Łotwa - Virsliga

16. kolejka - Virsliga

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 BFC Daugavpils 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 FK Jelgava 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FK Liepāja 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FS METTA / Latvijas Universitāte 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Riga FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Daugava Ryga 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 FK Tukums 2000 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 FK Ventspils 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • spadek

17. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Terminarz / Wyniki Virsliga

1. kolejka

  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Liepāja -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Jelgava -

2. kolejka

  • przełożony  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • przełożony  
    FK Jelgava BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Tukums 2000 -

3. kolejka

  • przełożony  
    Riga FC FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

4. kolejka

  • przełożony  
    FK Jelgava Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -

5. kolejka

  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Jelgava -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils Riga FC -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

6. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

7. kolejka

  • przełożony  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Riga FC -
  • przełożony  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -

8. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    Riga FC Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -

9. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • przełożony  
    Riga FC FK Ventspils -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

10. kolejka

  • przełożony  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

11. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Ventspils -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Jelgava -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • przełożony  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

12. kolejka

  • przełożony  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Liepāja Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -

13. kolejka

  • przełożony  
    Riga FC FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Liepāja -

14. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Ventspils -

15. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • przełożony  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -

16. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -
  • przełożony  
    Riga FC FK Tukums 2000 -

17. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Liepāja -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Riga FC -

18. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Ventspils Riga FC -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Tukums 2000 -

19. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Liepāja -
  • przełożony  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Jelgava -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Ventspils -

20. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Jelgava BFC Daugavpils -

21. kolejka

  • przełożony  
    Riga FC FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -

22. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Riga FC FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja Daugava Ryga -

23. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Jelgava -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Riga FC BFC Daugavpils -

24. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -

25. kolejka

  • przełożony  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -

26. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Riga FC -

27. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Riga FC FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Liepāja -

28. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -

29. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Ventspils -
  • przełożony  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -

30. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Liepāja Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -

31. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava Riga FC -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Liepāja -

32. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils Riga FC -

33. kolejka

  • przełożony  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • przełożony  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -

34. kolejka

  • przełożony  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • przełożony  
    Riga FC FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -

35. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • przełożony  
    Riga FC Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

36. kolejka

  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Ventspils Riga FC -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Jelgava -