Mołdawia - Divizia Nationala

16. kolejka - Divizia Nationala

  • 24.10 13:00
  • 24.10 16:00
  • 25.10 13:00
  • 25.10 13:00
  • 25.10 16:00

Zaległe mecze

  • 24.10 13:00
  • 24.10 16:00
  • 25.10 13:00
  • 25.10 13:00
  • 25.10 16:00

Tabela Divizia Nationala

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szeriff Tyraspol 14 42   14 0 0   41 - 3 38
2 CS Petrocub Hînceşti 15 33   10 3 2   36 - 10 26
3 FC Sfîntul Gheorghe 14 30   9 3 2   28 - 11 17
4 FC Milsami Orhei 15 30   9 3 3   21 - 8 13
5 CSCA Buiucani 15 20   6 2 7   15 - 15 0
6 FC Dinamo-Auto 15 19   5 4 6   26 - 25 1
7 CSF Speranţa Nisporeni 15 13   3 4 8   15 - 24 -9
8 FC Floreşti 15 12   3 3 9   8 - 31 -23
9 FC Zimbru Kiszyniów 15 8   2 2 11   10 - 27 -17
10 FC Codru Lozova 15 2   0 2 13   7 - 53 -46
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

17. kolejka (następna)

  • 31.10 13:00
  • 31.10 16:00
  • 01.11 13:00
  • 01.11 16:00
  • 02.11 13:00

Strzelcy Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Frank Andersson Castañeda Vélez(Szeriff Tyraspol) 11 1
Vladimir Ambros(CS Petrocub Hînceşti) 9 2
Sergiu Plătică(CS Petrocub Hînceşti) 7 1

Kartkowicze Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexandru Starîș(CSF Speranţa Nisporeni) 1 5 6
Mihail Ţipac(CSCA Buiucani) 1 4 5
Anatolie Ciuntu(FC Codru Lozova) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Divizia Nationala

11. kolejka

16. kolejka

  • 24.10 13:00  
    FC Codru Lozova FC Milsami Orhei -
  • 24.10 16:00  
    Szeriff Tyraspol FC Floreşti -
  • 25.10 13:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -
  • 25.10 13:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Dinamo-Auto -
  • 25.10 16:00  
    CSF Speranţa Nisporeni CSCA Buiucani -

17. kolejka

  • 31.10 13:00  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 31.10 16:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Codru Lozova -
  • 01.11 13:00  
    CSCA Buiucani FC Sfîntul Gheorghe -
  • 01.11 16:00  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -
  • 02.11 13:00  
    FC Floreşti FC Zimbru Kiszyniów -

18. kolejka

  • 06.11 13:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Speranţa Nisporeni -
  • 06.11 13:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -
  • 06.11 16:00  
    FC Milsami Orhei FC Floreşti -
  • 07.11 16:00  
    Szeriff Tyraspol CSCA Buiucani -
  • 08.11 16:00  
    FC Codru Lozova FC Dinamo-Auto -

19. kolejka

  • 20.11 12:00  
    FC Dinamo-Auto FC Floreşti -
  • 20.11 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CSCA Buiucani -
  • 21.11 12:00  
    FC Codru Lozova FC Sfîntul Gheorghe -
  • 21.11 15:00  
    Szeriff Tyraspol CSF Speranţa Nisporeni -
  • 22.11 15:00  
    FC Milsami Orhei CS Petrocub Hînceşti -

20. kolejka

  • 24.11 12:00  
    FC Codru Lozova FC Floreşti -
  • 25.11 12:00  
    FC Sfîntul Gheorghe Szeriff Tyraspol -
  • 25.11 15:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Zimbru Kiszyniów -
  • 26.11 12:00  
    CSCA Buiucani FC Milsami Orhei -
  • 26.11 15:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Dinamo-Auto -

21. kolejka

  • 28.11 12:00  
    FC Codru Lozova Szeriff Tyraspol -
  • 29.11 12:00  
    FC Dinamo-Auto CSCA Buiucani -
  • 29.11 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Sfîntul Gheorghe -
  • 30.11 12:00  
    FC Floreşti CS Petrocub Hînceşti -
  • 30.11 15:00  
    FC Milsami Orhei CSF Speranţa Nisporeni -

22. kolejka

  • 04.12 12:00  
    FC Codru Lozova CS Petrocub Hînceşti -
  • 04.12 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -
  • 05.12 12:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Milsami Orhei -
  • 06.12 12:00  
    CSCA Buiucani FC Floreşti -
  • 06.12 15:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Dinamo-Auto -

