Mołdawia - Divizia Nationala

25. kolejka - Divizia Nationala

Tabela Divizia Nationala

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szeriff Tyraspol 26 71   23 2 1   75 - 6 69
2 CS Petrocub Hînceşti 26 62   19 5 2   65 - 15 50
3 FC Milsami Orhei 26 51   15 6 5   47 - 20 27
4 FC Sfîntul Gheorghe 26 49   15 4 7   45 - 30 15
5 FC Dinamo-Auto 26 36   9 9 8   44 - 41 3
6 CSCA Buiucani 26 34   9 7 10   31 - 31 0
7 CSF Speranţa Nisporeni 25 19   4 7 14   26 - 48 -22
8 FC Floreşti 25 17   4 5 16   19 - 59 -40
9 FC Zimbru Kiszyniów 25 13   3 4 18   18 - 47 -29
10 FC Codru Lozova 25 6   1 3 21   17 - 90 -73
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

26. kolejka (następna)

Strzelcy Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Frank Andersson Castañeda Vélez(Szeriff Tyraspol) 18 4
Vladimir Ambros(CS Petrocub Hînceşti) 14 4
Sergiu Plătică(CS Petrocub Hînceşti) 10 1

Kartkowicze Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexandru Starîș(CSF Speranţa Nisporeni) 1 7 8
Mihail Ţipac(CSCA Buiucani) 1 6 7
Igor Bugaiov(FC Floreşti) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Divizia Nationala

26. kolejka

27. kolejka

  • 11.04 12:00  
    FC Dinamo-Auto FC Codru Lozova -
  • 11.04 12:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Sfîntul Gheorghe -
  • 11.04 15:00  
    CSCA Buiucani Szeriff Tyraspol -
  • 12.04 12:00  
    FC Floreşti FC Milsami Orhei -
  • 12.04 15:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Zimbru Kiszyniów -

28. kolejka

  • 15.04 12:00  
    FC Floreşti FC Dinamo-Auto -
  • 15.04 14:00  
    CSF Speranţa Nisporeni Szeriff Tyraspol -
  • 16.04 12:00  
    CSCA Buiucani FC Zimbru Kiszyniów -
  • 16.04 15:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Milsami Orhei -
  • 16.04 15:00  
    FC Codru Lozova FC Sfîntul Gheorghe -

29. kolejka

  • 23.04 14:00  
    FC Floreşti FC Codru Lozova -
  • 23.04 14:00  
    FC Dinamo-Auto CS Petrocub Hînceşti -
  • 23.04 16:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CSF Speranţa Nisporeni -
  • 24.04 14:00  
    FC Milsami Orhei CSCA Buiucani -
  • 24.04 16:00  
    Szeriff Tyraspol FC Sfîntul Gheorghe -

30. kolejka

  • 29.04 14:00  
    CSCA Buiucani FC Dinamo-Auto -
  • 29.04 16:00  
    FC Codru Lozova Szeriff Tyraspol -
  • 30.04 14:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Milsami Orhei -
  • 30.04 14:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Zimbru Kiszyniów -
  • 30.04 16:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Floreşti -

31. kolejka

  • 07.05 15:00  
    FC Floreşti CSCA Buiucani -
  • 07.05 15:00  
    FC Dinamo-Auto CSF Speranţa Nisporeni -
  • 07.05 17:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Codru Lozova -
  • 08.05 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -
  • 08.05 17:00  
    FC Milsami Orhei FC Sfîntul Gheorghe -

32. kolejka

  • 11.05 15:00  
    CSCA Buiucani CS Petrocub Hînceşti -
  • 11.05 17:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Floreşti -
  • 12.05 15:00  
    FC Codru Lozova FC Zimbru Kiszyniów -
  • 12.05 15:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Dinamo-Auto -
  • 12.05 17:00  
    Szeriff Tyraspol FC Milsami Orhei -

33. kolejka

  • 15.05 15:00  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • 15.05 17:00  
    FC Codru Lozova CSCA Buiucani -
  • 15.05 17:00  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -
  • 16.05 15:00  
    FC Floreşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 16.05 17:00  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Speranţa Nisporeni -

34. kolejka

  • 18.05 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Dinamo-Auto -
  • 18.05 17:00  
    FC Codru Lozova FC Milsami Orhei -
  • 19.05 15:00  
    FC Floreşti Szeriff Tyraspol -
  • 19.05 15:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -
  • 19.05 17:00  
    CSF Speranţa Nisporeni CSCA Buiucani -

35. kolejka

  • 22.05 15:00  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 22.05 17:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Codru Lozova -
  • 22.05 17:00  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -
  • 23.05 15:00  
    CSCA Buiucani FC Sfîntul Gheorghe -
  • 23.05 15:00  
    FC Floreşti FC Zimbru Kiszyniów -

36. kolejka

  • 26.05 17:00  
    Szeriff Tyraspol CSCA Buiucani -
  • 26.05 17:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Speranţa Nisporeni -
  • 26.05 17:00  
    FC Milsami Orhei FC Floreşti -
  • 26.05 17:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -
  • 26.05 17:00  
    FC Codru Lozova FC Dinamo-Auto -