Niemcy - 2. Bundesliga

1. kolejka - 2. Bundesliga

  • 03.08 20:30
  • 04.08 13:00
  • 04.08 15:30
  • 04.08 15:30
  • 05.08 13:30
  • 05.08 15:30
  • 05.08 15:30
  • 05.08 15:30
  • 06.08 20:30

Tabela 2. Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 DSC Arminia Bielefeld 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 VfL Bochum 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 SV Darmstadt 1898 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 SG Dynamo Drezno 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 FC Erzgebirge Aue 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 SpVgg Greuther Fürth 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Hamburger SV 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 1. FC Heidenheim 1846 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Kieler SV Holstein 1900 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 FC Ingolstadt 04 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 SSV Jahn 2000 Ratyzbona 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 1. FC Koeln 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 MSV Duisburg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 1. FC Magdeburg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 SC Paderborn 07 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 SV Sandhausen 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 FC St. Pauli 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 1. FC Union Berlin 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 10.08 18:30
  • 10.08 18:30
  • 10.08 20:30
  • 11.08 13:00
  • 11.08 15:30
  • 12.08 13:30
  • 12.08 15:30
  • 12.08 15:30
  • 13.08 20:30

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

1. kolejka

  • 03.08 20:30  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -
  • 04.08 13:00  
    VfL Bochum 1. FC Koeln -
  • 04.08 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Ingolstadt 04 -
  • 04.08 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 05.08 13:30  
    1. FC Magdeburg FC St. Pauli -
  • 05.08 15:30  
    1. FC Union Berlin FC Erzgebirge Aue -
  • 05.08 15:30  
    SV Darmstadt 1898 SC Paderborn 07 -
  • 05.08 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 DSC Arminia Bielefeld -
  • 06.08 20:30  
    SG Dynamo Drezno MSV Duisburg -

2. kolejka

  • 10.08 18:30  
    FC Ingolstadt 04 SpVgg Greuther Fürth -
  • 10.08 18:30  
    SC Paderborn 07 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 10.08 20:30  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -
  • 11.08 13:00  
    MSV Duisburg VfL Bochum -
  • 11.08 15:30  
    DSC Arminia Bielefeld SG Dynamo Drezno -
  • 12.08 13:30  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 12.08 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 12.08 15:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Magdeburg -
  • 13.08 20:30  
    1. FC Koeln 1. FC Union Berlin -

3. kolejka

  • 24.08 18:30  
    VfL Bochum SV Sandhausen -
  • 24.08 18:30  
    SV Darmstadt 1898 MSV Duisburg -
  • 25.08 13:00  
    1. FC Koeln FC Erzgebirge Aue -
  • 25.08 13:00  
    SpVgg Greuther Fürth SC Paderborn 07 -
  • 25.08 13:00  
    1. FC Magdeburg FC Ingolstadt 04 -
  • 26.08 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -
  • 26.08 13:30  
    1. FC Union Berlin FC St. Pauli -
  • 26.08 13:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 27.08 20:30  
    Hamburger SV DSC Arminia Bielefeld -

4. kolejka

  • 31.08 18:30  
    FC Ingolstadt 04 FC Erzgebirge Aue -
  • 31.08 18:30  
    SC Paderborn 07 VfL Bochum -
  • 01.09 13:00  
    DSC Arminia Bielefeld SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 01.09 13:00  
    MSV Duisburg SpVgg Greuther Fürth -
  • 01.09 13:00  
    SG Dynamo Drezno Hamburger SV -
  • 02.09 13:30  
    SV Sandhausen 1. FC Union Berlin -
  • 02.09 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Koeln -
  • 02.09 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Darmstadt 1898 -
  • 03.09 20:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Magdeburg -

5. kolejka

  • 14.09 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SG Dynamo Drezno -
  • 14.09 18:30  
    1. FC Union Berlin MSV Duisburg -
  • 15.09 13:00  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 15.09 13:00  
    SV Darmstadt 1898 SV Sandhausen -
  • 15.09 13:00  
    SpVgg Greuther Fürth Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.09 13:30  
    1. FC Koeln SC Paderborn 07 -
  • 16.09 13:30  
    VfL Bochum FC Ingolstadt 04 -
  • 16.09 13:30  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 17.09 20:30  
    1. FC Magdeburg DSC Arminia Bielefeld -

