Japonia - J1 League

13. kolejka - J1 League

Mecze awansem

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela J1 League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Kawasaki Frontale 19 50   16 2 1   58 - 18 40
2 Cerezo Osaka 19 39   12 3 4   27 - 18 9
3 FC Tokio 20 38   11 5 4   35 - 24 11
4 Kashima Antlers 19 33   10 3 6   31 - 25 6
5 Kashiwa Reysol 18 30   9 3 6   34 - 25 9
6 Nagoya Grampus 17 30   9 3 5   27 - 18 9
7 Yokohama F. Marinos 20 30   9 3 8   40 - 33 7
8 Urawa Red Diamonds Saitama 18 30   9 3 6   26 - 32 -6
9 Gamba Osaka 17 29   9 2 6   24 - 22 2
10 Sanfrecce Hiroszima 17 25   7 4 6   26 - 20 6
11 Vissel Kobe 20 23   5 8 7   31 - 35 -4
12 Oita Trinita 19 22   6 4 9   21 - 28 -7
13 Consadole Sapporo 19 17   4 5 10   23 - 36 -13
14 Yokohama FC 18 17   5 2 11   23 - 37 -14
15 Sagan Tosu 15 14   3 5 7   16 - 22 -6
16 Shimizu S-Pulse 19 12   3 3 13   25 - 42 -17
17 Vegalta Sendai 17 11   2 5 10   16 - 32 -16
18 Shonan Bellmare 17 9   2 3 12   14 - 30 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

14. kolejka (następna)

Strzelcy J1 League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Michael Olunga Ogada(Kashiwa Reysol) 16 1
Everaldo Stum(Kashima Antlers) 11 1
Marcos Junio Lima dos Santos(Yokohama F. Marinos) 11 1

Kartkowicze J1 League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Richardson Fernandes dos Santos(Kashiwa Reysol) 1 6 7
Shunki Takahashi(Kashiwa Reysol) 1 3 4
Takuma Arano(Consadole Sapporo) 1 3 4

Terminarz / Wyniki J1 League

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

  • przełożony  
    Consadole Sapporo Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Yokohama FC Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Oita Trinita Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama FC Tokio -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Sagan Tosu -
  • 26.09 07:00  
    Nagoya Grampus Shimizu S-Pulse -
  • 26.09 11:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama FC -
  • 26.09 12:00  
    Vissel Kobe Consadole Sapporo -
  • 27.09 06:00  
    Vegalta Sendai Cerezo Osaka -
  • 27.09 09:00  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • 27.09 10:00  
    Kashima Antlers Oita Trinita -
  • 27.09 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Gamba Osaka -
  • 27.09 12:00  
    Shonan Bellmare Kawasaki Frontale -
  • 27.09 12:00  
    Kashiwa Reysol Yokohama F. Marinos -

20. kolejka

  • przełożony  
    Consadole Sapporo Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Oita Trinita -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Yokohama FC -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Shimizu S-Pulse -
  • 03.10 07:00  
    Consadole Sapporo Vegalta Sendai -
  • 03.10 08:00  
    Cerezo Osaka Kawasaki Frontale -
  • 03.10 09:00  
    Yokohama FC Kashiwa Reysol -
  • 03.10 10:00  
    Sanfrecce Hiroszima Sagan Tosu -
  • 03.10 12:00  
    Gamba Osaka Kashima Antlers -
  • 03.10 12:00  
    Oita Trinita Shimizu S-Pulse -
  • 04.10 08:00  
    Shonan Bellmare FC Tokio -
  • 04.10 09:00  
    Yokohama F. Marinos Vissel Kobe -
  • 04.10 10:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Nagoya Grampus -

21. kolejka

  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Oita Trinita -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Vissel Kobe FC Tokio -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Yokohama FC Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Kashima Antlers -
  • 10.10 07:00  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • 10.10 07:00  
    Consadole Sapporo Shonan Bellmare -
  • 10.10 07:00  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • 10.10 07:00  
    Nagoya Grampus Cerezo Osaka -
  • 10.10 08:00  
    Kashiwa Reysol Vissel Kobe -
  • 10.10 09:00  
    Kashima Antlers Yokohama FC -
  • 10.10 09:00  
    Yokohama F. Marinos Oita Trinita -
  • 10.10 11:00  
    Kawasaki Frontale Vegalta Sendai -
  • 10.10 11:00  
    Sagan Tosu Urawa Red Diamonds Saitama -

22. kolejka

  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Yokohama FC FC Tokio -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Oita Trinita Sagan Tosu -
  • 14.10 11:45  
    Sagan Tosu Kashima Antlers -
  • 14.10 12:00  
    Vegalta Sendai Yokohama FC -
  • 14.10 12:00  
    Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 14.10 12:00  
    Gamba Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 14.10 12:00  
    FC Tokio Shimizu S-Pulse -
  • 14.10 12:00  
    Vissel Kobe Oita Trinita -
  • 14.10 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kawasaki Frontale -
  • 14.10 12:30  
    Cerezo Osaka Shonan Bellmare -
  • 14.10 12:30  
    Nagoya Grampus Consadole Sapporo -

