Mołdawia - Divizia Națională

18. kolejka - Divizia Națională

Tabela Divizia Națională

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szeriff Tyraspol 18 48   16 0 2   46 - 5 41
2 FC Sfîntul Gheorghe 18 37   11 4 3   27 - 20 7
3 CS Petrocub Hînceşti 18 31   9 4 5   22 - 14 8
4 FC Milsami Orhei 18 29   8 5 5   21 - 16 5
5 CSF Speranţa Nisporeni 18 22   6 4 8   19 - 24 -5
6 FC Dinamo-Auto 18 22   6 4 8   22 - 28 -6
7 FC Zimbru Kiszyniów 18 10   2 4 12   10 - 30 -20
8 FC Codru Lozova 18 3   0 3 15   8 - 38 -30
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 24.08 17:00
  • 24.08 19:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00

Strzelcy Divizia Națională

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Robert Ndip Tambe(Szeriff Tyraspol) 8 0
Jury Kendysh(Szeriff Tyraspol) 8 1
Maxim Iurcu(CSF Speranţa Nisporeni) 7 2

Kartkowicze Divizia Națională

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexandru Belevschi(FC Codru Lozova/FC Zimbru Kiszyniów) 1 4 5
Donalio Melachio Douanla(CS Petrocub Hînceşti) 1 4 5
Mihail Plătică(FC Milsami Orhei) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Divizia Națională

19. kolejka

  • 24.08 17:00  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -
  • 24.08 19:00  
    Szeriff Tyraspol FC Sfîntul Gheorghe -
  • 25.08 17:00  
    FC Dinamo-Auto CSF Speranţa Nisporeni -
  • 25.08 17:00  
    FC Codru Lozova CS Petrocub Hînceşti -

20. kolejka

  • 31.08 16:00  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 31.08 19:00  
    Szeriff Tyraspol FC Codru Lozova -
  • 01.09 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Sfîntul Gheorghe -
  • 01.09 18:00  
    CSF Speranţa Nisporeni CS Petrocub Hînceşti -

21. kolejka

  • 14.09 15:00  
    FC Codru Lozova FC Zimbru Kiszyniów -
  • 14.09 18:00  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -
  • 15.09 15:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Dinamo-Auto -
  • 15.09 18:00  
    FC Milsami Orhei CSF Speranţa Nisporeni -

22. kolejka

  • 20.09 15:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Milsami Orhei -
  • 20.09 18:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 21.09 15:00  
    FC Codru Lozova FC Dinamo-Auto -
  • 21.09 18:00  
    CSF Speranţa Nisporeni Szeriff Tyraspol -

23. kolejka

  • 28.09 14:00  
    FC Dinamo-Auto CS Petrocub Hînceşti -
  • 28.09 16:00  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -
  • 29.09 16:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Speranţa Nisporeni -
  • 29.09 18:00  
    FC Milsami Orhei FC Codru Lozova -

24. kolejka

  • 05.10  
    Szeriff Tyraspol FC Dinamo-Auto -
  • 05.10  
    CS Petrocub Hînceşti FC Milsami Orhei -
  • 06.10  
    FC Codru Lozova FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.10  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Zimbru Kiszyniów -

25. kolejka

  • 19.10  
    FC Codru Lozova CSF Speranţa Nisporeni -
  • 19.10  
    FC Dinamo-Auto FC Zimbru Kiszyniów -
  • 20.10  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -
  • 20.10  
    FC Milsami Orhei Szeriff Tyraspol -

26. kolejka

  • 25.10  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Dinamo-Auto -
  • 25.10  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Milsami Orhei -
  • 26.10  
    CS Petrocub Hînceşti FC Codru Lozova -
  • 26.10 17:00  
    FC Sfîntul Gheorghe Szeriff Tyraspol -

27. kolejka

  • 02.11  
    FC Milsami Orhei FC Dinamo-Auto -
  • 02.11  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Zimbru Kiszyniów -
  • 02.11  
    FC Codru Lozova Szeriff Tyraspol -
  • 02.11  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Speranţa Nisporeni -

28. kolejka

  • 09.11  
    FC Dinamo-Auto FC Sfîntul Gheorghe -
  • 09.11  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Milsami Orhei -
  • 09.11  
    Szeriff Tyraspol CS Petrocub Hînceşti -
  • 09.11  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Codru Lozova -