Łotwa - Virsliga

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Daugava Ryga 8 17   5 2 1   19 - 9 10
2 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 8 17   5 2 1   13 - 8 5
3 Riga FC 8 16   5 1 2   20 - 7 13
4 BFC Daugavpils 7 13   4 1 2   11 - 10 1
5 FK Liepāja 7 12   4 0 3   10 - 9 1
6 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 7 6   2 0 5   8 - 14 -6
7 FK Ventspils 7 4   1 1 5   6 - 12 -6
8 FS METTA / Latvijas Universitāte 8 3   0 3 5   10 - 21 -11
9 FC Noah Jūrmala 2 0   0 0 2   2 - 9 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

11. kolejka (następna)

  • 09.05 14:00
  • 09.05 16:00
  • 09.05 18:30
  • 10.05 18:30

Strzelcy Virsliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Stefan Milošević(Riga FC) 8 2
Yunusa Owolabi Muritala(FS METTA / Latvijas Universitāte) 5 0
Raimonds Krollis(Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola) 5 1

Kartkowicze Virsliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vadims Žuļevs(FK Liepāja) 1 1 2
Jurij Tkaczuk(FK Ventspils) 0 4 4
Joshua Oghene Ochukwu Akpudje(BFC Daugavpils) 0 4 4

Terminarz / Wyniki Virsliga

2. kolejka

3. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

11. kolejka

  • 09.05 14:00  
    Riga FC FK Liepāja -
  • 09.05 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FC Noah Jūrmala -
  • 09.05 18:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 10.05 18:30  
    Daugava Ryga FK Ventspils -

12. kolejka

  • 13.05 16:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 14.05 16:00  
    BFC Daugavpils FC Noah Jūrmala -
  • 14.05 17:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 14.05 17:30  
    FK Liepāja Daugava Ryga -

13. kolejka

  • 17.05 16:00  
    FK Ventspils FC Noah Jūrmala -
  • 18.05 17:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 19.05 17:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -
  • 19.05 18:30  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -

14. kolejka

  • 23.05 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 23.05 15:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • 24.05 17:00  
    FC Noah Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 24.05 17:00  
    BFC Daugavpils Riga FC -

15. kolejka

  • 28.05 17:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 29.05 15:00  
    FC Noah Jūrmala FK Liepāja -
  • 29.05 17:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 29.05 19:00  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -

16. kolejka

  • 13.06 13:00  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 13.06 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 13.06 15:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 13.06 18:00  
    Riga FC FC Noah Jūrmala -

17. kolejka

  • 17.06 16:30  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • 17.06 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FC Noah Jūrmala -
  • 17.06 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 17.06 18:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

18. kolejka

  • 21.06 16:30  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • 21.06 17:00  
    FC Noah Jūrmala Daugava Ryga -
  • 21.06 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • 21.06 18:00  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

19. kolejka

  • 25.06 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • 25.06 17:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 25.06 17:00  
    Riga FC FK Ventspils -
  • 25.06 18:00  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

20. kolejka

  • 29.06 16:30  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • 29.06 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 29.06 18:30  
    FK Liepāja Riga FC -
  • 30.06 17:00  
    FC Noah Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

21. kolejka

  • 02.07 18:00  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 03.07 15:00  
    FC Noah Jūrmala BFC Daugavpils -
  • 03.07 17:00  
    Daugava Ryga FK Liepāja -
  • 04.07 18:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -

22. kolejka

  • 17.07 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -
  • 17.07 18:00  
    FC Noah Jūrmala FK Ventspils -
  • 18.07 16:00  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 18.07 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -

23. kolejka

  • 24.07 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FC Noah Jūrmala -
  • 25.07 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 25.07 17:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 25.07 17:00  
    Riga FC BFC Daugavpils -

24. kolejka

  • 31.07 16:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 01.08 17:00  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • 01.08 17:00  
    FK Liepāja FC Noah Jūrmala -
  • 01.08 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -

25. kolejka

  • 14.08 17:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 15.08 15:00  
    FC Noah Jūrmala Riga FC -
  • 15.08 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -
  • 15.08 19:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -

26. kolejka

  • 21.08 14:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 21.08 16:30  
    FC Noah Jūrmala FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 22.08 14:00  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • 22.08 17:00  
    Riga FC Daugava Ryga -

27. kolejka

  • 27.08 17:00  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • 27.08 18:30  
    Daugava Ryga FC Noah Jūrmala -
  • 28.08 14:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 28.08 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -

28. kolejka

  • 11.09 13:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • 11.09 14:00  
    FK Ventspils Riga FC -
  • 11.09 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • 12.09 16:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -

29. kolejka

  • 18.09 13:00  
    FC Noah Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 18.09 15:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 19.09 13:00  
    Riga FC FK Liepāja -
  • 20.09 18:00  
    Daugava Ryga FK Ventspils -

30. kolejka

  • 24.09 15:00  
    BFC Daugavpils FC Noah Jūrmala -
  • 25.09 13:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 25.09 15:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 25.09 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -

31. kolejka

  • 28.09 15:00  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 29.09 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • 29.09 15:00  
    FC Noah Jūrmala FK Ventspils -
  • 29.09 18:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

32. kolejka

  • 03.10 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 03.10 14:00  
    BFC Daugavpils Riga FC -
  • 03.10 15:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • 03.10 15:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FC Noah Jūrmala -

33. kolejka

  • 15.10 17:00  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -
  • 16.10 13:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 17.10 13:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 17.10 14:00  
    FC Noah Jūrmala FK Liepāja -

34. kolejka

  • 23.10 12:00  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 23.10 12:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • 23.10 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 23.10 14:00  
    Riga FC FC Noah Jūrmala -

35. kolejka

  • 30.10 12:30  
    Daugava Ryga Riga FC -
  • 30.10 12:30  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 30.10 12:30  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • 30.10 12:30  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FC Noah Jūrmala -

36. kolejka

  • 06.11 12:30  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 06.11 12:30  
    FC Noah Jūrmala Daugava Ryga -
  • 06.11 12:30  
    BFC Daugavpils FK Liepāja -
  • 06.11 12:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -