Macedonia - First League

1. kolejka - First League

  • 08.08 17:30
  • 08.08 17:30
  • 08.08 17:30
  • 08.08 17:30
  • 08.08 17:30
  • 08.08 17:30

Tabela First League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Struga Trim-Lum 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   FK Borec Veles 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   FK Bregalnica Štip 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   FK Makedonija Gjorče Petrov 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   FK Pelister 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   FK Renova 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   FK Skopje 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   FK Tikveš 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   Fudbalska Akademija Pandev 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   KF Shkendija 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   KF Shkupi 1927 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   ZFK Rabotnicki Skopje 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu

2. kolejka (następna)

  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00

Terminarz / Wyniki First League

1. kolejka

  • 08.08 17:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FC Struga Trim-Lum -
  • 08.08 17:30  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Borec Veles -
  • 08.08 17:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Pelister -
  • 08.08 17:30  
    FK Bregalnica Štip KF Shkupi 1927 -
  • 08.08 17:30  
    FK Renova FK Skopje -
  • 08.08 17:30  
    FK Tikveš KF Shkendija -

2. kolejka

  • 15.08 17:00  
    Fudbalska Akademija Pandev ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 15.08 17:00  
    FK Skopje FK Bregalnica Štip -
  • 15.08 17:00  
    FK Borec Veles FK Tikveš -
  • 15.08 17:00  
    KF Shkupi 1927 FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 15.08 17:00  
    KF Shkendija FK Renova -
  • 15.08 17:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Pelister -

3. kolejka

  • 18.08 17:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FC Struga Trim-Lum -
  • 18.08 17:00  
    FK Tikveš Fudbalska Akademija Pandev -
  • 18.08 17:00  
    FK Renova FK Borec Veles -
  • 18.08 17:00  
    FK Bregalnica Štip KF Shkendija -
  • 18.08 17:00  
    FK Pelister KF Shkupi 1927 -
  • 18.08 17:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Skopje -

4. kolejka

  • 22.08 16:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Tikveš -
  • 22.08 16:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Renova -
  • 22.08 16:00  
    FC Struga Trim-Lum KF Shkupi 1927 -
  • 22.08 16:00  
    KF Shkendija FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 22.08 16:00  
    FK Skopje FK Pelister -
  • 22.08 16:00  
    FK Borec Veles FK Bregalnica Štip -

5. kolejka

  • 28.08 16:00  
    FK Pelister KF Shkendija -
  • 28.08 16:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Borec Veles -
  • 28.08 16:00  
    KF Shkupi 1927 FK Skopje -
  • 28.08 16:00  
    FK Bregalnica Štip Fudbalska Akademija Pandev -
  • 28.08 16:00  
    FK Renova ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 28.08 16:00  
    FK Tikveš FC Struga Trim-Lum -

6. kolejka

  • 12.09 16:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 12.09 16:00  
    FK Borec Veles FK Pelister -
  • 12.09 16:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Bregalnica Štip -
  • 12.09 16:00  
    FK Tikveš FK Renova -
  • 12.09 16:00  
    KF Shkendija KF Shkupi 1927 -
  • 12.09 16:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Skopje -

7. kolejka

  • 19.09 15:00  
    FK Pelister Fudbalska Akademija Pandev -
  • 19.09 15:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 19.09 15:00  
    KF Shkupi 1927 FK Borec Veles -
  • 19.09 15:00  
    FK Bregalnica Štip FK Tikveš -
  • 19.09 15:00  
    FK Renova FC Struga Trim-Lum -
  • 19.09 15:00  
    FK Skopje KF Shkendija -

8. kolejka

  • 26.09 15:00  
    FK Borec Veles FK Skopje -
  • 26.09 15:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -
  • 26.09 15:00  
    FK Tikveš FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 26.09 15:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Pelister -
  • 26.09 15:00  
    FK Renova FK Bregalnica Štip -
  • 26.09 15:00  
    FC Struga Trim-Lum KF Shkendija -

9. kolejka

  • 02.10 14:00  
    FK Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 02.10 14:00  
    KF Shkendija FK Borec Veles -
  • 02.10 14:00  
    FK Pelister FK Tikveš -
  • 02.10 14:00  
    FK Bregalnica Štip FC Struga Trim-Lum -
  • 02.10 14:00  
    KF Shkupi 1927 ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 02.10 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Renova -

10. kolejka

  • 17.10 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkendija -
  • 17.10 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Skopje -
  • 17.10 14:00  
    FK Tikveš KF Shkupi 1927 -
  • 17.10 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Borec Veles -
  • 17.10 14:00  
    FK Bregalnica Štip FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 17.10 14:00  
    FK Renova FK Pelister -

