Niemcy - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Erzgebirge Aue 1 3   1 0 0   3 - 0 3
2   1. FC Heidenheim 1846 1 3   1 0 0   2 - 0 2
3   Hannover 96 1 3   1 0 0   2 - 0 2
4   SV Sandhausen 1 3   1 0 0   3 - 2 1
5   Hamburger SV 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6   Kieler SV Holstein 1900 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7   FC St. Pauli 1 1   0 1 0   2 - 2 0
8   VfL Bochum 1 1   0 1 0   2 - 2 0
9   1. FC Nuernberg 1 1   0 1 0   1 - 1 0
10   SpVgg Greuther Fürth 1 1   0 1 0   1 - 1 0
11   SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1 1   0 1 0   1 - 1 0
12   VfL Osnabrück 1 1   0 1 0   1 - 1 0
13   SV Darmstadt 1898 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
14   Fortuna Düsseldorf 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
15   SC Paderborn 07 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
16   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
17   Karlsruher SC 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
18   FC Würzburger Kickers 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 25.09 18:30
  • 25.09 18:30
  • 26.09 13:00
  • 26.09 13:00
  • 26.09 13:00
  • 27.09 13:30
  • 27.09 13:30
  • 27.09 13:30
  • 28.09 20:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Daniel Keita-Ruel(SV Sandhausen) 3 1
Daniel-Kofi Kyereh(FC St. Pauli) 2 0
Simon Terodde(Hamburger SV) 2 1

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nana Opoku Ampomah(Fortuna Düsseldorf) 1 1 2
Mergim Mavraj(SpVgg Greuther Fürth) 0 1 1
Dennis Diekmeier(SV Sandhausen) 0 1 1

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

2. kolejka

  • 25.09 18:30  
    FC Erzgebirge Aue SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.09 18:30  
    VfL Osnabrück Hannover 96 -
  • 26.09 13:00  
    SV Darmstadt 1898 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 26.09 13:00  
    Fortuna Düsseldorf FC Würzburger Kickers -
  • 26.09 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 27.09 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 27.09 13:30  
    Karlsruher SC VfL Bochum -
  • 27.09 13:30  
    1. FC Nuernberg SV Sandhausen -
  • 28.09 20:30  
    SC Paderborn 07 Hamburger SV -

3. kolejka

  • 02.10 18:30  
    SV Sandhausen FC St. Pauli -
  • 02.10 18:30  
    VfL Bochum VfL Osnabrück -
  • 03.10 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 SC Paderborn 07 -
  • 03.10 13:00  
    Hannover 96 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 03.10 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Karlsruher SC -
  • 04.10 13:30  
    Hamburger SV FC Erzgebirge Aue -
  • 04.10 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Fortuna Düsseldorf -
  • 04.10 13:30  
    FC Würzburger Kickers SpVgg Greuther Fürth -
  • 05.10 20:30  
    1. FC Nuernberg SV Darmstadt 1898 -

4. kolejka

  • 17.10 13:00  
    SpVgg Greuther Fürth Hamburger SV -
  • 17.10 13:00  
    Karlsruher SC SV Sandhausen -
  • 17.10 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Bochum -
  • 18.10 13:30  
    Fortuna Düsseldorf SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 18.10 13:30  
    VfL Osnabrück SV Darmstadt 1898 -
  • 18.10 13:30  
    SC Paderborn 07 Hannover 96 -
  • 18.10 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 18.10 13:30  
    FC Würzburger Kickers Kieler SV Holstein 1900 -
  • 19.10 20:30  
    FC St. Pauli 1. FC Nuernberg -

5. kolejka

  • 23.10 18:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 23.10 18:30  
    1. FC Nuernberg Karlsruher SC -
  • 24.10 13:00  
    Hamburger SV FC Würzburger Kickers -
  • 24.10 13:00  
    SV Darmstadt 1898 FC St. Pauli -
  • 24.10 13:00  
    Hannover 96 Fortuna Düsseldorf -
  • 24.10 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.10 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Osnabrück -
  • 25.10 13:30  
    VfL Bochum FC Erzgebirge Aue -
  • 25.10 13:30  
    SV Sandhausen SC Paderborn 07 -

6. kolejka

  • 30.10 18:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 30.10 18:30  
    Hamburger SV FC St. Pauli -
  • 31.10 13:00  
    SC Paderborn 07 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 31.10 13:00  
    FC Erzgebirge Aue Kieler SV Holstein 1900 -
  • 31.10 13:00  
    VfL Osnabrück SV Sandhausen -
  • 31.10 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Nuernberg -
  • 01.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Hannover 96 -
  • 01.11 13:30  
    Karlsruher SC SV Darmstadt 1898 -
  • 01.11 13:30  
    FC Würzburger Kickers VfL Bochum -

7. kolejka

  • 06.11 18:30  
    SV Sandhausen Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.11 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Würzburger Kickers -
  • 07.11 13:00  
    VfL Bochum SpVgg Greuther Fürth -
  • 07.11 13:00  
    Hannover 96 FC Erzgebirge Aue -
  • 07.11 13:00  
    1. FC Nuernberg Fortuna Düsseldorf -
  • 08.11 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SC Paderborn 07 -
  • 08.11 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Osnabrück -
  • 08.11 13:30  
    FC St. Pauli Karlsruher SC -
  • 09.11 20:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Hamburger SV -

8. kolejka

  • 21.11 13:00  
    Fortuna Düsseldorf SV Sandhausen -
  • 21.11 13:00  
    SC Paderborn 07 FC St. Pauli -
  • 21.11 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.11 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Karlsruher SC -
  • 22.11 13:30  
    Hamburger SV VfL Bochum -
  • 22.11 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SV Darmstadt 1898 -
  • 22.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 22.11 13:30  
    FC Würzburger Kickers Hannover 96 -
  • 23.11 20:30  
    VfL Osnabrück 1. FC Nuernberg -

9. kolejka

  • 29.11  
    1. FC Heidenheim 1846 Hamburger SV -
  • 29.11  
    SV Darmstadt 1898 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 29.11  
    VfL Bochum Fortuna Düsseldorf -
  • 29.11  
    Hannover 96 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 29.11  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Würzburger Kickers -
  • 29.11  
    SV Sandhausen FC Erzgebirge Aue -
  • 29.11  
    FC St. Pauli VfL Osnabrück -
  • 29.11  
    Karlsruher SC SC Paderborn 07 -
  • 29.11  
    1. FC Nuernberg SpVgg Greuther Fürth -

10. kolejka

  • 06.12  
    Fortuna Düsseldorf SV Darmstadt 1898 -
  • 06.12  
    SC Paderborn 07 1. FC Nuernberg -
  • 06.12  
    Hamburger SV Hannover 96 -
  • 06.12  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 06.12  
    FC Erzgebirge Aue SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 06.12  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Bochum -
  • 06.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC St. Pauli -
  • 06.12  
    FC Würzburger Kickers SV Sandhausen -
  • 06.12  
    VfL Osnabrück Karlsruher SC -

11. kolejka

  • 13.12  
    1. FC Heidenheim 1846 Hannover 96 -
  • 13.12  
    SV Darmstadt 1898 Hamburger SV -
  • 13.12  
    VfL Bochum SC Paderborn 07 -
  • 13.12  
    SV Sandhausen SpVgg Greuther Fürth -
  • 13.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Osnabrück -
  • 13.12  
    1. FC Nuernberg FC Würzburger Kickers -
  • 13.12  
    Karlsruher SC Fortuna Düsseldorf -
  • 13.12  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -
  • 13.12  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -

12. kolejka

  • 16.12  
    SC Paderborn 07 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 16.12  
    Fortuna Düsseldorf VfL Osnabrück -
  • 16.12  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.12  
    Hamburger SV SV Sandhausen -
  • 16.12  
    Hannover 96 VfL Bochum -
  • 16.12  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Nuernberg -
  • 16.12  
    FC Erzgebirge Aue Karlsruher SC -
  • 16.12  
    FC Würzburger Kickers FC St. Pauli -
  • 16.12  
    SpVgg Greuther Fürth SV Darmstadt 1898 -

13. kolejka

  • 20.12  
    SV Darmstadt 1898 FC Würzburger Kickers -
  • 20.12  
    VfL Osnabrück SC Paderborn 07 -
  • 20.12  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hannover 96 -
  • 20.12  
    SV Sandhausen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 20.12  
    FC St. Pauli Fortuna Düsseldorf -
  • 20.12  
    VfL Bochum 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 20.12  
    Karlsruher SC Hamburger SV -
  • 20.12  
    1. FC Nuernberg FC Erzgebirge Aue -
  • 20.12  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Greuther Fürth -

14. kolejka

  • 03.01  
    Fortuna Düsseldorf SC Paderborn 07 -
  • 03.01  
    Hamburger SV SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 03.01  
    Hannover 96 SV Sandhausen -
  • 03.01  
    SpVgg Greuther Fürth FC St. Pauli -
  • 03.01  
    FC Erzgebirge Aue Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 03.01  
    VfL Bochum SV Darmstadt 1898 -
  • 03.01  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Nuernberg -
  • 03.01  
    FC Würzburger Kickers Karlsruher SC -
  • 03.01  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Osnabrück -

