Japonia - J1 League

23. kolejka - J1 League

Mecze awansem

  • 21.10 11:00
  • 21.10 12:30

Zaległe mecze

  • 21.10 12:30

Tabela J1 League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Kawasaki Frontale 24 65   21 2 1   68 - 19 49
2 Cerezo Osaka 24 48   15 3 6   36 - 25 11
3 FC Tokio 26 47   14 5 7   40 - 30 10
4 Gamba Osaka 23 45   14 3 6   33 - 25 8
5 Nagoya Grampus 23 42   13 3 7   35 - 23 12
6 Kashima Antlers 24 39   12 3 9   36 - 32 4
7 Yokohama F. Marinos 26 38   11 5 10   52 - 43 9
8 Kashiwa Reysol 23 37   11 4 8   45 - 35 10
9 Urawa Red Diamonds Saitama 24 37   11 4 9   34 - 37 -3
10 Sanfrecce Hiroszima 22 34   10 4 8   35 - 27 8
11 Vissel Kobe 26 33   8 9 9   44 - 44 0
12 Oita Trinita 24 29   8 5 11   26 - 35 -9
13 Yokohama FC 23 24   7 3 13   28 - 43 -15
14 Consadole Sapporo 24 24   6 6 12   29 - 47 -18
15 Sagan Tosu 22 19   4 7 11   22 - 32 -10
16 Shimizu S-Pulse 24 13   3 4 17   31 - 54 -23
17 Vegalta Sendai 22 13   2 7 13   21 - 45 -24
18 Shonan Bellmare 22 12   3 3 16   18 - 37 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

24. kolejka (następna)

  • 26.08 koniec
  • 16.09 koniec
    FC Tokio Oita Trinita 2-3 (karne ) (po dogrywce)
  • 16.09 koniec
  • 24.10 07:00
  • 24.10 07:00
  • 24.10 07:00
  • 24.10 09:00
  • 24.10 10:00
  • 25.10 06:00

Strzelcy J1 League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Michael Olunga Ogada(Kashiwa Reysol) 22 1
Everaldo Stum(Kashima Antlers) 12 1
Yu Kobayashi(Kawasaki Frontale) 12 3

Kartkowicze J1 League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Shunki Takahashi(Kashiwa Reysol) 2 4 6
Richardson Fernandes dos Santos(Kashiwa Reysol) 1 7 8
Yugo Tatsuta(Shimizu S-Pulse) 1 4 5

Terminarz / Wyniki J1 League

24. kolejka

25. kolejka

  • 31.10 05:00  
    Vegalta Sendai Sanfrecce Hiroszima -
  • 31.10 06:00  
    Oita Trinita Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 31.10 07:00  
    Shonan Bellmare Yokohama FC -
  • 31.10 08:00  
    Kashiwa Reysol Shimizu S-Pulse -
  • 31.10 09:00  
    Kashima Antlers Nagoya Grampus -
  • 31.10 10:00  
    Kawasaki Frontale FC Tokio -
  • 31.10 11:00  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -

26. kolejka

  • 03.11 05:00  
    Sagan Tosu Nagoya Grampus -
  • 03.11 05:00  
    Vegalta Sendai Kashiwa Reysol -
  • 03.11 06:00  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • 03.11 06:00  
    Kawasaki Frontale Consadole Sapporo -
  • 03.11 07:00  
    Shimizu S-Pulse Vissel Kobe -
  • 03.11 08:00  
    Yokohama FC Oita Trinita -
  • 03.11 09:00  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 11.11 11:30  
    Shonan Bellmare Yokohama F. Marinos -

27. kolejka

  • 14.11 06:00  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama FC -
  • 14.11 06:00  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 14.11 06:00  
    Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka -
  • 14.11 07:00  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -
  • 14.11 07:00  
    Kashiwa Reysol Oita Trinita -
  • 14.11 08:00  
    Yokohama F. Marinos Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 14.11 09:00  
    Kashima Antlers Kawasaki Frontale -
  • 15.11 06:00  
    Vissel Kobe Shonan Bellmare -
  • 15.11 11:00  
    Nagoya Grampus FC Tokio -

28. kolejka

  • 24.10 08:00  
    FC Tokio Yokohama F. Marinos -
  • 08.11 06:00  
    Yokohama FC Vissel Kobe -
  • 21.11 06:00  
    Oita Trinita Kawasaki Frontale -
  • 21.11 06:00  
    Consadole Sapporo Shimizu S-Pulse -
  • 21.11 07:00  
    Vegalta Sendai Kashima Antlers -
  • 21.11 07:00  
    Kashiwa Reysol Sagan Tosu -
  • 21.11 08:00  
    Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • 21.11 09:00  
    Nagoya Grampus Shonan Bellmare -
  • 22.11 08:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -

29. kolejka

30. kolejka

  • 28.10 11:00  
    Vegalta Sendai Vissel Kobe -
  • 28.10 11:00  
    FC Tokio Kashiwa Reysol -
  • 18.11 11:00  
    Kawasaki Frontale Yokohama F. Marinos -
  • 28.11 06:00  
    Sanfrecce Hiroszima Consadole Sapporo -
  • 28.11 06:00  
    Nagoya Grampus Oita Trinita -
  • 29.11 06:00  
    Shimizu S-Pulse Shonan Bellmare -
  • 29.11 07:00  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 29.11 07:00  
    Cerezo Osaka Yokohama FC -
  • 29.11 09:00  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -

31. kolejka

  • 03.11 05:00  
    Yokohama F. Marinos Kashima Antlers -
  • 18.11 10:00  
    Vissel Kobe Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 05.12  
    FC Tokio Sanfrecce Hiroszima -
  • 05.12 06:00  
    Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale -
  • 05.12 06:00  
    Kashiwa Reysol Nagoya Grampus -
  • 05.12 06:00  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -
  • 05.12 08:00  
    Yokohama FC Sagan Tosu -
  • 06.12 06:00  
    Oita Trinita Vegalta Sendai -
  • 06.12 07:00  
    Shonan Bellmare Gamba Osaka -

32. kolejka

  • 28.10 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama F. Marinos -
  • 11.11 11:00  
    Gamba Osaka Vissel Kobe -
  • 18.11 11:00  
    Vegalta Sendai FC Tokio -
  • 12.12 06:00  
    Sagan Tosu Kawasaki Frontale -
  • 12.12 06:00  
    Cerezo Osaka Kashiwa Reysol -
  • 12.12 06:00  
    Nagoya Grampus Yokohama FC -
  • 12.12 07:00  
    Oita Trinita Consadole Sapporo -
  • 12.12 08:00  
    Kashima Antlers Shimizu S-Pulse -
  • 12.12 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shonan Bellmare -

33. kolejka

  • 21.10 11:00  
    Vissel Kobe Kashima Antlers -
  • 21.10 12:30  
    Yokohama F. Marinos Nagoya Grampus -
  • 11.11 11:00  
    FC Tokio Consadole Sapporo -
  • 16.12 11:00  
    Shonan Bellmare Oita Trinita -
  • 16.12 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kashiwa Reysol -
  • 16.12 11:00  
    Cerezo Osaka Sagan Tosu -
  • 16.12 11:00  
    Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 16.12 11:00  
    Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai -
  • 16.12 11:00  
    Yokohama FC Gamba Osaka -

34. kolejka

  • 19.12 06:00  
    Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroszima -
  • 19.12 06:00  
    Yokohama FC Yokohama F. Marinos -
  • 19.12 06:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Consadole Sapporo -
  • 19.12 06:00  
    Gamba Osaka Shimizu S-Pulse -
  • 19.12 06:00  
    Sagan Tosu Oita Trinita -
  • 19.12 06:00  
    Vegalta Sendai Shonan Bellmare -
  • 19.12 06:00  
    FC Tokio Vissel Kobe -
  • 19.12 06:00  
    Kashima Antlers Cerezo Osaka -
  • 19.12 06:00  
    Kashiwa Reysol Kawasaki Frontale -