Meksyk - Liga MX

9. kolejka - Liga MX

  • 18.09 04:00
  • 19.09 00:00
  • 19.09 02:00
  • 19.09 04:00
  • 19.09 04:00
  • 20.09 02:00
  • 20.09 02:06
  • 20.09 04:06

Tabela Liga MX

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Club America 8 20   6 2 0   12 - 3 9
2 Deportivo Toluca FC 8 17   5 2 1   14 - 10 4
3 Club León 8 15   4 3 1   13 - 9 4
4 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 8 13   3 4 1   14 - 9 5
5 Atlético San Luis 8 13   3 4 1   14 - 10 4
6 CSyD Atlas de Guadalajara 8 13   3 4 1   7 - 4 3
7 Club Santos Laguna 8 11   2 5 1   10 - 6 4
8 CF Monterrey 8 11   2 5 1   11 - 8 3
9 Cruz Azul FC 8 10   2 4 2   10 - 8 2
10 CD Guadalajara 8 10   2 4 2   7 - 8 -1
11 Club Necaxa 8 9   3 0 5   9 - 12 -3
12 Mazatlán FC 8 9   2 3 3   9 - 14 -5
13 CF Pachuca 7 7   2 1 4   10 - 9 1
14 Puebla FC 8 7   1 4 3   6 - 11 -5
15 Querétaro FC 8 6   1 3 4   4 - 8 -4
16 Pumas de la Universidad de Mexico 8 6   1 3 4   4 - 10 -6
17 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 9 6   1 3 5   9 - 17 -8
18 FC Juárez 8 5   1 2 5   7 - 14 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

10. kolejka (następna)

  • 24.09 04:00
  • 25.09 02:00
  • 25.09 04:00
  • 25.09 04:06
  • 26.09 00:00
  • 26.09 02:00
  • 26.09 04:00
  • 26.09 19:00
  • 27.09 02:06

Strzelcy Liga MX

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nicolás Federico López Alonso(CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León) 6 2
Germán Berterame(Atlético San Luis) 6 2
Santiago Tomás Giménez(Cruz Azul FC) 4 0

Kartkowicze Liga MX

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alan Mozo Rodríguez(Pumas de la Universidad de Mexico) 1 4 5
José Alexis Doldán Aquino(Querétaro FC) 1 3 4
José Joaquín Esquivel Martínez(FC Juárez) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Liga MX

9. kolejka

  • 18.09 04:00  
    Club Necaxa CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 19.09 00:00  
    Club León FC Juárez -
  • 19.09 02:00  
    Deportivo Toluca FC Club America -
  • 19.09 04:00  
    CD Guadalajara CF Pachuca -
  • 19.09 04:00  
    Mazatlán FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 20.09 02:00  
    Cruz Azul FC Querétaro FC -
  • 20.09 02:06  
    CF Monterrey CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 20.09 04:06  
    Club Santos Laguna Puebla FC -

10. kolejka

  • 24.09 04:00  
    CF Pachuca Club Necaxa -
  • 25.09 02:00  
    Puebla FC Cruz Azul FC -
  • 25.09 04:00  
    FC Juárez Querétaro FC -
  • 25.09 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Mazatlán FC -
  • 26.09 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club León -
  • 26.09 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 26.09 04:00  
    Club America CD Guadalajara -
  • 26.09 19:00  
    Deportivo Toluca FC Atlético San Luis -
  • 27.09 02:06  
    Club Santos Laguna CF Monterrey -

11. kolejka

  • 23.09 02:06  
    CF Monterrey Deportivo Toluca FC -
  • 29.09 00:00  
    Club Necaxa Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 29.09 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Puebla FC -
  • 29.09 04:00  
    Mazatlán FC FC Juárez -
  • 29.09 04:05  
    CF Pachuca Club America -
  • 30.09 00:00  
    Atlético San Luis CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 30.09 04:15  
    Querétaro FC CD Guadalajara -
  • 04.11 04:00  
    Cruz Azul FC Club León -
  • 05.11 03:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Santos Laguna -

12. kolejka

  • 02.10 02:00  
    Puebla FC CF Pachuca -
  • 02.10 04:00  
    FC Juárez CF Monterrey -
  • 03.10 00:00  
    Club León Atlético San Luis -
  • 03.10 02:06  
    Club Santos Laguna Mazatlán FC -
  • 03.10 04:00  
    CD Guadalajara CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 03.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC Querétaro FC -
  • 04.10 00:00  
    Club America Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 04.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club Necaxa -
  • 04.10 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Cruz Azul FC -

13. kolejka

  • 15.10 04:00  
    Querétaro FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 16.10 02:00  
    Club Necaxa Puebla FC -
  • 16.10 04:00  
    Mazatlán FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 17.10 00:06  
    CF Monterrey Club León -
  • 17.10 02:00  
    CF Pachuca Club Santos Laguna -
  • 17.10 02:00  
    Atlético San Luis Club America -
  • 17.10 04:00  
    Cruz Azul FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 17.10 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico FC Juárez -
  • 18.10 00:30  
    CD Guadalajara Deportivo Toluca FC -

14. kolejka

  • 22.09 04:00  
    FC Juárez Atlético San Luis -
  • 20.10 00:00  
    Querétaro FC CF Monterrey -
  • 20.10 02:00  
    Puebla FC Mazatlán FC -
  • 20.10 02:05  
    Club America Club Santos Laguna -
  • 20.10 04:05  
    CSyD Atlas de Guadalajara Cruz Azul FC -
  • 21.10 02:00  
    Club León Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 21.10 02:00  
    Deportivo Toluca FC Club Necaxa -
  • 21.10 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CF Pachuca -
  • 21.10 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CD Guadalajara -

15. kolejka

  • 23.10 04:00  
    Mazatlán FC Querétaro FC -
  • 24.10 00:00  
    Puebla FC Club León -
  • 24.10 00:06  
    CF Monterrey Club Necaxa -
  • 24.10 02:00  
    Club America CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 24.10 04:00  
    CD Guadalajara Cruz Azul FC -
  • 24.10 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 25.10 02:06  
    Club Santos Laguna Deportivo Toluca FC -
  • 25.10 04:00  
    Atlético San Luis CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 26.10 04:00  
    CF Pachuca FC Juárez -

16. kolejka

  • 29.10 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 30.10 02:00  
    Club Necaxa Mazatlán FC -
  • 30.10 04:00  
    FC Juárez Puebla FC -
  • 31.10 00:00  
    Querétaro FC Club Santos Laguna -
  • 31.10 02:00  
    CF Pachuca Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 31.10 03:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CD Guadalajara -
  • 31.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club León -
  • 01.11 00:05  
    Atlético San Luis CF Monterrey -
  • 01.11 00:05  
    Cruz Azul FC Club America -

17. kolejka

  • 05.11 03:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Querétaro FC -
  • 06.11 02:00  
    Puebla FC Deportivo Toluca FC -
  • 06.11 04:00  
    Mazatlán FC CD Guadalajara -
  • 07.11 00:00  
    Club León Club Necaxa -
  • 07.11 02:00  
    Club America CF Monterrey -
  • 07.11 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Pachuca -
  • 07.11 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León FC Juárez -
  • 08.11 00:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Cruz Azul FC -
  • 08.11 02:00  
    Club Santos Laguna Atlético San Luis -