Meksyk - Liga MX

Tabela Liga MX

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Club América 3 7   2 1 0   7 - 2 5
2 Puebla FC 3 7   2 1 0   6 - 2 4
3 Cruz Azul FC 3 7   2 1 0   5 - 1 4
4 Pumas de la Universidad de Mexico 3 7   2 1 0   6 - 4 2
5 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 3 5   1 2 0   4 - 1 3
6 FC Juárez 3 5   1 2 0   3 - 2 1
7 CF Monterrey 3 4   1 1 1   5 - 4 1
8 Club Santos Laguna 3 4   1 1 1   4 - 4 0
9 CF Pachuca 3 4   1 1 1   3 - 3 0
10 Club León 3 4   1 1 1   1 - 2 -1
11 Mazatlán FC 3 4   1 1 1   4 - 6 -2
12 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 3 4   1 1 1   3 - 5 -2
13 Deportivo Toluca FC 3 3   1 0 2   5 - 7 -2
14 Atlético San Luis 2 1   0 1 1   3 - 4 -1
15 Querétaro FC 3 1   0 1 2   3 - 5 -2
16 CD Guadalajara 3 1   0 1 2   0 - 3 -3
17 Club Necaxa 3 1   0 1 2   1 - 5 -4
18 CSyD Atlas de Guadalajara 2 0   0 0 2   2 - 5 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans do następnej rundy
  • możliwy awans do następnej rundy

4. kolejka (następna)

  • 12.08 00:00
  • 12.08 02:00
  • 12.08 04:00
  • 13.08 00:00
  • 13.08 02:00
  • 13.08 04:00
  • 13.08 04:06
  • 14.08 02:00
  • 14.08 04:00

Strzelcy Liga MX

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Juan Ignacio Dinenno De Cara(Pumas de la Universidad de Mexico) 4 0
Andre-Pierre Gignac(CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León) 2 0
Fernando Luis Aristeguieta de Luca(Mazatlán FC) 2 0

Kartkowicze Liga MX

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jorge Daniel Hernández Govea(CF Pachuca) 1 1 2
Kevin Rafael Escamilla Moreno(Querétaro FC) 1 1 2
Luis Alberto López López(FC Juárez) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Liga MX

4. kolejka

  • 12.08 00:00  
    Club Necaxa Mazatlán FC -
  • 12.08 02:00  
    CF Pachuca Club León -
  • 12.08 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Puebla FC -
  • 13.08 00:00  
    Querétaro FC Cruz Azul FC -
  • 13.08 02:00  
    FC Juárez CD Guadalajara -
  • 13.08 04:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Monterrey -
  • 13.08 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Atlético San Luis -
  • 14.08 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Deportivo Toluca FC -
  • 14.08 04:00  
    Club América Club Santos Laguna -

5. kolejka

  • 15.08 04:30  
    Puebla FC CF Pachuca -
  • 16.08 00:00  
    CD Guadalajara Atlético San Luis -
  • 16.08 02:00  
    Cruz Azul FC FC Juárez -
  • 16.08 04:00  
    Mazatlán FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 16.08 04:06  
    CF Monterrey Club Necaxa -
  • 16.08 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 17.08 02:06  
    Club Santos Laguna CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 17.08 04:00  
    Querétaro FC Club América -
  • 18.08 04:00  
    Club León Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -

6. kolejka

  • 22.08 02:30  
    Club Necaxa Club Santos Laguna -
  • 22.08 04:30  
    FC Juárez Club León -
  • 23.08 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Querétaro FC -
  • 23.08 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 23.08 04:00  
    Club América CF Monterrey -
  • 24.08 00:30  
    Deportivo Toluca FC CD Guadalajara -
  • 24.08 02:30  
    Atlético San Luis Cruz Azul FC -
  • 24.08 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Puebla FC -
  • 25.08 04:00  
    CF Pachuca Mazatlán FC -

7. kolejka

  • 29.08 02:30  
    Puebla FC Deportivo Toluca FC -
  • 29.08 04:30  
    Mazatlán FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 30.08 02:00  
    Atlético San Luis Club América -
  • 30.08 02:00  
    CD Guadalajara CF Pachuca -
  • 30.08 04:00  
    Cruz Azul FC Club Necaxa -
  • 30.08 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 31.08 02:06  
    Club Santos Laguna Querétaro FC -
  • 31.08 04:06  
    CF Monterrey FC Juárez -
  • 01.09 04:00  
    Club León CSyD Atlas de Guadalajara -

8. kolejka

  • 03.09 03:30  
    Club América Mazatlán FC -
  • 04.09 02:00  
    Querétaro FC Deportivo Toluca FC -
  • 04.09 04:00  
    CF Pachuca Atlético San Luis -
  • 05.09 02:30  
    Club Necaxa Club León -
  • 05.09 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Monterrey -
  • 05.09 04:30  
    FC Juárez Club Santos Laguna -
  • 06.09 00:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Puebla FC -
  • 06.09 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Cruz Azul FC -
  • 06.09 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CD Guadalajara -

