Litwa - A Lyga

27. kolejka - A Lyga

  • 17.09 17:00
  • 18.09 14:00
  • 18.09 16:00
  • 19.09 12:00
  • 19.09 14:00

Tabela A Lyga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Suduva Mariampol 26 55   17 4 5   45 - 21 24
2 VMFD Żalgiris Wilno 24 52   15 7 2   48 - 17 31
3 FK Panevėžys 26 49   14 7 5   43 - 28 15
4 FK Kauno Žalgiris 26 45   13 6 7   40 - 32 8
5 FC Hegelmann Litauen Kaunas 28 43   12 7 9   44 - 29 15
6 FK Riteriai 28 35   8 11 9   36 - 33 3
7 FK Džiugas Telšiai 26 26   6 8 12   33 - 40 -7
8 Alytaus DFK Dainava 27 25   7 7 13   31 - 45 -14
9 Banga Gorżdy 28 25   7 4 17   31 - 58 -27
10 FK Nevėžis Kėdainiai 27 9   2 3 22   12 - 60 -48
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

28. kolejka (następna)

Strzelcy A Lyga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Saïd Hamulic(Alytaus DFK Dainava) 12 0
Nauris Petkevičius(FC Hegelmann Litauen Kaunas) 12 3
Nasko Lenkov Milev(FK Džiugas Telšiai) 10 0

Kartkowicze A Lyga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Milen Gamakow(VMFD Żalgiris Wilno) 1 9 10
Peter Etim Eletu(FK Nevėžis Kėdainiai) 1 9 10
Karolis Rukuiža(FK Nevėžis Kėdainiai) 1 9 10

Terminarz / Wyniki A Lyga

19. kolejka

20. kolejka

23. kolejka

25. kolejka

27. kolejka

  • 17.09 17:00  
    Alytaus DFK Dainava Suduva Mariampol -
  • 18.09 14:00  
    FK Džiugas Telšiai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 18.09 16:00  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • 19.09 12:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Panevėžys -
  • 19.09 14:00  
    FK Riteriai FK Nevėžis Kėdainiai -

29. kolejka

30. kolejka

  • 24.09 17:00  
    FK Panevėžys Alytaus DFK Dainava -
  • 25.09 12:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 25.09 18:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Riteriai -
  • 26.09 12:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Džiugas Telšiai -
  • 26.09 14:00  
    Suduva Mariampol Banga Gorżdy -

31. kolejka

  • 01.10 17:00  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -
  • 02.10 12:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Džiugas Telšiai -
  • 02.10 14:00  
    Alytaus DFK Dainava FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 03.10 12:00  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -
  • 03.10 12:00  
    FK Riteriai FK Kauno Žalgiris -

32. kolejka

  • 15.10 17:00  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -
  • 16.10 12:00  
    FK Džiugas Telšiai Alytaus DFK Dainava -
  • 16.10 12:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Kauno Žalgiris -
  • 17.10 14:00  
    Banga Gorżdy FK Panevėžys -
  • 18.10 16:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai VMFD Żalgiris Wilno -

33. kolejka

  • 29.10 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 30.10 12:00  
    FK Nevėžis Kėdainiai Suduva Mariampol -
  • 30.10 14:00  
    FK Riteriai Banga Gorżdy -
  • 31.10 12:00  
    FK Kauno Žalgiris Alytaus DFK Dainava -
  • 31.10 14:00  
    FK Panevėžys FK Džiugas Telšiai -

34. kolejka

  • 05.11 17:00  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • 06.11 12:00  
    FK Džiugas Telšiai FK Kauno Žalgiris -
  • 06.11 14:00  
    Banga Gorżdy FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 07.11 12:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas Suduva Mariampol -
  • 07.11 14:00  
    Alytaus DFK Dainava VMFD Żalgiris Wilno -

35. kolejka

  • 19.11 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -
  • 19.11 18:00  
    Banga Gorżdy Alytaus DFK Dainava -
  • 20.11 14:00  
    FK Panevėžys FK Nevėžis Kėdainiai -
  • 20.11 16:00  
    Suduva Mariampol FK Džiugas Telšiai -
  • 20.11 18:00  
    FC Hegelmann Litauen Kaunas FK Riteriai -

36. kolejka

  • 24.11 17:30  
    FK Kauno Žalgiris Banga Gorżdy -
  • 24.11 17:30  
    FK Nevėžis Kėdainiai FK Riteriai -
  • 24.11 17:30  
    Suduva Mariampol Alytaus DFK Dainava -
  • 28.11 14:00  
    FK Panevėžys FC Hegelmann Litauen Kaunas -
  • 28.11 16:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Džiugas Telšiai -