Macedonia - First League

6. kolejka - First League

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Fudbalska Akademija Pandev 6 13   4 1 1   13 - 6 7
2   FC Struga Trim-Lum 6 12   3 3 0   8 - 4 4
3   KF Shkupi 1927 6 11   3 2 1   10 - 5 5
4   FK Renova 6 11   3 2 1   9 - 5 4
5   ZFK Rabotnicki Skopje 6 11   3 2 1   6 - 4 2
6   FK Makedonija Gjorče Petrov 6 9   3 0 3   10 - 13 -3
7   KF Shkendija 6 7   1 4 1   10 - 7 3
8   FK Bregalnica Štip 6 7   1 4 1   7 - 8 -1
9   FK Borec Veles 6 7   2 1 3   7 - 9 -2
10   FK Skopje 6 5   1 2 3   4 - 11 -7
11   FK Tikveš 6 2   0 2 4   3 - 9 -6
12   FK Pelister 6 1   0 1 5   3 - 9 -6
  • Zespół w trakcie meczu

7. kolejka (następna)

  • 19.09 15:00
  • 19.09 15:00
  • 19.09 15:00
  • 19.09 15:00
  • 19.09 15:00
  • 19.09 15:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Martin Mirchevski(Fudbalska Akademija Pandev) 7 2
Remzifaik Selmani(FK Renova) 5 0
Ermedin Adem(FK Makedonija Gjorče Petrov) 5 3

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Esmin Lichina(FK Makedonija Gjorče Petrov) 1 3 4
Fati Ismailji(KF Shkupi 1927) 1 3 4
Aleksandar Varelovski(FK Tikveš) 1 3 4

Terminarz / Wyniki First League

7. kolejka

  • 19.09 15:00  
    FK Pelister Fudbalska Akademija Pandev -
  • 19.09 15:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 19.09 15:00  
    KF Shkupi 1927 FK Borec Veles -
  • 19.09 15:00  
    FK Bregalnica Štip FK Tikveš -
  • 19.09 15:00  
    FK Renova FC Struga Trim-Lum -
  • 19.09 15:00  
    FK Skopje KF Shkendija -

8. kolejka

  • 26.09 15:00  
    FK Borec Veles FK Skopje -
  • 26.09 15:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -
  • 26.09 15:00  
    FK Tikveš FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 26.09 15:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Pelister -
  • 26.09 15:00  
    FK Renova FK Bregalnica Štip -
  • 26.09 15:00  
    FC Struga Trim-Lum KF Shkendija -

9. kolejka

  • 02.10 14:00  
    FK Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 02.10 14:00  
    KF Shkendija FK Borec Veles -
  • 02.10 14:00  
    FK Pelister FK Tikveš -
  • 02.10 14:00  
    FK Bregalnica Štip FC Struga Trim-Lum -
  • 02.10 14:00  
    KF Shkupi 1927 ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 02.10 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Renova -

10. kolejka

  • 17.10 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkendija -
  • 17.10 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Skopje -
  • 17.10 14:00  
    FK Tikveš KF Shkupi 1927 -
  • 17.10 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Borec Veles -
  • 17.10 14:00  
    FK Bregalnica Štip FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 17.10 14:00  
    FK Renova FK Pelister -

11. kolejka

  • 24.10 14:00  
    FK Borec Veles Fudbalska Akademija Pandev -
  • 24.10 14:00  
    KF Shkupi 1927 FK Renova -
  • 24.10 14:00  
    FK Pelister FK Bregalnica Štip -
  • 24.10 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FC Struga Trim-Lum -
  • 24.10 14:00  
    KF Shkendija ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 24.10 14:00  
    FK Skopje FK Tikveš -

12. kolejka

  • 31.10 13:00  
    FC Struga Trim-Lum Fudbalska Akademija Pandev -
  • 31.10 13:00  
    KF Shkendija FK Tikveš -
  • 31.10 13:00  
    FK Borec Veles ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 31.10 13:00  
    FK Pelister FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 31.10 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Bregalnica Štip -
  • 31.10 13:00  
    FK Skopje FK Renova -

13. kolejka

  • 06.11 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 06.11 13:00  
    FK Tikveš FK Borec Veles -
  • 06.11 13:00  
    FK Renova KF Shkendija -
  • 06.11 13:00  
    FK Bregalnica Štip FK Skopje -
  • 06.11 13:00  
    FK Pelister FC Struga Trim-Lum -
  • 06.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkupi 1927 -

14. kolejka

  • 21.11 13:00  
    FK Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 21.11 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Tikveš -
  • 21.11 13:00  
    FK Borec Veles FK Renova -
  • 21.11 13:00  
    FC Struga Trim-Lum ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 21.11 13:00  
    KF Shkendija FK Bregalnica Štip -
  • 21.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Pelister -

15. kolejka

  • 28.11 13:00  
    FK Renova Fudbalska Akademija Pandev -
  • 28.11 13:00  
    FK Tikveš ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 28.11 13:00  
    FK Bregalnica Štip FK Borec Veles -
  • 28.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkendija -
  • 28.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FC Struga Trim-Lum -
  • 28.11 13:00  
    FK Pelister FK Skopje -

16. kolejka

  • 05.12 13:00  
    FK Borec Veles FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 05.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Bregalnica Štip -
  • 05.12 13:00  
    KF Shkendija FK Pelister -
  • 05.12 13:00  
    FK Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 05.12 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Renova -
  • 05.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Tikveš -

17. kolejka

  • 08.12 13:00  
    FK Renova FK Tikveš -
  • 08.12 13:00  
    FK Bregalnica Štip ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 08.12 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Fudbalska Akademija Pandev -
  • 08.12 13:00  
    FK Pelister FK Borec Veles -
  • 08.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 KF Shkendija -
  • 08.12 13:00  
    FK Skopje FC Struga Trim-Lum -

18. kolejka

  • 12.12 13:00  
    KF Shkendija FK Skopje -
  • 12.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Renova -
  • 12.12 13:00  
    FK Tikveš FK Bregalnica Štip -
  • 12.12 13:00  
    FK Borec Veles KF Shkupi 1927 -
  • 12.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pelister -
  • 12.12 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -

19. kolejka

  • 13.02 14:00  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -
  • 13.02 14:00  
    FK Bregalnica Štip FK Renova -
  • 13.02 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Tikveš -
  • 13.02 14:00  
    KF Shkendija FC Struga Trim-Lum -
  • 13.02 14:00  
    FK Skopje FK Borec Veles -
  • 13.02 14:00  
    FK Pelister ZFK Rabotnicki Skopje -

20. kolejka

  • 20.02 14:00  
    FK Borec Veles KF Shkendija -
  • 20.02 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Skopje -
  • 20.02 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 20.02 14:00  
    FK Renova FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 20.02 14:00  
    FK Tikveš FK Pelister -
  • 20.02 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Bregalnica Štip -

21. kolejka

  • 27.02 14:00  
    FK Skopje ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 27.02 14:00  
    FK Pelister FK Renova -
  • 27.02 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Bregalnica Štip -
  • 27.02 14:00  
    KF Shkupi 1927 FK Tikveš -
  • 27.02 14:00  
    KF Shkendija Fudbalska Akademija Pandev -
  • 27.02 14:00  
    FK Borec Veles FC Struga Trim-Lum -

22. kolejka

  • 06.03 14:00  
    FK Bregalnica Štip FK Pelister -
  • 06.03 14:00  
    FK Tikveš FK Skopje -
  • 06.03 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 06.03 14:00  
    FK Renova KF Shkupi 1927 -
  • 06.03 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Borec Veles -
  • 06.03 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje KF Shkendija -