Izrael - Ligat ha'Al

9. kolejka - Ligat ha'Al

  • 05.12 14:00
  • 05.12 16:20
  • 05.12 17:45
  • 05.12 18:50
  • 06.12 19:00
  • 07.12 19:00
  • 07.12 19:45

Tabela Ligat ha'Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Maccabi Petah Tikva 8 16   5 1 2   9 - 4 5
2 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC 7 15   4 3 0   8 - 2 6
3 Maccabi Hajfa 7 13   4 1 2   14 - 10 4
4 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 8 13   4 1 3   10 - 9 1
5 FC Ashdod 8 12   4 0 4   10 - 6 4
6 Maccabi Tel Awiw 7 12   3 3 1   11 - 7 4
7 Maccabi Netanja 7 11   3 2 2   15 - 9 6
8 Hapoel Kfar Saba FC 8 10   3 1 4   8 - 13 -5
9 Beitar Jerusalem FC 7 8   2 2 3   8 - 7 1
10 Hapoel Haifa FC 7 8   2 2 3   8 - 10 -2
11 Hapoel Be'er Sheva FC 7 7   1 4 2   8 - 11 -3
12 Ihoud Bnei Sakhnin FC 7 7   2 1 4   5 - 18 -13
13 Hapoel Tel Awiw 7 5   1 2 4   3 - 7 -4
14 Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC 7 4   1 1 5   6 - 10 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

10. kolejka (następna)

  • 12.12 14:00
  • 12.12 16:20
  • 12.12 17:45
  • 12.12 18:50
  • 13.12 19:00
  • 13.12 19:45
  • 14.12 19:45

Strzelcy Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikita Vadymovych Rukavytsya(Maccabi Hajfa) 9 2
Yonas Malede(Maccabi Netanja) 5 1
Gavriel Gilad Kanichowsky(Maccabi Netanja) 4 0

Kartkowicze Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Shay Mazor(Bnei Yehuda Tel Aviv FC) 1 3 4
Diya Lababidi(Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC) 1 3 4
Eugene Ansah(Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Ligat ha'Al

3. kolejka

9. kolejka

  • 05.12 14:00  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Hajfa -
  • 05.12 16:20  
    Maccabi Petah Tikva Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 05.12 17:45  
    Hapoel Haifa FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 05.12 18:50  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Netanja -
  • 06.12 19:00  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 07.12 19:00  
    FC Ashdod Maccabi Tel Awiw -
  • 07.12 19:45  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Be'er Sheva FC -

10. kolejka

  • 12.12 14:00  
    Hapoel Kfar Saba FC FC Ashdod -
  • 12.12 16:20  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 12.12 17:45  
    Maccabi Netanja Maccabi Petah Tikva -
  • 12.12 18:50  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Beitar Jerusalem FC -
  • 13.12 19:00  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 13.12 19:45  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 14.12 19:45  
    Maccabi Hajfa Hapoel Tel Awiw -

11. kolejka

  • 19.12 14:00  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 19.12 16:20  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC FC Ashdod -
  • 19.12 17:45  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Netanja -
  • 19.12 18:50  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Hajfa -
  • 20.12 18:00  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 20.12 19:15  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 21.12 19:45  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Tel Awiw -

12. kolejka

  • 22.12 18:00  
    FC Ashdod Hapoel Haifa FC -
  • 22.12 19:00  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Netanja -
  • 22.12 19:05  
    Maccabi Hajfa Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 23.12 19:00  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Tel Awiw -
  • 23.12 19:15  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Petah Tikva -
  • 24.12 19:00  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 24.12 19:45  
    Hapoel Kfar Saba FC Beitar Jerusalem FC -

13. kolejka

  • 26.12 16:20  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 26.12 18:50  
    Maccabi Netanja Maccabi Hajfa -
  • 27.12 18:00  
    Maccabi Petah Tikva Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 27.12 18:45  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 27.12 19:30  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 28.12 19:00  
    Beitar Jerusalem FC FC Ashdod -
  • 28.12 19:45  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Tel Awiw -

