Meksyk - Liga MX

12. kolejka - Liga MX

Zaległe mecze

  • 01.10 02:06

Tabela Liga MX

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Club León 12 27   8 3 1   16 - 7 9
2 Cruz Azul FC 12 26   8 2 2   20 - 9 11
3 Club America 12 24   7 3 2   22 - 15 7
4 Pumas de la Universidad de Mexico 12 23   6 5 1   21 - 11 10
5 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 12 20   5 5 2   19 - 11 8
6 CF Pachuca 12 19   5 4 3   13 - 10 3
7 CD Guadalajara 12 18   5 3 4   12 - 10 2
8 CF Monterrey 12 17   4 5 3   17 - 15 2
9 Puebla FC 12 14   4 2 6   18 - 18 0
10 Deportivo Toluca FC 12 14   4 2 6   15 - 22 -7
11 FC Juárez 11 13   3 4 4   9 - 11 -2
12 CSyD Atlas de Guadalajara 12 13   3 4 5   10 - 13 -3
13 Querétaro FC 12 12   3 3 6   19 - 20 -1
14 Club Santos Laguna 11 12   3 3 5   12 - 16 -4
15 Mazatlán FC 12 10   2 4 6   14 - 21 -7
16 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 10 10   3 1 6   8 - 16 -8
17 Club Necaxa 12 9   2 3 7   8 - 18 -10
18 Atlético San Luis 12 8   2 2 8   13 - 23 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

13. kolejka (następna)

  • 03.10 02:30
  • 03.10 04:30
  • 04.10 00:00
  • 04.10 02:00
  • 04.10 04:00
  • 04.10 19:00
  • 05.10 00:00
  • 05.10 02:00
  • 05.10 04:06

Strzelcy Liga MX

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jonathan Javier Rodríguez Portillo(Cruz Azul FC) 10 3
Juan Ignacio Dinenno De Cara(Pumas de la Universidad de Mexico) 8 1
Andre-Pierre Gignac(CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León) 8 2

Kartkowicze Liga MX

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Hugo Gabriel Silveira Pereira(Querétaro FC) 2 3 5
Ramiro Gabriel González Hernández(Atlético San Luis) 1 5 6
Jorge Daniel Hernández Govea(CF Pachuca) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Liga MX

13. kolejka

  • 03.10 02:30  
    Puebla FC Club Santos Laguna -
  • 03.10 04:30  
    Club León Mazatlán FC -
  • 04.10 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Necaxa -
  • 04.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Atlético San Luis -
  • 04.10 04:00  
    Club America Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 04.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC Cruz Azul FC -
  • 05.10 00:00  
    FC Juárez CF Pachuca -
  • 05.10 02:00  
    Querétaro FC CF Monterrey -
  • 05.10 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CD Guadalajara -

14. kolejka

  • 16.10 04:00  
    Atlético San Luis Querétaro FC -
  • 17.10 02:30  
    Club Necaxa Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 17.10 04:30  
    Mazatlán FC FC Juárez -
  • 18.10 00:06  
    CF Monterrey Puebla FC -
  • 18.10 02:00  
    CD Guadalajara CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 18.10 04:00  
    Cruz Azul FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 18.10 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Deportivo Toluca FC -
  • 19.10 02:06  
    Club Santos Laguna CF Pachuca -
  • 20.10 04:00  
    Club León Club America -

15. kolejka

  • 24.10 02:30  
    Puebla FC Club León -
  • 25.10 00:00  
    Querétaro FC Club Necaxa -
  • 25.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León FC Juárez -
  • 25.10 03:30  
    Mazatlán FC CF Monterrey -
  • 25.10 04:00  
    Club America CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 25.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 26.10 00:30  
    CD Guadalajara Cruz Azul FC -
  • 26.10 02:06  
    Club Santos Laguna Atlético San Luis -
  • 27.10 04:00  
    CF Pachuca Pumas de la Universidad de Mexico -

16. kolejka

  • 30.10 04:00  
    Atlético San Luis Mazatlán FC -
  • 31.10 02:30  
    Club Necaxa Deportivo Toluca FC -
  • 31.10 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Pachuca -
  • 31.10 04:30  
    FC Juárez Querétaro FC -
  • 01.11 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Puebla FC -
  • 01.11 02:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CD Guadalajara -
  • 01.11 04:06  
    CF Monterrey Cruz Azul FC -
  • 02.11 00:30  
    Club America CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 03.11 04:00  
    Club León Club Santos Laguna -

17. kolejka

  • 07.11 02:30  
    Puebla FC Atlético San Luis -
  • 07.11 04:30  
    FC Juárez Club America -
  • 08.11 00:00  
    CD Guadalajara CF Monterrey -
  • 08.11 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 08.11 04:00  
    Cruz Azul FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 08.11 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club León -
  • 09.11 02:06  
    Club Santos Laguna Mazatlán FC -
  • 09.11 04:00  
    Querétaro FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 10.11 04:00  
    CF Pachuca Club Necaxa -