15. kolejka

  • 10.01  
    SV Darmstadt 1898 Hannover 96 -
  • 10.01  
    SV Sandhausen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 10.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Bochum -
  • 10.01  
    SC Paderborn 07 FC Erzgebirge Aue -
  • 10.01  
    FC St. Pauli Kieler SV Holstein 1900 -
  • 10.01  
    Karlsruher SC SpVgg Greuther Fürth -
  • 10.01  
    1. FC Nuernberg Hamburger SV -
  • 10.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Fortuna Düsseldorf -
  • 10.01  
    VfL Osnabrück FC Würzburger Kickers -

16. kolejka

  • 17.01  
    Hannover 96 FC St. Pauli -
  • 17.01  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Darmstadt 1898 -
  • 17.01  
    Hamburger SV VfL Osnabrück -
  • 17.01  
    FC Erzgebirge Aue Fortuna Düsseldorf -
  • 17.01  
    SpVgg Greuther Fürth SC Paderborn 07 -
  • 17.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Sandhausen -
  • 17.01  
    Kieler SV Holstein 1900 Karlsruher SC -
  • 17.01  
    VfL Bochum 1. FC Nuernberg -
  • 17.01  
    FC Würzburger Kickers Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

17. kolejka

  • 24.01  
    SC Paderborn 07 FC Würzburger Kickers -
  • 24.01  
    VfL Osnabrück FC Erzgebirge Aue -
  • 24.01  
    SV Darmstadt 1898 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 24.01  
    SV Sandhausen VfL Bochum -
  • 24.01  
    FC St. Pauli SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 24.01  
    1. FC Nuernberg Hannover 96 -
  • 24.01  
    Karlsruher SC 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 24.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hamburger SV -
  • 24.01  
    Fortuna Düsseldorf SpVgg Greuther Fürth -

18. kolejka

  • 27.01  
    FC Erzgebirge Aue FC Würzburger Kickers -
  • 27.01  
    SV Darmstadt 1898 SV Sandhausen -
  • 27.01  
    SC Paderborn 07 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 27.01  
    Fortuna Düsseldorf Hamburger SV -
  • 27.01  
    VfL Osnabrück SpVgg Greuther Fürth -
  • 27.01  
    1. FC Nuernberg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 27.01  
    Karlsruher SC Hannover 96 -
  • 27.01  
    FC St. Pauli VfL Bochum -
  • 27.01  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Heidenheim 1846 -

19. kolejka

  • 31.01  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -
  • 31.01  
    Hannover 96 VfL Osnabrück -
  • 31.01  
    VfL Bochum Karlsruher SC -
  • 31.01  
    Hamburger SV SC Paderborn 07 -
  • 31.01  
    SpVgg Greuther Fürth FC Erzgebirge Aue -
  • 31.01  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -
  • 31.01  
    Kieler SV Holstein 1900 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 31.01  
    SV Sandhausen 1. FC Nuernberg -
  • 31.01  
    FC Würzburger Kickers Fortuna Düsseldorf -

20. kolejka

  • 07.02  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Nuernberg -
  • 07.02  
    SC Paderborn 07 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.02  
    FC Erzgebirge Aue Hamburger SV -
  • 07.02  
    Fortuna Düsseldorf Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.02  
    SpVgg Greuther Fürth FC Würzburger Kickers -
  • 07.02  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 07.02  
    VfL Osnabrück VfL Bochum -
  • 07.02  
    Karlsruher SC SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Hannover 96 -

21. kolejka

  • 14.02  
    Hamburger SV SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.02  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.02  
    VfL Bochum Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.02  
    Hannover 96 SC Paderborn 07 -
  • 14.02  
    SV Darmstadt 1898 VfL Osnabrück -
  • 14.02  
    SV Sandhausen Karlsruher SC -
  • 14.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Fortuna Düsseldorf -
  • 14.02  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Würzburger Kickers -
  • 14.02  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -

22. kolejka

  • 21.02  
    Fortuna Düsseldorf Hannover 96 -
  • 21.02  
    SpVgg Greuther Fürth Kieler SV Holstein 1900 -
  • 21.02  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum -
  • 21.02  
    SC Paderborn 07 SV Sandhausen -
  • 21.02  
    VfL Osnabrück 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.02  
    Karlsruher SC 1. FC Nuernberg -
  • 21.02  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.02  
    FC Würzburger Kickers Hamburger SV -
  • 21.02  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -

23. kolejka

  • 28.02  
    SV Darmstadt 1898 Karlsruher SC -
  • 28.02  
    Hannover 96 SpVgg Greuther Fürth -
  • 28.02  
    1. FC Heidenheim 1846 Fortuna Düsseldorf -
  • 28.02  
    VfL Bochum FC Würzburger Kickers -
  • 28.02  
    SV Sandhausen VfL Osnabrück -
  • 28.02  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -
  • 28.02  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SC Paderborn 07 -
  • 28.02  
    FC St. Pauli Hamburger SV -
  • 28.02  
    1. FC Nuernberg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

