Litwa - A Lyga

9. kolejka - A Lyga

  • 20.04 16:00
  • 20.04 18:00
  • 20.04 20:00
  • 21.04 19:00
  • 19.06 16:00

Mecze awansem

  • 21.04 17:00

Tabela A Lyga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Suduva Mariampol 7 18   6 0 1   11 - 5 6
2 FK Panevėžys 6 16   5 1 0   15 - 7 8
3 VMFD Żalgiris Wilno 6 13   4 1 1   10 - 4 6
4 FK Kauno Žalgiris 7 13   4 1 2   11 - 5 6
5 FK Džiugas Telšiai 7 8   2 2 3   9 - 10 -1
6 FC Hegelmann Litauen Kaunas 7 7   2 1 4   7 - 9 -2
7 FK Riteriai 6 7   2 1 3   11 - 9 2
8 Banga Gorżdy 6 6   2 0 4   6 - 9 -3
9 FK Nevėžis Kėdainiai 7 3   1 0 6   4 - 19 -15
10 Alytaus DFK Dainava 7 0   0 3 4   6 - 13 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

10. kolejka (następna)

  • 23.04 17:00
  • 24.04 16:00
  • 24.04 18:00
  • 25.04 12:00
  • 25.04 14:00

Strzelcy A Lyga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Richard Kule Mbombo(Suduva Mariampol) 5 1
Linas Pilibaitis(FK Kauno Žalgiris) 4 0
Nasko Lenkov Milev(FK Džiugas Telšiai) 3 0

Kartkowicze A Lyga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Milen Gamakow(VMFD Żalgiris Wilno) 1 4 5
Peter Etim Eletu(FK Nevėžis Kėdainiai) 1 4 5
Cyrille Tchayi Tchamba(Alytaus DFK Dainava) 1 2 3

Terminarz / Wyniki A Lyga

2. kolejka

3. kolejka

  • 25.06  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 25.06  
    FK Kauno Žalgiris FK Panevėžys -
  • 25.06  
    Banga Gorżdy FK Džiugas Telšiai -
  • 25.06  
    Alytaus DFK Dainava FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 25.06  
    FK Riteriai Suduva Mariampol -

5. kolejka

9. kolejka

  • 20.04 16:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Džiugas Telšiai -
  • 20.04 18:00  
    Suduva Mariampol Alytaus DFK Dainava -
  • 20.04 20:00  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • 21.04 19:00  
    Banga Gorżdy FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 19.06 16:00  
    FK Kauno Žalgiris FC Hegelmann Litauen Kaunas -

10. kolejka

  • 23.04 17:00  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 24.04 16:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Džiugas Telšiai -
  • 24.04 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai Alytaus DFK Dainava -
  • 25.04 12:00  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • 25.04 14:00  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -

11. kolejka

  • 29.04 16:00  
    FK Džiugas Telšiai FK Panevėžys -
  • 29.04 17:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Kauno Žalgiris -
  • 29.04 18:00  
    Banga Gorżdy FK Riteriai -
  • 30.04 17:00  
    Alytaus DFK Dainava VMFD Żalgiris Wilno -

12. kolejka

  • 04.05 16:00  
    FK Džiugas Telšiai Banga Gorżdy -
  • 04.05 17:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas Alytaus DFK Dainava -
  • 04.05 19:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 05.05 17:00  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -
  • 05.05 19:00  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -

13. kolejka

  • 08.05 12:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas VMFD Żalgiris Wilno -
  • 08.05 14:00  
    FK Džiugas Telšiai Alytaus DFK Dainava -
  • 09.05 12:00  
    FK Riteriai FK Kauno Žalgiris -
  • 09.05 14:00  
    Banga Gorżdy FK Panevėžys -
  • 09.05 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai Suduva Mariampol -

14. kolejka

  • 14.05 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Panevėžys -
  • 14.05 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 14.05 19:00  
    Alytaus DFK Dainava FK Riteriai -
  • 15.05 12:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Džiugas Telšiai -
  • 16.05 14:00  
    Suduva Mariampol Banga Gorżdy -

15. kolejka

  • 19.05 17:00  
    FK Riteriai FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 19.05 18:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Džiugas Telšiai -
  • 19.05 19:00  
    FK Panevėžys Alytaus DFK Dainava -
  • 20.05 17:00  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -
  • 20.05 19:00  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -

16. kolejka

  • 27.05 17:00  
    FK Džiugas Telšiai Suduva Mariampol -
  • 27.05 19:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Riteriai -
  • 28.05 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -
  • 28.05 18:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Panevėžys -
  • 29.05 14:00  
    Alytaus DFK Dainava Banga Gorżdy -

17. kolejka

  • 11.06 17:00  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -
  • 11.06 19:00  
    Banga Gorżdy FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 12.06 14:00  
    FK Kauno Žalgiris Alytaus DFK Dainava -
  • 12.06 16:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Panevėžys -
  • 12.06 18:00  
    FK Riteriai FK Džiugas Telšiai -

18. kolejka

  • 21.04 17:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Kauno Žalgiris -
  • 18.06 17:00  
    FK Džiugas Telšiai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 18.06 19:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai Banga Gorżdy -
  • 19.06 18:00  
    Alytaus DFK Dainava Suduva Mariampol -
  • 20.06 16:00  
    FK Panevėžys FK Riteriai -