Japonia - J1 League

9. kolejka - J1 League

  • 10.04 koniec
    Cerezo Osaka Avispa Fukuoka 2-2 (karne ) (po dogrywce)
  • 11.04 06:05
  • 11.04 07:00
  • 11.04 07:00
  • 11.04 08:00
  • 11.04 08:00
  • 11.04 09:00
  • 11.04 10:00
  • 11.04 10:00

Tabela J1 League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Kawasaki Frontale 9 25   8 1 0   22 - 4 18
2 Nagoya Grampus 8 20   6 2 0   9 - 1 8
3 Cerezo Osaka 10 17   5 2 3   16 - 11 5
4 Vissel Kobe 8 17   5 2 1   13 - 8 5
5 Sanfrecce Hiroszima 9 16   4 4 1   14 - 8 6
6 FC Tokio 8 15   4 3 1   14 - 11 3
7 Sagan Tosu 8 14   4 2 2   10 - 2 8
8 Yokohama F. Marinos 7 14   4 2 1   12 - 7 5
9 Tokushima Vortis 8 11   3 2 3   9 - 8 1
10 Urawa Red Diamonds Saitama 8 11   3 2 3   7 - 12 -5
11 Avispa Fukuoka 9 10   2 4 3   10 - 12 -2
12 Shonan Bellmare 9 9   2 3 4   9 - 11 -2
13 Shimizu S-Pulse 8 8   2 2 4   8 - 12 -4
14 Consadole Sapporo 7 7   2 1 4   12 - 11 1
15 Kashima Antlers 7 7   2 1 4   8 - 10 -2
16 Oita Trinita 7 5   1 2 4   5 - 10 -5
17 Kashiwa Reysol 8 4   1 1 6   5 - 12 -7
18 Gamba Osaka 3 2   0 2 1   0 - 1 -1
19 Vegalta Sendai 7 1   0 1 6   4 - 19 -15
20 Yokohama FC 8 1   0 1 7   5 - 22 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

10. kolejka (następna)

  • 16.04 12:00
  • 17.04 07:00
  • 17.04 07:00
  • 17.04 07:00
  • 17.04 07:00
  • 17.04 08:00
  • 18.04 07:00
  • 18.04 08:00
  • 18.04 08:00
  • 18.04 10:00

Strzelcy J1 League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Anderson José Lopes de Souza(Consadole Sapporo) 7 3
Daizen Maeda(Yokohama F. Marinos) 6 0
Leandro Damião da Silva dos Santos(Kawasaki Frontale) 6 0

Kartkowicze J1 League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tsuyoshi Watanabe(FC Tokio) 1 2 3
Hidetoshi Miyuki(Shonan Bellmare) 1 2 3
Tomoya Inukai(Kashima Antlers) 1 1 2

Terminarz / Wyniki J1 League

9. kolejka

  • 11.04 06:05  
    Consadole Sapporo Kashima Antlers -
  • 11.04 07:00  
    Vegalta Sendai Yokohama F. Marinos -
  • 11.04 07:00  
    FC Tokio Kawasaki Frontale -
  • 11.04 08:00  
    Oita Trinita Nagoya Grampus -
  • 11.04 08:00  
    Sagan Tosu Yokohama FC -
  • 11.04 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Tokushima Vortis -
  • 11.04 10:00  
    Vissel Kobe Shimizu S-Pulse -
  • 11.04 10:00  
    Kashiwa Reysol Gamba Osaka -

10. kolejka

  • 16.04 12:00  
    Consadole Sapporo Yokohama F. Marinos -
  • 17.04 07:00  
    Oita Trinita Kashiwa Reysol -
  • 17.04 07:00  
    Avispa Fukuoka FC Tokio -
  • 17.04 07:00  
    Tokushima Vortis Kashima Antlers -
  • 17.04 07:00  
    Yokohama FC Vegalta Sendai -
  • 17.04 08:00  
    Shonan Bellmare Vissel Kobe -
  • 18.04 07:00  
    Kawasaki Frontale Sanfrecce Hiroszima -
  • 18.04 08:00  
    Nagoya Grampus Sagan Tosu -
  • 18.04 08:00  
    Cerezo Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 18.04 10:00  
    Gamba Osaka Shimizu S-Pulse -

11. kolejka

  • 22.04 12:30  
    Nagoya Grampus Gamba Osaka -
  • 24.04 06:00  
    Consadole Sapporo Vegalta Sendai -
  • 24.04 07:00  
    Yokohama F. Marinos Yokohama FC -
  • 24.04 07:00  
    Sanfrecce Hiroszima Avispa Fukuoka -
  • 24.04 07:00  
    FC Tokio Sagan Tosu -
  • 24.04 09:00  
    Kashiwa Reysol Tokushima Vortis -
  • 24.04 10:00  
    Kashima Antlers Vissel Kobe -
  • 25.04 07:00  
    Shimizu S-Pulse Shonan Bellmare -
  • 25.04 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Oita Trinita -

12. kolejka

  • 01.05 07:00  
    FC Tokio Yokohama F. Marinos -
  • 01.05 07:00  
    Avispa Fukuoka Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 01.05 07:00  
    Vegalta Sendai Kashiwa Reysol -
  • 01.05 08:00  
    Vissel Kobe Sanfrecce Hiroszima -
  • 01.05 09:00  
    Sagan Tosu Tokushima Vortis -
  • 01.05 10:00  
    Yokohama FC Kashima Antlers -
  • 02.05 07:00  
    Oita Trinita Shimizu S-Pulse -
  • 02.05 08:00  
    Shonan Bellmare Consadole Sapporo -
  • 02.05 08:00  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • 04.05 08:00  
    Kawasaki Frontale Nagoya Grampus -

13. kolejka

  • 08.05 07:00  
    Sagan Tosu Sanfrecce Hiroszima -
  • 08.05 08:00  
    Nagoya Grampus Cerezo Osaka -
  • 08.05 11:00  
    Gamba Osaka Kawasaki Frontale -
  • 09.05 06:00  
    Yokohama F. Marinos Vissel Kobe -
  • 09.05 07:00  
    Avispa Fukuoka Kashiwa Reysol -
  • 09.05 07:00  
    Shimizu S-Pulse Yokohama FC -
  • 09.05 08:00  
    Tokushima Vortis Consadole Sapporo -
  • 09.05 08:00  
    Shonan Bellmare Oita Trinita -
  • 09.05 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vegalta Sendai -
  • 09.05 10:00  
    Kashima Antlers FC Tokio -

14. kolejka

  • 15.05 07:00  
    Vegalta Sendai Avispa Fukuoka -
  • 15.05 07:00  
    Shimizu S-Pulse Nagoya Grampus -
  • 15.05 08:00  
    Kashima Antlers Yokohama F. Marinos -
  • 15.05 09:00  
    Kashiwa Reysol FC Tokio -
  • 15.05 09:00  
    Sanfrecce Hiroszima Tokushima Vortis -
  • 15.05 09:00  
    Oita Trinita Sagan Tosu -
  • 15.05 10:00  
    Yokohama FC Shonan Bellmare -
  • 15.05 12:00  
    Vissel Kobe Cerezo Osaka -
  • 16.05 08:00  
    Kawasaki Frontale Consadole Sapporo -
  • 16.05 10:00  
    Gamba Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -

15. kolejka

  • 22.05 07:00  
    Vegalta Sendai Oita Trinita -
  • 22.05 07:00  
    Consadole Sapporo Shimizu S-Pulse -
  • 22.05 07:00  
    Sagan Tosu Kashima Antlers -
  • 22.05 08:00  
    Kawasaki Frontale Yokohama FC -
  • 22.05 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vissel Kobe -
  • 22.05 10:00  
    Yokohama F. Marinos Kashiwa Reysol -
  • 22.05 10:00  
    Avispa Fukuoka Shonan Bellmare -
  • 22.05 11:00  
    Tokushima Vortis Nagoya Grampus -
  • 22.05 12:00  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • 23.05 08:00  
    Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroszima -

16. kolejka

  • 26.05 12:00  
    Shonan Bellmare Kawasaki Frontale -
  • 26.05 12:00  
    Yokohama FC Avispa Fukuoka -
  • 26.05 12:00  
    Oita Trinita Yokohama F. Marinos -
  • 26.05 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 26.05 12:00  
    Shimizu S-Pulse FC Tokio -
  • 26.05 12:00  
    Kashima Antlers Cerezo Osaka -
  • 26.05 12:00  
    Kashiwa Reysol Vissel Kobe -
  • 26.05 12:00  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 26.05 12:30  
    Nagoya Grampus Vegalta Sendai -
  • 27.05 12:00  
    Gamba Osaka Tokushima Vortis -

17. kolejka

  • 29.05 12:00  
    Kashiwa Reysol Consadole Sapporo -
  • 30.05 06:00  
    Yokohama F. Marinos Shimizu S-Pulse -
  • 30.05 07:00  
    Vissel Kobe Sagan Tosu -
  • 30.05 07:00  
    FC Tokio Sanfrecce Hiroszima -
  • 30.05 08:00  
    Tokushima Vortis Shonan Bellmare -
  • 30.05 08:00  
    Oita Trinita Avispa Fukuoka -
  • 30.05 08:00  
    Vegalta Sendai Cerezo Osaka -
  • 30.05 10:00  
    Gamba Osaka Yokohama FC -
  • 30.05 11:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Nagoya Grampus -
  • 30.05 12:00  
    Kawasaki Frontale Kashima Antlers -

18. kolejka

  • 14.04 11:00  
    Cerezo Osaka Tokushima Vortis -
  • 14.04 12:00  
    Sagan Tosu Gamba Osaka -
  • 19.06 06:00  
    Avispa Fukuoka Vissel Kobe -
  • 19.06 07:00  
    Consadole Sapporo Oita Trinita -
  • 19.06 11:00  
    Yokohama FC FC Tokio -
  • 19.06 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kashiwa Reysol -
  • 20.06 10:00  
    Kashima Antlers Vegalta Sendai -
  • 20.06 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shonan Bellmare -
  • 17.07 11:30  
    Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale -
  • 12.08 12:00  
    Nagoya Grampus Yokohama F. Marinos -

19. kolejka

  • 14.04 12:00  
    Kawasaki Frontale Avispa Fukuoka -
  • 14.04 12:30  
    Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroszima -
  • 02.06 12:00  
    Shonan Bellmare Gamba Osaka -
  • 23.06  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -
  • 23.06 12:00  
    Vissel Kobe Yokohama FC -
  • 23.06 12:00  
    Oita Trinita Kashima Antlers -
  • 23.06 12:00  
    Tokushima Vortis FC Tokio -
  • 23.06 12:00  
    Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 23.06 12:00  
    Yokohama F. Marinos Sagan Tosu -
  • 23.06 12:00  
    Vegalta Sendai Shimizu S-Pulse -

20. kolejka

  • 12.05 12:00  
    Kawasaki Frontale Vegalta Sendai -
  • 12.05 12:00  
    Gamba Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • 27.06 11:00  
    Yokohama FC Shimizu S-Pulse -
  • 27.06 11:00  
    Tokushima Vortis Yokohama F. Marinos -
  • 27.06 11:30  
    Kashima Antlers Consadole Sapporo -
  • 27.06 12:00  
    Shonan Bellmare Kashiwa Reysol -
  • 27.06 12:00  
    FC Tokio Oita Trinita -
  • 27.06 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Avispa Fukuoka -
  • 17.07 12:00  
    Cerezo Osaka Vissel Kobe -
  • 17.07 12:00  
    Sagan Tosu Nagoya Grampus -

21. kolejka

  • 12.05 12:30  
    Nagoya Grampus Kashima Antlers -
  • 02.06 12:00  
    Yokohama FC Kawasaki Frontale -
  • 03.07 12:00  
    Kashiwa Reysol Yokohama F. Marinos -
  • 03.07 12:00  
    Vegalta Sendai Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 03.07 12:00  
    Vissel Kobe Shonan Bellmare -
  • 03.07 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Sagan Tosu -
  • 04.07 06:05  
    Consadole Sapporo Tokushima Vortis -
  • 04.07 11:00  
    Shimizu S-Pulse Oita Trinita -
  • 17.07 11:30  
    Avispa Fukuoka Gamba Osaka -
  • 21.07 12:00  
    Cerezo Osaka FC Tokio -

22. kolejka

  • 29.04 08:00  
    Nagoya Grampus Kawasaki Frontale -
  • 10.07 11:00  
    Yokohama F. Marinos Avispa Fukuoka -
  • 10.07 12:00  
    Vegalta Sendai Consadole Sapporo -
  • 10.07 12:00  
    Oita Trinita Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 11.07 11:00  
    Tokushima Vortis Shimizu S-Pulse -
  • 11.07 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama FC -
  • 11.07 12:00  
    Kashiwa Reysol Kashima Antlers -
  • 11.07 12:00  
    Shonan Bellmare FC Tokio -
  • 21.07 12:00  
    Gamba Osaka Vissel Kobe -
  • 24.07 12:00  
    Sagan Tosu Cerezo Osaka -

23. kolejka

  • 09.08 08:00  
    Consadole Sapporo Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 09.08 11:00  
    Yokohama FC Nagoya Grampus -
  • 09.08 11:00  
    Shimizu S-Pulse Yokohama F. Marinos -
  • 09.08 12:00  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • 09.08 12:00  
    Oita Trinita Kawasaki Frontale -
  • 09.08 12:00  
    Avispa Fukuoka Sanfrecce Hiroszima -
  • 09.08 12:00  
    Tokushima Vortis Gamba Osaka -
  • 09.08 12:00  
    Vissel Kobe Kashiwa Reysol -
  • 09.08 12:00  
    Cerezo Osaka Vegalta Sendai -
  • 09.08 12:00  
    Shonan Bellmare Kashima Antlers -

24. kolejka

  • 13.08 12:00  
    Shimizu S-Pulse Gamba Osaka -
  • 14.08 07:00  
    Consadole Sapporo FC Tokio -
  • 14.08 12:00  
    Vegalta Sendai Yokohama FC -
  • 14.08 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Sagan Tosu -
  • 14.08 12:00  
    Kashiwa Reysol Kawasaki Frontale -
  • 14.08 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vissel Kobe -
  • 15.08 11:00  
    Yokohama F. Marinos Oita Trinita -
  • 15.08 11:00  
    Nagoya Grampus Shonan Bellmare -
  • 15.08 11:30  
    Kashima Antlers Tokushima Vortis -
  • 15.08 12:00  
    Avispa Fukuoka Cerezo Osaka -

25. kolejka

  • 21.08 11:00  
    Yokohama F. Marinos Vegalta Sendai -
  • 21.08 12:00  
    Tokushima Vortis Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 21.08 12:00  
    Oita Trinita Consadole Sapporo -
  • 21.08 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kawasaki Frontale -
  • 21.08 12:00  
    Gamba Osaka FC Tokio -
  • 21.08 12:00  
    Shonan Bellmare Shimizu S-Pulse -
  • 21.08 12:00  
    Vissel Kobe Kashima Antlers -
  • 21.08 12:00  
    Kashiwa Reysol Sagan Tosu -
  • 21.08 12:30  
    Cerezo Osaka Yokohama FC -
  • 22.08 11:00  
    Nagoya Grampus Avispa Fukuoka -

26. kolejka

  • 25.08 12:00  
    Oita Trinita Vissel Kobe -
  • 25.08 12:00  
    Sagan Tosu Yokohama F. Marinos -
  • 25.08 12:00  
    Avispa Fukuoka Kawasaki Frontale -
  • 25.08 12:00  
    Tokushima Vortis Kashiwa Reysol -
  • 25.08 12:00  
    Shimizu S-Pulse Kashima Antlers -
  • 25.08 12:00  
    Yokohama FC Gamba Osaka -
  • 25.08 12:00  
    Vegalta Sendai FC Tokio -
  • 25.08 12:00  
    Consadole Sapporo Nagoya Grampus -
  • 25.08 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Sanfrecce Hiroszima -
  • 25.08 12:30  
    Cerezo Osaka Shonan Bellmare -

27. kolejka

  • 28.08 07:00  
    Consadole Sapporo Kawasaki Frontale -
  • 28.08 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Oita Trinita -
  • 28.08 12:00  
    Yokohama F. Marinos Kashima Antlers -
  • 28.08 12:00  
    Gamba Osaka Cerezo Osaka -
  • 28.08 12:00  
    Vissel Kobe FC Tokio -
  • 29.08 11:00  
    Nagoya Grampus Shimizu S-Pulse -
  • 29.08 12:00  
    Shonan Bellmare Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 29.08 12:00  
    Kashiwa Reysol Yokohama FC -
  • 29.08 12:00  
    Vegalta Sendai Sagan Tosu -
  • 29.08 12:00  
    Avispa Fukuoka Tokushima Vortis -

28. kolejka

  • 10.09  
    Yokohama FC Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 11.09  
    Nagoya Grampus Tokushima Vortis -
  • 11.09  
    Kashima Antlers Avispa Fukuoka -
  • 11.09  
    Kawasaki Frontale Vissel Kobe -
  • 11.09  
    FC Tokio Kashiwa Reysol -
  • 11.09  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -
  • 11.09  
    Sagan Tosu Shimizu S-Pulse -
  • 11.09  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama F. Marinos -
  • 11.09  
    Cerezo Osaka Consadole Sapporo -
  • 11.09  
    Oita Trinita Shonan Bellmare -

29. kolejka

  • 17.09  
    Sagan Tosu Oita Trinita -
  • 18.09  
    Tokushima Vortis Kawasaki Frontale -
  • 18.09  
    Vissel Kobe Consadole Sapporo -
  • 18.09  
    Shonan Bellmare Avispa Fukuoka -
  • 18.09  
    Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai -
  • 18.09  
    Yokohama F. Marinos Nagoya Grampus -
  • 18.09  
    Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroszima -
  • 18.09  
    Kashima Antlers Gamba Osaka -
  • 18.09  
    Urawa Red Diamonds Saitama Cerezo Osaka -
  • 18.09  
    FC Tokio Yokohama FC -

30. kolejka

  • 24.09  
    Shimizu S-Pulse Vissel Kobe -
  • 25.09  
    Cerezo Osaka Kashima Antlers -
  • 25.09  
    Gamba Osaka Kashiwa Reysol -
  • 25.09  
    Yokohama FC Yokohama F. Marinos -
  • 25.09  
    Consadole Sapporo Sanfrecce Hiroszima -
  • 25.09  
    Vegalta Sendai Tokushima Vortis -
  • 25.09  
    Nagoya Grampus Oita Trinita -
  • 25.09  
    Kawasaki Frontale Shonan Bellmare -
  • 25.09  
    FC Tokio Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 25.09  
    Avispa Fukuoka Sagan Tosu -

31. kolejka

  • 01.10  
    Shonan Bellmare Yokohama F. Marinos -
  • 02.10  
    Oita Trinita Cerezo Osaka -
  • 02.10  
    Tokushima Vortis Sagan Tosu -
  • 02.10  
    Avispa Fukuoka Shimizu S-Pulse -
  • 02.10  
    Vissel Kobe Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 02.10  
    Kawasaki Frontale FC Tokio -
  • 02.10  
    Kashiwa Reysol Vegalta Sendai -
  • 02.10  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -
  • 02.10  
    Sanfrecce Hiroszima Nagoya Grampus -
  • 02.10  
    Kashima Antlers Yokohama FC -

32. kolejka

  • 16.10  
    Vissel Kobe Avispa Fukuoka -
  • 16.10  
    Sanfrecce Hiroszima Cerezo Osaka -
  • 16.10  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -
  • 16.10  
    Yokohama F. Marinos Consadole Sapporo -
  • 16.10  
    Kashima Antlers Kawasaki Frontale -
  • 16.10  
    Shimizu S-Pulse Kashiwa Reysol -
  • 16.10  
    FC Tokio Nagoya Grampus -
  • 16.10  
    Yokohama FC Tokushima Vortis -
  • 16.10  
    Oita Trinita Vegalta Sendai -
  • 16.10  
    Sagan Tosu Shonan Bellmare -

33. kolejka

  • 22.10  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kashiwa Reysol -
  • 23.10  
    Cerezo Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 23.10  
    Shonan Bellmare Yokohama FC -
  • 23.10  
    Kawasaki Frontale Shimizu S-Pulse -
  • 23.10  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -
  • 23.10  
    FC Tokio Kashima Antlers -
  • 23.10  
    Nagoya Grampus Vissel Kobe -
  • 23.10  
    Vegalta Sendai Sanfrecce Hiroszima -
  • 23.10  
    Consadole Sapporo Avispa Fukuoka -
  • 23.10  
    Tokushima Vortis Oita Trinita -

34. kolejka

  • 03.11  
    Avispa Fukuoka Oita Trinita -
  • 03.11  
    Yokohama FC Sagan Tosu -
  • 03.11  
    Sanfrecce Hiroszima Kashima Antlers -
  • 03.11  
    Tokushima Vortis Cerezo Osaka -
  • 03.11  
    Vissel Kobe Vegalta Sendai -
  • 03.11  
    Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 03.11  
    Consadole Sapporo Shonan Bellmare -
  • 03.11  
    FC Tokio Shimizu S-Pulse -
  • 03.11  
    Nagoya Grampus Kashiwa Reysol -
  • 03.11  
    Yokohama F. Marinos Gamba Osaka -

35. kolejka

  • 06.11  
    Vissel Kobe Tokushima Vortis -
  • 06.11  
    Avispa Fukuoka Yokohama FC -
  • 06.11  
    Yokohama F. Marinos FC Tokio -
  • 06.11  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 06.11  
    Shimizu S-Pulse Consadole Sapporo -
  • 06.11  
    Kashiwa Reysol Cerezo Osaka -
  • 06.11  
    Shonan Bellmare Sanfrecce Hiroszima -
  • 06.11  
    Oita Trinita Gamba Osaka -
  • 06.11  
    Sagan Tosu Kawasaki Frontale -
  • 06.11  
    Vegalta Sendai Nagoya Grampus -

36. kolejka

  • 20.11  
    Vegalta Sendai Shonan Bellmare -
  • 20.11  
    Sagan Tosu Consadole Sapporo -
  • 20.11  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • 20.11  
    Kashiwa Reysol Avispa Fukuoka -
  • 20.11  
    Gamba Osaka Nagoya Grampus -
  • 20.11  
    FC Tokio Tokushima Vortis -
  • 20.11  
    Cerezo Osaka Kawasaki Frontale -
  • 20.11  
    Kashima Antlers Oita Trinita -
  • 20.11  
    Yokohama FC Vissel Kobe -
  • 20.11  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama F. Marinos -

37. kolejka

  • 27.11  
    Kashima Antlers Sagan Tosu -
  • 27.11  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shimizu S-Pulse -
  • 27.11  
    Kawasaki Frontale Gamba Osaka -
  • 27.11  
    Cerezo Osaka Nagoya Grampus -
  • 27.11  
    Shonan Bellmare Tokushima Vortis -
  • 27.11  
    Consadole Sapporo Kashiwa Reysol -
  • 27.11  
    Vissel Kobe Yokohama F. Marinos -
  • 27.11  
    Oita Trinita Yokohama FC -
  • 27.11  
    Avispa Fukuoka Vegalta Sendai -
  • 27.11  
    Sanfrecce Hiroszima FC Tokio -

38. kolejka

  • 04.12  
    Vegalta Sendai Kashima Antlers -
  • 04.12  
    Tokushima Vortis Sanfrecce Hiroszima -
  • 04.12  
    Sagan Tosu Vissel Kobe -
  • 04.12  
    Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka -
  • 04.12  
    Yokohama F. Marinos Kawasaki Frontale -
  • 04.12  
    Yokohama FC Consadole Sapporo -
  • 04.12  
    Gamba Osaka Shonan Bellmare -
  • 04.12  
    FC Tokio Avispa Fukuoka -
  • 04.12  
    Kashiwa Reysol Oita Trinita -
  • 04.12  
    Nagoya Grampus Urawa Red Diamonds Saitama -