Japonia - J1 League

18. kolejka - J1 League

Tabela J1 League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Kawasaki Frontale 19 50   16 2 1   58 - 18 40
2 Cerezo Osaka 19 39   12 3 4   27 - 18 9
3 FC Tokio 20 38   11 5 4   35 - 24 11
4 Kashima Antlers 19 33   10 3 6   31 - 25 6
5 Kashiwa Reysol 18 30   9 3 6   34 - 25 9
6 Nagoya Grampus 17 30   9 3 5   27 - 18 9
7 Yokohama F. Marinos 20 30   9 3 8   40 - 33 7
8 Urawa Red Diamonds Saitama 18 30   9 3 6   26 - 32 -6
9 Gamba Osaka 17 29   9 2 6   24 - 22 2
10 Sanfrecce Hiroszima 17 25   7 4 6   26 - 20 6
11 Vissel Kobe 20 23   5 8 7   31 - 35 -4
12 Oita Trinita 19 22   6 4 9   21 - 28 -7
13 Consadole Sapporo 19 17   4 5 10   23 - 36 -13
14 Yokohama FC 18 17   5 2 11   23 - 37 -14
15 Sagan Tosu 15 14   3 5 7   16 - 22 -6
16 Shimizu S-Pulse 19 12   3 3 13   25 - 42 -17
17 Vegalta Sendai 17 11   2 5 10   16 - 32 -16
18 Shonan Bellmare 17 9   2 3 12   14 - 30 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

19. kolejka (następna)

  • 26.09 07:00
  • 26.09 11:00
  • 26.09 12:00
  • 27.09 06:00
  • 27.09 09:00
  • 27.09 10:00
  • 27.09 11:00
  • 27.09 12:00
  • 27.09 12:00

Strzelcy J1 League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Michael Olunga Ogada(Kashiwa Reysol) 16 1
Everaldo Stum(Kashima Antlers) 11 1
Marcos Junio Lima dos Santos(Yokohama F. Marinos) 11 1

Kartkowicze J1 League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Richardson Fernandes dos Santos(Kashiwa Reysol) 1 6 7
Takuma Arano(Consadole Sapporo) 1 3 4
Shunki Takahashi(Kashiwa Reysol) 1 3 4

Terminarz / Wyniki J1 League

19. kolejka

  • 26.09 07:00  
    Nagoya Grampus Shimizu S-Pulse -
  • 26.09 11:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama FC -
  • 26.09 12:00  
    Vissel Kobe Consadole Sapporo -
  • 27.09 06:00  
    Vegalta Sendai Cerezo Osaka -
  • 27.09 09:00  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • 27.09 10:00  
    Kashima Antlers Oita Trinita -
  • 27.09 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Gamba Osaka -
  • 27.09 12:00  
    Kashiwa Reysol Yokohama F. Marinos -
  • 27.09 12:00  
    Shonan Bellmare Kawasaki Frontale -

20. kolejka

  • 03.10 07:00  
    Consadole Sapporo Vegalta Sendai -
  • 03.10 08:00  
    Cerezo Osaka Kawasaki Frontale -
  • 03.10 09:00  
    Yokohama FC Kashiwa Reysol -
  • 03.10 10:00  
    Sanfrecce Hiroszima Sagan Tosu -
  • 03.10 12:00  
    Gamba Osaka Kashima Antlers -
  • 03.10 12:00  
    Oita Trinita Shimizu S-Pulse -
  • 04.10 08:00  
    Shonan Bellmare FC Tokio -
  • 04.10 09:00  
    Yokohama F. Marinos Vissel Kobe -
  • 04.10 10:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Nagoya Grampus -

21. kolejka

  • 10.10 07:00  
    Nagoya Grampus Cerezo Osaka -
  • 10.10 07:00  
    Consadole Sapporo Shonan Bellmare -
  • 10.10 07:00  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • 10.10 07:00  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • 10.10 08:00  
    Kashiwa Reysol Vissel Kobe -
  • 10.10 09:00  
    Kashima Antlers Yokohama FC -
  • 10.10 09:00  
    Yokohama F. Marinos Oita Trinita -
  • 10.10 11:00  
    Kawasaki Frontale Vegalta Sendai -
  • 10.10 11:00  
    Sagan Tosu Urawa Red Diamonds Saitama -

22. kolejka

  • 14.10 11:45  
    Sagan Tosu Kashima Antlers -
  • 14.10 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kawasaki Frontale -
  • 14.10 12:00  
    Gamba Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 14.10 12:00  
    FC Tokio Shimizu S-Pulse -
  • 14.10 12:00  
    Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 14.10 12:00  
    Vegalta Sendai Yokohama FC -
  • 14.10 12:00  
    Vissel Kobe Oita Trinita -
  • 14.10 12:30  
    Cerezo Osaka Shonan Bellmare -
  • 14.10 12:30  
    Nagoya Grampus Consadole Sapporo -

23. kolejka

  • 17.10 08:00  
    Cerezo Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 18.10 06:00  
    Consadole Sapporo Kashima Antlers -
  • 18.10 07:00  
    Shimizu S-Pulse Sagan Tosu -
  • 18.10 07:00  
    Oita Trinita Gamba Osaka -
  • 18.10 07:00  
    Yokohama FC FC Tokio -
  • 18.10 08:00  
    Shonan Bellmare Kashiwa Reysol -
  • 18.10 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vegalta Sendai -
  • 18.10 10:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vissel Kobe -
  • 18.10 12:00  
    Kawasaki Frontale Nagoya Grampus -