23. kolejka

  • przełożony  
    Vissel Kobe Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Oita Trinita Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Yokohama FC -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare FC Tokio -
  • 17.10 08:00  
    Cerezo Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 18.10 06:00  
    Consadole Sapporo Kashima Antlers -
  • 18.10 07:00  
    Shimizu S-Pulse Sagan Tosu -
  • 18.10 07:00  
    Yokohama FC FC Tokio -
  • 18.10 07:00  
    Oita Trinita Gamba Osaka -
  • 18.10 08:00  
    Shonan Bellmare Kashiwa Reysol -
  • 18.10 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vegalta Sendai -
  • 18.10 10:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vissel Kobe -
  • 18.10 12:00  
    Kawasaki Frontale Nagoya Grampus -

24. kolejka

  • przełożony  
    Vegalta Sendai Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Oita Trinita -
  • przełożony  
    Yokohama FC Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima FC Tokio -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 24.10 07:00  
    Consadole Sapporo Yokohama FC -
  • 24.10 07:00  
    Kashima Antlers Sanfrecce Hiroszima -
  • 24.10 07:00  
    Nagoya Grampus Vegalta Sendai -
  • 24.10 09:00  
    Gamba Osaka Kashiwa Reysol -
  • 24.10 10:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Cerezo Osaka -
  • 25.10 06:00  
    Sagan Tosu Shonan Bellmare -

25. kolejka

  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Yokohama FC Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Oita Trinita -
  • przełożony  
    FC Tokio Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Sanfrecce Hiroszima -
  • 30.09 12:00  
    Yokohama F. Marinos Sagan Tosu -
  • 31.10 05:00  
    Vegalta Sendai Sanfrecce Hiroszima -
  • 31.10 06:00  
    Oita Trinita Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 31.10 07:00  
    Shonan Bellmare Yokohama FC -
  • 31.10 08:00  
    Kashiwa Reysol Shimizu S-Pulse -
  • 31.10 09:00  
    Kashima Antlers Nagoya Grampus -
  • 31.10 11:00  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -
  • 11.11  
    Kawasaki Frontale FC Tokio -

26. kolejka

  • przełożony  
    Vegalta Sendai Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Yokohama FC -
  • przełożony  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    Oita Trinita Sanfrecce Hiroszima -
  • 03.11  
    Vegalta Sendai Kashiwa Reysol -
  • 03.11  
    Kawasaki Frontale Consadole Sapporo -
  • 03.11  
    Yokohama FC Oita Trinita -
  • 03.11  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 03.11  
    Sagan Tosu Nagoya Grampus -
  • 03.11  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • 11.11  
    Shonan Bellmare Yokohama F. Marinos -
  • 11.11  
    Shimizu S-Pulse Vissel Kobe -

27. kolejka

  • przełożony  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama FC -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    FC Tokio Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Oita Trinita -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Kashiwa Reysol -
  • 14.11  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 14.11  
    Yokohama F. Marinos Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 14.11  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -
  • 14.11  
    Kashima Antlers Kawasaki Frontale -
  • 14.11  
    Kashiwa Reysol Oita Trinita -
  • 14.11  
    Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka -
  • 14.11  
    Vissel Kobe Shonan Bellmare -
  • 14.11  
    Nagoya Grampus FC Tokio -
  • 14.11  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama FC -

28. kolejka

  • przełożony  
    Nagoya Grampus Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo FC Tokio -
  • przełożony  
    Yokohama FC Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Oita Trinita Yokohama F. Marinos -
  • 21.11  
    Consadole Sapporo Shimizu S-Pulse -
  • 21.11  
    Kashiwa Reysol Sagan Tosu -
  • 21.11  
    FC Tokio Yokohama F. Marinos -
  • 21.11  
    Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • 21.11  
    Nagoya Grampus Shonan Bellmare -
  • 21.11  
    Yokohama FC Vissel Kobe -
  • 21.11  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -
  • 21.11  
    Oita Trinita Kawasaki Frontale -
  • 21.11  
    Vegalta Sendai Kashima Antlers -

29. kolejka

  • 30.09 12:00  
    Vissel Kobe Nagoya Grampus -
  • 30.09 12:30  
    Urawa Red Diamonds Saitama FC Tokio -
  • przełożony  
    Yokohama FC Oita Trinita -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama F. Marinos -
  • przełożony  
    FC Tokio Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka -
  • 25.11  
    Kashima Antlers Kashiwa Reysol -
  • 25.11  
    Kawasaki Frontale Gamba Osaka -
  • 25.11  
    Sagan Tosu Vegalta Sendai -
  • 25.11  
    Shonan Bellmare Sanfrecce Hiroszima -
  • 25.11  
    Oita Trinita Cerezo Osaka -
  • 25.11  
    Yokohama FC Shimizu S-Pulse -

