Meksyk - Primera Division

1. kolejka - Primera Division

  • 21.07 02:00
  • 21.07 04:00
  • 22.07 00:00
  • 22.07 02:00
  • 22.07 04:00
  • 22.07 04:00
  • 22.07 19:00
  • 23.07 01:00
  • 23.07 03:00

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Club América 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 CSyD Atlas de Guadalajara 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Cruz Azul FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 CD Guadalajara 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Club León 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 CF Lobos de la BUAP 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 CF Monterrey 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 CA Monarcas Morelia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Club Necaxa 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 CF Pachuca 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Puebla FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Pumas de la Universidad de Mexico 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Querétaro FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Club Santos Laguna 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 Deportivo Toluca FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 CD Tiburones Rojos de Veracruz 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans do następnej rundy
  • możliwy awans do następnej rundy

2. kolejka (następna)

  • 28.07 02:00
  • 28.07 04:00
  • 29.07 00:00
  • 29.07 02:00
  • 29.07 04:06
  • 29.07 19:00
  • 29.07 23:00
  • 30.07 01:00
  • 30.07 03:00

Terminarz / Wyniki Primera Division

1. kolejka

  • 21.07 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 21.07 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Querétaro FC -
  • 22.07 00:00  
    Cruz Azul FC Puebla FC -
  • 22.07 02:00  
    CF Pachuca CF Monterrey -
  • 22.07 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club León -
  • 22.07 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CD Guadalajara -
  • 22.07 19:00  
    Deportivo Toluca FC CA Monarcas Morelia -
  • 23.07 01:00  
    Club Santos Laguna CF Lobos de la BUAP -
  • 23.07 03:00  
    Club Necaxa Club América -

2. kolejka

  • 28.07 02:00  
    CA Monarcas Morelia Club Santos Laguna -
  • 28.07 04:00  
    Puebla FC Deportivo Toluca FC -
  • 29.07 00:00  
    Querétaro FC CF Pachuca -
  • 29.07 02:00  
    Club América CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 29.07 04:06  
    CD Guadalajara Cruz Azul FC -
  • 29.07 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Necaxa -
  • 29.07 23:00  
    CF Lobos de la BUAP CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 30.07 01:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 30.07 03:00  
    Club León CF Monterrey -

3. kolejka

  • 04.08 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CA Monarcas Morelia -
  • 04.08 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 05.08 00:00  
    Club Necaxa CF Lobos de la BUAP -
  • 05.08 02:00  
    CF Pachuca Club América -
  • 05.08 04:00  
    Cruz Azul FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 05.08 04:00  
    CF Monterrey Querétaro FC -
  • 05.08 19:00  
    Deportivo Toluca FC CD Guadalajara -
  • 06.08 01:00  
    Club Santos Laguna Puebla FC -
  • 06.08 03:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club León -

4. kolejka

  • 11.08 02:00  
    Puebla FC CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 11.08 04:00  
    CA Monarcas Morelia Club Necaxa -
  • 12.08 00:00  
    CF Lobos de la BUAP CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 12.08 02:00  
    Club León Querétaro FC -
  • 12.08 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Deportivo Toluca FC -
  • 12.08 04:00  
    Club América CF Monterrey -
  • 12.08 23:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Pachuca -
  • 13.08 01:00  
    CD Guadalajara Club Santos Laguna -
  • 13.08 03:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Cruz Azul FC -

5. kolejka

  • 18.08 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CD Guadalajara -
  • 18.08 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CA Monarcas Morelia -
  • 19.08 00:00  
    Cruz Azul FC Club León -
  • 19.08 02:00  
    CF Pachuca CF Lobos de la BUAP -
  • 19.08 04:00  
    Club Necaxa Puebla FC -
  • 19.08 04:00  
    Querétaro FC Club América -
  • 19.08 04:00  
    CF Monterrey Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 19.08 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 20.08 01:00  
    Club Santos Laguna CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -

6. kolejka

  • 21.08  
    CA Monarcas Morelia CF Pachuca -
  • 21.08  
    Puebla FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 21.08  
    CD Guadalajara Club Necaxa -
  • 21.08  
    Pumas de la Universidad de Mexico Querétaro FC -
  • 22.08  
    Cruz Azul FC Deportivo Toluca FC -
  • 22.08  
    Club León Club América -
  • 22.08  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 22.08  
    CF Lobos de la BUAP CF Monterrey -
  • 23.08  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Santos Laguna -

7. kolejka

  • 25.08 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CD Guadalajara -
  • 26.08 00:00  
    CF Pachuca Puebla FC -
  • 26.08 02:00  
    Club América Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 26.08 04:00  
    Club Necaxa CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 26.08 04:00  
    CF Monterrey CA Monarcas Morelia -
  • 26.08 19:00  
    Querétaro FC CF Lobos de la BUAP -
  • 26.08 23:00  
    Deportivo Toluca FC Club León -
  • 27.08 01:00  
    Club Santos Laguna Cruz Azul FC -
  • 27.08 01:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -

8. kolejka

  • 01.09 02:00  
    CA Monarcas Morelia Querétaro FC -
  • 01.09 04:00  
    Puebla FC CF Monterrey -
  • 01.09 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Necaxa -
  • 02.09 00:00  
    Cruz Azul FC CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 02.09 02:00  
    Club León Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 02.09 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 02.09 04:00  
    CD Guadalajara CF Pachuca -
  • 02.09 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Santos Laguna -
  • 02.09 23:00  
    CF Lobos de la BUAP Club América -

9. kolejka

  • 15.09 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Deportivo Toluca FC -
  • 15.09 04:00  
    Club Santos Laguna Club León -
  • 16.09 00:00  
    Querétaro FC Puebla FC -
  • 16.09 02:00  
    CF Pachuca CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 16.09 02:00  
    Club América CA Monarcas Morelia -
  • 16.09 04:00  
    CF Monterrey CD Guadalajara -
  • 16.09 04:00  
    Club Necaxa Cruz Azul FC -
  • 16.09 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Lobos de la BUAP -
  • 17.09 01:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -

10. kolejka

  • 22.09 02:00  
    CA Monarcas Morelia Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 22.09 04:00  
    Puebla FC Club América -
  • 23.09 00:00  
    Deportivo Toluca FC Club Necaxa -
  • 23.09 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CF Monterrey -
  • 23.09 04:00  
    Cruz Azul FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 23.09 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Pachuca -
  • 23.09 23:00  
    CD Guadalajara Querétaro FC -
  • 24.09 01:00  
    Club Santos Laguna CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 24.09 03:00  
    Club León CF Lobos de la BUAP -

11. kolejka

  • 29.09 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Club León -
  • 29.09 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Deportivo Toluca FC -
  • 30.09 00:00  
    Querétaro FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 30.09 02:00  
    CF Pachuca Cruz Azul FC -
  • 30.09 04:00  
    Club Necaxa Club Santos Laguna -
  • 30.09 04:00  
    CF Monterrey Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 30.09 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Puebla FC -
  • 30.09 23:00  
    CF Lobos de la BUAP CA Monarcas Morelia -
  • 01.10 01:00  
    Club América CD Guadalajara -

12. kolejka

  • 06.10 02:00  
    Club Santos Laguna CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 06.10 04:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Club Necaxa -
  • 07.10 00:00  
    Cruz Azul FC CF Monterrey -
  • 07.10 02:00  
    Club León CA Monarcas Morelia -
  • 07.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club América -
  • 07.10 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Querétaro FC -
  • 07.10 04:00  
    CD Guadalajara Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 07.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Pachuca -
  • 08.10 01:00  
    Puebla FC CF Lobos de la BUAP -

13. kolejka

  • 20.10 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 21.10 00:00  
    Querétaro FC Cruz Azul FC -
  • 21.10 02:00  
    CF Pachuca Club Santos Laguna -
  • 21.10 02:00  
    Club América Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 21.10 04:00  
    Club Necaxa Club León -
  • 21.10 19:00  
    CF Lobos de la BUAP CD Guadalajara -
  • 21.10 23:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 22.10 01:00  
    CA Monarcas Morelia Puebla FC -
  • 22.10 03:00  
    CF Monterrey Deportivo Toluca FC -

14. kolejka

  • 27.10 02:00  
    Club Santos Laguna CF Monterrey -
  • 27.10 04:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CF Pachuca -
  • 28.10 00:00  
    Club Necaxa CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 28.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CF Lobos de la BUAP -
  • 28.10 02:00  
    CD Guadalajara CA Monarcas Morelia -
  • 28.10 03:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 28.10 03:00  
    Cruz Azul FC Club América -
  • 28.10 23:00  
    Deportivo Toluca FC Querétaro FC -
  • 29.10 02:00  
    Club León Puebla FC -

15. kolejka

  • 03.11 02:00  
    CA Monarcas Morelia CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 03.11 04:00  
    Puebla FC CD Guadalajara -
  • 03.11 04:00  
    CF Monterrey CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 04.11 00:00  
    CF Pachuca Club Necaxa -
  • 04.11 02:00  
    Club América Deportivo Toluca FC -
  • 04.11 04:00  
    CF Lobos de la BUAP Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 04.11 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Cruz Azul FC -
  • 04.11 23:00  
    Querétaro FC Club Santos Laguna -
  • 05.11 01:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club León -

16. kolejka

  • 10.11 02:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Querétaro FC -
  • 10.11 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Pachuca -
  • 11.11 00:00  
    Cruz Azul FC CF Lobos de la BUAP -
  • 11.11 02:00  
    Club León CD Guadalajara -
  • 11.11 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Puebla FC -
  • 11.11 04:00  
    Club Necaxa CF Monterrey -
  • 11.11 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CA Monarcas Morelia -
  • 11.11 19:00  
    Deportivo Toluca FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 12.11 01:00  
    Club Santos Laguna Club América -

17. kolejka

  • 23.11 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Santos Laguna -
  • 24.11 02:00  
    CA Monarcas Morelia Cruz Azul FC -
  • 24.11 04:00  
    Puebla FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 25.11 00:00  
    Querétaro FC Club Necaxa -
  • 25.11 02:00  
    CF Pachuca Club León -
  • 25.11 02:00  
    Club América CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 25.11 04:00  
    CF Monterrey CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 25.11 04:00  
    CD Guadalajara CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 25.11 23:00  
    CF Lobos de la BUAP Deportivo Toluca FC -