24. kolejka

25. kolejka

  • 30.09 12:00  
    Yokohama F. Marinos Sagan Tosu -
  • 31.10 05:00  
    Vegalta Sendai Sanfrecce Hiroszima -
  • 31.10 06:00  
    Oita Trinita Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 31.10 07:00  
    Shonan Bellmare Yokohama FC -
  • 31.10 08:00  
    Kashiwa Reysol Shimizu S-Pulse -
  • 31.10 09:00  
    Kashima Antlers Nagoya Grampus -
  • 31.10 11:00  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -
  • 11.11  
    Kawasaki Frontale FC Tokio -

26. kolejka

  • 03.11  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • 03.11  
    Kawasaki Frontale Consadole Sapporo -
  • 03.11  
    Yokohama FC Oita Trinita -
  • 03.11  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 03.11  
    Sagan Tosu Nagoya Grampus -
  • 03.11  
    Vegalta Sendai Kashiwa Reysol -
  • 11.11  
    Shimizu S-Pulse Vissel Kobe -
  • 11.11  
    Shonan Bellmare Yokohama F. Marinos -

27. kolejka

  • 14.11  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -
  • 14.11  
    Kashima Antlers Kawasaki Frontale -
  • 14.11  
    Kashiwa Reysol Oita Trinita -
  • 14.11  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama FC -
  • 14.11  
    Yokohama F. Marinos Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 14.11  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 14.11  
    Vissel Kobe Shonan Bellmare -
  • 14.11  
    Nagoya Grampus FC Tokio -
  • 14.11  
    Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka -

28. kolejka

  • 21.11  
    Oita Trinita Kawasaki Frontale -
  • 21.11  
    Nagoya Grampus Shonan Bellmare -
  • 21.11  
    Yokohama FC Vissel Kobe -
  • 21.11  
    Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • 21.11  
    Vegalta Sendai Kashima Antlers -
  • 21.11  
    Kashiwa Reysol Sagan Tosu -
  • 21.11  
    Consadole Sapporo Shimizu S-Pulse -
  • 21.11  
    FC Tokio Yokohama F. Marinos -
  • 21.11  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -

29. kolejka

  • 30.09 12:00  
    Vissel Kobe Nagoya Grampus -
  • 30.09 12:30  
    Urawa Red Diamonds Saitama FC Tokio -
  • 25.11  
    Shonan Bellmare Sanfrecce Hiroszima -
  • 25.11  
    Yokohama FC Shimizu S-Pulse -
  • 25.11  
    Kawasaki Frontale Gamba Osaka -
  • 25.11  
    Sagan Tosu Vegalta Sendai -
  • 25.11  
    Oita Trinita Cerezo Osaka -
  • 25.11  
    Kashima Antlers Kashiwa Reysol -

30. kolejka

  • 28.11  
    Vegalta Sendai Vissel Kobe -
  • 28.11  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -
  • 28.11  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 28.11  
    Shimizu S-Pulse Shonan Bellmare -
  • 28.11  
    Sanfrecce Hiroszima Consadole Sapporo -
  • 28.11  
    Kawasaki Frontale Yokohama F. Marinos -
  • 28.11  
    FC Tokio Kashiwa Reysol -
  • 28.11  
    Cerezo Osaka Yokohama FC -
  • 28.11  
    Nagoya Grampus Oita Trinita -

31. kolejka

  • 05.12  
    Yokohama FC Sagan Tosu -
  • 05.12  
    Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale -
  • 05.12  
    Vissel Kobe Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 05.12  
    Kashiwa Reysol Nagoya Grampus -
  • 05.12  
    Shonan Bellmare Gamba Osaka -
  • 05.12  
    Oita Trinita Vegalta Sendai -
  • 05.12  
    FC Tokio Sanfrecce Hiroszima -
  • 05.12  
    Yokohama F. Marinos Kashima Antlers -
  • 05.12  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -

32. kolejka

  • 12.12  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shonan Bellmare -
  • 12.12  
    Sagan Tosu Kawasaki Frontale -
  • 12.12  
    Cerezo Osaka Kashiwa Reysol -
  • 12.12  
    Nagoya Grampus Yokohama FC -
  • 12.12  
    Gamba Osaka Vissel Kobe -
  • 12.12  
    Oita Trinita Consadole Sapporo -
  • 12.12  
    Kashima Antlers Shimizu S-Pulse -
  • 12.12  
    Vegalta Sendai FC Tokio -
  • 12.12  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama F. Marinos -

33. kolejka

  • 16.12  
    Yokohama F. Marinos Nagoya Grampus -
  • 16.12  
    FC Tokio Consadole Sapporo -
  • 16.12  
    Shonan Bellmare Oita Trinita -
  • 16.12  
    Sanfrecce Hiroszima Kashiwa Reysol -
  • 16.12  
    Cerezo Osaka Sagan Tosu -
  • 16.12  
    Vissel Kobe Kashima Antlers -
  • 16.12  
    Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 16.12  
    Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai -
  • 16.12  
    Yokohama FC Gamba Osaka -

34. kolejka

  • 19.12  
    Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroszima -
  • 19.12  
    Yokohama FC Yokohama F. Marinos -
  • 19.12  
    Urawa Red Diamonds Saitama Consadole Sapporo -
  • 19.12  
    Gamba Osaka Shimizu S-Pulse -
  • 19.12  
    Sagan Tosu Oita Trinita -
  • 19.12  
    Vegalta Sendai Shonan Bellmare -
  • 19.12  
    FC Tokio Vissel Kobe -
  • 19.12  
    Kashima Antlers Cerezo Osaka -
  • 19.12  
    Kashiwa Reysol Kawasaki Frontale -