Litwa - A Lyga

14. kolejka - A Lyga

Zaległe mecze

  • 13.06 16:00

Tabela A Lyga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 VMFD Żalgiris Wilno 14 32   10 2 2   29 - 8 21
2 Suduva Mariampol 14 32   10 2 2   19 - 11 8
3 FK Kauno Žalgiris 14 25   8 1 5   24 - 15 9
4 Banga Gorżdy 14 14   3 5 6   10 - 14 -4
5 FK Panevėžys 14 8   2 2 10   11 - 28 -17
6 FK Riteriai 14 7   1 4 9   9 - 26 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

15. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • 12.08 18:00
  • 14.08 18:00
  • 16.08 16:00

Strzelcy A Lyga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Hugo Videmont(VMFD Żalgiris Wilno) 9 1
Linas Pilibaitis(FK Kauno Žalgiris) 6 0
Josip Tadić(Suduva Mariampol) 6 1

Kartkowicze A Lyga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rudinilson Gomes Brito Silva(FK Kauno Žalgiris) 1 7 8
Domagoj Pušić(Suduva Mariampol) 1 5 6
Daniel Offenbacher(Suduva Mariampol) 1 4 5

Terminarz / Wyniki A Lyga

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -
  • 12.08 18:00  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -
  • 14.08 18:00  
    FK Riteriai FK Kauno Žalgiris -
  • 16.08 16:00  
    Banga Gorżdy FK Panevėžys -

16. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris FK Riteriai -
  • przełożony  
    Banga Gorżdy Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys VMFD Żalgiris Wilno -
  • 20.08 17:00  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -
  • 20.08 19:00  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 25.08 18:00  
    Banga Gorżdy Suduva Mariampol -

17. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 27.09 14:00  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • 27.09 16:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Panevėžys -
  • 27.09 18:00  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -

18. kolejka

  • 13.06 16:00  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -
  • przełożony  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -
  • 02.10 18:00  
    FK Riteriai Banga Gorżdy -
  • 03.10 14:00  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • 03.10 16:00  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -

19. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -
  • 20.10 17:00  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -
  • 20.10 18:00  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • 20.10 19:00  
    Suduva Mariampol FK Kauno Žalgiris -

20. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Riteriai -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -
  • 31.10 16:00  
    FK Panevėžys Banga Gorżdy -
  • 31.10 16:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -
  • 31.10 16:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Riteriai -

21. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Panevėžys -

22. kolejka

  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Panevėžys -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Riteriai -

23. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris FK Panevėžys -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno Banga Gorżdy -
  • przełożony  
    FK Riteriai Suduva Mariampol -

24. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    FK Panevėžys FK Riteriai -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -

25. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Panevėžys -
  • przełożony  
    FK Riteriai Banga Gorżdy -

26. kolejka

  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris FK Riteriai -
  • przełożony  
    Banga Gorżdy Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys VMFD Żalgiris Wilno -

27. kolejka

  • przełożony  
    FK Riteriai VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Panevėžys Banga Gorżdy -

28. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy VMFD Żalgiris Wilno -
  • przełożony  
    FK Panevėžys FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Riteriai -

29. kolejka

  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -
  • przełożony  
    FK Riteriai FK Panevėžys -
  • przełożony  
    FK Kauno Žalgiris Banga Gorżdy -

30. kolejka

  • przełożony  
    Banga Gorżdy FK Riteriai -
  • przełożony  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -
  • przełożony  
    Suduva Mariampol FK Panevėžys -