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 08.05  
    Schalke 04 Gelsenkirchen FC St. Pauli -

34. kolejka

  • 15.05 15:30  
    FC Hansa Rostock Hamburger SV -
  • 15.05 15:30  
    SG Dynamo Drezno FC Erzgebirge Aue -
  • 15.05 15:30  
    SV Sandhausen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 15.05 15:30  
    1. FC Nuernberg Schalke 04 Gelsenkirchen -
  • 15.05 15:30  
    Hannover 96 FC Ingolstadt 04 -
  • 15.05 15:30  
    FC St. Pauli Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 15.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 SC Paderborn 07 -
  • 15.05 15:30  
    Werder Brema SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 15.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -