Anglia - League Two

7. kolejka - League Two

  • 20.10 19:00
  • 20.10 19:30
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:00
  • 20.10 20:45
  • 20.10 20:45
  • 20.10 20:45

Tabela League Two online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Cambridge United FC 6 13   4 1 1   15 - 3 12
2   Newport County AFC 6 13   4 1 1   9 - 5 4
3   Cheltenham Town FC 6 12   4 0 2   11 - 5 6
4   Forest Green Rovers FC 6 12   3 3 0   9 - 4 5
5   Carlisle United FC 6 12   4 0 2   7 - 6 1
6   Morecambe FC 6 12   4 0 2   8 - 13 -5
7   Harrogate Town FC 6 11   3 2 1   9 - 4 5
8   Port Vale FC 6 10   3 1 2   5 - 2 3
9   Crawley Town FC 6 10   3 1 2   9 - 7 2
10   Walsall FC 6 10   2 4 0   7 - 5 2
11   Exeter City FC 6 9   2 3 1   8 - 7 1
12   Salford City FC 6 9   2 3 1   9 - 5 4
13   Bradford City AFC 5 8   2 2 1   7 - 5 2
14   Colchester United FC 6 7   1 4 1   9 - 8 1
15   Grimsby Town FC 5 7   2 1 2   6 - 8 -2
16   Tranmere Rovers FC 6 6   1 3 2   4 - 6 -2
17   Stevenage FC 6 5   1 2 3   5 - 5 0
18   Leyton Orient 6 5   1 2 3   7 - 10 -3
19   Oldham Athletic AFC 6 4   1 1 4   9 - 14 -5
20   Bolton Wanderers FC 6 4   1 1 4   3 - 8 -5
21   Scunthorpe United FC 6 4   1 1 4   3 - 13 -10
22   Barrow AFC 6 3   0 3 3   4 - 7 -3
23   Mansfield Town FC 6 3   0 3 3   5 - 9 -4
24   Southend United FC 6 2   0 2 4   4 - 13 -9
  • Zespół w trakcie meczu

8. kolejka (następna)

  • 24.10 14:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00

Strzelcy League Two

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Paul Mullin(Cambridge United FC) 7 2
Conor McAleny(Oldham Athletic AFC) 5 1
Jack Muldoon(Harrogate Town FC) 4 0

Kartkowicze League Two

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Paul Lewis(Tranmere Rovers FC) 1 2 3
Danny Guthrie(Walsall FC) 1 2 3
George Lapslie(Mansfield Town FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki League Two

7. kolejka

  • 20.10 19:00  
    Cheltenham Town FC Scunthorpe United FC -
  • 20.10 19:30  
    Morecambe FC Mansfield Town FC -
  • 20.10 20:00  
    Exeter City FC Crawley Town FC -
  • 20.10 20:00  
    Stevenage FC Newport County AFC -
  • 20.10 20:00  
    Tranmere Rovers FC Leyton Orient -
  • 20.10 20:00  
    Oldham Athletic AFC Carlisle United FC -
  • 20.10 20:00  
    Cambridge United FC Port Vale FC -
  • 20.10 20:00  
    Colchester United FC Forest Green Rovers FC -
  • 20.10 20:00  
    Barrow AFC Bolton Wanderers FC -
  • 20.10 20:45  
    Grimsby Town FC Harrogate Town FC -
  • 20.10 20:45  
    Salford City FC Southend United FC -
  • 20.10 20:45  
    Bradford City AFC Walsall FC -

8. kolejka

  • 24.10 14:00  
    Exeter City FC Scunthorpe United FC -
  • 24.10 16:00  
    Colchester United FC Harrogate Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Stevenage FC Leyton Orient -
  • 24.10 16:00  
    Tranmere Rovers FC Southend United FC -
  • 24.10 16:00  
    Salford City FC Crawley Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Grimsby Town FC Carlisle United FC -
  • 24.10 16:00  
    Morecambe FC Forest Green Rovers FC -
  • 24.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Port Vale FC -
  • 24.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Mansfield Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Cambridge United FC Bolton Wanderers FC -
  • 24.10 16:00  
    Bradford City AFC Newport County AFC -
  • 24.10 16:00  
    Barrow AFC Walsall FC -

9. kolejka

  • 27.10 19:30  
    Crawley Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 27.10 20:00  
    Mansfield Town FC Barrow AFC -
  • 27.10 20:00  
    Walsall FC Cambridge United FC -
  • 27.10 20:00  
    Bolton Wanderers FC Bradford City AFC -
  • 27.10 20:00  
    Harrogate Town FC Stevenage FC -
  • 27.10 20:00  
    Leyton Orient Exeter City FC -
  • 27.10 20:00  
    Forest Green Rovers FC Grimsby Town FC -
  • 27.10 20:00  
    Southend United FC Oldham Athletic AFC -
  • 27.10 20:00  
    Port Vale FC Cheltenham Town FC -
  • 27.10 20:00  
    Carlisle United FC Morecambe FC -
  • 27.10 20:45  
    Scunthorpe United FC Salford City FC -
  • 27.10 20:45  
    Newport County AFC Colchester United FC -

10. kolejka

  • 30.10 20:45  
    Scunthorpe United FC Colchester United FC -
  • 31.10 16:00  
    Southend United FC Port Vale FC -
  • 31.10 16:00  
    Newport County AFC Harrogate Town FC -
  • 31.10 16:00  
    Mansfield Town FC Walsall FC -
  • 31.10 16:00  
    Exeter City FC Carlisle United FC -
  • 31.10 16:00  
    Leyton Orient Bolton Wanderers FC -
  • 31.10 16:00  
    Crawley Town FC Cambridge United FC -
  • 31.10 16:00  
    Tranmere Rovers FC Morecambe FC -
  • 31.10 16:00  
    Stevenage FC Grimsby Town FC -
  • 31.10 16:00  
    Salford City FC Oldham Athletic AFC -
  • 31.10 16:00  
    Barrow AFC Bradford City AFC -
  • 31.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Forest Green Rovers FC -

11. kolejka

  • 03.11 19:00  
    Oldham Athletic AFC Cheltenham Town FC -
  • 03.11 19:30  
    Morecambe FC Exeter City FC -
  • 03.11 20:00  
    Carlisle United FC Newport County AFC -
  • 03.11 20:00  
    Bolton Wanderers FC Mansfield Town FC -
  • 03.11 20:00  
    Cambridge United FC Salford City FC -
  • 03.11 20:00  
    Forest Green Rovers FC Leyton Orient -
  • 03.11 20:45  
    Walsall FC Crawley Town FC -
  • 03.11 20:45  
    Port Vale FC Scunthorpe United FC -
  • 03.11 20:45  
    Grimsby Town FC Barrow AFC -
  • 03.11 20:45  
    Harrogate Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 03.11 20:45  
    Bradford City AFC Southend United FC -
  • 03.11 20:45  
    Colchester United FC Stevenage FC -

12. kolejka

  • 13.11 20:45  
    Bolton Wanderers FC Salford City FC -
  • 14.11 16:00  
    Walsall FC Southend United FC -
  • 14.11 16:00  
    Port Vale FC Tranmere Rovers FC -
  • 14.11 16:00  
    Oldham Athletic AFC Scunthorpe United FC -
  • 14.11 16:00  
    Morecambe FC Stevenage FC -
  • 14.11 16:00  
    Harrogate Town FC Crawley Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Grimsby Town FC Newport County AFC -
  • 14.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Colchester United FC Leyton Orient -
  • 14.11 16:00  
    Carlisle United FC Cheltenham Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Cambridge United FC Barrow AFC -
  • 14.11 16:00  
    Bradford City AFC Exeter City FC -

13. kolejka

  • 21.11 16:00  
    Crawley Town FC Carlisle United FC -
  • 21.11 16:00  
    Cheltenham Town FC Walsall FC -
  • 21.11 16:00  
    Barrow AFC Forest Green Rovers FC -
  • 21.11 16:00  
    Newport County AFC Port Vale FC -
  • 21.11 16:00  
    Exeter City FC Oldham Athletic AFC -
  • 21.11 16:00  
    Tranmere Rovers FC Grimsby Town FC -
  • 21.11 16:00  
    Stevenage FC Bolton Wanderers FC -
  • 21.11 16:00  
    Salford City FC Bradford City AFC -
  • 21.11 16:00  
    Scunthorpe United FC Morecambe FC -
  • 21.11 16:00  
    Southend United FC Cambridge United FC -
  • 21.11 16:00  
    Mansfield Town FC Colchester United FC -
  • 21.11 16:00  
    Leyton Orient Harrogate Town FC -

