Niemcy - 2. Bundesliga

4. kolejka - 2. Bundesliga

Zaległe mecze

  • 21.10 18:30

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Kieler SV Holstein 1900 4 10   3 1 0   5 - 1 4
2   Hamburger SV 3 9   3 0 0   7 - 4 3
3   FC Erzgebirge Aue 3 7   2 1 0   6 - 2 4
4   Hannover 96 4 6   2 0 2   7 - 4 3
5   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 4 6   1 3 0   4 - 3 1
6   SV Sandhausen 4 6   2 0 2   4 - 6 -2
7   FC St. Pauli 4 5   1 2 1   8 - 7 1
8   VfL Osnabrück 3 5   1 2 0   3 - 2 1
9   1. FC Nuernberg 4 5   1 2 1   6 - 6 0
10   VfL Bochum 1848 4 5   1 2 1   4 - 4 0
11   SV Darmstadt 1898 3 4   1 1 1   5 - 5 0
12   1. FC Heidenheim 1846 4 4   1 1 2   5 - 6 -1
13   Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 4 4   1 1 2   5 - 6 -1
14   SC Paderborn 07 4 4   1 1 2   4 - 5 -1
15   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4 4   1 1 2   3 - 7 -4
16   SpVgg Greuther Fürth 4 3   0 3 1   4 - 5 -1
17   Karlsruher SC 4 3   1 0 3   3 - 4 -1
18   FC Würzburger Kickers 4 1   0 1 3   2 - 8 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 23.10 18:30
  • 23.10 18:30
  • 24.10 13:00
  • 24.10 13:00
  • 24.10 13:00
  • 24.10 13:00
  • 25.10 13:30
  • 25.10 13:30
  • 25.10 13:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simon Terodde(Hamburger SV) 4 1
Simon Zoller(VfL Bochum 1848) 3 0
Daniel-Kofi Kyereh(FC St. Pauli) 3 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Kevin Danso(Düsseldorfer TuS Fortuna 1895) 1 1 2
Nana Opoku Ampomah(Düsseldorfer TuS Fortuna 1895) 1 1 2
Benedikt Gimber(SSV Jahn 2000 Ratyzbona) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

5. kolejka

  • 23.10 18:30  
    1. FC Nuernberg Karlsruher SC -
  • 23.10 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 24.10 13:00  
    Hamburger SV FC Würzburger Kickers -
  • 24.10 13:00  
    SV Darmstadt 1898 FC St. Pauli -
  • 24.10 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 SpVgg Greuther Fürth -
  • 24.10 13:00  
    Hannover 96 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 25.10 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Osnabrück -
  • 25.10 13:30  
    VfL Bochum 1848 FC Erzgebirge Aue -
  • 25.10 13:30  
    SV Sandhausen SC Paderborn 07 -

6. kolejka

  • 30.10 18:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 30.10 18:30  
    Hamburger SV FC St. Pauli -
  • 31.10 13:00  
    FC Erzgebirge Aue Kieler SV Holstein 1900 -
  • 31.10 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Nuernberg -
  • 31.10 13:00  
    VfL Osnabrück SV Sandhausen -
  • 31.10 13:00  
    SC Paderborn 07 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 01.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Hannover 96 -
  • 01.11 13:30  
    Karlsruher SC SV Darmstadt 1898 -
  • 01.11 13:30  
    FC Würzburger Kickers VfL Bochum 1848 -

7. kolejka

  • 06.11 18:30  
    SV Sandhausen Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.11 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Würzburger Kickers -
  • 07.11 13:00  
    VfL Bochum 1848 SpVgg Greuther Fürth -
  • 07.11 13:00  
    1. FC Nuernberg Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 07.11 13:00  
    Hannover 96 FC Erzgebirge Aue -
  • 08.11 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Osnabrück -
  • 08.11 13:30  
    FC St. Pauli Karlsruher SC -
  • 08.11 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SC Paderborn 07 -
  • 09.11 20:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Hamburger SV -

8. kolejka

  • 21.11 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Karlsruher SC -
  • 21.11 13:00  
    SC Paderborn 07 FC St. Pauli -
  • 21.11 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.11 13:00  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SV Sandhausen -
  • 22.11 13:30  
    FC Würzburger Kickers Hannover 96 -
  • 22.11 13:30  
    Hamburger SV VfL Bochum 1848 -
  • 22.11 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SV Darmstadt 1898 -
  • 22.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 23.11 20:30  
    VfL Osnabrück 1. FC Nuernberg -

9. kolejka

  • 27.11 18:30  
    FC St. Pauli VfL Osnabrück -
  • 27.11 18:30  
    SV Darmstadt 1898 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 28.11 13:00  
    Karlsruher SC SC Paderborn 07 -
  • 28.11 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Würzburger Kickers -
  • 28.11 13:00  
    SV Sandhausen FC Erzgebirge Aue -
  • 29.11 13:30  
    1. FC Nuernberg SpVgg Greuther Fürth -
  • 29.11 13:30  
    Hannover 96 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 29.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Hamburger SV -
  • 30.11 20:30  
    VfL Bochum 1848 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -

10. kolejka

  • 04.12 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Bochum 1848 -
  • 04.12 18:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 05.12 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC St. Pauli -
  • 05.12 13:00  
    VfL Osnabrück Karlsruher SC -
  • 05.12 13:00  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 05.12 13:00  
    Hamburger SV Hannover 96 -
  • 06.12 13:30  
    FC Würzburger Kickers SV Sandhausen -
  • 06.12 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 06.12 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Nuernberg -

11. kolejka

  • 11.12 18:30  
    SV Sandhausen SpVgg Greuther Fürth -
  • 11.12 18:30  
    VfL Bochum 1848 SC Paderborn 07 -
  • 12.12 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -
  • 12.12 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 Hannover 96 -
  • 12.12 13:00  
    SV Darmstadt 1898 Hamburger SV -
  • 13.12 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Osnabrück -
  • 13.12 13:30  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -
  • 13.12 13:30  
    Karlsruher SC Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 13.12 13:30  
    1. FC Nuernberg FC Würzburger Kickers -

12. kolejka

  • 15.12 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Darmstadt 1898 -
  • 15.12 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 15.12 18:30  
    Hamburger SV SV Sandhausen -
  • 15.12 18:30  
    Hannover 96 VfL Bochum 1848 -
  • 16.12 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Nuernberg -
  • 16.12 18:30  
    FC Würzburger Kickers FC St. Pauli -
  • 16.12 18:30  
    SC Paderborn 07 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 16.12 18:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 VfL Osnabrück -
  • 17.12 20:30  
    FC Erzgebirge Aue Karlsruher SC -

13. kolejka

  • 20.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Greuther Fürth -
  • 20.12  
    1. FC Nuernberg FC Erzgebirge Aue -
  • 20.12  
    FC St. Pauli Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 20.12  
    Karlsruher SC Hamburger SV -
  • 20.12  
    VfL Osnabrück SC Paderborn 07 -
  • 20.12  
    VfL Bochum 1848 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 20.12  
    SV Sandhausen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 20.12  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hannover 96 -
  • 20.12  
    SV Darmstadt 1898 FC Würzburger Kickers -

14. kolejka

  • 03.01  
    SpVgg Greuther Fürth FC St. Pauli -
  • 03.01  
    FC Würzburger Kickers Karlsruher SC -
  • 03.01  
    FC Erzgebirge Aue Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 03.01  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Osnabrück -
  • 03.01  
    VfL Bochum 1848 SV Darmstadt 1898 -
  • 03.01  
    Hannover 96 SV Sandhausen -
  • 03.01  
    Hamburger SV SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 03.01  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SC Paderborn 07 -
  • 03.01  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Nuernberg -

