Meksyk - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Cruz Azul FC 10 23   7 2 1   17 - 5 12
2 Club América 10 20   6 2 2   20 - 11 9
3 Deportivo Toluca FC 10 19   6 1 3   19 - 13 6
4 Pumas de la Universidad de Mexico 10 18   5 3 2   18 - 10 8
5 Club Santos Laguna 10 18   5 3 2   18 - 12 6
6 CF Monterrey 10 17   5 2 3   13 - 13 0
7 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 10 15   4 3 3   14 - 9 5
8 Querétaro FC 10 15   4 3 3   11 - 10 1
9 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 10 15   4 3 3   9 - 10 -1
10 CD Guadalajara 10 14   4 2 4   14 - 13 1
11 CA Monarcas Morelia 10 13   3 4 3   13 - 15 -2
12 Puebla FC 10 13   4 1 5   12 - 16 -4
13 CF Pachuca 10 12   3 3 4   11 - 9 2
14 Club Necaxa 10 11   3 2 5   14 - 16 -2
15 Club León 10 10   3 1 6   10 - 15 -5
16 CD Tiburones Rojos de Veracruz 10 8   2 2 6   9 - 21 -12
17 CF Lobos de la BUAP 10 7   2 1 7   7 - 16 -9
18 CSyD Atlas de Guadalajara 10 2   0 2 8   1 - 16 -15
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans do następnej rundy
  • możliwy awans do następnej rundy

11. kolejka (następna)

  • 29.09 02:00
  • 29.09 04:00
  • 30.09 00:00
  • 30.09 02:00
  • 30.09 04:00
  • 30.09 04:06
  • 30.09 19:00
  • 30.09 23:00
  • 01.10 01:00

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Julio César Furch(Club Santos Laguna) 7 1
Andre-Pierre Gignac(CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León) 6 0
Jonathan Javier Rodríguez Portillo(Club Santos Laguna) 6 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Pedro Jesús Aquino Sánchez(Club León) 2 3 5
Lorenzo Enrique Reyes Vicencio(CSyD Atlas de Guadalajara) 2 0 2
Pablo César Aguilar Benítez(Cruz Azul FC) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Primera Division

11. kolejka

  • 29.09 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Club León -
  • 29.09 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Deportivo Toluca FC -
  • 30.09 00:00  
    Querétaro FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 30.09 02:00  
    CF Pachuca Cruz Azul FC -
  • 30.09 04:00  
    Club Necaxa Club Santos Laguna -
  • 30.09 04:06  
    CF Monterrey Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 30.09 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Puebla FC -
  • 30.09 23:00  
    CF Lobos de la BUAP CA Monarcas Morelia -
  • 01.10 01:00  
    Club América CD Guadalajara -

12. kolejka

  • 06.10 02:00  
    Club Santos Laguna CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 06.10 04:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Club Necaxa -
  • 07.10 00:00  
    Cruz Azul FC CF Monterrey -
  • 07.10 02:00  
    Club León CA Monarcas Morelia -
  • 07.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club América -
  • 07.10 04:00  
    CD Guadalajara Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 07.10 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Querétaro FC -
  • 07.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Pachuca -
  • 08.10 01:00  
    Puebla FC CF Lobos de la BUAP -

13. kolejka

  • 20.10 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 21.10 00:00  
    Querétaro FC Cruz Azul FC -
  • 21.10 02:00  
    CF Pachuca Club Santos Laguna -
  • 21.10 02:00  
    Club América Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 21.10 04:00  
    Club Necaxa Club León -
  • 21.10 19:00  
    CF Lobos de la BUAP CD Guadalajara -
  • 21.10 23:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 22.10 01:00  
    CA Monarcas Morelia Puebla FC -
  • 22.10 03:06  
    CF Monterrey Deportivo Toluca FC -

14. kolejka

  • 27.10 02:00  
    Club Santos Laguna CF Monterrey -
  • 27.10 04:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CF Pachuca -
  • 28.10 00:00  
    Club Necaxa CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 28.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CF Lobos de la BUAP -
  • 28.10 02:00  
    CD Guadalajara CA Monarcas Morelia -
  • 28.10 03:00  
    Cruz Azul FC Club América -
  • 28.10 03:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 28.10 23:00  
    Deportivo Toluca FC Querétaro FC -
  • 29.10 02:00  
    Club León Puebla FC -

15. kolejka

  • 03.11 02:00  
    CA Monarcas Morelia CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 03.11 04:00  
    Puebla FC CD Guadalajara -
  • 03.11 04:06  
    CF Monterrey CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 04.11 00:00  
    CF Pachuca Club Necaxa -
  • 04.11 02:00  
    Club América Deportivo Toluca FC -
  • 04.11 04:00  
    CF Lobos de la BUAP Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 04.11 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Cruz Azul FC -
  • 04.11 23:00  
    Querétaro FC Club Santos Laguna -
  • 05.11 01:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club León -

16. kolejka

  • 10.11 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Querétaro FC -
  • 10.11 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Pachuca -
  • 11.11 00:00  
    Cruz Azul FC CF Lobos de la BUAP -
  • 11.11 02:00  
    Club León CD Guadalajara -
  • 11.11 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Puebla FC -
  • 11.11 04:00  
    Club Necaxa CF Monterrey -
  • 11.11 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CA Monarcas Morelia -
  • 11.11 19:00  
    Deportivo Toluca FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 12.11 01:00  
    Club Santos Laguna Club América -

17. kolejka

  • 23.11 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Santos Laguna -
  • 24.11 02:00  
    CA Monarcas Morelia Cruz Azul FC -
  • 24.11 04:00  
    Puebla FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 25.11 00:00  
    Querétaro FC Club Necaxa -
  • 25.11 02:00  
    CF Pachuca Club León -
  • 25.11 02:00  
    Club América CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 25.11 04:00  
    CF Monterrey CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 25.11 04:00  
    CD Guadalajara CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 25.11 23:00  
    CF Lobos de la BUAP Deportivo Toluca FC -