14. kolejka

  • 24.11 20:00  
    Leyton Orient Bradford City AFC -
  • 24.11 20:00  
    Crawley Town FC Grimsby Town FC -
  • 24.11 20:45  
    Tranmere Rovers FC Carlisle United FC -
  • 24.11 20:45  
    Scunthorpe United FC Bolton Wanderers FC -
  • 24.11 20:45  
    Stevenage FC Port Vale FC -
  • 24.11 20:45  
    Southend United FC Forest Green Rovers FC -
  • 24.11 20:45  
    Newport County AFC Walsall FC -
  • 24.11 20:45  
    Salford City FC Morecambe FC -
  • 24.11 20:45  
    Exeter City FC Colchester United FC -
  • 24.11 20:45  
    Mansfield Town FC Harrogate Town FC -
  • 24.11 20:45  
    Barrow AFC Oldham Athletic AFC -
  • 24.11 20:45  
    Cheltenham Town FC Cambridge United FC -

15. kolejka

  • 01.12 20:00  
    Bolton Wanderers FC Southend United FC -
  • 01.12 20:00  
    Grimsby Town FC Exeter City FC -
  • 01.12 20:00  
    Forest Green Rovers FC Newport County AFC -
  • 01.12 20:45  
    Walsall FC Stevenage FC -
  • 01.12 20:45  
    Oldham Athletic AFC Tranmere Rovers FC -
  • 01.12 20:45  
    Port Vale FC Leyton Orient -
  • 01.12 20:45  
    Morecambe FC Barrow AFC -
  • 01.12 20:45  
    Harrogate Town FC Scunthorpe United FC -
  • 01.12 20:45  
    Colchester United FC Crawley Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Cambridge United FC Mansfield Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Bradford City AFC Cheltenham Town FC -
  • 01.12 20:45  
    Carlisle United FC Salford City FC -

16. kolejka

  • 05.12 16:00  
    Bradford City AFC Carlisle United FC -
  • 05.12 16:00  
    Barrow AFC Salford City FC -
  • 05.12 16:00  
    Harrogate Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 05.12 16:00  
    Scunthorpe United FC Leyton Orient -
  • 05.12 16:00  
    Stevenage FC Southend United FC -
  • 05.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Walsall FC -
  • 05.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Exeter City FC -
  • 05.12 16:00  
    Cambridge United FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.12 16:00  
    Newport County AFC Morecambe FC -
  • 05.12 16:00  
    Mansfield Town FC Crawley Town FC -
  • 05.12 16:00  
    Bolton Wanderers FC Port Vale FC -
  • 05.12 18:30  
    Colchester United FC Grimsby Town FC -

17. kolejka

  • 12.12 16:00  
    Walsall FC Bolton Wanderers FC -
  • 12.12 16:00  
    Port Vale FC Colchester United FC -
  • 12.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bradford City AFC -
  • 12.12 16:00  
    Southend United FC Scunthorpe United FC -
  • 12.12 16:00  
    Salford City FC Cheltenham Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Morecambe FC Harrogate Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Grimsby Town FC Mansfield Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Crawley Town FC Barrow AFC -
  • 12.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cambridge United FC -
  • 12.12 16:00  
    Carlisle United FC Stevenage FC -
  • 12.12 16:00  
    Leyton Orient Newport County AFC -
  • 12.12 16:00  
    Exeter City FC Tranmere Rovers FC -

18. kolejka

  • 15.12 19:30  
    Exeter City FC Harrogate Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Tranmere Rovers FC Stevenage FC -
  • 15.12 20:45  
    Southend United FC Grimsby Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Oldham Athletic AFC Walsall FC -
  • 15.12 20:45  
    Morecambe FC Leyton Orient -
  • 15.12 20:45  
    Crawley Town FC Bradford City AFC -
  • 15.12 20:45  
    Port Vale FC Forest Green Rovers FC -
  • 15.12 20:45  
    Cheltenham Town FC Bolton Wanderers FC -
  • 15.12 20:45  
    Cambridge United FC Colchester United FC -
  • 15.12 20:45  
    Carlisle United FC Mansfield Town FC -
  • 15.12 20:45  
    Salford City FC Newport County AFC -
  • 15.12 20:45  
    Scunthorpe United FC Barrow AFC -

19. kolejka

  • 19.12 16:00  
    Grimsby Town FC Scunthorpe United FC -
  • 19.12 16:00  
    Harrogate Town FC Salford City FC -
  • 19.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Carlisle United FC -
  • 19.12 16:00  
    Walsall FC Port Vale FC -
  • 19.12 16:00  
    Newport County AFC Oldham Athletic AFC -
  • 19.12 16:00  
    Colchester United FC Morecambe FC -
  • 19.12 16:00  
    Leyton Orient Crawley Town FC -
  • 19.12 16:00  
    Mansfield Town FC Southend United FC -
  • 19.12 16:00  
    Stevenage FC Exeter City FC -
  • 19.12 16:00  
    Bolton Wanderers FC Tranmere Rovers FC -
  • 19.12 16:00  
    Barrow AFC Cheltenham Town FC -
  • 19.12 16:00  
    Bradford City AFC Cambridge United FC -

20. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Exeter City FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.12 14:00  
    Cambridge United FC Leyton Orient -
  • 26.12 14:00  
    Southend United FC Colchester United FC -
  • 26.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Harrogate Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Port Vale FC Barrow AFC -
  • 26.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Bradford City AFC -
  • 26.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Stevenage FC -
  • 26.12 16:00  
    Carlisle United FC Bolton Wanderers FC -
  • 26.12 16:00  
    Crawley Town FC Newport County AFC -
  • 26.12 16:00  
    Scunthorpe United FC Mansfield Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Salford City FC Walsall FC -
  • 26.12 16:00  
    Morecambe FC Grimsby Town FC -

21. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Walsall FC Scunthorpe United FC -
  • 29.12 20:45  
    Stevenage FC Cambridge United FC -
  • 29.12 20:45  
    Mansfield Town FC Salford City FC -
  • 29.12 20:45  
    Harrogate Town FC Carlisle United FC -
  • 29.12 20:45  
    Colchester United FC Cheltenham Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Grimsby Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 29.12 20:45  
    Forest Green Rovers FC Crawley Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Barrow AFC Tranmere Rovers FC -
  • 29.12 20:45  
    Bradford City AFC Port Vale FC -
  • 29.12 20:45  
    Newport County AFC Exeter City FC -
  • 29.12 20:45  
    Leyton Orient Southend United FC -
  • 29.12 21:00  
    Bolton Wanderers FC Morecambe FC -

22. kolejka

  • 02.01 16:00  
    Leyton Orient Salford City FC -
  • 02.01 16:00  
    Harrogate Town FC Cheltenham Town FC -
  • 02.01 16:00  
    Stevenage FC Scunthorpe United FC -
  • 02.01 16:00  
    Walsall FC Carlisle United FC -
  • 02.01 16:00  
    Grimsby Town FC Cambridge United FC -
  • 02.01 16:00  
    Mansfield Town FC Port Vale FC -
  • 02.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 02.01 16:00  
    Bolton Wanderers FC Crawley Town FC -
  • 02.01 16:00  
    Bradford City AFC Morecambe FC -
  • 02.01 16:00  
    Newport County AFC Southend United FC -
  • 02.01 16:00  
    Colchester United FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.01 16:00  
    Barrow AFC Exeter City FC -

23. kolejka

  • 09.01 16:00  
    Southend United FC Barrow AFC -
  • 09.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Forest Green Rovers FC -
  • 09.01 16:00  
    Scunthorpe United FC Bradford City AFC -
  • 09.01 16:00  
    Exeter City FC Bolton Wanderers FC -
  • 09.01 16:00  
    Salford City FC Colchester United FC -
  • 09.01 16:00  
    Morecambe FC Walsall FC -
  • 09.01 16:00  
    Carlisle United FC Leyton Orient -
  • 09.01 16:00  
    Port Vale FC Grimsby Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Cambridge United FC Harrogate Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Mansfield Town FC -
  • 09.01 16:00  
    Crawley Town FC Stevenage FC -
  • 09.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Newport County AFC -

24. kolejka

  • 16.01 16:00  
    Grimsby Town FC Southend United FC -
  • 16.01 16:00  
    Harrogate Town FC Exeter City FC -
  • 16.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Port Vale FC -
  • 16.01 16:00  
    Colchester United FC Cambridge United FC -
  • 16.01 16:00  
    Bradford City AFC Crawley Town FC -
  • 16.01 16:00  
    Barrow AFC Scunthorpe United FC -
  • 16.01 16:00  
    Bolton Wanderers FC Cheltenham Town FC -
  • 16.01 16:00  
    Leyton Orient Morecambe FC -
  • 16.01 16:00  
    Stevenage FC Tranmere Rovers FC -
  • 16.01 16:00  
    Walsall FC Oldham Athletic AFC -
  • 16.01 16:00  
    Mansfield Town FC Carlisle United FC -
  • 16.01 16:00  
    Newport County AFC Salford City FC -