6. kolejka

  • 21.09 18:30  
    FC Ingolstadt 04 FC St. Pauli -
  • 21.09 18:30  
    SV Sandhausen 1. FC Koeln -
  • 22.09 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Bochum -
  • 22.09 13:00  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Union Berlin -
  • 22.09 13:00  
    SG Dynamo Drezno SV Darmstadt 1898 -
  • 23.09 13:30  
    Hamburger SV SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 23.09 13:30  
    MSV Duisburg FC Erzgebirge Aue -
  • 23.09 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 23.09 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Magdeburg -

7. kolejka

  • 25.09 18:30  
    1. FC Koeln FC Ingolstadt 04 -
  • 25.09 18:30  
    VfL Bochum SG Dynamo Drezno -
  • 25.09 18:30  
    1. FC Union Berlin Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.09 18:30  
    SV Darmstadt 1898 DSC Arminia Bielefeld -
  • 26.09 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 26.09 18:30  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -
  • 26.09 18:30  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 26.09 18:30  
    1. FC Magdeburg MSV Duisburg -
  • 27.09 20:30  
    SpVgg Greuther Fürth Hamburger SV -

8. kolejka

  • 28.09 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 28.09 18:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Koeln -
  • 29.09 13:00  
    MSV Duisburg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 29.09 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum -
  • 29.09 13:00  
    SC Paderborn 07 FC Erzgebirge Aue -
  • 30.09 13:30  
    Hamburger SV FC St. Pauli -
  • 30.09 13:30  
    SV Sandhausen 1. FC Magdeburg -
  • 30.09 13:30  
    SG Dynamo Drezno SpVgg Greuther Fürth -
  • 01.10 20:30  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Union Berlin -

9. kolejka

  • 07.10 13:30  
    1. FC Koeln MSV Duisburg -
  • 07.10 13:30  
    VfL Bochum DSC Arminia Bielefeld -
  • 07.10 13:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.10 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SC Paderborn 07 -
  • 07.10 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Hamburger SV -
  • 07.10 13:30  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 07.10 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.10 13:30  
    FC Erzgebirge Aue Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.10 13:30  
    1. FC Magdeburg SG Dynamo Drezno -

10. kolejka

  • 21.10 13:30  
    Hamburger SV VfL Bochum -
  • 21.10 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Koeln -
  • 21.10 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SpVgg Greuther Fürth -
  • 21.10 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 21.10 13:30  
    MSV Duisburg FC St. Pauli -
  • 21.10 13:30  
    SV Sandhausen FC Ingolstadt 04 -
  • 21.10 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Magdeburg -
  • 21.10 13:30  
    SG Dynamo Drezno FC Erzgebirge Aue -
  • 21.10 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Union Berlin -

11. kolejka

  • 28.10 13:30  
    1. FC Koeln 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 28.10 13:30  
    VfL Bochum SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 28.10 13:30  
    1. FC Union Berlin SG Dynamo Drezno -
  • 28.10 13:30  
    FC Ingolstadt 04 MSV Duisburg -
  • 28.10 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 28.10 13:30  
    FC St. Pauli Kieler SV Holstein 1900 -
  • 28.10 13:30  
    FC Erzgebirge Aue DSC Arminia Bielefeld -
  • 28.10 13:30  
    1. FC Magdeburg Hamburger SV -
  • 28.10 13:30  
    SC Paderborn 07 SV Sandhausen -

12. kolejka

  • 04.11 13:30  
    Hamburger SV 1. FC Koeln -
  • 04.11 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Ingolstadt 04 -
  • 04.11 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld FC St. Pauli -
  • 04.11 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Union Berlin -
  • 04.11 13:30  
    MSV Duisburg SC Paderborn 07 -
  • 04.11 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Magdeburg -
  • 04.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -
  • 04.11 13:30  
    SG Dynamo Drezno SV Sandhausen -
  • 04.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum -

13. kolejka

  • 11.11 13:30  
    1. FC Koeln SG Dynamo Drezno -
  • 11.11 13:30  
    VfL Bochum SV Darmstadt 1898 -
  • 11.11 13:30  
    1. FC Union Berlin SpVgg Greuther Fürth -
  • 11.11 13:30  
    FC Ingolstadt 04 DSC Arminia Bielefeld -
  • 11.11 13:30  
    SV Sandhausen MSV Duisburg -
  • 11.11 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 11.11 13:30  
    FC Erzgebirge Aue Hamburger SV -
  • 11.11 13:30  
    1. FC Magdeburg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 11.11 13:30  
    SC Paderborn 07 Kieler SV Holstein 1900 -

14. kolejka

  • 25.11 13:30  
    Hamburger SV 1. FC Union Berlin -
  • 25.11 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 25.11 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld MSV Duisburg -
  • 25.11 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 25.11 13:30  
    VfL Bochum FC Erzgebirge Aue -
  • 25.11 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Koeln -
  • 25.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SC Paderborn 07 -
  • 25.11 13:30  
    SG Dynamo Drezno FC Ingolstadt 04 -
  • 25.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Magdeburg -

15. kolejka

  • 02.12 13:30  
    1. FC Koeln SpVgg Greuther Fürth -
  • 02.12 13:30  
    MSV Duisburg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 02.12 13:30  
    1. FC Union Berlin SV Darmstadt 1898 -
  • 02.12 13:30  
    FC Ingolstadt 04 Hamburger SV -
  • 02.12 13:30  
    SV Sandhausen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 02.12 13:30  
    FC St. Pauli SG Dynamo Drezno -
  • 02.12 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 02.12 13:30  
    1. FC Magdeburg VfL Bochum -
  • 02.12 13:30  
    SC Paderborn 07 DSC Arminia Bielefeld -

16. kolejka

  • 09.12 13:30  
    Hamburger SV SC Paderborn 07 -
  • 09.12 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SV Sandhausen -
  • 09.12 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Koeln -
  • 09.12 13:30  
    VfL Bochum FC St. Pauli -
  • 09.12 13:30  
    SV Darmstadt 1898 FC Ingolstadt 04 -
  • 09.12 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 MSV Duisburg -
  • 09.12 13:30  
    SG Dynamo Drezno Kieler SV Holstein 1900 -
  • 09.12 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC Erzgebirge Aue -
  • 09.12 13:30  
    1. FC Magdeburg 1. FC Union Berlin -

17. kolejka

  • 16.12 13:30  
    1. FC Koeln 1. FC Magdeburg -
  • 16.12 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 DSC Arminia Bielefeld -
  • 16.12 13:30  
    MSV Duisburg Hamburger SV -
  • 16.12 13:30  
    1. FC Union Berlin VfL Bochum -
  • 16.12 13:30  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 16.12 13:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.12 13:30  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.12 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SV Darmstadt 1898 -
  • 16.12 13:30  
    SC Paderborn 07 SG Dynamo Drezno -

18. kolejka

  • 23.12 13:30  
    1. FC Koeln VfL Bochum -
  • 23.12 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Hamburger SV -
  • 23.12 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 23.12 13:30  
    MSV Duisburg SG Dynamo Drezno -
  • 23.12 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 23.12 13:30  
    SV Sandhausen SpVgg Greuther Fürth -
  • 23.12 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Magdeburg -
  • 23.12 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Union Berlin -
  • 23.12 13:30  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -

19. kolejka

  • 30.01 18:30  
    Hamburger SV SV Sandhausen -
  • 30.01 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SC Paderborn 07 -
  • 30.01 18:30  
    VfL Bochum MSV Duisburg -
  • 30.01 18:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Koeln -
  • 30.01 18:30  
    SV Darmstadt 1898 FC St. Pauli -
  • 30.01 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 30.01 18:30  
    SG Dynamo Drezno DSC Arminia Bielefeld -
  • 30.01 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC Ingolstadt 04 -
  • 30.01 18:30  
    1. FC Magdeburg FC Erzgebirge Aue -