23. kolejka

  • 05.12 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Codru Lozova -
  • 06.12 15:00  
    FC Milsami Orhei Szeriff Tyraspol -
  • 07.12 12:00  
    FC Floreşti CSF Speranţa Nisporeni -
  • 07.12 15:00  
    CS Petrocub Hînceşti CSCA Buiucani -
  • 10.12 12:00  
    FC Dinamo-Auto FC Sfîntul Gheorghe -

24. kolejka

  • 09.12 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Milsami Orhei -
  • 10.12 12:00  
    FC Codru Lozova CSCA Buiucani -
  • 11.12 12:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Floreşti -
  • 11.12 15:00  
    CSF Speranţa Nisporeni CS Petrocub Hînceşti -
  • 13.12 15:00  
    Szeriff Tyraspol FC Dinamo-Auto -

25. kolejka

  • 12.03  
    FC Dinamo-Auto FC Zimbru Kiszyniów -
  • 12.03  
    CS Petrocub Hînceşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 12.03  
    CSCA Buiucani CSF Speranţa Nisporeni -
  • 12.03  
    FC Floreşti Szeriff Tyraspol -
  • 12.03  
    FC Milsami Orhei FC Codru Lozova -

26. kolejka

  • 19.03  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Floreşti -
  • 19.03  
    FC Sfîntul Gheorghe CSCA Buiucani -
  • 19.03  
    Szeriff Tyraspol CS Petrocub Hînceşti -
  • 19.03  
    FC Codru Lozova CSF Speranţa Nisporeni -
  • 19.03  
    FC Milsami Orhei FC Dinamo-Auto -

27. kolejka

  • 02.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 02.04  
    CSCA Buiucani Szeriff Tyraspol -
  • 02.04  
    FC Floreşti FC Milsami Orhei -
  • 02.04  
    FC Dinamo-Auto FC Codru Lozova -
  • 02.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Sfîntul Gheorghe -

28. kolejka

  • 06.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Milsami Orhei -
  • 06.04  
    FC Codru Lozova FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.04  
    FC Floreşti FC Dinamo-Auto -
  • 06.04  
    CSF Speranţa Nisporeni Szeriff Tyraspol -
  • 06.04  
    CSCA Buiucani FC Zimbru Kiszyniów -

29. kolejka

  • 10.04  
    FC Milsami Orhei CSCA Buiucani -
  • 10.04  
    FC Floreşti FC Codru Lozova -
  • 10.04  
    FC Zimbru Kiszyniów CSF Speranţa Nisporeni -
  • 10.04  
    Szeriff Tyraspol FC Sfîntul Gheorghe -
  • 10.04  
    FC Dinamo-Auto CS Petrocub Hînceşti -

30. kolejka

  • 16.04  
    FC Codru Lozova Szeriff Tyraspol -
  • 16.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Milsami Orhei -
  • 16.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Zimbru Kiszyniów -
  • 16.04  
    CSCA Buiucani FC Dinamo-Auto -
  • 16.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Floreşti -

31. kolejka

  • 23.04  
    FC Milsami Orhei FC Sfîntul Gheorghe -
  • 23.04  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -
  • 23.04  
    FC Floreşti CSCA Buiucani -
  • 23.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Codru Lozova -
  • 23.04  
    FC Dinamo-Auto CSF Speranţa Nisporeni -

32. kolejka

  • 29.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Floreşti -
  • 29.04  
    CSCA Buiucani CS Petrocub Hînceşti -
  • 29.04  
    Szeriff Tyraspol FC Milsami Orhei -
  • 29.04  
    FC Codru Lozova FC Zimbru Kiszyniów -
  • 29.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Dinamo-Auto -

33. kolejka

  • 06.05  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • 06.05  
    FC Floreşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.05  
    CSCA Buiucani FC Codru Lozova -
  • 06.05  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Speranţa Nisporeni -
  • 06.05  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -

34. kolejka

  • 11.05  
    FC Codru Lozova FC Milsami Orhei -
  • 11.05  
    CSF Speranţa Nisporeni CSCA Buiucani -
  • 11.05  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Dinamo-Auto -
  • 11.05  
    Szeriff Tyraspol FC Floreşti -
  • 11.05  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -

35. kolejka

  • 15.05  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 15.05  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Codru Lozova -
  • 15.05  
    CSCA Buiucani FC Sfîntul Gheorghe -
  • 15.05  
    FC Floreşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 15.05  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -

36. kolejka

  • 22.05  
    Szeriff Tyraspol CSCA Buiucani -
  • 22.05  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Speranţa Nisporeni -
  • 22.05  
    FC Milsami Orhei FC Floreşti -
  • 22.05  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -
  • 22.05  
    FC Codru Lozova FC Dinamo-Auto -