25. kolejka

  • 23.01 16:00  
    Exeter City FC Stevenage FC -
  • 23.01 16:00  
    Carlisle United FC Forest Green Rovers FC -
  • 23.01 16:00  
    Morecambe FC Colchester United FC -
  • 23.01 16:00  
    Cambridge United FC Bradford City AFC -
  • 23.01 16:00  
    Crawley Town FC Leyton Orient -
  • 23.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Barrow AFC -
  • 23.01 16:00  
    Southend United FC Mansfield Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Bolton Wanderers FC -
  • 23.01 16:00  
    Scunthorpe United FC Grimsby Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Salford City FC Harrogate Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Port Vale FC Walsall FC -
  • 23.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Newport County AFC -

26. kolejka

  • 26.01 20:45  
    Tranmere Rovers FC Harrogate Town FC -
  • 26.01 20:45  
    Stevenage FC Colchester United FC -
  • 26.01 20:45  
    Southend United FC Bradford City AFC -
  • 26.01 20:45  
    Scunthorpe United FC Port Vale FC -
  • 26.01 20:45  
    Salford City FC Cambridge United FC -
  • 26.01 20:45  
    Mansfield Town FC Bolton Wanderers FC -
  • 26.01 20:45  
    Newport County AFC Carlisle United FC -
  • 26.01 20:45  
    Leyton Orient Forest Green Rovers FC -
  • 26.01 20:45  
    Cheltenham Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 26.01 20:45  
    Exeter City FC Morecambe FC -
  • 26.01 20:45  
    Crawley Town FC Walsall FC -
  • 26.01 20:45  
    Barrow AFC Grimsby Town FC -

27. kolejka

  • 29.01 20:45  
    Colchester United FC Scunthorpe United FC -
  • 30.01 16:00  
    Walsall FC Mansfield Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Salford City FC -
  • 30.01 16:00  
    Port Vale FC Southend United FC -
  • 30.01 16:00  
    Bolton Wanderers FC Leyton Orient -
  • 30.01 16:00  
    Cambridge United FC Crawley Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Grimsby Town FC Stevenage FC -
  • 30.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cheltenham Town FC -
  • 30.01 16:00  
    Bradford City AFC Barrow AFC -
  • 30.01 16:00  
    Carlisle United FC Exeter City FC -
  • 30.01 16:00  
    Morecambe FC Tranmere Rovers FC -
  • 30.01 16:00  
    Harrogate Town FC Newport County AFC -

28. kolejka

  • 06.02 16:00  
    Newport County AFC Grimsby Town FC -
  • 06.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Port Vale FC -
  • 06.02 16:00  
    Scunthorpe United FC Oldham Athletic AFC -
  • 06.02 16:00  
    Southend United FC Walsall FC -
  • 06.02 16:00  
    Stevenage FC Morecambe FC -
  • 06.02 16:00  
    Salford City FC Bolton Wanderers FC -
  • 06.02 16:00  
    Crawley Town FC Harrogate Town FC -
  • 06.02 16:00  
    Barrow AFC Cambridge United FC -
  • 06.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Carlisle United FC -
  • 06.02 16:00  
    Leyton Orient Colchester United FC -
  • 06.02 16:00  
    Exeter City FC Bradford City AFC -
  • 06.02 16:00  
    Mansfield Town FC Forest Green Rovers FC -

29. kolejka

  • 13.02 16:00  
    Port Vale FC Newport County AFC -
  • 13.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Exeter City FC -
  • 13.02 16:00  
    Walsall FC Cheltenham Town FC -
  • 13.02 16:00  
    Morecambe FC Scunthorpe United FC -
  • 13.02 16:00  
    Harrogate Town FC Leyton Orient -
  • 13.02 16:00  
    Grimsby Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 13.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Barrow AFC -
  • 13.02 16:00  
    Colchester United FC Mansfield Town FC -
  • 13.02 16:00  
    Carlisle United FC Crawley Town FC -
  • 13.02 16:00  
    Cambridge United FC Southend United FC -
  • 13.02 16:00  
    Bradford City AFC Salford City FC -
  • 13.02 16:00  
    Bolton Wanderers FC Stevenage FC -

30. kolejka

  • 20.02 16:00  
    Southend United FC Bolton Wanderers FC -
  • 20.02 16:00  
    Stevenage FC Walsall FC -
  • 20.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 20.02 16:00  
    Newport County AFC Forest Green Rovers FC -
  • 20.02 16:00  
    Mansfield Town FC Cambridge United FC -
  • 20.02 16:00  
    Scunthorpe United FC Harrogate Town FC -
  • 20.02 16:00  
    Salford City FC Carlisle United FC -
  • 20.02 16:00  
    Leyton Orient Port Vale FC -
  • 20.02 16:00  
    Exeter City FC Grimsby Town FC -
  • 20.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Bradford City AFC -
  • 20.02 16:00  
    Crawley Town FC Colchester United FC -
  • 20.02 16:00  
    Barrow AFC Morecambe FC -

31. kolejka

  • 23.02 20:45  
    Forest Green Rovers FC Southend United FC -
  • 23.02 20:45  
    Harrogate Town FC Mansfield Town FC -
  • 23.02 20:45  
    Grimsby Town FC Crawley Town FC -
  • 23.02 20:45  
    Morecambe FC Salford City FC -
  • 23.02 20:45  
    Colchester United FC Exeter City FC -
  • 23.02 20:45  
    Oldham Athletic AFC Barrow AFC -
  • 23.02 20:45  
    Cambridge United FC Cheltenham Town FC -
  • 23.02 20:45  
    Carlisle United FC Tranmere Rovers FC -
  • 23.02 20:45  
    Walsall FC Newport County AFC -
  • 23.02 20:45  
    Port Vale FC Stevenage FC -
  • 23.02 20:45  
    Bradford City AFC Leyton Orient -
  • 23.02 21:00  
    Bolton Wanderers FC Scunthorpe United FC -

32. kolejka

  • 27.02 16:00  
    Harrogate Town FC Grimsby Town FC -
  • 27.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Colchester United FC -
  • 27.02 16:00  
    Leyton Orient Tranmere Rovers FC -
  • 27.02 16:00  
    Mansfield Town FC Morecambe FC -
  • 27.02 16:00  
    Walsall FC Bradford City AFC -
  • 27.02 16:00  
    Scunthorpe United FC Cheltenham Town FC -
  • 27.02 16:00  
    Port Vale FC Cambridge United FC -
  • 27.02 16:00  
    Southend United FC Salford City FC -
  • 27.02 16:00  
    Newport County AFC Stevenage FC -
  • 27.02 16:00  
    Crawley Town FC Exeter City FC -
  • 27.02 16:00  
    Bolton Wanderers FC Barrow AFC -
  • 27.02 16:00  
    Carlisle United FC Oldham Athletic AFC -

33. kolejka

  • 02.03 20:45  
    Cambridge United FC Scunthorpe United FC -
  • 02.03 20:45  
    Barrow AFC Harrogate Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Bradford City AFC Mansfield Town FC -
  • 02.03 20:45  
    Salford City FC Port Vale FC -
  • 02.03 20:45  
    Exeter City FC Walsall FC -
  • 02.03 20:45  
    Colchester United FC Carlisle United FC -
  • 02.03 20:45  
    Cheltenham Town FC Southend United FC -
  • 02.03 20:45  
    Tranmere Rovers FC Newport County AFC -
  • 02.03 20:45  
    Stevenage FC Forest Green Rovers FC -
  • 02.03 20:45  
    Oldham Athletic AFC Bolton Wanderers FC -
  • 02.03 20:45  
    Grimsby Town FC Leyton Orient -
  • 02.03 20:45  
    Morecambe FC Crawley Town FC -

34. kolejka

  • 06.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Crawley Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Barrow AFC Mansfield Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Stevenage FC Harrogate Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Salford City FC Scunthorpe United FC -
  • 06.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Southend United FC -
  • 06.03 16:00  
    Morecambe FC Carlisle United FC -
  • 06.03 16:00  
    Grimsby Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 06.03 16:00  
    Exeter City FC Leyton Orient -
  • 06.03 16:00  
    Bradford City AFC Bolton Wanderers FC -
  • 06.03 16:00  
    Colchester United FC Newport County AFC -
  • 06.03 16:00  
    Cambridge United FC Walsall FC -
  • 06.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Port Vale FC -

35. kolejka

  • 09.03 20:45  
    Harrogate Town FC Colchester United FC -
  • 09.03 20:45  
    Newport County AFC Bradford City AFC -
  • 09.03 20:45  
    Leyton Orient Stevenage FC -
  • 09.03 20:45  
    Mansfield Town FC Cheltenham Town FC -
  • 09.03 20:45  
    Forest Green Rovers FC Morecambe FC -
  • 09.03 20:45  
    Crawley Town FC Salford City FC -
  • 09.03 20:45  
    Carlisle United FC Grimsby Town FC -
  • 09.03 20:45  
    Walsall FC Barrow AFC -
  • 09.03 20:45  
    Southend United FC Tranmere Rovers FC -
  • 09.03 20:45  
    Scunthorpe United FC Exeter City FC -
  • 09.03 20:45  
    Port Vale FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.03 21:00  
    Bolton Wanderers FC Cambridge United FC -

36. kolejka

  • 13.03 16:00  
    Leyton Orient Scunthorpe United FC -
  • 13.03 16:00  
    Crawley Town FC Mansfield Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Carlisle United FC Bradford City AFC -
  • 13.03 16:00  
    Port Vale FC Bolton Wanderers FC -
  • 13.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Harrogate Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Exeter City FC Cheltenham Town FC -
  • 13.03 16:00  
    Walsall FC Tranmere Rovers FC -
  • 13.03 16:00  
    Southend United FC Stevenage FC -
  • 13.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Cambridge United FC -
  • 13.03 16:00  
    Morecambe FC Newport County AFC -
  • 13.03 16:00  
    Salford City FC Barrow AFC -
  • 13.03 18:30  
    Grimsby Town FC Colchester United FC -

37. kolejka

  • 20.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Exeter City FC -
  • 20.03 16:00  
    Stevenage FC Carlisle United FC -
  • 20.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Salford City FC -
  • 20.03 16:00  
    Harrogate Town FC Morecambe FC -
  • 20.03 16:00  
    Newport County AFC Leyton Orient -
  • 20.03 16:00  
    Colchester United FC Port Vale FC -
  • 20.03 16:00  
    Cambridge United FC Forest Green Rovers FC -
  • 20.03 16:00  
    Bolton Wanderers FC Walsall FC -
  • 20.03 16:00  
    Bradford City AFC Oldham Athletic AFC -
  • 20.03 16:00  
    Mansfield Town FC Grimsby Town FC -
  • 20.03 16:00  
    Scunthorpe United FC Southend United FC -
  • 20.03 16:00  
    Barrow AFC Crawley Town FC -

38. kolejka

  • 27.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Newport County AFC Scunthorpe United FC -
  • 27.03 16:00  
    Stevenage FC Barrow AFC -
  • 27.03 16:00  
    Leyton Orient Oldham Athletic AFC -
  • 27.03 16:00  
    Morecambe FC Cheltenham Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Harrogate Town FC Southend United FC -
  • 27.03 16:00  
    Crawley Town FC Port Vale FC -
  • 27.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Bolton Wanderers FC -
  • 27.03 16:00  
    Exeter City FC Salford City FC -
  • 27.03 16:00  
    Grimsby Town FC Walsall FC -
  • 27.03 16:00  
    Colchester United FC Bradford City AFC -
  • 27.03 16:00  
    Carlisle United FC Cambridge United FC -

39. kolejka

  • 02.04 14:00  
    Southend United FC Carlisle United FC -
  • 02.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Cambridge United FC Morecambe FC -
  • 02.04 16:00  
    Barrow AFC Newport County AFC -
  • 02.04 16:00  
    Bradford City AFC Forest Green Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Walsall FC Harrogate Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Scunthorpe United FC Crawley Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Salford City FC Grimsby Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Bolton Wanderers FC Colchester United FC -
  • 02.04 16:00  
    Port Vale FC Exeter City FC -
  • 02.04 16:00  
    Mansfield Town FC Leyton Orient -
  • 02.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Stevenage FC -

40. kolejka

  • 05.04 16:00  
    Newport County AFC Bolton Wanderers FC -
  • 05.04 16:00  
    Morecambe FC Southend United FC -
  • 05.04 16:00  
    Stevenage FC Bradford City AFC -
  • 05.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Cambridge United FC -
  • 05.04 16:00  
    Crawley Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.04 16:00  
    Grimsby Town FC Cheltenham Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Exeter City FC Mansfield Town FC -
  • 05.04 16:00  
    Leyton Orient Walsall FC -
  • 05.04 16:00  
    Harrogate Town FC Port Vale FC -
  • 05.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Salford City FC -
  • 05.04 16:00  
    Carlisle United FC Scunthorpe United FC -
  • 05.04 16:00  
    Colchester United FC Barrow AFC -

41. kolejka

  • 10.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Colchester United FC -
  • 10.04 16:00  
    Mansfield Town FC Newport County AFC -
  • 10.04 16:00  
    Walsall FC Forest Green Rovers FC -
  • 10.04 16:00  
    Scunthorpe United FC Tranmere Rovers FC -
  • 10.04 16:00  
    Salford City FC Stevenage FC -
  • 10.04 16:00  
    Port Vale FC Morecambe FC -
  • 10.04 16:00  
    Southend United FC Crawley Town FC -
  • 10.04 16:00  
    Cambridge United FC Exeter City FC -
  • 10.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Leyton Orient -
  • 10.04 16:00  
    Bradford City AFC Grimsby Town FC -
  • 10.04 16:00  
    Barrow AFC Carlisle United FC -
  • 10.04 16:00  
    Bolton Wanderers FC Harrogate Town FC -

42. kolejka

  • 17.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Salford City FC -
  • 17.04 16:00  
    Newport County AFC Cambridge United FC -
  • 17.04 16:00  
    Morecambe FC Oldham Athletic AFC -
  • 17.04 16:00  
    Stevenage FC Mansfield Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Grimsby Town FC Bolton Wanderers FC -
  • 17.04 16:00  
    Exeter City FC Southend United FC -
  • 17.04 16:00  
    Leyton Orient Barrow AFC -
  • 17.04 16:00  
    Harrogate Town FC Bradford City AFC -
  • 17.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Scunthorpe United FC -
  • 17.04 16:00  
    Crawley Town FC Cheltenham Town FC -
  • 17.04 16:00  
    Carlisle United FC Port Vale FC -
  • 17.04 16:00  
    Colchester United FC Walsall FC -

43. kolejka

  • 20.04 20:45  
    Walsall FC Salford City FC -
  • 20.04 20:45  
    Barrow AFC Port Vale FC -
  • 20.04 20:45  
    Bradford City AFC Tranmere Rovers FC -
  • 20.04 20:45  
    Grimsby Town FC Morecambe FC -
  • 20.04 20:45  
    Colchester United FC Southend United FC -
  • 20.04 20:45  
    Stevenage FC Cheltenham Town FC -
  • 20.04 20:45  
    Forest Green Rovers FC Exeter City FC -
  • 20.04 20:45  
    Leyton Orient Cambridge United FC -
  • 20.04 20:45  
    Harrogate Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 20.04 20:45  
    Newport County AFC Crawley Town FC -
  • 20.04 20:45  
    Mansfield Town FC Scunthorpe United FC -
  • 20.04 21:00  
    Bolton Wanderers FC Carlisle United FC -

44. kolejka

  • 24.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Barrow AFC -
  • 24.04 16:00  
    Southend United FC Leyton Orient -
  • 24.04 16:00  
    Scunthorpe United FC Walsall FC -
  • 24.04 16:00  
    Salford City FC Mansfield Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Port Vale FC Bradford City AFC -
  • 24.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Grimsby Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Morecambe FC Bolton Wanderers FC -
  • 24.04 16:00  
    Exeter City FC Newport County AFC -
  • 24.04 16:00  
    Crawley Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 24.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Colchester United FC -
  • 24.04 16:00  
    Carlisle United FC Harrogate Town FC -
  • 24.04 16:00  
    Cambridge United FC Stevenage FC -

45. kolejka

  • 01.05 16:00  
    Newport County AFC Cheltenham Town FC -
  • 01.05 16:00  
    Leyton Orient Carlisle United FC -
  • 01.05 16:00  
    Grimsby Town FC Port Vale FC -
  • 01.05 16:00  
    Harrogate Town FC Cambridge United FC -
  • 01.05 16:00  
    Mansfield Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 01.05 16:00  
    Forest Green Rovers FC Tranmere Rovers FC -
  • 01.05 16:00  
    Walsall FC Morecambe FC -
  • 01.05 16:00  
    Colchester United FC Salford City FC -
  • 01.05 16:00  
    Bradford City AFC Scunthorpe United FC -
  • 01.05 16:00  
    Stevenage FC Crawley Town FC -
  • 01.05 16:00  
    Bolton Wanderers FC Exeter City FC -
  • 01.05 16:00  
    Barrow AFC Southend United FC -

46. kolejka

  • 08.05 16:00  
    Port Vale FC Mansfield Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Oldham Athletic AFC Forest Green Rovers FC -
  • 08.05 16:00  
    Crawley Town FC Bolton Wanderers FC -
  • 08.05 16:00  
    Cheltenham Town FC Harrogate Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Tranmere Rovers FC Colchester United FC -
  • 08.05 16:00  
    Carlisle United FC Walsall FC -
  • 08.05 16:00  
    Morecambe FC Bradford City AFC -
  • 08.05 16:00  
    Cambridge United FC Grimsby Town FC -
  • 08.05 16:00  
    Salford City FC Leyton Orient -
  • 08.05 16:00  
    Southend United FC Newport County AFC -
  • 08.05 16:00  
    Scunthorpe United FC Stevenage FC -
  • 08.05 16:00  
    Exeter City FC Barrow AFC -