Japonia - J1 League

23. kolejka - J1 League

Tabela J1 League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Tokio 23 48   15 3 5   34 - 17 17
2 Kashima Antlers 23 44   13 5 5   40 - 21 19
3 Kawasaki Frontale 23 40   10 10 3   35 - 20 15
4 Sanfrecce Hiroszima 23 39   11 6 6   31 - 18 13
5 Yokohama F. Marinos 23 39   12 3 8   37 - 30 7
6 Consadole Sapporo 23 35   10 5 8   39 - 28 11
7 Cerezo Osaka 23 34   10 4 9   23 - 18 5
8 Oita Trinita 23 34   9 7 7   27 - 23 4
9 Nagoya Grampus 22 30   8 6 8   34 - 29 5
10 Urawa Red Diamonds Saitama 23 30   8 6 9   22 - 32 -10
11 Shonan Bellmare 23 29   9 2 12   33 - 39 -6
12 Shimizu S-Pulse 23 28   8 4 11   28 - 50 -22
13 Vegalta Sendai 23 27   8 3 12   26 - 34 -8
14 Vissel Kobe 23 26   7 5 11   36 - 39 -3
15 Gamba Osaka 22 26   6 8 8   28 - 32 -4
16 Sagan Tosu 23 24   7 3 13   20 - 34 -14
17 Matsumoto Yamaga FC 22 19   4 7 11   12 - 27 -15
18 Júbilo Iwata 22 17   4 5 13   17 - 31 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

24. kolejka (następna)

  • 23.08 12:00
  • 23.08 12:30
  • 23.08 12:30
  • 24.08 06:00
  • 24.08 11:00
  • 24.08 12:00
  • 24.08 12:00
  • 24.08 12:00
  • 24.08 12:00

Strzelcy J1 League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Diego Queiroz de Oliveira(FC Tokio) 12 3
Edigar Junio Teixeira Lima(Yokohama F. Marinos) 11 3
Ado Onaiwu(Oita Trinita) 10 0

Kartkowicze J1 League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Yuji Takahashi(Sagan Tosu) 2 2 4
Dankler Luis de Jesus Pedreira(Vissel Kobe) 1 4 5
Gerson Leal Rodrigues Gouveia(Júbilo Iwata) 1 3 4

Terminarz / Wyniki J1 League

24. kolejka

  • 23.08 12:00  
    Kashima Antlers Gamba Osaka -
  • 23.08 12:30  
    Sagan Tosu Vissel Kobe -
  • 23.08 12:30  
    Urawa Red Diamonds Saitama Matsumoto Yamaga FC -
  • 24.08 06:00  
    Consadole Sapporo FC Tokio -
  • 24.08 11:00  
    Nagoya Grampus Yokohama F. Marinos -
  • 24.08 12:00  
    Júbilo Iwata Cerezo Osaka -
  • 24.08 12:00  
    Vegalta Sendai Shonan Bellmare -
  • 24.08 12:00  
    Kawasaki Frontale Shimizu S-Pulse -
  • 24.08 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Oita Trinita -

25. kolejka

  • 30.08 12:30  
    Nagoya Grampus FC Tokio -
  • 31.08 12:00  
    Yokohama F. Marinos Gamba Osaka -
  • 31.08 12:00  
    Matsumoto Yamaga FC Oita Trinita -
  • 31.08 12:00  
    Júbilo Iwata Sanfrecce Hiroszima -
  • 31.08 12:00  
    Vissel Kobe Consadole Sapporo -
  • 31.08 12:30  
    Sagan Tosu Vegalta Sendai -
  • 01.09 11:00  
    Cerezo Osaka Kawasaki Frontale -
  • 01.09 11:00  
    Shimizu S-Pulse Kashima Antlers -
  • 01.09 12:00  
    Shonan Bellmare Urawa Red Diamonds Saitama -

26. kolejka

  • 13.09 12:30  
    Shimizu S-Pulse Nagoya Grampus -
  • 13.09 12:30  
    Urawa Red Diamonds Saitama Cerezo Osaka -
  • 14.09 07:00  
    Consadole Sapporo Vegalta Sendai -
  • 14.09 11:00  
    Oita Trinita Shonan Bellmare -
  • 14.09 12:00  
    Vissel Kobe Matsumoto Yamaga FC -
  • 14.09 12:00  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -
  • 14.09 12:00  
    Yokohama F. Marinos Sanfrecce Hiroszima -
  • 14.09 12:00  
    Kawasaki Frontale Júbilo Iwata -
  • 14.09 12:00  
    Kashima Antlers FC Tokio -

27. kolejka

  • 28.09 07:00  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • 28.09 07:00  
    Sagan Tosu Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 28.09 08:00  
    Kashima Antlers Consadole Sapporo -
  • 28.09 10:00  
    Kawasaki Frontale Vissel Kobe -
  • 28.09 11:00  
    Oita Trinita Júbilo Iwata -
  • 28.09 12:00  
    Vegalta Sendai Yokohama F. Marinos -
  • 28.09 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Nagoya Grampus -
  • 29.09 07:00  
    Matsumoto Yamaga FC FC Tokio -
  • 29.09 12:00  
    Shonan Bellmare Shimizu S-Pulse -

28. kolejka

  • 04.10 12:00  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -
  • 05.10 07:00  
    Vegalta Sendai Matsumoto Yamaga FC -
  • 05.10 07:00  
    Júbilo Iwata Yokohama F. Marinos -
  • 05.10 07:00  
    Nagoya Grampus Oita Trinita -
  • 05.10 07:00  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • 05.10 09:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vissel Kobe -
  • 06.10 08:00  
    Cerezo Osaka Kashima Antlers -
  • 06.10 10:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shimizu S-Pulse -
  • 06.10 12:00  
    Shonan Bellmare Kawasaki Frontale -

29. kolejka

  • 18.10 12:00  
    Matsumoto Yamaga FC Kashima Antlers -
  • 18.10 12:00  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -
  • 19.10 06:00  
    Vissel Kobe FC Tokio -
  • 19.10 07:00  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • 19.10 07:00  
    Yokohama F. Marinos Shonan Bellmare -
  • 19.10 07:00  
    Nagoya Grampus Vegalta Sendai -
  • 19.10 07:00  
    Gamba Osaka Kawasaki Frontale -
  • 19.10 07:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Oita Trinita -
  • 19.10 08:00  
    Júbilo Iwata Sagan Tosu -

30. kolejka

  • 02.11 05:00  
    Vissel Kobe Vegalta Sendai -
  • 02.11 06:00  
    Sagan Tosu Yokohama F. Marinos -
  • 02.11 06:00  
    Consadole Sapporo Nagoya Grampus -
  • 02.11 06:00  
    Shimizu S-Pulse Júbilo Iwata -
  • 02.11 07:00  
    Cerezo Osaka Matsumoto Yamaga FC -
  • 02.11 07:00  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 02.11 07:05  
    Kawasaki Frontale Sanfrecce Hiroszima -
  • 02.11 07:05  
    Oita Trinita FC Tokio -
  • 03.11 08:00  
    Shonan Bellmare Gamba Osaka -

31. kolejka

  • 09.11 06:00  
    Kashima Antlers Kawasaki Frontale -
  • 09.11 06:00  
    Yokohama F. Marinos Consadole Sapporo -
  • 09.11 06:00  
    Nagoya Grampus Vissel Kobe -
  • 09.11 06:00  
    Júbilo Iwata FC Tokio -
  • 09.11 06:00  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 09.11 07:00  
    Cerezo Osaka Shonan Bellmare -
  • 10.11 05:05  
    Vegalta Sendai Shimizu S-Pulse -
  • 10.11 06:00  
    Oita Trinita Gamba Osaka -
  • 10.11 07:00  
    Sagan Tosu Matsumoto Yamaga FC -

32. kolejka

  • 23.11 05:00  
    Vissel Kobe Cerezo Osaka -
  • 23.11 06:00  
    Nagoya Grampus Sagan Tosu -
  • 23.11 06:00  
    Matsumoto Yamaga FC Yokohama F. Marinos -
  • 23.11 06:00  
    Shimizu S-Pulse Oita Trinita -
  • 23.11 06:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kashima Antlers -
  • 23.11 06:00  
    FC Tokio Shonan Bellmare -
  • 23.11 06:00  
    Consadole Sapporo Júbilo Iwata -
  • 23.11 06:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kawasaki Frontale -
  • 23.11 07:00  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -

33. kolejka

  • 30.11 06:00  
    Vegalta Sendai Oita Trinita -
  • 30.11 06:00  
    Kashima Antlers Vissel Kobe -
  • 30.11 06:00  
    FC Tokio Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 30.11 06:00  
    Kawasaki Frontale Yokohama F. Marinos -
  • 30.11 06:00  
    Shonan Bellmare Sanfrecce Hiroszima -
  • 30.11 06:00  
    Júbilo Iwata Nagoya Grampus -
  • 30.11 06:00  
    Gamba Osaka Matsumoto Yamaga FC -
  • 30.11 06:00  
    Cerezo Osaka Shimizu S-Pulse -
  • 30.11 06:00  
    Sagan Tosu Consadole Sapporo -

34. kolejka

  • 07.12 06:00  
    Yokohama F. Marinos FC Tokio -
  • 07.12 06:00  
    Matsumoto Yamaga FC Shonan Bellmare -
  • 07.12 06:00  
    Shimizu S-Pulse Sagan Tosu -
  • 07.12 06:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -
  • 07.12 06:00  
    Nagoya Grampus Kashima Antlers -
  • 07.12 06:00  
    Consadole Sapporo Kawasaki Frontale -
  • 07.12 06:00  
    Vissel Kobe Júbilo Iwata -
  • 07.12 06:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vegalta Sendai -
  • 07.12 06:00  
    Oita Trinita Cerezo Osaka -