20. kolejka

  • 03.02 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 03.02 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Hamburger SV -
  • 03.02 13:30  
    MSV Duisburg SV Darmstadt 1898 -
  • 03.02 13:30  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Magdeburg -
  • 03.02 13:30  
    SV Sandhausen VfL Bochum -
  • 03.02 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Union Berlin -
  • 03.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SG Dynamo Drezno -
  • 03.02 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Koeln -
  • 03.02 13:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -

21. kolejka

  • 10.02 13:30  
    Hamburger SV SG Dynamo Drezno -
  • 10.02 13:30  
    1. FC Koeln FC St. Pauli -
  • 10.02 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona DSC Arminia Bielefeld -
  • 10.02 13:30  
    VfL Bochum SC Paderborn 07 -
  • 10.02 13:30  
    1. FC Union Berlin SV Sandhausen -
  • 10.02 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 10.02 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth MSV Duisburg -
  • 10.02 13:30  
    FC Erzgebirge Aue FC Ingolstadt 04 -
  • 10.02 13:30  
    1. FC Magdeburg Kieler SV Holstein 1900 -

22. kolejka

  • 17.02 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SpVgg Greuther Fürth -
  • 17.02 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Magdeburg -
  • 17.02 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Union Berlin -
  • 17.02 13:30  
    FC Ingolstadt 04 VfL Bochum -
  • 17.02 13:30  
    SV Sandhausen SV Darmstadt 1898 -
  • 17.02 13:30  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -
  • 17.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Hamburger SV -
  • 17.02 13:30  
    SG Dynamo Drezno SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 17.02 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Koeln -

23. kolejka

  • 24.02 13:30  
    1. FC Koeln SV Sandhausen -
  • 24.02 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 24.02 13:30  
    VfL Bochum Kieler SV Holstein 1900 -
  • 24.02 13:30  
    1. FC Union Berlin DSC Arminia Bielefeld -
  • 24.02 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SG Dynamo Drezno -
  • 24.02 13:30  
    FC St. Pauli FC Ingolstadt 04 -
  • 24.02 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 24.02 13:30  
    FC Erzgebirge Aue MSV Duisburg -
  • 24.02 13:30  
    1. FC Magdeburg SC Paderborn 07 -

24. kolejka

  • 03.03 13:30  
    Hamburger SV SpVgg Greuther Fürth -
  • 03.03 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Union Berlin -
  • 03.03 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SV Darmstadt 1898 -
  • 03.03 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Magdeburg -
  • 03.03 13:30  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Koeln -
  • 03.03 13:30  
    SV Sandhausen FC Erzgebirge Aue -
  • 03.03 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 03.03 13:30  
    SG Dynamo Drezno VfL Bochum -
  • 03.03 13:30  
    SC Paderborn 07 FC St. Pauli -

25. kolejka

  • 10.03 13:30  
    1. FC Koeln DSC Arminia Bielefeld -
  • 10.03 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona MSV Duisburg -
  • 10.03 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 10.03 13:30  
    1. FC Union Berlin FC Ingolstadt 04 -
  • 10.03 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 10.03 13:30  
    FC St. Pauli Hamburger SV -
  • 10.03 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SG Dynamo Drezno -
  • 10.03 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SC Paderborn 07 -
  • 10.03 13:30  
    1. FC Magdeburg SV Sandhausen -

26. kolejka

  • 17.03 13:30  
    Hamburger SV SV Darmstadt 1898 -
  • 17.03 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -
  • 17.03 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld VfL Bochum -
  • 17.03 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 17.03 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Koeln -
  • 17.03 13:30  
    SV Sandhausen FC St. Pauli -
  • 17.03 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Union Berlin -
  • 17.03 13:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Magdeburg -
  • 17.03 13:30  
    SC Paderborn 07 FC Ingolstadt 04 -

27. kolejka

  • 31.03 13:30  
    1. FC Koeln Kieler SV Holstein 1900 -
  • 31.03 13:30  
    VfL Bochum Hamburger SV -
  • 31.03 13:30  
    1. FC Union Berlin SC Paderborn 07 -
  • 31.03 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SV Sandhausen -
  • 31.03 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 31.03 13:30  
    FC St. Pauli MSV Duisburg -
  • 31.03 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth DSC Arminia Bielefeld -
  • 31.03 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SG Dynamo Drezno -
  • 31.03 13:30  
    1. FC Magdeburg 1. FC Heidenheim 1846 -

28. kolejka

  • 07.04 13:30  
    Hamburger SV 1. FC Magdeburg -
  • 07.04 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 07.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld FC Erzgebirge Aue -
  • 07.04 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Bochum -
  • 07.04 13:30  
    MSV Duisburg FC Ingolstadt 04 -
  • 07.04 13:30  
    SV Sandhausen SC Paderborn 07 -
  • 07.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Koeln -
  • 07.04 13:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Union Berlin -
  • 07.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Darmstadt 1898 -

29. kolejka

  • 14.04 13:30  
    1. FC Koeln Hamburger SV -
  • 14.04 13:30  
    VfL Bochum SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.04 13:30  
    1. FC Union Berlin SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 14.04 13:30  
    FC Ingolstadt 04 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 14.04 13:30  
    SV Sandhausen SG Dynamo Drezno -
  • 14.04 13:30  
    FC St. Pauli DSC Arminia Bielefeld -
  • 14.04 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 14.04 13:30  
    1. FC Magdeburg SV Darmstadt 1898 -
  • 14.04 13:30  
    SC Paderborn 07 MSV Duisburg -

30. kolejka

  • 21.04 13:30  
    Hamburger SV FC Erzgebirge Aue -
  • 21.04 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SC Paderborn 07 -
  • 21.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld FC Ingolstadt 04 -
  • 21.04 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Magdeburg -
  • 21.04 13:30  
    MSV Duisburg SV Sandhausen -
  • 21.04 13:30  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum -
  • 21.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -
  • 21.04 13:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Koeln -
  • 21.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Union Berlin -

31. kolejka

  • 28.04 13:30  
    1. FC Koeln SV Darmstadt 1898 -
  • 28.04 13:30  
    MSV Duisburg DSC Arminia Bielefeld -
  • 28.04 13:30  
    1. FC Union Berlin Hamburger SV -
  • 28.04 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SG Dynamo Drezno -
  • 28.04 13:30  
    SV Sandhausen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 28.04 13:30  
    FC St. Pauli SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 28.04 13:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum -
  • 28.04 13:30  
    1. FC Magdeburg SpVgg Greuther Fürth -
  • 28.04 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Heidenheim 1846 -

32. kolejka

  • 05.05 13:30  
    Hamburger SV FC Ingolstadt 04 -
  • 05.05 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 MSV Duisburg -
  • 05.05 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SC Paderborn 07 -
  • 05.05 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -
  • 05.05 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Magdeburg -
  • 05.05 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Union Berlin -
  • 05.05 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 05.05 13:30  
    SG Dynamo Drezno FC St. Pauli -
  • 05.05 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Koeln -

33. kolejka

  • 12.05 13:30  
    1. FC Koeln SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 12.05 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SG Dynamo Drezno -
  • 12.05 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 12.05 13:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Magdeburg -
  • 12.05 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SV Darmstadt 1898 -
  • 12.05 13:30  
    SV Sandhausen DSC Arminia Bielefeld -
  • 12.05 13:30  
    FC St. Pauli VfL Bochum -
  • 12.05 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SpVgg Greuther Fürth -
  • 12.05 13:30  
    SC Paderborn 07 Hamburger SV -

34. kolejka

  • 19.05 13:30  
    Hamburger SV MSV Duisburg -
  • 19.05 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Kieler SV Holstein 1900 -
  • 19.05 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Sandhausen -
  • 19.05 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Union Berlin -
  • 19.05 13:30  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 19.05 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Ingolstadt 04 -
  • 19.05 13:30  
    SG Dynamo Drezno SC Paderborn 07 -
  • 19.05 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC St. Pauli -
  • 19.05 13:30  
    1. FC Magdeburg 1. FC Koeln -