Mołdawia - Divizia Națională

10. kolejka - Divizia Națională

Zaległe mecze

  • 04.04 11:00
  • 04.04 11:00
  • 04.04 14:00
  • 04.04 14:00

Tabela Divizia Națională

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Codru Lozova 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 CSCA Buiucani 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FC Dinamo-Auto 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FC Floreşti 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 FC Milsami Orhei 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 CS Petrocub Hînceşti 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 FC Sfîntul Gheorghe 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Szeriff Tyraspol 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 CSF Speranţa Nisporeni 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 FC Zimbru Kiszyniów 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

11. kolejka (następna)

Strzelcy Divizia Națională

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Frank Andersson Castañeda Vélez(Szeriff Tyraspol) 8 1
Sergiu Plătică(CS Petrocub Hînceşti) 7 1
Vladimir Ambros(CS Petrocub Hînceşti) 7 2

Kartkowicze Divizia Națională

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexandru Starîș(CSF Speranţa Nisporeni) 1 4 5
Ion Postica(FC Zimbru Kiszyniów) 1 3 4
Mihail Ţipac(CSCA Buiucani) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Divizia Națională

1. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

  • 26.09 15:00  
    CSCA Buiucani FC Dinamo-Auto -
  • 26.09 18:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Milsami Orhei -
  • 27.09 15:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Zimbru Kiszyniów -
  • 28.09 15:00  
    Szeriff Tyraspol FC Codru Lozova -
  • 28.09 18:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Floreşti -

13. kolejka

  • 02.10 14:00  
    FC Codru Lozova CS Petrocub Hînceşti -
  • 02.10 17:00  
    FC Milsami Orhei FC Sfîntul Gheorghe -
  • 03.10 14:00  
    FC Floreşti CSCA Buiucani -
  • 03.10 17:00  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -
  • 04.10 14:00  
    FC Dinamo-Auto CSF Speranţa Nisporeni -

14. kolejka

  • 16.10 14:00  
    FC Codru Lozova FC Zimbru Kiszyniów -
  • 16.10 17:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Floreşti -
  • 17.10 14:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Dinamo-Auto -
  • 17.10 17:00  
    Szeriff Tyraspol FC Milsami Orhei -
  • 18.10 14:00  
    CSCA Buiucani CS Petrocub Hînceşti -

15. kolejka

  • przełożony  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • przełożony  
    FC Floreşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • przełożony  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -
  • przełożony  
    FC Codru Lozova CSCA Buiucani -
  • przełożony  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Speranţa Nisporeni -

16. kolejka

  • przełożony  
    CSF Speranţa Nisporeni CSCA Buiucani -
  • przełożony  
    Szeriff Tyraspol FC Floreşti -
  • przełożony  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -
  • przełożony  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Dinamo-Auto -
  • przełożony  
    FC Codru Lozova FC Milsami Orhei -

17. kolejka

  • 23.10 14:00  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 23.10 14:00  
    FC Floreşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 23.10 17:00  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -
  • 24.10 14:00  
    CSCA Buiucani FC Sfîntul Gheorghe -
  • 24.10 17:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Codru Lozova -

18. kolejka

  • 31.10 13:00  
    FC Codru Lozova FC Dinamo-Auto -
  • 31.10 13:00  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Speranţa Nisporeni -
  • 31.10 16:00  
    Szeriff Tyraspol CSCA Buiucani -
  • 01.11 16:00  
    FC Milsami Orhei FC Floreşti -
  • 01.11 16:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -

19. kolejka

  • 06.11 13:00  
    FC Codru Lozova FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.11 16:00  
    FC Milsami Orhei CS Petrocub Hînceşti -
  • 07.11 13:00  
    FC Dinamo-Auto FC Floreşti -
  • 07.11 16:00  
    Szeriff Tyraspol CSF Speranţa Nisporeni -
  • 08.11 16:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CSCA Buiucani -

20. kolejka

  • 21.11 12:00  
    FC Codru Lozova FC Floreşti -
  • 21.11 15:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Zimbru Kiszyniów -
  • 22.11 12:00  
    FC Sfîntul Gheorghe Szeriff Tyraspol -
  • 22.11 15:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Dinamo-Auto -
  • 23.11 12:00  
    CSCA Buiucani FC Milsami Orhei -

21. kolejka

  • 27.11 12:00  
    FC Codru Lozova Szeriff Tyraspol -
  • 28.11 12:00  
    FC Floreşti CS Petrocub Hînceşti -
  • 28.11 15:00  
    FC Milsami Orhei CSF Speranţa Nisporeni -
  • 29.11 12:00  
    FC Dinamo-Auto CSCA Buiucani -
  • 29.11 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Sfîntul Gheorghe -

22. kolejka

  • 01.12 12:00  
    FC Codru Lozova CS Petrocub Hînceşti -
  • 02.12 12:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Milsami Orhei -
  • 02.12 15:00  
    Szeriff Tyraspol FC Zimbru Kiszyniów -
  • 03.12 12:00  
    CSCA Buiucani FC Floreşti -
  • 03.12 15:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Dinamo-Auto -