24. kolejka

  • 07.03  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Nuernberg -
  • 07.03  
    SC Paderborn 07 SV Darmstadt 1898 -
  • 07.03  
    Hamburger SV Kieler SV Holstein 1900 -
  • 07.03  
    FC Erzgebirge Aue Hannover 96 -
  • 07.03  
    VfL Osnabrück SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 07.03  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum -
  • 07.03  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 07.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Sandhausen -
  • 07.03  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Heidenheim 1846 -

25. kolejka

  • 14.03  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 14.03  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 14.03  
    SV Sandhausen Fortuna Düsseldorf -
  • 14.03  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.03  
    VfL Bochum Hamburger SV -
  • 14.03  
    Hannover 96 FC Würzburger Kickers -
  • 14.03  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -
  • 14.03  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.03  
    1. FC Nuernberg VfL Osnabrück -

26. kolejka

  • 21.03  
    Hamburger SV 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.03  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 21.03  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 21.03  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -
  • 21.03  
    Kieler SV Holstein 1900 Hannover 96 -
  • 21.03  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 21.03  
    FC Würzburger Kickers SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.03  
    Fortuna Düsseldorf VfL Bochum -
  • 21.03  
    VfL Osnabrück FC St. Pauli -

27. kolejka

  • 04.04  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.04  
    SV Darmstadt 1898 Fortuna Düsseldorf -
  • 04.04  
    Hannover 96 Hamburger SV -
  • 04.04  
    VfL Bochum Kieler SV Holstein 1900 -
  • 04.04  
    SV Sandhausen FC Würzburger Kickers -
  • 04.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -
  • 04.04  
    Karlsruher SC VfL Osnabrück -
  • 04.04  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 04.04  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

28. kolejka

  • 11.04  
    SC Paderborn 07 VfL Bochum -
  • 11.04  
    Hamburger SV SV Darmstadt 1898 -
  • 11.04  
    Fortuna Düsseldorf Karlsruher SC -
  • 11.04  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 11.04  
    Hannover 96 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 11.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 11.04  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 11.04  
    VfL Osnabrück Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.04  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Nuernberg -

29. kolejka

  • 18.04  
    SV Sandhausen Hamburger SV -
  • 18.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 18.04  
    VfL Bochum Hannover 96 -
  • 18.04  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.04  
    VfL Osnabrück Fortuna Düsseldorf -
  • 18.04  
    FC St. Pauli FC Würzburger Kickers -
  • 18.04  
    Karlsruher SC FC Erzgebirge Aue -
  • 18.04  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 18.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Paderborn 07 -

30. kolejka

  • 21.04  
    Fortuna Düsseldorf FC St. Pauli -
  • 21.04  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum -
  • 21.04  
    Hannover 96 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.04  
    Hamburger SV Karlsruher SC -
  • 21.04  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 21.04  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.04  
    SC Paderborn 07 VfL Osnabrück -
  • 21.04  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 21.04  
    FC Würzburger Kickers SV Darmstadt 1898 -

31. kolejka

  • 25.04  
    SC Paderborn 07 Fortuna Düsseldorf -
  • 25.04  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum -
  • 25.04  
    VfL Osnabrück Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.04  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 25.04  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Hamburger SV -
  • 25.04  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -
  • 25.04  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.04  
    SV Sandhausen Hannover 96 -
  • 25.04  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Erzgebirge Aue -

32. kolejka

  • 09.05  
    Fortuna Düsseldorf Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 09.05  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 09.05  
    Hamburger SV 1. FC Nuernberg -
  • 09.05  
    Hannover 96 SV Darmstadt 1898 -
  • 09.05  
    FC Erzgebirge Aue SC Paderborn 07 -
  • 09.05  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 09.05  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 09.05  
    VfL Bochum SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.05  
    SpVgg Greuther Fürth Karlsruher SC -

33. kolejka

  • 16.05 15:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.05 15:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 16.05 15:30  
    Fortuna Düsseldorf FC Erzgebirge Aue -
  • 16.05 15:30  
    Karlsruher SC Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.05 15:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum -
  • 16.05 15:30  
    FC St. Pauli Hannover 96 -
  • 16.05 15:30  
    VfL Osnabrück Hamburger SV -
  • 16.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 16.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Würzburger Kickers -

34. kolejka

  • 23.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 23.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Osnabrück -
  • 23.05 15:30  
    Hamburger SV Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 23.05 15:30  
    VfL Bochum SV Sandhausen -
  • 23.05 15:30  
    Hannover 96 1. FC Nuernberg -
  • 23.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth Fortuna Düsseldorf -
  • 23.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -
  • 23.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -
  • 23.05 15:30  
    FC Würzburger Kickers SC Paderborn 07 -