Macedonia - First League

26. kolejka - First League

  • 10.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   KF Shkendija 25 56   16 8 1   54 - 17 37
2   KF Shkupi 1927 25 46   13 7 5   44 - 27 17
3   FK Makedonija Gjorče Petrov 25 41   12 5 8   37 - 33 4
4   FC Struga Trim-Lum 25 37   9 10 6   32 - 25 7
5   ZFK Rabotnicki Skopje 25 36   8 12 5   36 - 29 7
6   FK Borec Veles 25 33   9 6 10   30 - 32 -2
7   FK Pelister 25 32   8 8 9   27 - 30 -3
8   Fudbalska Akademija Pandev 25 31   9 4 12   24 - 30 -6
9   FK Renova 25 27   6 9 10   30 - 38 -8
10   Vardar Skopje 25 27   6 9 10   33 - 44 -11
11   FK Sileks 25 26   7 5 13   34 - 36 -2
12   FK Belasica Strumica 25 14   3 5 17   21 - 61 -40
  • Zespół w trakcie meczu

27. kolejka (następna)

  • 14.04 13:00
  • 14.04 13:00
  • 14.04 13:00
  • 14.04 13:00
  • 14.04 13:00
  • 14.04 13:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Besart Ibraimi(KF Shkendija) 17 7
Dembo Darboe(KF Shkupi 1927) 16 4
Abdul Basit Khalid(FK Makedonija Gjorče Petrov) 8 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Angel Timovski(FK Sileks) 2 6 8
Kristijan Kostovski(FK Sileks) 2 5 7
Stefan Jevtoski(ZFK Rabotnicki Skopje) 1 8 9

Terminarz / Wyniki First League

26. kolejka

  • 10.04 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Pelister -
  • 11.04 13:00  
    FK Renova KF Shkendija -
  • 11.04 13:00  
    FK Sileks Vardar Skopje -
  • 11.04 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -
  • 11.04 13:00  
    FK Borec Veles FC Struga Trim-Lum -
  • 11.04 13:00  
    FK Belasica Strumica FK Makedonija Gjorče Petrov -

27. kolejka

  • 14.04 13:00  
    FC Struga Trim-Lum ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 14.04 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Borec Veles -
  • 14.04 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Belasica Strumica -
  • 14.04 13:00  
    KF Shkendija Fudbalska Akademija Pandev -
  • 14.04 13:00  
    Vardar Skopje FK Renova -
  • 14.04 13:00  
    FK Pelister FK Sileks -

28. kolejka

  • 18.04 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 18.04 13:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Pelister -
  • 18.04 13:00  
    FK Belasica Strumica KF Shkendija -
  • 18.04 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev Vardar Skopje -
  • 18.04 13:00  
    FK Renova FK Sileks -
  • 18.04 13:00  
    FK Borec Veles KF Shkupi 1927 -

29. kolejka

  • 25.04 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FC Struga Trim-Lum -
  • 25.04 13:00  
    KF Shkupi 1927 ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 25.04 13:00  
    KF Shkendija FK Borec Veles -
  • 25.04 13:00  
    FK Pelister FK Renova -
  • 25.04 13:00  
    Vardar Skopje FK Belasica Strumica -
  • 25.04 13:00  
    FK Sileks Fudbalska Akademija Pandev -

30. kolejka

  • 28.04 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Pelister -
  • 28.04 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Renova -
  • 28.04 13:00  
    FK Belasica Strumica FK Sileks -
  • 28.04 13:00  
    FC Struga Trim-Lum KF Shkupi 1927 -
  • 28.04 13:00  
    FK Borec Veles Vardar Skopje -
  • 28.04 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje KF Shkendija -

31. kolejka

  • 02.05 13:00  
    FK Renova FK Belasica Strumica -
  • 02.05 13:00  
    Vardar Skopje ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 02.05 13:00  
    FK Sileks FK Borec Veles -
  • 02.05 13:00  
    FK Pelister Fudbalska Akademija Pandev -
  • 02.05 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 02.05 13:00  
    KF Shkendija FC Struga Trim-Lum -

32. kolejka

  • 09.05 13:00  
    FK Belasica Strumica Fudbalska Akademija Pandev -
  • 09.05 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Sileks -
  • 09.05 13:00  
    FK Borec Veles FK Renova -
  • 09.05 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkendija -
  • 09.05 13:00  
    FC Struga Trim-Lum Vardar Skopje -
  • 09.05 14:00  
    KF Shkupi 1927 FK Pelister -

33. kolejka

  • 16.05 13:00  
    FK Renova ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 16.05 13:00  
    Vardar Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 16.05 13:00  
    KF Shkendija KF Shkupi 1927 -
  • 16.05 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Borec Veles -
  • 16.05 13:00  
    FK Sileks FC Struga Trim-Lum -
  • 16.05 13:00  
    FK Pelister FK Belasica Strumica -