30. kolejka

  • przełożony  
    Kashima Antlers Yokohama FC -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Consadole Sapporo -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai FC Tokio -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Oita Trinita Kashiwa Reysol -
  • 28.11  
    Vegalta Sendai Vissel Kobe -
  • 28.11  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 28.11  
    FC Tokio Kashiwa Reysol -
  • 28.11  
    Kawasaki Frontale Yokohama F. Marinos -
  • 28.11  
    Shimizu S-Pulse Shonan Bellmare -
  • 28.11  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -
  • 28.11  
    Nagoya Grampus Oita Trinita -
  • 28.11  
    Cerezo Osaka Yokohama FC -
  • 28.11  
    Sanfrecce Hiroszima Consadole Sapporo -

31. kolejka

  • przełożony  
    Yokohama FC Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Oita Trinita -
  • przełożony  
    Kashima Antlers Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    FC Tokio Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Yokohama F. Marinos -
  • 05.12  
    FC Tokio Sanfrecce Hiroszima -
  • 05.12  
    Yokohama F. Marinos Kashima Antlers -
  • 05.12  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -
  • 05.12  
    Kashiwa Reysol Nagoya Grampus -
  • 05.12  
    Vissel Kobe Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 05.12  
    Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale -
  • 05.12  
    Shonan Bellmare Gamba Osaka -
  • 05.12  
    Oita Trinita Vegalta Sendai -
  • 05.12  
    Yokohama FC Sagan Tosu -

32. kolejka

  • przełożony  
    Consadole Sapporo Yokohama FC -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Cerezo Osaka Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    FC Tokio Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Oita Trinita Vegalta Sendai -
  • 12.12  
    Vegalta Sendai FC Tokio -
  • 12.12  
    Kashima Antlers Shimizu S-Pulse -
  • 12.12  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shonan Bellmare -
  • 12.12  
    Nagoya Grampus Yokohama FC -
  • 12.12  
    Cerezo Osaka Kashiwa Reysol -
  • 12.12  
    Gamba Osaka Vissel Kobe -
  • 12.12  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama F. Marinos -
  • 12.12  
    Sagan Tosu Kawasaki Frontale -
  • 12.12  
    Oita Trinita Consadole Sapporo -

33. kolejka

  • przełożony  
    Cerezo Osaka Yokohama FC -
  • przełożony  
    Vegalta Sendai Urawa Red Diamonds Saitama -
  • przełożony  
    Kashiwa Reysol Sagan Tosu -
  • przełożony  
    Kawasaki Frontale Oita Trinita -
  • przełożony  
    Yokohama F. Marinos FC Tokio -
  • przełożony  
    Sanfrecce Hiroszima Gamba Osaka -
  • przełożony  
    Shonan Bellmare Nagoya Grampus -
  • przełożony  
    Vissel Kobe Kashima Antlers -
  • przełożony  
    Shimizu S-Pulse Consadole Sapporo -
  • 16.12  
    FC Tokio Consadole Sapporo -
  • 16.12  
    Yokohama F. Marinos Nagoya Grampus -
  • 16.12  
    Vissel Kobe Kashima Antlers -
  • 16.12  
    Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 16.12  
    Sanfrecce Hiroszima Kashiwa Reysol -
  • 16.12  
    Shonan Bellmare Oita Trinita -
  • 16.12  
    Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai -
  • 16.12  
    Yokohama FC Gamba Osaka -
  • 16.12  
    Cerezo Osaka Sagan Tosu -

34. kolejka

  • przełożony  
    Kashima Antlers Sanfrecce Hiroszima -
  • przełożony  
    Consadole Sapporo Vegalta Sendai -
  • przełożony  
    Yokohama FC Shimizu S-Pulse -
  • przełożony  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vissel Kobe -
  • przełożony  
    Nagoya Grampus Cerezo Osaka -
  • przełożony  
    Oita Trinita Shonan Bellmare -
  • przełożony  
    Sagan Tosu Kawasaki Frontale -
  • przełożony  
    FC Tokio Kashiwa Reysol -
  • przełożony  
    Gamba Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 19.12  
    Kashima Antlers Cerezo Osaka -
  • 19.12  
    Urawa Red Diamonds Saitama Consadole Sapporo -
  • 19.12  
    Vegalta Sendai Shonan Bellmare -
  • 19.12  
    Kashiwa Reysol Kawasaki Frontale -
  • 19.12  
    FC Tokio Vissel Kobe -
  • 19.12  
    Yokohama FC Yokohama F. Marinos -
  • 19.12  
    Gamba Osaka Shimizu S-Pulse -
  • 19.12  
    Sagan Tosu Oita Trinita -
  • 19.12  
    Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroszima -