Japonia - J1 League

16. kolejka - J1 League

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela J1 League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sanfrecce Hiroszima 1 3   1 0 0   3 - 0 3
2 Kashiwa Reysol 1 3   1 0 0   4 - 2 2
3 FC Tokio 1 3   1 0 0   3 - 1 2
4 Urawa Red Diamonds Saitama 1 3   1 0 0   3 - 2 1
5 Gamba Osaka 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6 Cerezo Osaka 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 Nagoya Grampus 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 Vegalta Sendai 1 1   0 1 0   1 - 1 0
9 Vissel Kobe 1 1   0 1 0   1 - 1 0
10 Yokohama FC 1 1   0 1 0   1 - 1 0
11 Kawasaki Frontale 1 1   0 1 0   0 - 0 0
12 Sagan Tosu 1 1   0 1 0   0 - 0 0
13 Shonan Bellmare 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
14 Yokohama F. Marinos 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
15 Oita Trinita 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
16 Consadole Sapporo 1 0   0 0 1   2 - 4 -2
17 Shimizu S-Pulse 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
18 Kashima Antlers 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

17. kolejka (następna)

  • 13.06 07:00
  • 13.06 11:00
  • 13.06 11:00
  • 13.06 11:00
  • 13.06 11:30
  • 13.06 12:00
  • 13.06 12:00
  • 13.06 12:00
  • 14.06 11:00

Strzelcy J1 League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Michael Olunga Ogada(Kashiwa Reysol) 2 0
Ataru Esaka(Kashiwa Reysol) 2 0
Mate Junior Simao(Vegalta Sendai) 1 0

Kartkowicze J1 League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Masato Morishige(FC Tokio) 0 1 1
Naoki Yamada(Shonan Bellmare) 0 1 1
Takuji Yonemoto(Nagoya Grampus) 0 1 1

Terminarz / Wyniki J1 League

2. kolejka

  • przełożony  
    Kashima Antlers Vissel Kobe -
  • przełożony  
    FC Tokio Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Yokohama FC Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Oita Trinita Shimizu S-Pulse -

3. kolejka

  • przełożony  
    Consadole Sapporo Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Yokohama FC Sagan Tosu -
  • przełożony  
    FC Tokio Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Oita Trinita Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Kawasaki Frontale -

4. kolejka

  • przełożony  
    Sagan Tosu Oita Trinita -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Yokohama FC -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka FC Tokio -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Shonan Bellmare -

5. kolejka

  • przełożony  
    Kashima Antlers Sagan Tosu -
  • przełożony  
    FC Tokio Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Yokohama FC Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Oita Trinita Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vegalta Sendai -

6. kolejka

  • przełożony  
    Consadole Sapporo Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Oita Trinita -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol FC Tokio -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Yokohama FC -

7. kolejka

  • przełożony  
    Vissel Kobe Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    FC Tokio Yokohama FC -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Oita Trinita Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Cerezo Osaka -

8. kolejka

  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Gamba Osaka -
  • przełożony  
    FC Tokio Oita Trinita -
  • przełożony  
    Yokohama FC Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Sagan Tosu -

9. kolejka

  • przełożony  
    Vissel Kobe Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    FC Tokio Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Oita Trinita Yokohama FC -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Cerezo Osaka -

10. kolejka

  • przełożony  
    Yokohama FC Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Oita Trinita -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Gamba Osaka FC Tokio -

11. kolejka

  • przełożony  
    Vegalta Sendai Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Oita Trinita Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Yokohama FC -
  • przełożony  
    FC Tokio Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Kashima Antlers -

12. kolejka

  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Yokohama FC Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Oita Trinita -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    FC Tokio Sagan Tosu -

13. kolejka

  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Yokohama FC -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Oita Trinita -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Kashima Antlers FC Tokio -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Yokohama F. Marinos -

14. kolejka

  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus FC Tokio -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Yokohama FC Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Oita Trinita Vissel Kobe -

15. kolejka

  • przełożony  
    FC Tokio Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Yokohama FC -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Oita Trinita -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Nagoya Grampus -

16. kolejka

  • przełożony  
    Gamba Osaka Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    FC Tokio Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama FC -
  • przełożony  
    Oita Trinita Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kawasaki Frontale -

17. kolejka

  • 13.06 07:00  
    Consadole Sapporo Sanfrecce Hiroszima -
  • 13.06 11:00  
    Vissel Kobe Shimizu S-Pulse -
  • 13.06 11:00  
    Nagoya Grampus Sagan Tosu -
  • 13.06 11:00  
    Yokohama F. Marinos Oita Trinita -
  • 13.06 11:30  
    Kashima Antlers Vegalta Sendai -
  • 13.06 12:00  
    Kashiwa Reysol Cerezo Osaka -
  • 13.06 12:00  
    Shonan Bellmare Gamba Osaka -
  • 13.06 12:00  
    Kawasaki Frontale FC Tokio -
  • 14.06 11:00  
    Yokohama FC Urawa Red Diamonds Saitama -

18. kolejka

  • 20.06 11:00  
    Vegalta Sendai Yokohama FC -
  • 20.06 12:00  
    Oita Trinita FC Tokio -
  • 20.06 12:00  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -
  • 20.06 12:00  
    Sagan Tosu Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 21.06 11:00  
    Yokohama F. Marinos Kashiwa Reysol -
  • 21.06 11:00  
    Shimizu S-Pulse Kashima Antlers -
  • 21.06 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Shonan Bellmare -
  • 21.06 11:00  
    Vissel Kobe Nagoya Grampus -
  • 21.06 12:00  
    Cerezo Osaka Kawasaki Frontale -

19. kolejka

  • 27.06 07:00  
    Consadole Sapporo Kashiwa Reysol -
  • 27.06 11:00  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • 27.06 11:00  
    Yokohama FC Vissel Kobe -
  • 27.06 11:00  
    Nagoya Grampus Vegalta Sendai -
  • 27.06 12:00  
    Kashima Antlers Yokohama F. Marinos -
  • 27.06 12:00  
    Kawasaki Frontale Gamba Osaka -
  • 27.06 12:00  
    Oita Trinita Cerezo Osaka -
  • 27.06 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama FC Tokio -
  • 27.06 12:00  
    Shonan Bellmare Sagan Tosu -

20. kolejka

  • 01.07 12:00  
    Consadole Sapporo Shonan Bellmare -
  • 01.07 12:00  
    Cerezo Osaka Kashima Antlers -
  • 01.07 12:00  
    Gamba Osaka Oita Trinita -
  • 01.07 12:00  
    Kashiwa Reysol Vissel Kobe -
  • 01.07 12:00  
    Vegalta Sendai Kawasaki Frontale -
  • 01.07 12:00  
    Nagoya Grampus Yokohama FC -
  • 01.07 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 01.07 12:00  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • 01.07 12:30  
    Yokohama F. Marinos Shimizu S-Pulse -

21. kolejka

  • 04.07 11:00  
    Shimizu S-Pulse Oita Trinita -
  • 04.07 12:00  
    Kashiwa Reysol Nagoya Grampus -
  • 04.07 12:00  
    Vissel Kobe FC Tokio -
  • 04.07 12:00  
    Kawasaki Frontale Yokohama F. Marinos -
  • 05.07 11:00  
    Vegalta Sendai Cerezo Osaka -
  • 05.07 11:00  
    Yokohama FC Gamba Osaka -
  • 05.07 11:00  
    Sagan Tosu Sanfrecce Hiroszima -
  • 05.07 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Consadole Sapporo -
  • 05.07 12:00  
    Shonan Bellmare Kashima Antlers -

22. kolejka

  • 14.08 12:00  
    Yokohama F. Marinos Shonan Bellmare -
  • 14.08 12:00  
    Shimizu S-Pulse Kashiwa Reysol -
  • 14.08 12:00  
    Cerezo Osaka Vissel Kobe -
  • 15.08 07:00  
    Consadole Sapporo Kashima Antlers -
  • 15.08 11:00  
    Yokohama FC FC Tokio -
  • 15.08 12:00  
    Gamba Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 15.08 12:00  
    Nagoya Grampus Kawasaki Frontale -
  • 15.08 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vegalta Sendai -
  • 15.08 12:00  
    Oita Trinita Sagan Tosu -

23. kolejka

  • 22.08 12:00  
    Vissel Kobe Consadole Sapporo -
  • 22.08 12:00  
    Yokohama F. Marinos Cerezo Osaka -
  • 22.08 12:00  
    Oita Trinita Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 22.08 12:00  
    Sagan Tosu Yokohama FC -
  • 23.08 11:00  
    Vegalta Sendai Gamba Osaka -
  • 23.08 11:00  
    Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale -
  • 23.08 11:00  
    Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroszima -
  • 23.08 12:00  
    Kashiwa Reysol Kashima Antlers -
  • 23.08 12:00  
    Shonan Bellmare FC Tokio -

24. kolejka

  • 28.08 12:00  
    Vegalta Sendai Shimizu S-Pulse -
  • 29.08 07:00  
    Consadole Sapporo Kawasaki Frontale -
  • 29.08 11:00  
    Nagoya Grampus Oita Trinita -
  • 29.08 11:00  
    Yokohama FC Yokohama F. Marinos -
  • 29.08 12:00  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • 29.08 12:00  
    Sagan Tosu Kashima Antlers -
  • 29.08 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima FC Tokio -
  • 29.08 12:00  
    Shonan Bellmare Vissel Kobe -
  • 29.08 12:00  
    Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds Saitama -

25. kolejka

  • 11.09 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Nagoya Grampus -
  • 11.09 12:00  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -
  • 11.09 12:00  
    Yokohama FC Shonan Bellmare -
  • 11.09 12:00  
    Kashima Antlers Oita Trinita -
  • 11.09 12:00  
    FC Tokio Shimizu S-Pulse -
  • 11.09 12:00  
    Kawasaki Frontale Kashiwa Reysol -
  • 11.09 12:00  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -
  • 11.09 12:00  
    Vissel Kobe Vegalta Sendai -
  • 11.09 12:00  
    Yokohama F. Marinos Sanfrecce Hiroszima -

26. kolejka

  • 18.09 12:00  
    Vegalta Sendai Kashima Antlers -
  • 18.09 12:00  
    Kashiwa Reysol Yokohama FC -
  • 18.09 12:00  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • 18.09 12:00  
    Kawasaki Frontale Shonan Bellmare -
  • 18.09 12:00  
    Nagoya Grampus Consadole Sapporo -
  • 18.09 12:00  
    Shimizu S-Pulse Vissel Kobe -
  • 18.09 12:00  
    Cerezo Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 18.09 12:00  
    Sagan Tosu Yokohama F. Marinos -
  • 18.09 12:00  
    Oita Trinita Sanfrecce Hiroszima -

27. kolejka

  • 26.09 12:00  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 26.09 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama FC -
  • 26.09 12:00  
    Kashima Antlers Nagoya Grampus -
  • 26.09 12:00  
    FC Tokio Kawasaki Frontale -
  • 26.09 12:00  
    Yokohama F. Marinos Vegalta Sendai -
  • 26.09 12:00  
    Gamba Osaka Shimizu S-Pulse -
  • 26.09 12:00  
    Shonan Bellmare Cerezo Osaka -
  • 26.09 12:00  
    Vissel Kobe Oita Trinita -
  • 26.09 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kashiwa Reysol -

28. kolejka

  • 02.10 12:00  
    Nagoya Grampus Shimizu S-Pulse -
  • 03.10 12:00  
    Consadole Sapporo FC Tokio -
  • 03.10 12:00  
    Yokohama FC Sanfrecce Hiroszima -
  • 03.10 12:00  
    Vegalta Sendai Shonan Bellmare -
  • 03.10 12:00  
    Kashiwa Reysol Gamba Osaka -
  • 03.10 12:00  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 03.10 12:00  
    Cerezo Osaka Sagan Tosu -
  • 03.10 12:00  
    Vissel Kobe Kawasaki Frontale -
  • 03.10 12:00  
    Oita Trinita Yokohama F. Marinos -

29. kolejka

  • 17.10 12:00  
    Yokohama FC Oita Trinita -
  • 17.10 12:00  
    Shonan Bellmare Kashiwa Reysol -
  • 17.10 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama F. Marinos -
  • 17.10 12:00  
    FC Tokio Nagoya Grampus -
  • 17.10 12:00  
    Sagan Tosu Vegalta Sendai -
  • 17.10 12:00  
    Kawasaki Frontale Kashima Antlers -
  • 17.10 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Consadole Sapporo -
  • 17.10 12:00  
    Gamba Osaka Vissel Kobe -
  • 17.10 12:00  
    Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka -

30. kolejka

  • 31.10 11:00  
    Kashima Antlers Yokohama FC -
  • 31.10 11:00  
    Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • 31.10 11:00  
    Yokohama F. Marinos Consadole Sapporo -
  • 31.10 11:00  
    Vegalta Sendai FC Tokio -
  • 31.10 11:00  
    Gamba Osaka Nagoya Grampus -
  • 31.10 11:00  
    Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 31.10 11:00  
    Shonan Bellmare Shimizu S-Pulse -
  • 31.10 11:00  
    Vissel Kobe Sagan Tosu -
  • 31.10 11:00  
    Oita Trinita Kashiwa Reysol -

31. kolejka

  • 07.11 11:00  
    Yokohama FC Kawasaki Frontale -
  • 07.11 11:00  
    Consadole Sapporo Oita Trinita -
  • 07.11 11:00  
    Kashima Antlers Gamba Osaka -
  • 07.11 11:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shonan Bellmare -
  • 07.11 11:00  
    Kashiwa Reysol Vegalta Sendai -
  • 07.11 11:00  
    FC Tokio Cerezo Osaka -
  • 07.11 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vissel Kobe -
  • 07.11 11:00  
    Shimizu S-Pulse Sagan Tosu -
  • 07.11 11:00  
    Nagoya Grampus Yokohama F. Marinos -

32. kolejka

  • 21.11 11:00  
    Consadole Sapporo Yokohama FC -
  • 21.11 11:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shimizu S-Pulse -
  • 21.11 11:00  
    Yokohama F. Marinos Vissel Kobe -
  • 21.11 11:00  
    Kawasaki Frontale Sanfrecce Hiroszima -
  • 21.11 11:00  
    Gamba Osaka Shonan Bellmare -
  • 21.11 11:00  
    Cerezo Osaka Kashiwa Reysol -
  • 21.11 11:00  
    Sagan Tosu Nagoya Grampus -
  • 21.11 11:00  
    FC Tokio Kashima Antlers -
  • 21.11 11:00  
    Oita Trinita Vegalta Sendai -

33. kolejka

  • 28.11 11:00  
    Cerezo Osaka Yokohama FC -
  • 28.11 11:00  
    Vegalta Sendai Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 28.11 11:00  
    Kashiwa Reysol Sagan Tosu -
  • 28.11 11:00  
    Kawasaki Frontale Oita Trinita -
  • 28.11 11:00  
    Yokohama F. Marinos FC Tokio -
  • 28.11 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Gamba Osaka -
  • 28.11 11:00  
    Shonan Bellmare Nagoya Grampus -
  • 28.11 11:00  
    Vissel Kobe Kashima Antlers -
  • 28.11 11:00  
    Shimizu S-Pulse Consadole Sapporo -

34. kolejka

  • 05.12 11:00  
    Kashima Antlers Sanfrecce Hiroszima -
  • 05.12 11:00  
    Consadole Sapporo Vegalta Sendai -
  • 05.12 11:00  
    Yokohama FC Shimizu S-Pulse -
  • 05.12 11:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vissel Kobe -
  • 05.12 11:00  
    Nagoya Grampus Cerezo Osaka -
  • 05.12 11:00  
    Oita Trinita Shonan Bellmare -
  • 05.12 11:00  
    Sagan Tosu Kawasaki Frontale -
  • 05.12 11:00  
    FC Tokio Kashiwa Reysol -
  • 05.12 11:00  
    Gamba Osaka Yokohama F. Marinos -