11. kolejka

  • 24.10 14:00  
    FK Borec Veles Fudbalska Akademija Pandev -
  • 24.10 14:00  
    KF Shkupi 1927 FK Renova -
  • 24.10 14:00  
    FK Pelister FK Bregalnica Štip -
  • 24.10 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FC Struga Trim-Lum -
  • 24.10 14:00  
    KF Shkendija ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 24.10 14:00  
    FK Skopje FK Tikveš -

12. kolejka

  • 31.10 13:00  
    FC Struga Trim-Lum Fudbalska Akademija Pandev -
  • 31.10 13:00  
    KF Shkendija FK Tikveš -
  • 31.10 13:00  
    FK Borec Veles ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 31.10 13:00  
    FK Pelister FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 31.10 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Bregalnica Štip -
  • 31.10 13:00  
    FK Skopje FK Renova -

13. kolejka

  • 06.11 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 06.11 13:00  
    FK Tikveš FK Borec Veles -
  • 06.11 13:00  
    FK Renova KF Shkendija -
  • 06.11 13:00  
    FK Bregalnica Štip FK Skopje -
  • 06.11 13:00  
    FK Pelister FC Struga Trim-Lum -
  • 06.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkupi 1927 -

14. kolejka

  • 21.11 13:00  
    FK Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 21.11 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Tikveš -
  • 21.11 13:00  
    FK Borec Veles FK Renova -
  • 21.11 13:00  
    FC Struga Trim-Lum ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 21.11 13:00  
    KF Shkendija FK Bregalnica Štip -
  • 21.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Pelister -

15. kolejka

  • 28.11 13:00  
    FK Renova Fudbalska Akademija Pandev -
  • 28.11 13:00  
    FK Tikveš ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 28.11 13:00  
    FK Bregalnica Štip FK Borec Veles -
  • 28.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkendija -
  • 28.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FC Struga Trim-Lum -
  • 28.11 13:00  
    FK Pelister FK Skopje -

16. kolejka

  • 05.12 13:00  
    FK Borec Veles FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 05.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Bregalnica Štip -
  • 05.12 13:00  
    KF Shkendija FK Pelister -
  • 05.12 13:00  
    FK Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 05.12 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Renova -
  • 05.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Tikveš -

17. kolejka

  • 08.12 13:00  
    FK Renova FK Tikveš -
  • 08.12 13:00  
    FK Bregalnica Štip ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 08.12 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Fudbalska Akademija Pandev -
  • 08.12 13:00  
    FK Pelister FK Borec Veles -
  • 08.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 KF Shkendija -
  • 08.12 13:00  
    FK Skopje FC Struga Trim-Lum -

18. kolejka

  • 12.12 13:00  
    KF Shkendija FK Skopje -
  • 12.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Renova -
  • 12.12 13:00  
    FK Tikveš FK Bregalnica Štip -
  • 12.12 13:00  
    FK Borec Veles KF Shkupi 1927 -
  • 12.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pelister -
  • 12.12 13:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -

19. kolejka

  • 13.02 14:00  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -
  • 13.02 14:00  
    FK Bregalnica Štip FK Renova -
  • 13.02 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Tikveš -
  • 13.02 14:00  
    KF Shkendija FC Struga Trim-Lum -
  • 13.02 14:00  
    FK Skopje FK Borec Veles -
  • 13.02 14:00  
    FK Pelister ZFK Rabotnicki Skopje -

20. kolejka

  • 20.02 14:00  
    FK Borec Veles KF Shkendija -
  • 20.02 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Skopje -
  • 20.02 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 20.02 14:00  
    FK Renova FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 20.02 14:00  
    FK Tikveš FK Pelister -
  • 20.02 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Bregalnica Štip -

21. kolejka

  • 27.02 14:00  
    FK Skopje ZFK Rabotnicki Skopje -
  • 27.02 14:00  
    FK Pelister FK Renova -
  • 27.02 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Bregalnica Štip -
  • 27.02 14:00  
    KF Shkupi 1927 FK Tikveš -
  • 27.02 14:00  
    KF Shkendija Fudbalska Akademija Pandev -
  • 27.02 14:00  
    FK Borec Veles FC Struga Trim-Lum -

22. kolejka

  • 06.03 14:00  
    FK Bregalnica Štip FK Pelister -
  • 06.03 14:00  
    FK Tikveš FK Skopje -
  • 06.03 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 06.03 14:00  
    FK Renova KF Shkupi 1927 -
  • 06.03 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Borec Veles -
  • 06.03 14:00  
    ZFK Rabotnicki Skopje KF Shkendija -