Macedonia - First League

10. kolejka - First League

  • 24.10 14:30
  • 25.10 14:30
  • 25.10 14:30
  • 25.10 14:30
  • 25.10 14:30
  • 25.10 14:30

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   KF Shkendija 9 21   6 3 0   20 - 7 13
2   KF Shkupi 1927 9 19   6 1 2   16 - 9 7
3   FK Makedonija Gjorče Petrov 9 16   5 1 3   13 - 10 3
4   FK Borec Veles 9 15   4 3 2   9 - 8 1
5   FC Struga Trim-Lum 9 14   4 2 3   9 - 6 3
6   FK Sileks 9 14   4 2 3   21 - 12 9
7   FK Pelister 9 11   2 5 2   7 - 7 0
8   Vardar Skopje 9 11   3 2 4   9 - 15 -6
9   ZFK Rabotnicki Skopje 9 11   2 5 2   9 - 8 1
10   FK Renova 9 7   1 4 4   9 - 13 -4
11   Fudbalska Akademija Pandev 9 7   2 1 6   3 - 9 -6
12   FK Belasica Strumica 9 1   0 1 8   3 - 24 -21
  • Zespół w trakcie meczu

11. kolejka (następna)

  • 31.10 14:00
  • 01.11 14:00
  • 01.11 14:00
  • 01.11 14:00
  • 01.11 14:00
  • 01.11 14:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Dembo Darboe(KF Shkupi 1927) 10 4
Besart Ibraimi(KF Shkendija) 8 4
Ivan Ivanovski(FK Sileks) 5 2

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Kristijan Kostovski(FK Sileks) 2 1 3
Goran Siljanovski(ZFK Rabotnicki Skopje) 1 3 4
Dzhelil Abdula(FK Renova) 1 2 3

Terminarz / Wyniki First League

10. kolejka

  • 24.10 14:30  
    KF Shkupi 1927 FK Sileks -
  • 25.10 14:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Fudbalska Akademija Pandev -
  • 25.10 14:30  
    Vardar Skopje FK Renova -
  • 25.10 14:30  
    FK Pelister FC Struga Trim-Lum -
  • 25.10 14:30  
    FK Belasica Strumica FK Borec Veles -
  • 25.10 14:30  
    KF Shkendija ZFK Rabotnicki Skopje -

11. kolejka

  • 31.10 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 01.11 14:00  
    FK Sileks FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 01.11 14:00  
    FK Borec Veles FK Pelister -
  • 01.11 14:00  
    FC Struga Trim-Lum Vardar Skopje -
  • 01.11 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Belasica Strumica -
  • 01.11 14:00  
    FK Renova KF Shkendija -

12. kolejka

  • 07.11 13:30  
    FC Struga Trim-Lum FK Renova -
  • 07.11 13:30  
    FK Sileks FK Belasica Strumica -
  • 07.11 13:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pelister -
  • 07.11 13:30  
    KF Shkendija KF Shkupi 1927 -
  • 07.11 13:30  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 07.11 13:30  
    FK Borec Veles Vardar Skopje -

13. kolejka

  • 21.11 13:00  
    FK Pelister FK Sileks -
  • 21.11 13:00  
    FC Struga Trim-Lum KF Shkendija -
  • 21.11 13:00  
    FK Belasica Strumica ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 21.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkupi 1927 -
  • 21.11 13:00  
    Vardar Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 21.11 13:00  
    FK Renova FK Borec Veles -

14. kolejka

  • 29.11 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Pelister -
  • 29.11 13:00  
    KF Shkendija FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 29.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Belasica Strumica -
  • 29.11 13:00  
    FK Sileks Vardar Skopje -
  • 29.11 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Renova -
  • 29.11 13:00  
    FK Borec Veles FC Struga Trim-Lum -

15. kolejka

  • 06.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum Fudbalska Akademija Pandev -
  • 06.12 13:00  
    FK Renova FK Sileks -
  • 06.12 13:00  
    FK Belasica Strumica FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 06.12 13:00  
    FK Pelister KF Shkupi 1927 -
  • 06.12 13:00  
    Vardar Skopje ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 06.12 13:00  
    FK Borec Veles KF Shkendija -

16. kolejka

  • 09.12 13:00  
    FK Sileks FC Struga Trim-Lum -
  • 09.12 13:00  
    KF Shkendija FK Belasica Strumica -
  • 09.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 Vardar Skopje -
  • 09.12 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Pelister -
  • 09.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Borec Veles -
  • 09.12 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Renova -

17. kolejka

  • 13.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 13.12 13:00  
    FK Renova KF Shkupi 1927 -
  • 13.12 13:00  
    FK Pelister FK Belasica Strumica -
  • 13.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkendija -
  • 13.12 13:00  
    FK Borec Veles FK Sileks -
  • 13.12 13:00  
    Vardar Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -

18. kolejka

  • 16.12 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Renova -
  • 16.12 13:00  
    KF Shkendija FK Pelister -
  • 16.12 13:00  
    FK Sileks Fudbalska Akademija Pandev -
  • 16.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 FC Struga Trim-Lum -
  • 16.12 13:00  
    FK Belasica Strumica Vardar Skopje -
  • 16.12 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Borec Veles -

19. kolejka

  • 14.02 14:00  
    FK Borec Veles KF Shkupi 1927 -
  • 14.02 14:00  
    Vardar Skopje FK Pelister -
  • 14.02 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 14.02 14:00  
    FK Sileks KF Shkendija -
  • 14.02 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 14.02 14:00  
    FK Renova FK Belasica Strumica -

20. kolejka

  • 21.02 14:00  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -
  • 21.02 14:00  
    KF Shkendija Vardar Skopje -
  • 21.02 14:00  
    FK Belasica Strumica FC Struga Trim-Lum -
  • 21.02 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Sileks -
  • 21.02 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Borec Veles -
  • 21.02 14:00  
    FK Pelister FK Renova -

21. kolejka

  • 28.02 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Pelister -
  • 28.02 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje KF Shkendija -
  • 28.02 14:00  
    FK Sileks KF Shkupi 1927 -
  • 28.02 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 28.02 14:00  
    FK Borec Veles FK Belasica Strumica -
  • 28.02 14:00  
    FK Renova Vardar Skopje -

22. kolejka

  • 03.03 14:00  
    FK Belasica Strumica Fudbalska Akademija Pandev -
  • 03.03 14:00  
    Vardar Skopje FC Struga Trim-Lum -
  • 03.03 14:00  
    FK Pelister FK Borec Veles -
  • 03.03 14:00  
    KF Shkupi 1927 ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 03.03 14:00  
    KF Shkendija FK Renova -
  • 03.03 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Sileks -