9. kolejka

  • 09.09 00:00  
    Atlético San Luis Club Necaxa -
  • 09.09 02:00  
    Deportivo Toluca FC FC Juárez -
  • 09.09 02:06  
    CF Monterrey CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 09.09 04:00  
    CD Guadalajara Querétaro FC -
  • 09.09 04:00  
    Puebla FC Club América -
  • 10.09 00:00  
    Club León CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 10.09 02:00  
    Cruz Azul FC CF Pachuca -
  • 10.09 04:00  
    Mazatlán FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 10.09 04:06  
    Club Santos Laguna Pumas de la Universidad de Mexico -

10. kolejka

  • 12.09 02:30  
    Club Necaxa CD Guadalajara -
  • 12.09 04:30  
    FC Juárez Puebla FC -
  • 13.09 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Mazatlán FC -
  • 13.09 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club Santos Laguna -
  • 13.09 04:00  
    Club América Deportivo Toluca FC -
  • 13.09 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Atlético San Luis -
  • 14.09 02:00  
    Querétaro FC Club León -
  • 14.09 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Cruz Azul FC -
  • 15.09 04:00  
    CF Pachuca CF Monterrey -

11. kolejka

  • 19.09 02:30  
    Club Necaxa Puebla FC -
  • 19.09 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente FC Juárez -
  • 19.09 04:30  
    Mazatlán FC Cruz Azul FC -
  • 20.09 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Pachuca -
  • 20.09 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Querétaro FC -
  • 20.09 04:00  
    Club América CD Guadalajara -
  • 20.09 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Santos Laguna -
  • 21.09 02:00  
    Atlético San Luis CF Monterrey -
  • 22.09 03:30  
    Club León Pumas de la Universidad de Mexico -

12. kolejka

  • 26.09 02:30  
    Puebla FC Querétaro FC -
  • 26.09 04:30  
    FC Juárez CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 27.09 00:00  
    CD Guadalajara Mazatlán FC -
  • 27.09 02:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Necaxa -
  • 27.09 04:06  
    CF Monterrey CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 28.09 00:00  
    Atlético San Luis Club León -
  • 28.09 02:06  
    Club Santos Laguna Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 28.09 03:45  
    Cruz Azul FC Club América -
  • 29.09 04:00  
    CF Pachuca Deportivo Toluca FC -

13. kolejka

  • 03.10 02:30  
    Puebla FC Club Santos Laguna -
  • 03.10 04:30  
    FC Juárez CF Pachuca -
  • 04.10 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Necaxa -
  • 04.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Atlético San Luis -
  • 04.10 04:00  
    Club América Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 04.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC Cruz Azul FC -
  • 05.10 02:00  
    Querétaro FC CF Monterrey -
  • 05.10 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CD Guadalajara -
  • 06.10 04:00  
    Club León Mazatlán FC -

14. kolejka

  • 16.10 04:00  
    Atlético San Luis Querétaro FC -
  • 17.10 02:30  
    Club Necaxa Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 17.10 04:30  
    Mazatlán FC FC Juárez -
  • 18.10 00:06  
    CF Monterrey Puebla FC -
  • 18.10 02:00  
    CD Guadalajara CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 18.10 04:00  
    Cruz Azul FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 18.10 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Deportivo Toluca FC -
  • 19.10 02:06  
    Club Santos Laguna CF Pachuca -
  • 20.10 04:00  
    Club León Club América -

15. kolejka

  • 24.10 02:30  
    Puebla FC Club León -
  • 24.10 04:30  
    Mazatlán FC CF Monterrey -
  • 25.10 00:00  
    Querétaro FC Club Necaxa -
  • 25.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León FC Juárez -
  • 25.10 04:00  
    Club América CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 25.10 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 26.10 00:30  
    CD Guadalajara Cruz Azul FC -
  • 26.10 02:06  
    Club Santos Laguna Atlético San Luis -
  • 27.10 04:00  
    CF Pachuca Pumas de la Universidad de Mexico -

16. kolejka

  • 30.10 04:00  
    Atlético San Luis Mazatlán FC -
  • 31.10 02:30  
    Club Necaxa Deportivo Toluca FC -
  • 31.10 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Pachuca -
  • 31.10 04:30  
    FC Juárez Querétaro FC -
  • 01.11 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Puebla FC -
  • 01.11 02:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CD Guadalajara -
  • 01.11 04:06  
    CF Monterrey Cruz Azul FC -
  • 02.11 00:30  
    Club América CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 03.11 04:00  
    Club León Club Santos Laguna -

17. kolejka

  • 07.11 02:30  
    Puebla FC Atlético San Luis -
  • 07.11 04:30  
    FC Juárez Club América -
  • 08.11 00:00  
    CD Guadalajara CF Monterrey -
  • 08.11 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 08.11 04:00  
    Cruz Azul FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 08.11 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club León -
  • 09.11 02:06  
    Club Santos Laguna Mazatlán FC -
  • 09.11 04:00  
    Querétaro FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 10.11 04:00  
    CF Pachuca Club Necaxa -