Łotwa - Virsliga

20. kolejka - Virsliga

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Riga FC 20 54   18 0 2   47 - 13 34
2 Daugava Ryga 20 48   15 3 2   53 - 18 35
3 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 20 35   10 5 5   33 - 27 6
4 FK Ventspils 20 30   8 6 6   28 - 21 7
5 FK Liepāja 20 29   8 5 7   40 - 30 10
6 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 20 28   7 7 6   37 - 35 2
7 FK Jelgava 20 18   5 3 12   16 - 40 -24
8 BFC Daugavpils 20 16   4 4 12   26 - 36 -10
9 FS METTA / Latvijas Universitāte 20 16   4 4 12   19 - 39 -20
10 FK Tukums 2000 20 5   0 5 15   12 - 52 -40
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

21. kolejka (następna)

  • 03.10 14:00
  • 03.10 16:00
  • 04.10 14:00
  • 04.10 14:00
  • 04.10 17:00

Strzelcy Virsliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Toluwalase Emmanuel Arokodare(Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola) 15 3
Nemanja Belaković(FK JPFS / Spartaks Jūrmala) 12 2
Richard Kule Mbombo(Riga FC) 11 2

Kartkowicze Virsliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rendijs Šibass(FS METTA / Latvijas Universitāte) 1 8 9
Kaspars Svarups(FK Ventspils) 1 6 7
Leonel Strumia(Daugava Ryga) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Virsliga

21. kolejka

  • 03.10 14:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 03.10 16:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 04.10 14:00  
    FK Tukums 2000 BFC Daugavpils -
  • 04.10 14:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -
  • 04.10 17:00  
    Riga FC FK Liepāja -

22. kolejka

  • 17.10 12:00  
    FK Jelgava Riga FC -
  • 17.10 14:00  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 17.10 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 17.10 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Tukums 2000 -
  • 17.10 17:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -

23. kolejka

  • 25.10 12:00  
    FK Tukums 2000 FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 25.10 14:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 25.10 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 25.10 15:00  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • 25.10 17:00  
    Daugava Ryga FK Jelgava -

24. kolejka

  • 01.11 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • 01.11 12:00  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • 01.11 12:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 01.11 12:00  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • 01.11 14:00  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

25. kolejka

  • 07.11 12:00  
    FK Tukums 2000 Riga FC -
  • 07.11 12:00  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • 07.11 12:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • 07.11 12:00  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 07.11 14:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

26. kolejka

  • 22.11 12:00  
    Daugava Ryga Riga FC -
  • 22.11 12:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -
  • 22.11 12:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 22.11 12:00  
    FK Liepāja FK Tukums 2000 -
  • 22.11 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -

27. kolejka

  • 29.11 11:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 29.11 11:30  
    FK Tukums 2000 Daugava Ryga -
  • 29.11 11:30  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 29.11 11:30  
    Riga FC FK Ventspils -
  • 29.11 11:30  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -