Mołdawia - Divizia Nationala

19. kolejka - Divizia Nationala

Tabela Divizia Nationala

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CS Petrocub Hînceşti 19 42   13 3 3   38 - 16 22
2 Szeriff Tyraspol 16 41   13 2 1   51 - 5 46
3 FC Milsami Orhei 18 40   12 4 2   38 - 17 21
4 FC Sfîntul Gheorghe 18 25   6 7 5   26 - 27 -1
5 FC Dinamo-Auto 19 23   7 2 10   25 - 53 -28
6 CSF Bălți 19 20   6 2 11   24 - 31 -7
7 FC Zimbru Kiszyniów 18 16   4 4 10   24 - 28 -4
8 FC Floreşti 19 -6   0 0 19   12 - 61 -49
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

20. kolejka (następna)

  • 12.03
  • 12.03
  • 13.03
  • 13.03

Strzelcy Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vladimir Ambros(CS Petrocub Hînceşti) 12 3
Sergiu Istrati(FC Milsami Orhei) 11 0
Mihail Plătică(CS Petrocub Hînceşti) 9 0

Kartkowicze Divizia Nationala

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nichita Moțpan(CSF Bălți) 1 5 6
Andrei Bursuc(CSF Bălți) 1 4 5
Ion Drăgan(FC Sfîntul Gheorghe) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Divizia Nationala

3. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

20. kolejka

  • 12.03  
    FC Dinamo-Auto CS Petrocub Hînceşti -
  • 12.03  
    FC Zimbru Kiszyniów CSF Bălți -
  • 13.03  
    FC Floreşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 13.03  
    Szeriff Tyraspol FC Milsami Orhei -

21. kolejka

  • 18.03  
    FC Milsami Orhei FC Dinamo-Auto -
  • 18.03  
    CS Petrocub Hînceşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 18.03  
    FC Sfîntul Gheorghe Szeriff Tyraspol -
  • 19.03  
    CSF Bălți FC Floreşti -

22. kolejka

  • 02.04  
    CSF Bălți Szeriff Tyraspol -
  • 02.04  
    FC Dinamo-Auto FC Zimbru Kiszyniów -
  • 03.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Milsami Orhei -
  • 03.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Floreşti -

23. kolejka

  • 08.04  
    Szeriff Tyraspol CS Petrocub Hînceşti -
  • 08.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Dinamo-Auto -
  • 09.04  
    FC Milsami Orhei CSF Bălți -
  • 09.04  
    FC Floreşti FC Zimbru Kiszyniów -

24. kolejka

  • 16.04  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -
  • 16.04  
    FC Dinamo-Auto FC Floreşti -
  • 17.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Milsami Orhei -
  • 17.04  
    CSF Bălți FC Sfîntul Gheorghe -

25. kolejka

  • 21.04  
    Szeriff Tyraspol FC Floreşti -
  • 21.04  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -
  • 22.04  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -
  • 22.04  
    CSF Bălți FC Dinamo-Auto -

26. kolejka

  • 29.04  
    FC Floreşti FC Milsami Orhei -
  • 29.04  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • 30.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Zimbru Kiszyniów -
  • 30.04  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Bălți -

27. kolejka

  • 05.05  
    FC Milsami Orhei Szeriff Tyraspol -
  • 07.05  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Floreşti -
  • 08.05  
    CSF Bălți FC Zimbru Kiszyniów -
  • 08.05  
    CS Petrocub Hînceşti FC Dinamo-Auto -

28. kolejka

  • 14.05  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 14.05  
    FC Floreşti CSF Bălți -
  • 14.05  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -
  • 14.05  
    Szeriff Tyraspol FC Sfîntul Gheorghe -