23. kolejka

  • 05.12 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Codru Lozova -
  • 06.12 12:00  
    FC Dinamo-Auto FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.12 15:00  
    FC Milsami Orhei Szeriff Tyraspol -
  • 07.12 12:00  
    FC Floreşti CSF Speranţa Nisporeni -
  • 07.12 15:00  
    CS Petrocub Hînceşti CSCA Buiucani -

24. kolejka

  • 09.12 15:00  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Milsami Orhei -
  • 10.12 12:00  
    FC Codru Lozova CSCA Buiucani -
  • 10.12 15:00  
    Szeriff Tyraspol FC Dinamo-Auto -
  • 11.12 12:00  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Floreşti -
  • 11.12 15:00  
    CSF Speranţa Nisporeni CS Petrocub Hînceşti -

25. kolejka

  • 12.03  
    FC Milsami Orhei FC Codru Lozova -
  • 12.03  
    CSCA Buiucani CSF Speranţa Nisporeni -
  • 12.03  
    CS Petrocub Hînceşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 12.03  
    FC Dinamo-Auto FC Zimbru Kiszyniów -
  • 12.03  
    FC Floreşti Szeriff Tyraspol -

26. kolejka

  • 19.03  
    FC Codru Lozova CSF Speranţa Nisporeni -
  • 19.03  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Floreşti -
  • 19.03  
    FC Sfîntul Gheorghe CSCA Buiucani -
  • 19.03  
    Szeriff Tyraspol CS Petrocub Hînceşti -
  • 19.03  
    FC Milsami Orhei FC Dinamo-Auto -

27. kolejka

  • 02.04  
    FC Floreşti FC Milsami Orhei -
  • 02.04  
    CSCA Buiucani Szeriff Tyraspol -
  • 02.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Sfîntul Gheorghe -
  • 02.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 02.04  
    FC Dinamo-Auto FC Codru Lozova -

28. kolejka

  • 06.04  
    CSCA Buiucani FC Zimbru Kiszyniów -
  • 06.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Milsami Orhei -
  • 06.04  
    FC Codru Lozova FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.04  
    CSF Speranţa Nisporeni Szeriff Tyraspol -
  • 06.04  
    FC Floreşti FC Dinamo-Auto -

29. kolejka

  • 10.04  
    FC Floreşti FC Codru Lozova -
  • 10.04  
    FC Zimbru Kiszyniów CSF Speranţa Nisporeni -
  • 10.04  
    Szeriff Tyraspol FC Sfîntul Gheorghe -
  • 10.04  
    FC Dinamo-Auto CS Petrocub Hînceşti -
  • 10.04  
    FC Milsami Orhei CSCA Buiucani -

30. kolejka

  • 16.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Zimbru Kiszyniów -
  • 16.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Milsami Orhei -
  • 16.04  
    CSCA Buiucani FC Dinamo-Auto -
  • 16.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Floreşti -
  • 16.04  
    FC Codru Lozova Szeriff Tyraspol -

31. kolejka

  • 23.04  
    CS Petrocub Hînceşti FC Codru Lozova -
  • 23.04  
    FC Floreşti CSCA Buiucani -
  • 23.04  
    FC Dinamo-Auto CSF Speranţa Nisporeni -
  • 23.04  
    FC Milsami Orhei FC Sfîntul Gheorghe -
  • 23.04  
    FC Zimbru Kiszyniów Szeriff Tyraspol -

32. kolejka

  • 29.04  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Floreşti -
  • 29.04  
    CSCA Buiucani CS Petrocub Hînceşti -
  • 29.04  
    FC Codru Lozova FC Zimbru Kiszyniów -
  • 29.04  
    FC Sfîntul Gheorghe FC Dinamo-Auto -
  • 29.04  
    Szeriff Tyraspol FC Milsami Orhei -

33. kolejka

  • 06.05  
    CSCA Buiucani FC Codru Lozova -
  • 06.05  
    CS Petrocub Hînceşti CSF Speranţa Nisporeni -
  • 06.05  
    FC Floreşti FC Sfîntul Gheorghe -
  • 06.05  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • 06.05  
    FC Milsami Orhei FC Zimbru Kiszyniów -

34. kolejka

  • 11.05  
    FC Codru Lozova FC Milsami Orhei -
  • 11.05  
    FC Sfîntul Gheorghe CS Petrocub Hînceşti -
  • 11.05  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Dinamo-Auto -
  • 11.05  
    CSF Speranţa Nisporeni CSCA Buiucani -
  • 11.05  
    Szeriff Tyraspol FC Floreşti -

35. kolejka

  • 15.05  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Codru Lozova -
  • 15.05  
    CSCA Buiucani FC Sfîntul Gheorghe -
  • 15.05  
    FC Floreşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 15.05  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -
  • 15.05  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -

36. kolejka

  • 22.05  
    FC Codru Lozova FC Dinamo-Auto -
  • 22.05  
    FC Sfîntul Gheorghe CSF Speranţa Nisporeni -
  • 22.05  
    FC Milsami Orhei FC Floreşti -
  • 22.05  
    Szeriff Tyraspol CSCA Buiucani -
  • 22.05  
    FC Zimbru Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -