Łotwa - Virsliga

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Riga FC 5 13   4 1 0   16 - 2 14
2 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 5 13   4 1 0   10 - 5 5
3 BFC Daugavpils 5 10   3 1 1   8 - 9 -1
4 Daugava Ryga 5 8   2 2 1   11 - 7 4
5 FK Liepāja 5 6   2 0 3   6 - 9 -3
6 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 5 3   1 0 4   3 - 11 -8
7 FS METTA / Latvijas Universitāte 5 2   0 2 3   7 - 12 -5
8 FK Ventspils 5 1   0 1 4   1 - 7 -6
9 FC Noah Jūrmala 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

6. kolejka (następna)

  • 24.04 14:00
  • 24.04 18:00
  • 25.04 14:00
  • 25.04 16:15

Strzelcy Virsliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Yunusa Owolabi Muritala(FS METTA / Latvijas Universitāte) 5 0
Stefan Milošević(Riga FC) 4 1
Raimonds Krollis(Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola) 4 1

Kartkowicze Virsliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vadims Žuļevs(FK Liepāja) 1 1 2
Joshua Oghene Ochukwu Akpudje(BFC Daugavpils) 0 4 4
Djibril Gueye(Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola) 0 4 4

Terminarz / Wyniki Virsliga

6. kolejka

  • 24.04 14:00  
    BFC Daugavpils FK Liepāja -
  • 24.04 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 25.04 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 25.04 16:15  
    Riga FC Daugava Ryga -

7. kolejka

  • 30.04 17:00  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -
  • 01.05 15:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 01.05 15:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 01.05 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -

8. kolejka

  • 07.05 17:00  
    Riga FC FK Ventspils -
  • 08.05 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • 08.05 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • 09.05 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -

9. kolejka

  • 14.05 17:00  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • 15.05 15:00  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 15.05 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 16.05 15:00  
    Riga FC FK Liepāja -

10. kolejka

  • 21.05 17:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 22.05 16:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 22.05 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -
  • 23.05 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -

11. kolejka

  • 28.05 17:00  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • 28.05 19:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 29.05 15:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 29.05 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -

12. kolejka

  • 13.06 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 13.06 17:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • 14.06 17:00  
    BFC Daugavpils Riga FC -
  • 14.06 19:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -

13. kolejka

  • 19.06 15:00  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • 20.06 16:00  
    Daugava Ryga Riga FC -
  • 20.06 18:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 21.06 17:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

14. kolejka

  • 26.06 16:00  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 27.06 15:00  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • 27.06 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • 28.06 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -

15. kolejka

  • 02.07 17:00  
    Riga FC FK Ventspils -
  • 03.07 15:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 03.07 17:00  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 04.07 15:00  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

16. kolejka

  • 17.07 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 18.07 14:00  
    FK Liepāja Riga FC -
  • 18.07 16:00  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • 18.07 18:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -

17. kolejka

  • 25.07 15:00  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 25.07 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -
  • 25.07 19:00  
    Daugava Ryga FK Liepāja -
  • 26.07 17:00  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -

18. kolejka

  • 31.07 15:00  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • 31.07 17:00  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 01.08 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -
  • 01.08 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -

19. kolejka

  • 06.08 17:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 07.08 17:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 08.08 15:00  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • 08.08 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

20. kolejka

  • 21.08 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 21.08 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 22.08 13:00  
    BFC Daugavpils FK Liepāja -
  • 22.08 17:00  
    Riga FC Daugava Ryga -

21. kolejka

  • 27.08 16:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 27.08 19:00  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -
  • 28.08 14:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 28.08 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -

22. kolejka

  • 11.09 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • 11.09 15:00  
    FK Ventspils Riga FC -
  • 12.09 13:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • 12.09 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -

23. kolejka

  • 25.09 17:00  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • 26.09 15:00  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 26.09 17:00  
    Riga FC FK Liepāja -
  • 27.09 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

24. kolejka

  • 01.10 17:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 02.10 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 02.10 15:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 03.10 13:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -

25. kolejka

  • 15.10 12:00  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • 15.10 17:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 16.10 14:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • 16.10 16:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -

26. kolejka

  • 23.10 12:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • 23.10 12:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • 23.10 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 23.10 14:00  
    BFC Daugavpils Riga FC -

27. kolejka

  • 31.10 12:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 31.10 12:00  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • 31.10 12:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 31.10 12:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

28. kolejka

  • 06.11 12:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • 06.11 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 06.11 12:00  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 06.11 12:00  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -