Mołdawia - Divizia Nationala

22. kolejka - Divizia Nationala

Tabela Divizia Nationala

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szeriff Tyraspol 22 61   20 1 1   61 - 6 55
2 CS Petrocub Hînceşti 22 52   16 4 2   56 - 13 43
3 FC Milsami Orhei 22 44   13 5 4   36 - 14 22
4 FC Sfîntul Gheorghe 22 40   12 4 6   38 - 26 12
5 FC Dinamo-Auto 22 32   8 8 6   39 - 30 9
6 CSCA Buiucani 22 28   7 7 8   21 - 23 -2
7 CSF Speranţa Nisporeni 22 18   4 6 12   20 - 37 -17
8 FC Floreşti 22 16   4 4 14   13 - 46 -33
9 FC Zimbru Kiszyniów 22 10   2 4 16   15 - 41 -26
10 FC Codru Lozova 22 6   1 3 18   13 - 76 -63
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

23. kolejka (następna)

  • 27.02 13:30
  • 28.02 11:30
  • 28.02 13:30
  • 01.03 11:30
  • 01.03 13:30

Strzelcy Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Frank Andersson Castañeda Vélez(Szeriff Tyraspol) 15 3
Vladimir Ambros(CS Petrocub Hînceşti) 13 3
Sergiu Plătică(CS Petrocub Hînceşti) 9 1

Kartkowicze Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexandru Starîș(CSF Speranţa Nisporeni) 1 7 8
Igor Bugaiov(FC Floreşti) 1 6 7
Mihail Ţipac(CSCA Buiucani) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Divizia Nationala

23. kolejka

  • 27.02 13:30  
    CS Petrocub Hînceşti CSCA Buiucani -
  • 28.02 11:30  
    FC Floreşti CSF Speranţa Nisporeni -
  • 28.02 13:30  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Codru Lozova -
  • 01.03 11:30  
    FC Dinamo-Auto FC Sfîntul Gheorghe -
  • 01.03 13:30  
    FC Milsami Orhei Szeriff Tyraspol -

24. kolejka

  • 06.03 11:30  
    FC Codru Lozova CSCA Buiucani -
  • 06.03 13:30  
    Szeriff Tyraspol FC Dinamo-Auto -
  • 07.03 11:30  
    CSF Speranţa Nisporeni CS Petrocub Hînceşti -
  • 07.03 13:30  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Milsami Orhei -
  • 08.03 11:30  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Floreşti -

25. kolejka

  • 12.03  
    FC Dinamo-Auto FC Zimbru Kiszyniów -
  • 12.03  
    FC Milsami Orhei FC Codru Lozova -
  • 13.03  
    CS Petrocub Hînceşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 13.03  
    FC Floreşti Szeriff Tyraspol -
  • 14.03  
    CSCA Buiucani CSF Speranţa Nisporeni -

26. kolejka

  • 19.03  
    FC Sfîntul Gheorghe CSCA Buiucani -
  • 19.03  
    Szeriff Tyraspol CS Petrocub Hînceşti -
  • 20.03  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Floreşti -
  • 20.03  
    FC Milsami Orhei FC Dinamo-Auto -
  • 21.03  
    FC Codru Lozova CSF Speranţa Nisporeni -

27. kolejka

  • 02.04  
    FC Dinamo-Auto FC Codru Lozova -
  • 03.04  
    CSCA Buiucani Szeriff Tyraspol -
  • 03.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Sfîntul Gheorghe -
  • 04.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 04.04  
    FC Floreşti FC Milsami Orhei -

28. kolejka

  • 06.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Milsami Orhei -
  • 06.04  
    FC Codru Lozova FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.04  
    FC Floreşti FC Dinamo-Auto -
  • 06.04  
    CSF Speranţa Nisporeni Szeriff Tyraspol -
  • 06.04  
    CSCA Buiucani FC Zimbru Kiszyniów -

29. kolejka

  • 10.04  
    FC Milsami Orhei CSCA Buiucani -
  • 10.04  
    FC Floreşti FC Codru Lozova -
  • 10.04  
    FC Zimbru Kiszyniów CSF Speranţa Nisporeni -
  • 10.04  
    Szeriff Tyraspol FC Sfîntul Gheorghe -
  • 10.04  
    FC Dinamo-Auto CS Petrocub Hînceşti -

30. kolejka

  • 16.04  
    FC Codru Lozova Szeriff Tyraspol -
  • 16.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Milsami Orhei -
  • 16.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Zimbru Kiszyniów -
  • 16.04  
    CSCA Buiucani FC Dinamo-Auto -
  • 16.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Floreşti -

31. kolejka

  • 23.04  
    FC Milsami Orhei FC Sfîntul Gheorghe -
  • 23.04  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -
  • 23.04  
    FC Floreşti CSCA Buiucani -
  • 23.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Codru Lozova -
  • 23.04  
    FC Dinamo-Auto CSF Speranţa Nisporeni -

32. kolejka

  • 29.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Floreşti -
  • 29.04  
    CSCA Buiucani CS Petrocub Hînceşti -
  • 29.04  
    Szeriff Tyraspol FC Milsami Orhei -
  • 29.04  
    FC Codru Lozova FC Zimbru Kiszyniów -
  • 29.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Dinamo-Auto -

33. kolejka

  • 06.05  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • 06.05  
    FC Floreşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.05  
    CSCA Buiucani FC Codru Lozova -
  • 06.05  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Speranţa Nisporeni -
  • 06.05  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -

34. kolejka

  • 11.05  
    FC Codru Lozova FC Milsami Orhei -
  • 11.05  
    CSF Speranţa Nisporeni CSCA Buiucani -
  • 11.05  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Dinamo-Auto -
  • 11.05  
    Szeriff Tyraspol FC Floreşti -
  • 11.05  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -

35. kolejka

  • 15.05  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 15.05  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Codru Lozova -
  • 15.05  
    CSCA Buiucani FC Sfîntul Gheorghe -
  • 15.05  
    FC Floreşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 15.05  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -

36. kolejka

  • 22.05  
    Szeriff Tyraspol CSCA Buiucani -
  • 22.05  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Speranţa Nisporeni -
  • 22.05  
    FC Milsami Orhei FC Floreşti -
  • 22.05  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -
  • 22.05  
    FC Codru Lozova FC Dinamo-Auto -