Łotwa - Virsliga

17. kolejka - Virsliga

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Riga FC 19 51   17 0 2   45 - 12 33
2 Daugava Ryga 19 47   15 2 2   51 - 16 35
3 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 19 34   10 4 5   31 - 25 6
4 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 19 28   7 7 5   36 - 33 3
5 FK Ventspils 19 27   7 6 6   26 - 21 5
6 FK Liepāja 19 26   7 5 7   37 - 30 7
7 BFC Daugavpils 19 16   4 4 11   26 - 34 -8
8 FS METTA / Latvijas Universitāte 19 16   4 4 11   19 - 36 -17
9 FK Jelgava 19 15   4 3 12   14 - 40 -26
10 FK Tukums 2000 19 5   0 5 14   12 - 50 -38
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • spadek

18. kolejka (następna)

Strzelcy Virsliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Toluwalase Emmanuel Arokodare(Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola) 15 3
Nemanja Belaković(FK JPFS / Spartaks Jūrmala) 11 1
Richard Kule Mbombo(Riga FC) 11 2

Kartkowicze Virsliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rendijs Šibass(FS METTA / Latvijas Universitāte) 1 8 9
Kaspars Svarups(FK Ventspils) 1 6 7
Aleksandrs Solovjovs(Daugava Ryga) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Virsliga

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

20. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Jelgava BFC Daugavpils -
  • 27.09 13:00  
    FK Jelgava BFC Daugavpils -
  • 27.09 14:00  
    FK Ventspils FK Tukums 2000 -
  • 27.09 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 27.09 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • 28.09 17:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -

21. kolejka

  • przełożony  
    Riga FC FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 03.10 14:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 03.10 16:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 04.10 14:00  
    FK Tukums 2000 BFC Daugavpils -
  • 04.10 14:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -
  • 04.10 17:00  
    Riga FC FK Liepāja -

22. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Riga FC FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 17.10 12:00  
    FK Jelgava Riga FC -
  • 17.10 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 17.10 14:00  
    BFC Daugavpils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 17.10 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Tukums 2000 -
  • 17.10 17:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -

23. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Jelgava -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • 25.10 12:00  
    FK Tukums 2000 FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 25.10 14:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 25.10 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 25.10 15:00  
    Riga FC BFC Daugavpils -
  • 25.10 17:00  
    Daugava Ryga FK Jelgava -

24. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -
  • 01.11 12:00  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • 01.11 12:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 01.11 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Tukums 2000 -
  • 01.11 12:00  
    BFC Daugavpils Daugava Ryga -
  • 01.11 14:00  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

25. kolejka

  • przełożony  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 07.11 12:00  
    BFC Daugavpils FK Ventspils -
  • 07.11 12:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • 07.11 12:00  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 07.11 12:00  
    FK Tukums 2000 Riga FC -
  • 07.11 14:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

26. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Riga FC -
  • 22.11 12:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 22.11 12:00  
    FK Liepāja FK Tukums 2000 -
  • 22.11 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • 22.11 12:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola BFC Daugavpils -
  • 22.11 12:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

27. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    Riga FC FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 29.11 11:30  
    FK Tukums 2000 Daugava Ryga -
  • 29.11 11:30  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 29.11 11:30  
    BFC Daugavpils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 29.11 11:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 29.11 11:30  
    Riga FC FK Ventspils -

28. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    FK Liepāja BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -

29. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Ventspils -
  • przełożony  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Jelgava -
  • przełożony  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -

30. kolejka

  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK Liepāja Riga FC -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -

31. kolejka

  • przełożony  
    FK Tukums 2000 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Jelgava Riga FC -
  • przełożony  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Liepāja -

32. kolejka

  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • przełożony  
    BFC Daugavpils Riga FC -

33. kolejka

  • przełożony  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • przełożony  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • przełożony  
    Daugava Ryga BFC Daugavpils -

34. kolejka

  • przełożony  
    FK Ventspils BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • przełożony  
    Riga FC FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -

35. kolejka

  • przełożony  
    BFC Daugavpils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • przełożony  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • przełożony  
    Riga FC Daugava Ryga -
  • przełożony  
    FK Tukums 2000 FK Liepāja -
  • przełożony  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

36. kolejka

  • przełożony  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • przełożony  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils -
  • przełożony  
    FK Ventspils Riga FC -
  • przełożony  
    Daugava Ryga FK Tukums 2000 -
  • przełożony  
    FK Liepāja FK Jelgava -