14. kolejka

  • 02.01 14:00  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Kfar Saba FC -
  • 02.01 16:20  
    Maccabi Hajfa Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 02.01 17:30  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC FC Ashdod -
  • 02.01 18:15  
    Maccabi Netanja Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 02.01 19:00  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Haifa FC -
  • 03.01 18:00  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 04.01 19:45  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Tel Awiw -

15. kolejka

  • 05.01 18:00  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 05.01 19:00  
    FC Ashdod Hapoel Tel Awiw -
  • 05.01 19:45  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Hajfa -
  • 06.01 19:00  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Netanja -
  • 06.01 19:45  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Beitar Jerusalem FC -
  • 07.01 18:00  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Petah Tikva -
  • 07.01 19:45  
    Maccabi Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -

16. kolejka

  • 09.01 14:00  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 09.01 17:45  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 09.01 18:50  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Beitar Jerusalem FC -
  • 10.01 18:00  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 10.01 19:15  
    Maccabi Hajfa Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 11.01 18:00  
    Maccabi Petah Tikva FC Ashdod -
  • 11.01 19:45  
    Maccabi Netanja Maccabi Tel Awiw -

17. kolejka

  • 18.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 18.01  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Tel Awiw -
  • 18.01  
    Maccabi Tel Awiw Maccabi Hajfa -
  • 18.01  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Petah Tikva -
  • 18.01  
    FC Ashdod Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 18.01  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 18.01  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Netanja -

18. kolejka

  • 23.01  
    Maccabi Petah Tikva Beitar Jerusalem FC -
  • 23.01  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 23.01  
    Maccabi Netanja FC Ashdod -
  • 23.01  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Haifa FC -
  • 23.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 23.01  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Tel Awiw -
  • 23.01  
    Maccabi Hajfa Hapoel Kfar Saba FC -

19. kolejka

  • 30.01  
    FC Ashdod Maccabi Hajfa -
  • 30.01  
    Maccabi Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 30.01  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 30.01  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Petah Tikva -
  • 30.01  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Netanja -
  • 30.01  
    Beitar Jerusalem FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 30.01  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Tel Awiw -

20. kolejka

  • 06.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 06.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC FC Ashdod -
  • 06.02  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 06.02  
    Maccabi Hajfa Hapoel Haifa FC -
  • 06.02  
    Maccabi Netanja Beitar Jerusalem FC -
  • 06.02  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Tel Awiw -
  • 06.02  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -

21. kolejka

  • 13.02  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 13.02  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Petah Tikva -
  • 13.02  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Hajfa -
  • 13.02  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Netanja -
  • 13.02  
    Hapoel Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 13.02  
    FC Ashdod Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 13.02  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Tel Awiw -

22. kolejka

  • 20.02  
    Maccabi Hajfa Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 20.02  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 20.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Haifa FC -
  • 20.02  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Petah Tikva -
  • 20.02  
    Maccabi Netanja Hapoel Tel Awiw -
  • 20.02  
    Maccabi Tel Awiw FC Ashdod -
  • 20.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC Beitar Jerusalem FC -

23. kolejka

  • 27.02  
    FC Ashdod Hapoel Kfar Saba FC -
  • 27.02  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Tel Awiw -
  • 27.02  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 27.02  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 27.02  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Hajfa -
  • 27.02  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Netanja -
  • 27.02  
    Beitar Jerusalem FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -

24. kolejka

  • 06.03  
    Maccabi Netanja Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 06.03  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Haifa FC -
  • 06.03  
    Maccabi Hajfa Maccabi Petah Tikva -
  • 06.03  
    Maccabi Tel Awiw Beitar Jerusalem FC -
  • 06.03  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Tel Awiw -
  • 06.03  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 06.03  
    FC Ashdod Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -

25. kolejka

  • 13.03  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Hajfa -
  • 13.03  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Tel Awiw -
  • 13.03  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 13.03  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 13.03  
    Hapoel Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 13.03  
    Maccabi Netanja Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 13.03  
    Hapoel Haifa FC FC Ashdod -

26. kolejka

  • 20.03  
    FC Ashdod Beitar Jerusalem FC -
  • 20.03  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Haifa FC -
  • 20.03  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 20.03  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Tel Awiw -
  • 20.03  
    Maccabi Hajfa Maccabi Netanja -
  • 20.03  
    Hapoel Be'er Sheva FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 20.03  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Petah Tikva -