Mołdawia - Divizia Nationala

10. kolejka - Divizia Nationala

  • 17.09 18:00
  • 17.09 18:00
  • 18.09 16:00
  • 19.09 18:00

Tabela Divizia Nationala

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Milsami Orhei 8 20   6 2 0   19 - 8 11
2 CS Petrocub Hînceşti 8 18   6 0 2   16 - 6 10
3 CSF Bălți 9 14   4 2 3   15 - 13 2
4 Szeriff Tyraspol 5 12   4 0 1   14 - 3 11
5 FC Zimbru Kiszyniów 8 10   3 1 4   15 - 11 4
6 FC Sfîntul Gheorghe 8 9   2 3 3   13 - 15 -2
7 FC Dinamo-Auto 9 8   2 2 5   10 - 25 -15
8 FC Floreşti 9 -6   0 0 9   5 - 26 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

11. kolejka (następna)

  • 21.09 15:00
  • 22.09 18:00
  • 22.09 18:00
  • 22.09 18:00

Strzelcy Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mihail Plătică(CS Petrocub Hînceşti) 6 0
Radu Ginsari(FC Milsami Orhei) 6 1
Artem Fedorov(FC Dinamo-Auto) 5 0

Kartkowicze Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Andrei Bursuc(CSF Bălți) 1 1 2
Ivan Voropai(FC Floreşti) 1 1 2
Okezie Prince Ebenezer(FC Zimbru Kiszyniów) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Divizia Nationala

2. kolejka

3. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

10. kolejka

  • 17.09 18:00  
    CSF Bălți FC Sfîntul Gheorghe -
  • 17.09 18:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Milsami Orhei -
  • 18.09 16:00  
    FC Dinamo-Auto FC Floreşti -
  • 19.09 18:00  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -

11. kolejka

  • 21.09 15:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -
  • 22.09 18:00  
    Szeriff Tyraspol FC Floreşti -
  • 22.09 18:00  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -
  • 22.09 18:00  
    CSF Bălți FC Dinamo-Auto -

12. kolejka

  • 25.09 15:00  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • 25.09 18:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Sfîntul Gheorghe -
  • 26.09 15:00  
    FC Floreşti FC Milsami Orhei -
  • 26.09 18:00  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Bălți -

13. kolejka

  • 01.10 14:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Floreşti -
  • 01.10 17:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Dinamo-Auto -
  • 02.10 17:00  
    CSF Bălți FC Zimbru Kiszyniów -
  • 02.10 17:00  
    FC Milsami Orhei Szeriff Tyraspol -

14. kolejka

  • 16.10 14:00  
    FC Floreşti CSF Bălți -
  • 16.10 17:00  
    Szeriff Tyraspol FC Sfîntul Gheorghe -
  • 17.10 14:00  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 17.10 17:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -

15. kolejka

  • 22.10 13:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Dinamo-Auto -
  • 22.10 16:00  
    Szeriff Tyraspol CSF Bălți -
  • 23.10 13:00  
    FC Floreşti CS Petrocub Hînceşti -
  • 23.10 16:00  
    FC Milsami Orhei FC Sfîntul Gheorghe -

16. kolejka

  • 30.10 13:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Floreşti -
  • 30.10 16:00  
    CSF Bălți FC Milsami Orhei -
  • 31.10 13:00  
    FC Dinamo-Auto FC Sfîntul Gheorghe -
  • 31.10 16:00  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -

17. kolejka

  • 05.11 13:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Bălți -
  • 05.11 16:00  
    FC Milsami Orhei CS Petrocub Hînceşti -
  • 06.11 13:00  
    FC Floreşti FC Dinamo-Auto -
  • 06.11 16:00  
    Szeriff Tyraspol FC Zimbru Kiszyniów -

18. kolejka

  • 20.11 12:00  
    FC Dinamo-Auto CSF Bălți -
  • 20.11 16:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Milsami Orhei -
  • 21.11 12:00  
    FC Floreşti Szeriff Tyraspol -
  • 21.11 16:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Sfîntul Gheorghe -