Litwa - A Lyga

Tabela A Lyga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Panevėžys 4 12   4 0 0   9 - 3 6
2 Suduva Mariampol 5 12   4 0 1   7 - 3 4
3 FK Kauno Žalgiris 5 10   3 1 1   10 - 4 6
4 VMFD Żalgiris Wilno 4 10   3 1 0   8 - 2 6
5 FK Džiugas Telšiai 5 8   2 2 1   7 - 4 3
6 FC Hegelmann Litauen Kaunas 5 6   2 0 3   5 - 6 -1
7 FK Nevėžis Kėdainiai 5 3   1 0 4   2 - 11 -9
8 FK Riteriai 4 1   0 1 3   3 - 8 -5
9 Alytaus DFK Dainava 5 0   0 3 2   6 - 10 -4
10 Banga Gorżdy 4 0   0 0 4   3 - 9 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

7. kolejka (następna)

  • 11.04 14:00
  • 12.04 17:00
  • 12.04 19:00
  • 13.04 16:00
  • 13.04 18:00

Strzelcy A Lyga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Linas Pilibaitis(FK Kauno Žalgiris) 4 0
Richard Kule Mbombo(Suduva Mariampol) 4 1
Philip Otele(FK Kauno Žalgiris) 3 0

Kartkowicze A Lyga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Milen Gamakow(VMFD Żalgiris Wilno) 1 2 3
Peter Etim Eletu(FK Nevėžis Kėdainiai) 1 2 3
Lukas Čerkauskas(FC Hegelmann Litauen Kaunas) 1 1 2

Terminarz / Wyniki A Lyga

2. kolejka

3. kolejka

  • 25.06  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 25.06  
    FK Kauno Žalgiris FK Panevėžys -
  • 25.06  
    Banga Gorżdy FK Džiugas Telšiai -
  • 25.06  
    Alytaus DFK Dainava FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 25.06  
    FK Riteriai Suduva Mariampol -

5. kolejka

7. kolejka

  • 11.04 14:00  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • 12.04 17:00  
    Suduva Mariampol FK Džiugas Telšiai -
  • 12.04 19:00  
    FK Riteriai FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 13.04 16:00  
    FK Panevėžys FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 13.04 18:00  
    Banga Gorżdy Alytaus DFK Dainava -

8. kolejka

  • 16.04 16:00  
    FK Džiugas Telšiai FK Riteriai -
  • 16.04 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -
  • 16.04 19:00  
    Alytaus DFK Dainava FK Kauno Žalgiris -
  • 17.04 12:00  
    FK Panevėžys FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 17.04 14:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas Banga Gorżdy -

9. kolejka

  • 20.04 16:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Džiugas Telšiai -
  • 20.04 18:00  
    Suduva Mariampol Alytaus DFK Dainava -
  • 20.04 20:00  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • 21.04 18:00  
    FK Kauno Žalgiris FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 21.04 19:00  
    Banga Gorżdy FK Nevėžis Kėdainiai -

10. kolejka

  • 24.04 12:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Džiugas Telšiai -
  • 24.04 14:00  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • 24.04 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai Alytaus DFK Dainava -
  • 25.04 12:00  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 25.04 14:00  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -

11. kolejka

  • 30.04 17:00  
    Alytaus DFK Dainava VMFD Żalgiris Wilno -
  • 30.04 19:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Kauno Žalgiris -
  • 01.05 12:00  
    FK Džiugas Telšiai FK Panevėžys -
  • 01.05 14:00  
    Banga Gorżdy FK Riteriai -

12. kolejka

  • 04.05 16:00  
    FK Džiugas Telšiai Banga Gorżdy -
  • 04.05 17:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas Alytaus DFK Dainava -
  • 04.05 19:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 05.05 17:00  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -
  • 05.05 19:00  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -

13. kolejka

  • 08.05 12:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas VMFD Żalgiris Wilno -
  • 08.05 14:00  
    FK Džiugas Telšiai Alytaus DFK Dainava -
  • 09.05 12:00  
    FK Riteriai FK Kauno Žalgiris -
  • 09.05 14:00  
    Banga Gorżdy FK Panevėžys -
  • 09.05 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai Suduva Mariampol -

14. kolejka

  • 14.05 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Panevėžys -
  • 14.05 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 14.05 19:00  
    Alytaus DFK Dainava FK Riteriai -
  • 15.05 12:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Džiugas Telšiai -
  • 16.05 14:00  
    Suduva Mariampol Banga Gorżdy -

15. kolejka

  • 19.05 17:00  
    FK Riteriai FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 19.05 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Džiugas Telšiai -
  • 19.05 19:00  
    FK Panevėžys Alytaus DFK Dainava -
  • 20.05 17:00  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -
  • 20.05 19:00  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -

16. kolejka

  • 27.05 17:00  
    FK Džiugas Telšiai Suduva Mariampol -
  • 27.05 19:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Riteriai -
  • 28.05 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -
  • 28.05 18:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Panevėžys -
  • 29.05 14:00  
    Alytaus DFK Dainava Banga Gorżdy -

17. kolejka

  • 11.06 17:00  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -
  • 11.06 19:00  
    Banga Gorżdy FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 12.06 14:00  
    FK Kauno Žalgiris Alytaus DFK Dainava -
  • 12.06 16:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Panevėžys -
  • 12.06 18:00  
    FK Riteriai FK Džiugas Telšiai -

18. kolejka

  • 18.06 17:00  
    FK Džiugas Telšiai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 18.06 19:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai Banga Gorżdy -
  • 19.06 16:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Kauno Žalgiris -
  • 19.06 18:00  
    Alytaus DFK Dainava Suduva Mariampol -
  • 20.06 16:00  
    FK Panevėžys FK Riteriai -