Macedonia - First League

4. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 KF Shkendija 7 17   5 2 0   14 - 5 9
2 KF Shkupi 1927 7 13   4 1 2   12 - 9 3
3 FK Makedonija Gjorče Petrov 7 13   4 1 2   10 - 8 2
4 FK Borec Veles 7 12   3 3 1   7 - 4 3
5 FC Struga Trim-Lum 7 11   3 2 2   6 - 4 2
6 FK Sileks 7 10   3 1 3   16 - 8 8
7 Rabotnicki Skopje 7 10   2 4 1   6 - 4 2
8 Vardar Skopje 7 10   3 1 3   7 - 9 -2
9 FK Pelister 7 9   2 3 2   6 - 6 0
10 Fudbalska Akademija Pandev 7 6   2 0 5   3 - 8 -5
11 FK Renova 7 5   1 2 4   8 - 12 -4
12 FK Belasica Strumica 7 0   0 0 7   2 - 20 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

5. kolejka (następna)

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Dembo Darboe(KF Shkupi 1927) 7 2
Besart Ibraimi(KF Shkendija) 6 4
Pepi Gorgiev(FK Sileks) 4 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dzhelil Abdula(FK Renova) 1 2 3
Jovan Popzlatanov(Vardar Skopje) 1 2 3
Marko Alchevski(Fudbalska Akademija Pandev) 1 2 3

Terminarz / Wyniki First League

8. kolejka

  • 03.10 15:00  
    KF Shkendija FK Sileks -
  • 03.10 15:00  
    KF Shkupi 1927 FK Borec Veles -
  • 03.10 15:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FC Struga Trim-Lum -
  • 03.10 15:00  
    FK Belasica Strumica FK Renova -
  • 03.10 15:00  
    Rabotnicki Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 04.10 15:00  
    FK Pelister Vardar Skopje -

9. kolejka

  • 18.10 14:30  
    FC Struga Trim-Lum FK Belasica Strumica -
  • 18.10 14:30  
    FK Renova FK Pelister -
  • 18.10 14:30  
    FK Borec Veles FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 18.10 14:30  
    FK Sileks Rabotnicki Skopje -
  • 18.10 14:30  
    Vardar Skopje KF Shkendija -
  • 18.10 14:30  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -

10. kolejka

  • 25.10 14:30  
    KF Shkendija Rabotnicki Skopje -
  • 25.10 14:30  
    FK Makedonija Gjorče Petrov Fudbalska Akademija Pandev -
  • 25.10 14:30  
    KF Shkupi 1927 FK Sileks -
  • 25.10 14:30  
    FK Pelister FC Struga Trim-Lum -
  • 25.10 14:30  
    FK Belasica Strumica FK Borec Veles -
  • 25.10 14:30  
    Vardar Skopje FK Renova -

11. kolejka

  • 01.11 14:00  
    FC Struga Trim-Lum Vardar Skopje -
  • 01.11 14:00  
    FK Renova KF Shkendija -
  • 01.11 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Belasica Strumica -
  • 01.11 14:00  
    FK Borec Veles FK Pelister -
  • 01.11 14:00  
    FK Sileks FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 01.11 14:00  
    Rabotnicki Skopje KF Shkupi 1927 -

12. kolejka

  • 07.11 13:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pelister -
  • 07.11 13:30  
    FC Struga Trim-Lum FK Renova -
  • 07.11 13:30  
    FK Borec Veles Vardar Skopje -
  • 07.11 13:30  
    Rabotnicki Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 07.11 13:30  
    KF Shkendija KF Shkupi 1927 -
  • 07.11 13:30  
    FK Sileks FK Belasica Strumica -

13. kolejka

  • 21.11 13:00  
    FC Struga Trim-Lum KF Shkendija -
  • 21.11 13:00  
    FK Renova FK Borec Veles -
  • 21.11 13:00  
    Vardar Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 21.11 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov KF Shkupi 1927 -
  • 21.11 13:00  
    FK Belasica Strumica Rabotnicki Skopje -
  • 21.11 13:00  
    FK Pelister FK Sileks -

14. kolejka

  • 29.11 13:00  
    Rabotnicki Skopje FK Pelister -
  • 29.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Belasica Strumica -
  • 29.11 13:00  
    KF Shkendija FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 29.11 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Renova -
  • 29.11 13:00  
    FK Sileks Vardar Skopje -
  • 29.11 13:00  
    FK Borec Veles FC Struga Trim-Lum -

15. kolejka

  • 06.12 13:00  
    FK Borec Veles KF Shkendija -
  • 06.12 13:00  
    FK Belasica Strumica FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 06.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum Fudbalska Akademija Pandev -
  • 06.12 13:00  
    FK Pelister KF Shkupi 1927 -
  • 06.12 13:00  
    FK Renova FK Sileks -
  • 06.12 13:00  
    Vardar Skopje Rabotnicki Skopje -

16. kolejka

  • 09.12 13:00  
    KF Shkendija FK Belasica Strumica -
  • 09.12 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Pelister -
  • 09.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 Vardar Skopje -
  • 09.12 13:00  
    Rabotnicki Skopje FK Renova -
  • 09.12 13:00  
    FK Sileks FC Struga Trim-Lum -
  • 09.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Borec Veles -

17. kolejka

  • 13.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkendija -
  • 13.12 13:00  
    FK Borec Veles FK Sileks -
  • 13.12 13:00  
    FK Pelister FK Belasica Strumica -
  • 13.12 13:00  
    FC Struga Trim-Lum Rabotnicki Skopje -
  • 13.12 13:00  
    FK Renova KF Shkupi 1927 -
  • 13.12 13:00  
    Vardar Skopje FK Makedonija Gjorče Petrov -

18. kolejka

  • 16.12 13:00  
    KF Shkendija FK Pelister -
  • 16.12 13:00  
    FK Sileks Fudbalska Akademija Pandev -
  • 16.12 13:00  
    Rabotnicki Skopje FK Borec Veles -
  • 16.12 13:00  
    FK Belasica Strumica Vardar Skopje -
  • 16.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 FC Struga Trim-Lum -
  • 16.12 13:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Renova -

19. kolejka

  • 14.02 14:00  
    FK Renova FK Belasica Strumica -
  • 14.02 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 14.02 14:00  
    FK Borec Veles KF Shkupi 1927 -
  • 14.02 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev Rabotnicki Skopje -
  • 14.02 14:00  
    Vardar Skopje FK Pelister -
  • 14.02 14:00  
    FK Sileks KF Shkendija -

20. kolejka

  • 21.02 14:00  
    KF Shkendija Vardar Skopje -
  • 21.02 14:00  
    FK Pelister FK Renova -
  • 21.02 14:00  
    FK Belasica Strumica FC Struga Trim-Lum -
  • 21.02 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Borec Veles -
  • 21.02 14:00  
    Rabotnicki Skopje FK Sileks -
  • 21.02 14:00  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -

21. kolejka

  • 28.02 14:00  
    FK Sileks KF Shkupi 1927 -
  • 28.02 14:00  
    FK Borec Veles FK Belasica Strumica -
  • 28.02 14:00  
    Rabotnicki Skopje KF Shkendija -
  • 28.02 14:00  
    FC Struga Trim-Lum FK Pelister -
  • 28.02 14:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Makedonija Gjorče Petrov -
  • 28.02 14:00  
    FK Renova Vardar Skopje -

22. kolejka

  • 03.03 14:00  
    Vardar Skopje FC Struga Trim-Lum -
  • 03.03 14:00  
    KF Shkendija FK Renova -
  • 03.03 14:00  
    FK Pelister FK Borec Veles -
  • 03.03 14:00  
    FK Belasica Strumica Fudbalska Akademija Pandev -
  • 03.03 14:00  
    KF Shkupi 1927 Rabotnicki Skopje -
  • 03.03 14:00  
    FK Makedonija Gjorče Petrov FK Sileks -