15. kolejka

  • 10.01  
    FC St. Pauli Kieler SV Holstein 1900 -
  • 10.01  
    VfL Osnabrück FC Würzburger Kickers -
  • 10.01  
    SV Sandhausen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 10.01  
    SV Darmstadt 1898 Hannover 96 -
  • 10.01  
    SC Paderborn 07 FC Erzgebirge Aue -
  • 10.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Bochum 1848 -
  • 10.01  
    1. FC Nuernberg Hamburger SV -
  • 10.01  
    Karlsruher SC SpVgg Greuther Fürth -
  • 10.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -

16. kolejka

  • 17.01  
    VfL Bochum 1848 1. FC Nuernberg -
  • 17.01  
    Kieler SV Holstein 1900 Karlsruher SC -
  • 17.01  
    SpVgg Greuther Fürth SC Paderborn 07 -
  • 17.01  
    Hamburger SV VfL Osnabrück -
  • 17.01  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Darmstadt 1898 -
  • 17.01  
    FC Erzgebirge Aue Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 17.01  
    Hannover 96 FC St. Pauli -
  • 17.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Sandhausen -
  • 17.01  
    FC Würzburger Kickers Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

17. kolejka

  • 24.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hamburger SV -
  • 24.01  
    1. FC Nuernberg Hannover 96 -
  • 24.01  
    Karlsruher SC 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 24.01  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 SpVgg Greuther Fürth -
  • 24.01  
    VfL Osnabrück FC Erzgebirge Aue -
  • 24.01  
    SV Sandhausen VfL Bochum 1848 -
  • 24.01  
    FC St. Pauli SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 24.01  
    SV Darmstadt 1898 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 24.01  
    SC Paderborn 07 FC Würzburger Kickers -

18. kolejka

  • 27.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 27.01  
    1. FC Nuernberg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 27.01  
    Karlsruher SC Hannover 96 -
  • 27.01  
    VfL Osnabrück SpVgg Greuther Fürth -
  • 27.01  
    FC St. Pauli VfL Bochum 1848 -
  • 27.01  
    SC Paderborn 07 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 27.01  
    FC Erzgebirge Aue FC Würzburger Kickers -
  • 27.01  
    SV Darmstadt 1898 SV Sandhausen -
  • 27.01  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Hamburger SV -

19. kolejka

  • 31.01  
    SpVgg Greuther Fürth FC Erzgebirge Aue -
  • 31.01  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -
  • 31.01  
    SV Sandhausen 1. FC Nuernberg -
  • 31.01  
    Kieler SV Holstein 1900 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 31.01  
    FC Würzburger Kickers Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 31.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 31.01  
    Hamburger SV SC Paderborn 07 -
  • 31.01  
    Hannover 96 VfL Osnabrück -
  • 31.01  
    VfL Bochum 1848 Karlsruher SC -

20. kolejka

  • 07.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hannover 96 -
  • 07.02  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 07.02  
    Karlsruher SC SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.02  
    SC Paderborn 07 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.02  
    SpVgg Greuther Fürth FC Würzburger Kickers -
  • 07.02  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.02  
    FC Erzgebirge Aue Hamburger SV -
  • 07.02  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Nuernberg -
  • 07.02  
    VfL Osnabrück VfL Bochum 1848 -

21. kolejka

  • 14.02  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Würzburger Kickers -
  • 14.02  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -
  • 14.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 14.02  
    SV Sandhausen Karlsruher SC -
  • 14.02  
    VfL Bochum 1848 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.02  
    Hannover 96 SC Paderborn 07 -
  • 14.02  
    SV Darmstadt 1898 VfL Osnabrück -
  • 14.02  
    Hamburger SV SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.02  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -

22. kolejka

  • 21.02  
    FC Würzburger Kickers Hamburger SV -
  • 21.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.02  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -
  • 21.02  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum 1848 -
  • 21.02  
    Karlsruher SC 1. FC Nuernberg -
  • 21.02  
    VfL Osnabrück 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.02  
    SpVgg Greuther Fürth Kieler SV Holstein 1900 -
  • 21.02  
    SC Paderborn 07 SV Sandhausen -
  • 21.02  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Hannover 96 -

23. kolejka

  • 28.02  
    1. FC Nuernberg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 28.02  
    FC St. Pauli Hamburger SV -
  • 28.02  
    Hannover 96 SpVgg Greuther Fürth -
  • 28.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SC Paderborn 07 -
  • 28.02  
    SV Sandhausen VfL Osnabrück -
  • 28.02  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -
  • 28.02  
    SV Darmstadt 1898 Karlsruher SC -
  • 28.02  
    VfL Bochum 1848 FC Würzburger Kickers -
  • 28.02  
    1. FC Heidenheim 1846 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -

24. kolejka

  • 07.03  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.03  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Sandhausen -
  • 07.03  
    VfL Osnabrück SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.03  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 07.03  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 07.03  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum 1848 -
  • 07.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 1. FC Nuernberg -
  • 07.03  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -

25. kolejka

  • 14.03  
    SV Sandhausen Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 14.03  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.03  
    1. FC Nuernberg VfL Osnabrück -
  • 14.03  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.03  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -
  • 14.03  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 14.03  
    VfL Bochum 1848 Hamburger SV -
  • 14.03  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.03  
    Hannover 96 FC Würzburger Kickers -

26. kolejka

  • 21.03  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 VfL Bochum 1848 -
  • 21.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 21.03  
    FC Würzburger Kickers SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.03  
    VfL Osnabrück FC St. Pauli -
  • 21.03  
    Kieler SV Holstein 1900 Hannover 96 -
  • 21.03  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 21.03  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.03  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 21.03  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -

27. kolejka

  • 04.04  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 04.04  
    VfL Bochum 1848 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 04.04  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 04.04  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 04.04  
    SV Sandhausen FC Würzburger Kickers -
  • 04.04  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.04  
    SV Darmstadt 1898 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 04.04  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 04.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -

28. kolejka

  • 11.04  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 11.04  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 11.04  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 11.04  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Nuernberg -
  • 11.04  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 11.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Karlsruher SC -
  • 11.04  
    Hamburger SV SV Darmstadt 1898 -
  • 11.04  
    SC Paderborn 07 VfL Bochum 1848 -

29. kolejka

  • 18.04  
    Karlsruher SC FC Erzgebirge Aue -
  • 18.04  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 18.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Paderborn 07 -
  • 18.04  
    VfL Osnabrück Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 18.04  
    FC St. Pauli FC Würzburger Kickers -
  • 18.04  
    VfL Bochum 1848 Hannover 96 -
  • 18.04  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 18.04  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -

30. kolejka

  • 21.04  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 21.04  
    FC Würzburger Kickers SV Darmstadt 1898 -
  • 21.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 21.04  
    Hannover 96 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.04  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 21.04  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC St. Pauli -
  • 21.04  
    SC Paderborn 07 VfL Osnabrück -
  • 21.04  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum 1848 -

31. kolejka

  • 25.04  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.04  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.04  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum 1848 -
  • 25.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 25.04  
    SC Paderborn 07 Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 25.04  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 25.04  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 25.04  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -

32. kolejka

  • 09.05  
    FC Erzgebirge Aue SC Paderborn 07 -
  • 09.05  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -
  • 09.05  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 09.05  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 09.05  
    VfL Bochum 1848 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.05  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 09.05  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 09.05  
    Hamburger SV 1. FC Nuernberg -
  • 09.05  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

33. kolejka

  • 16.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -
  • 16.05 15:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum 1848 -
  • 16.05 15:30  
    Karlsruher SC Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.05 15:30  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 16.05 15:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.05 15:30  
    VfL Osnabrück Hamburger SV -
  • 16.05 15:30  
    Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 16.05 15:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -

34. kolejka

  • 23.05 15:30  
    FC Würzburger Kickers SC Paderborn 07 -
  • 23.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Osnabrück -
  • 23.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 23.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 -
  • 23.05 15:30  
    VfL Bochum 1848 SV Sandhausen -
  • 23.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 23.05 15:30  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -
  • 23.05 15:30  
    Hamburger SV Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -