Litwa - A Lyga

1. kolejka - A Lyga

Zaległe mecze

Tabela A Lyga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Kauno Žalgiris 1 3   1 0 0   3 - 0 3
2 Suduva Mariampol 1 3   1 0 0   1 - 0 1
3 FK Riteriai 2 3   1 0 1   1 - 3 -2
4 VMFD Żalgiris Wilno 2 3   1 0 1   4 - 1 3
5 Banga Gorżdy 2 3   1 0 1   2 - 1 1
6 FK Panevėžys 2 0   0 0 2   0 - 6 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

Strzelcy A Lyga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mantas Kuklys(VMFD Żalgiris Wilno) 1 0
Povilas Leimonas(Suduva Mariampol) 1 0
Robertas Vėževičius(Banga Gorżdy) 1 0

Kartkowicze A Lyga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Justinas Januševskij(FK Panevėžys) 1 0 1
Karolis Urbaitis(Banga Gorżdy) 0 2 2
Dovydas Norvilas(Banga Gorżdy) 0 2 2

Terminarz / Wyniki A Lyga

3. kolejka

  • 06.06 12:00  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • 06.06 16:00  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -
  • 07.06 16:00  
    FK Riteriai Banga Gorżdy -

4. kolejka

  • 13.06 12:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Panevėžys -
  • 13.06 16:00  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -
  • 14.06 16:00  
    FK Riteriai Suduva Mariampol -

5. kolejka

  • 19.06 18:00  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • 20.06 16:00  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • 20.06 18:00  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -

6. kolejka

  • 24.06 14:00  
    Banga Gorżdy FK Riteriai -
  • 24.06 16:00  
    Suduva Mariampol FK Panevėžys -
  • 24.06 18:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -

7. kolejka

  • 28.06 14:00  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -
  • 28.06 16:00  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 28.06 18:00  
    FK Panevėžys Banga Gorżdy -

8. kolejka

  • 03.07 17:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Banga Gorżdy -
  • 03.07 19:00  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -
  • 04.07 18:00  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -

9. kolejka

  • 11.07 14:00  
    FK Kauno Žalgiris Banga Gorżdy -
  • 11.07 17:00  
    FK Panevėžys FK Riteriai -
  • 12.07 16:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -

10. kolejka

  • 18.07 12:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Riteriai -
  • 19.07 16:00  
    FK Panevėžys VMFD Żalgiris Wilno -
  • 19.07 18:00  
    Banga Gorżdy Suduva Mariampol -

11. kolejka

  • 23.07 17:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Panevėžys -
  • 23.07 18:00  
    Suduva Mariampol Banga Gorżdy -
  • 23.07 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Riteriai -

12. kolejka

  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Panevėžys -
  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Panevėžys -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Kauno Žalgiris -

13. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    FK Riteriai Suduva Mariampol -

14. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    FK Panevėžys FK Riteriai -

15. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -

16. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris FK Riteriai -
  • przełożony  
    Banga Gorżdy Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys VMFD Żalgiris Wilno -

17. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -

18. kolejka

  • 13.06 16:00  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -
  • przełożony  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -

19. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -

20. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Riteriai -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -

21. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Panevėžys -

22. kolejka

  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Panevėžys -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Riteriai -

23. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris FK Panevėžys -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    FK Riteriai Suduva Mariampol -

24. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    FK Panevėžys FK Riteriai -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -

25. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Panevėžys -
  • przełożony  
    FK Riteriai Banga Gorżdy -

26. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris FK Riteriai -
  • przełożony  
    Banga Gorżdy Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys VMFD Żalgiris Wilno -

27. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Banga Gorżdy -

28. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -

29. kolejka

  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Banga Gorżdy -

30. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Riteriai -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Panevėžys -