Macedonia - First League

1. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Renova 1 3   1 0 0   4 - 3 1
2 Fudbalska Akademija Pandev 1 3   1 0 0   2 - 1 1
3 FK Pobeda Prilep 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4 KF Shkendija 1 1   0 1 0   2 - 2 0
5 Vardar Skopje 1 1   0 1 0   2 - 2 0
6 KF Shkupi 1927 1 1   0 1 0   1 - 1 0
7 FK Sileks 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 Rabotnicki Skopje 1 0   0 0 1   3 - 4 -1
9 FK Makedonija Gjorče Petrov 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
10 FK Belasica Strumica 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 18.08 17:00
  • 19.08 17:00
  • 19.08 17:00
  • 19.08 17:00
  • 19.08 17:00

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vlatko Stojanovski(FK Renova) 2 0
Goran Popov(Vardar Skopje) 1 0
Besart Ibraimi(KF Shkendija) 1 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Armend Alimi(KF Shkendija) 1 1 2
Goran Popov(Vardar Skopje) 0 1 1
Besart Ibraimi(KF Shkendija) 0 1 1

Terminarz / Wyniki First League

2. kolejka

  • 18.08 17:00  
    Rabotnicki Skopje FK Sileks -
  • 19.08 17:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkendija -
  • 19.08 17:00  
    FK Renova Vardar Skopje -
  • 19.08 17:00  
    FK Belasica Strumica Fudbalska Akademija Pandev -
  • 19.08 17:00  
    KF Shkupi 1927 FK Pobeda Prilep -

3. kolejka

  • 26.08 16:30  
    FK Sileks FK Renova -
  • 26.08 16:30  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -
  • 26.08 16:30  
    FK Pobeda Prilep Rabotnicki Skopje -
  • 26.08 16:30  
    KF Shkendija FK Belasica Strumica -
  • 26.08 16:30  
    Vardar Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -

4. kolejka

  • 31.08 16:15  
    Rabotnicki Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 01.09 16:15  
    FK Belasica Strumica Vardar Skopje -
  • 01.09 16:15  
    KF Shkupi 1927 KF Shkendija -
  • 01.09 16:15  
    FK Renova FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 01.09 16:15  
    FK Sileks FK Pobeda Prilep -

5. kolejka

  • 16.09 15:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Sileks -
  • 16.09 15:30  
    KF Shkendija Rabotnicki Skopje -
  • 16.09 15:30  
    Vardar Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 16.09 15:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Belasica Strumica -
  • 16.09 15:30  
    FK Pobeda Prilep FK Renova -

6. kolejka

  • 23.09 15:30  
    KF Shkupi 1927 FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 23.09 15:30  
    FK Renova FK Belasica Strumica -
  • 23.09 15:30  
    Rabotnicki Skopje Vardar Skopje -
  • 23.09 15:30  
    FK Sileks KF Shkendija -
  • 23.09 15:30  
    FK Pobeda Prilep Fudbalska Akademija Pandev -

7. kolejka

  • 26.09 15:30  
    KF Shkendija FK Pobeda Prilep -
  • 26.09 15:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Renova -
  • 26.09 15:30  
    Vardar Skopje FK Sileks -
  • 26.09 15:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Rabotnicki Skopje -
  • 26.09 15:30  
    FK Belasica Strumica KF Shkupi 1927 -

8. kolejka

  • 30.09 15:00  
    Rabotnicki Skopje FK Belasica Strumica -
  • 30.09 15:00  
    FK Sileks FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 30.09 15:00  
    FK Renova KF Shkupi 1927 -
  • 30.09 15:00  
    FK Pobeda Prilep Vardar Skopje -
  • 30.09 15:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkendija -

9. kolejka

  • 06.10 15:00  
    Vardar Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 06.10 15:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Pobeda Prilep -
  • 06.10 15:00  
    FK Belasica Strumica FK Sileks -
  • 06.10 15:00  
    KF Shkendija FK Renova -
  • 06.10 15:00  
    KF Shkupi 1927 Rabotnicki Skopje -

10. kolejka

  • 21.10 14:30  
    FK Renova Rabotnicki Skopje -
  • 21.10 14:30  
    KF Shkupi 1927 FK Sileks -
  • 21.10 14:30  
    FK Belasica Strumica FK Pobeda Prilep -
  • 21.10 14:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Fudbalska Akademija Pandev -
  • 21.10 14:30  
    Vardar Skopje KF Shkendija -

11. kolejka

  • 28.10 13:30  
    KF Shkendija FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 28.10 13:30  
    Vardar Skopje FK Renova -
  • 28.10 13:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Belasica Strumica -
  • 28.10 13:30  
    FK Pobeda Prilep KF Shkupi 1927 -
  • 28.10 13:30  
    FK Sileks Rabotnicki Skopje -

12. kolejka

  • 31.10 13:30  
    FK Renova FK Sileks -
  • 31.10 13:30  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -
  • 31.10 13:30  
    Rabotnicki Skopje FK Pobeda Prilep -
  • 31.10 13:30  
    FK Belasica Strumica KF Shkendija -
  • 31.10 13:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Vardar Skopje -

13. kolejka

  • 04.11 13:30  
    Vardar Skopje FK Belasica Strumica -
  • 04.11 13:30  
    KF Shkendija KF Shkupi 1927 -
  • 04.11 13:30  
    Fudbalska Akademija Pandev Rabotnicki Skopje -
  • 04.11 13:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Renova -
  • 04.11 13:30  
    FK Pobeda Prilep FK Sileks -

14. kolejka

  • 10.11 13:00  
    FK Sileks Fudbalska Akademija Pandev -
  • 10.11 13:00  
    Rabotnicki Skopje KF Shkendija -
  • 10.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 Vardar Skopje -
  • 10.11 13:00  
    FK Belasica Strumica FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 10.11 13:00  
    FK Renova FK Pobeda Prilep -

15. kolejka

  • 22.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkupi 1927 -
  • 22.11 13:00  
    FK Belasica Strumica FK Renova -
  • 22.11 13:00  
    Vardar Skopje Rabotnicki Skopje -
  • 22.11 13:00  
    KF Shkendija FK Sileks -
  • 22.11 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pobeda Prilep -

16. kolejka

  • 25.11 13:00  
    FK Pobeda Prilep KF Shkendija -
  • 25.11 13:00  
    FK Renova Fudbalska Akademija Pandev -
  • 25.11 13:00  
    FK Sileks Vardar Skopje -
  • 25.11 13:00  
    Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 25.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Belasica Strumica -

17. kolejka

  • 28.11 13:00  
    FK Belasica Strumica Rabotnicki Skopje -
  • 28.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Sileks -
  • 28.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Renova -
  • 28.11 13:00  
    Vardar Skopje FK Pobeda Prilep -
  • 28.11 13:00  
    KF Shkendija Fudbalska Akademija Pandev -

18. kolejka

  • 02.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev Vardar Skopje -
  • 02.12 13:00  
    FK Pobeda Prilep FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 02.12 13:00  
    FK Sileks FK Belasica Strumica -
  • 02.12 13:00  
    FK Renova KF Shkendija -
  • 02.12 13:00  
    Rabotnicki Skopje KF Shkupi 1927 -

19. kolejka

  • 17.02 14:00  
    FK Renova Rabotnicki Skopje -
  • 17.02 14:00  
    KF Shkupi 1927 FK Sileks -
  • 17.02 14:00  
    FK Belasica Strumica FK Pobeda Prilep -
  • 17.02 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Fudbalska Akademija Pandev -
  • 17.02 14:00  
    Vardar Skopje KF Shkendija -

20. kolejka

  • 24.02 14:00  
    KF Shkendija FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 24.02 14:00  
    Vardar Skopje FK Renova -
  • 24.02 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Belasica Strumica -
  • 24.02 14:00  
    FK Pobeda Prilep KF Shkupi 1927 -
  • 24.02 14:00  
    FK Sileks Rabotnicki Skopje -

21. kolejka

  • 03.03 14:00  
    FK Renova FK Sileks -
  • 03.03 14:00  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -
  • 03.03 14:00  
    Rabotnicki Skopje FK Pobeda Prilep -
  • 03.03 14:00  
    FK Belasica Strumica KF Shkendija -
  • 03.03 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Vardar Skopje -

22. kolejka

  • 10.03 14:00  
    Vardar Skopje FK Belasica Strumica -
  • 10.03 14:00  
    KF Shkendija KF Shkupi 1927 -
  • 10.03 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev Rabotnicki Skopje -
  • 10.03 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Renova -
  • 10.03 14:00  
    FK Pobeda Prilep FK Sileks -

23. kolejka

  • 16.03 14:30  
    FK Sileks Fudbalska Akademija Pandev -
  • 16.03 14:30  
    Rabotnicki Skopje KF Shkendija -
  • 16.03 14:30  
    KF Shkupi 1927 Vardar Skopje -
  • 16.03 14:30  
    FK Belasica Strumica FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 16.03 14:30  
    FK Renova FK Pobeda Prilep -

24. kolejka

  • 28.03 14:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkupi 1927 -
  • 28.03 14:30  
    FK Belasica Strumica FK Renova -
  • 28.03 14:30  
    Vardar Skopje Rabotnicki Skopje -
  • 28.03 14:30  
    KF Shkendija FK Sileks -
  • 28.03 14:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pobeda Prilep -

25. kolejka

  • 31.03 15:30  
    FK Pobeda Prilep KF Shkendija -
  • 31.03 15:30  
    FK Renova Fudbalska Akademija Pandev -
  • 31.03 15:30  
    FK Sileks Vardar Skopje -
  • 31.03 15:30  
    Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 31.03 15:30  
    KF Shkupi 1927 FK Belasica Strumica -

26. kolejka

  • 03.04 15:30  
    FK Belasica Strumica Rabotnicki Skopje -
  • 03.04 15:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Sileks -
  • 03.04 15:30  
    KF Shkupi 1927 FK Renova -
  • 03.04 15:30  
    Vardar Skopje FK Pobeda Prilep -
  • 03.04 15:30  
    KF Shkendija Fudbalska Akademija Pandev -

27. kolejka

  • 07.04 15:30  
    Fudbalska Akademija Pandev Vardar Skopje -
  • 07.04 15:30  
    FK Pobeda Prilep FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 07.04 15:30  
    FK Sileks FK Belasica Strumica -
  • 07.04 15:30  
    FK Renova KF Shkendija -
  • 07.04 15:30  
    Rabotnicki Skopje KF Shkupi 1927 -

28. kolejka

  • 14.04 16:00  
    Rabotnicki Skopje FK Renova -
  • 14.04 16:00  
    FK Sileks KF Shkupi 1927 -
  • 14.04 16:00  
    FK Pobeda Prilep FK Belasica Strumica -
  • 14.04 16:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 14.04 16:00  
    KF Shkendija Vardar Skopje -

29. kolejka

  • 21.04 16:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkendija -
  • 21.04 16:00  
    FK Renova Vardar Skopje -
  • 21.04 16:00  
    FK Belasica Strumica Fudbalska Akademija Pandev -
  • 21.04 16:00  
    KF Shkupi 1927 FK Pobeda Prilep -
  • 21.04 16:00  
    Rabotnicki Skopje FK Sileks -

30. kolejka

  • 24.04 16:00  
    FK Sileks FK Renova -
  • 24.04 16:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -
  • 24.04 16:00  
    FK Pobeda Prilep Rabotnicki Skopje -
  • 24.04 16:00  
    KF Shkendija FK Belasica Strumica -
  • 24.04 16:00  
    Vardar Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -

31. kolejka

  • 28.04 16:00  
    FK Belasica Strumica Vardar Skopje -
  • 28.04 16:00  
    KF Shkupi 1927 KF Shkendija -
  • 28.04 16:00  
    Rabotnicki Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 28.04 16:00  
    FK Renova FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 28.04 16:00  
    FK Sileks FK Pobeda Prilep -

32. kolejka

  • 05.05 16:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Sileks -
  • 05.05 16:00  
    KF Shkendija Rabotnicki Skopje -
  • 05.05 16:00  
    Vardar Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 05.05 16:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Belasica Strumica -
  • 05.05 16:00  
    FK Pobeda Prilep FK Renova -

33. kolejka

  • 08.05 16:30  
    KF Shkupi 1927 FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 08.05 16:30  
    FK Renova FK Belasica Strumica -
  • 08.05 16:30  
    Rabotnicki Skopje Vardar Skopje -
  • 08.05 16:30  
    FK Sileks KF Shkendija -
  • 08.05 16:30  
    FK Pobeda Prilep Fudbalska Akademija Pandev -

34. kolejka

  • 12.05 16:30  
    KF Shkendija FK Pobeda Prilep -
  • 12.05 16:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Renova -
  • 12.05 16:30  
    Vardar Skopje FK Sileks -
  • 12.05 16:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Rabotnicki Skopje -
  • 12.05 16:30  
    FK Belasica Strumica KF Shkupi 1927 -

35. kolejka

  • 19.05 16:30  
    Rabotnicki Skopje FK Belasica Strumica -
  • 19.05 16:30  
    FK Sileks FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 19.05 16:30  
    FK Renova KF Shkupi 1927 -
  • 19.05 16:30  
    FK Pobeda Prilep Vardar Skopje -
  • 19.05 16:30  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkendija -

36. kolejka

  • 26.05 16:30  
    Vardar Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 26.05 16:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Pobeda Prilep -
  • 26.05 16:30  
    FK Belasica Strumica FK Sileks -
  • 26.05 16:30  
    KF Shkendija FK Renova -
  • 26.05 16:30  
    KF Shkupi 1927 Rabotnicki Skopje -