Łotwa - Virsliga

13. kolejka - Virsliga

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Riga FC 13 36   12 0 1   33 - 8 25
2 Daugava Ryga 13 31   10 1 2   34 - 13 21
3 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 13 21   6 3 4   22 - 21 1
4 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 12 19   5 4 3   21 - 19 2
5 FK Ventspils 13 16   4 4 5   15 - 16 -1
6 BFC Daugavpils 13 15   4 3 6   22 - 20 2
7 FK Jelgava 13 14   4 2 7   11 - 23 -12
8 FS METTA / Latvijas Universitāte 13 12   3 3 7   14 - 24 -10
9 FK Liepāja 12 11   3 2 7   18 - 23 -5
10 FK Tukums 2000 13 4   0 4 9   10 - 33 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • spadek

14. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • 11.08 17:00
  • 11.08 17:00
  • 12.08 17:00
  • 12.08 17:00
  • 12.08 19:00

Strzelcy Virsliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Toluwalase Emmanuel Arokodare(Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola) 12 2
Nemanja Belaković(FK JPFS / Spartaks Jūrmala) 8 0
Emerson Santana Deocleciano(Daugava Ryga) 7 0

Kartkowicze Virsliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rendijs Šibass(FS METTA / Latvijas Universitāte) 1 6 7
Kaspars Svarups(FK Ventspils) 1 4 5
Badra Ali Camara(FK JPFS / Spartaks Jūrmala) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Virsliga

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • 11.08 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Tukums 2000 -
  • 11.08 17:00  
    BFC Daugavpils Riga FC -
  • 12.08 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 12.08 17:00  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • 12.08 19:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -

15. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • przełożony  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 15.08 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • 16.08 15:00  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • 16.08 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • 16.08 19:00  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -
  • 17.08 17:00  
    FK Tukums 2000 FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

16. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -
  • przełożony  
    Riga FC FK Tukums 2000 -
  • 22.08 16:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 23.08 14:00  
    Riga FC FK Tukums 2000 -
  • 23.08 16:00  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • 23.08 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -
  • 23.08 18:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -

17. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Liepāja -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Riga FC -
  • 29.08 14:00  
    FK Tukums 2000 FK Liepāja -
  • 29.08 16:00  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 30.08 14:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • 30.08 16:00  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 30.08 18:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

18. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Ventspils Riga FC -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Tukums 2000 -
  • 12.09 15:00  
    FK Ventspils Riga FC -
  • 12.09 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • 12.09 17:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 12.09 17:00  
    FK Liepāja FK Jelgava -
  • 12.09 19:00  
    Daugava Ryga FK Tukums 2000 -

19. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Liepāja -
  • przełożony  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Jelgava -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • 20.09 14:00  
    BFC Daugavpils FK Liepāja -
  • 20.09 14:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 20.09 14:00  
    FK Tukums 2000 FK Jelgava -
  • 20.09 16:00  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • 20.09 18:00  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

20. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Jelgava BFC Daugavpils -
  • 27.09 13:00  
    FK Jelgava BFC Daugavpils -
  • 27.09 14:00  
    FK Ventspils FK Tukums 2000 -
  • 27.09 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 27.09 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • 28.09 17:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -

21. kolejka

  • przełożony  
    Riga FC FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 02.10 17:00  
    Riga FC FK Liepāja -
  • 03.10 14:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 03.10 16:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 04.10 14:00  
    FK Tukums 2000 BFC Daugavpils -
  • 04.10 14:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -

22. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Riga FC FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 17.10 12:00  
    FK Jelgava Riga FC -
  • 17.10 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 17.10 14:00  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 17.10 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Tukums 2000 -
  • 17.10 17:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -

23. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Jelgava -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • 25.10 12:00  
    FK Tukums 2000 FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 25.10 14:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 25.10 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 25.10 15:00  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • 25.10 17:00  
    Daugava Ryga FK Jelgava -

24. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -
  • 01.11 12:00  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • 01.11 12:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 01.11 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • 01.11 12:00  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • 01.11 14:00  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

25. kolejka

  • przełożony  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 07.11 12:00  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • 07.11 12:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • 07.11 12:00  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 07.11 12:00  
    FK Tukums 2000 Riga FC -
  • 07.11 14:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

26. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Riga FC -
  • 22.11 12:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 22.11 12:00  
    FK Liepāja FK Tukums 2000 -
  • 22.11 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • 22.11 12:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -
  • 22.11 12:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

27. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Riga FC FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 29.11 11:30  
    FK Tukums 2000 Daugava Ryga -
  • 29.11 11:30  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 29.11 11:30  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 29.11 11:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 29.11 11:30  
    Riga FC FK Ventspils -

28. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -

29. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Ventspils -
  • przełożony  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -

30. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Liepāja Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -

31. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava Riga FC -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Liepāja -

32. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils Riga FC -

33. kolejka

  • przełożony  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • przełożony  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -

34. kolejka

  • przełożony  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • przełożony  
    Riga FC FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -

35. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • przełożony  
    Riga FC Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

36. kolejka

  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Ventspils Riga FC -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Jelgava -