Macedonia - First League

29. kolejka - First League

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Vardar Skopje 23 46   13 7 3   33 - 14 19
2 FK Sileks 23 36   10 6 7   24 - 21 3
3 KF Shkendija 23 35   10 5 8   38 - 20 18
4 FK Renova 23 31   9 4 10   25 - 33 -8
5 KF Shkupi 1927 23 29   7 8 8   28 - 28 0
6 FK Makedonija Gjorče Petrov 23 29   7 8 8   24 - 28 -4
7 Fudbalska Akademija Pandev 23 28   7 7 9   20 - 20 0
8 Rabotnicki Skopje 23 28   8 4 11   21 - 29 -8
9 FK Borec Veles 23 27   7 6 10   20 - 31 -11
10 FC Struga Trim-Lum 23 25   6 7 10   19 - 28 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Daniel Avramovski(Vardar Skopje) 11 1
Armend Alimi(KF Shkendija) 9 0
Nikola Prelčec(FK Borec Veles) 9 1

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sebastián Herrera Cardona(Rabotnicki Skopje) 1 10 11
Burim Sadiki(FK Renova) 1 8 9
Nijas Lena(FC Struga Trim-Lum) 1 7 8

Terminarz / Wyniki First League

24. kolejka

  • przełożony  
    KF Shkupi 1927 Vardar Skopje -
  • przełożony  
    FC Struga Trim-Lum Fudbalska Akademija Pandev -
  • przełożony  
    Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • przełożony  
    FK Renova KF Shkendija -
  • przełożony  
    FK Sileks FK Borec Veles -

25. kolejka

  • przełożony  
    Vardar Skopje FK Sileks -
  • przełożony  
    FK Borec Veles Rabotnicki Skopje -
  • przełożony  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Renova -
  • przełożony  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -
  • przełożony  
    KF Shkendija FC Struga Trim-Lum -

26. kolejka

  • przełożony  
    Vardar Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • przełożony  
    FK Sileks Rabotnicki Skopje -
  • przełożony  
    FC Struga Trim-Lum FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • przełożony  
    KF Shkupi 1927 KF Shkendija -
  • przełożony  
    FK Renova FK Borec Veles -

27. kolejka

  • przełożony  
    KF Shkendija Vardar Skopje -
  • przełożony  
    Rabotnicki Skopje FK Renova -
  • przełożony  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Sileks -
  • przełożony  
    FK Borec Veles FC Struga Trim-Lum -
  • przełożony  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkupi 1927 -

28. kolejka

  • przełożony  
    FK Sileks FK Renova -
  • przełożony  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Vardar Skopje -
  • przełożony  
    FK Borec Veles KF Shkupi 1927 -
  • przełożony  
    KF Shkendija Fudbalska Akademija Pandev -
  • przełożony  
    Rabotnicki Skopje FC Struga Trim-Lum -

29. kolejka

  • przełożony  
    KF Shkendija FK Sileks -
  • przełożony  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • przełożony  
    FC Struga Trim-Lum FK Renova -
  • przełożony  
    Vardar Skopje FK Borec Veles -
  • przełożony  
    KF Shkupi 1927 Rabotnicki Skopje -