Izrael - Ligat ha'Al

17. kolejka - Ligat ha'Al

Tabela Ligat ha'Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Maccabi Hajfa 17 38   12 2 3   34 - 14 20
2 Maccabi Tel Awiw 17 33   9 6 2   30 - 17 13
3 Maccabi Petah Tikva 17 29   9 2 6   19 - 15 4
4 FC Ashdod 16 28   9 1 6   24 - 14 10
5 Hapoel Be'er Sheva FC 16 27   7 6 3   23 - 18 5
6 Maccabi Netanja 17 23   6 5 6   25 - 22 3
7 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC 15 21   6 3 6   12 - 12 0
8 Beitar Jerusalem FC 16 20   5 5 6   21 - 16 5
9 Hapoel Haifa FC 17 20   5 5 7   22 - 26 -4
10 Hapoel Kfar Saba FC 17 19   5 4 8   17 - 22 -5
11 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 17 16   4 4 9   13 - 27 -14
12 Ihoud Bnei Sakhnin FC 15 15   4 3 8   9 - 27 -18
13 Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC 16 14   3 5 8   15 - 21 -6
14 Hapoel Tel Awiw 17 14   3 5 9   9 - 22 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

18. kolejka (następna)

  • 30.01 17:45
  • 30.01 18:50
  • 31.01 19:00
  • 31.01 19:15
  • 01.02 18:00
  • 01.02 18:30
  • 01.02 19:45

Strzelcy Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikita Vadymovych Rukavytsya(Maccabi Hajfa) 14 3
Yonatan Cohen(Maccabi Tel Awiw) 9 2
Yonas Malede(Maccabi Netanja) 7 2

Kartkowicze Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Diya Lababidi(Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC) 2 5 7
Matija Ljujić(Bnei Yehuda Tel Aviv FC) 2 4 6
Shay Mazor(Bnei Yehuda Tel Aviv FC) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Ligat ha'Al

17. kolejka

18. kolejka

  • 30.01 17:45  
    Maccabi Netanja FC Ashdod -
  • 30.01 18:50  
    Maccabi Petah Tikva Beitar Jerusalem FC -
  • 31.01 19:00  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 31.01 19:15  
    Maccabi Hajfa Hapoel Kfar Saba FC -
  • 01.02 18:00  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Haifa FC -
  • 01.02 18:30  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 01.02 19:45  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Tel Awiw -

19. kolejka

  • 09.02 18:00  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Petah Tikva -
  • 09.02 19:00  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Tel Awiw -
  • 09.02 19:30  
    Maccabi Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 10.02 18:00  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Netanja -
  • 10.02 19:00  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 10.02 19:15  
    Beitar Jerusalem FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 10.02 19:45  
    FC Ashdod Maccabi Hajfa -

20. kolejka

  • 13.02 14:00  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Tel Awiw -
  • 13.02 16:20  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 13.02 17:45  
    Hapoel Be'er Sheva FC FC Ashdod -
  • 13.02 18:50  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 14.02 18:00  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 14.02 19:30  
    Maccabi Netanja Beitar Jerusalem FC -
  • 15.02 19:45  
    Maccabi Hajfa Hapoel Haifa FC -

21. kolejka

  • 20.02 14:00  
    Hapoel Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 20.02 16:20  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Petah Tikva -
  • 20.02 17:45  
    FC Ashdod Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 20.02 18:50  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 21.02 18:00  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Netanja -
  • 21.02 19:15  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Tel Awiw -
  • 22.02 19:45  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Hajfa -

22. kolejka

  • 27.02  
    Maccabi Hajfa Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 27.02  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 27.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Haifa FC -
  • 27.02  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Petah Tikva -
  • 27.02  
    Maccabi Netanja Hapoel Tel Awiw -
  • 27.02  
    Maccabi Tel Awiw FC Ashdod -
  • 27.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC Beitar Jerusalem FC -

23. kolejka

  • 02.03  
    FC Ashdod Hapoel Kfar Saba FC -
  • 02.03  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Tel Awiw -
  • 02.03  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 02.03  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 02.03  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Hajfa -
  • 02.03  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Netanja -
  • 02.03  
    Beitar Jerusalem FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -

24. kolejka

  • 06.03  
    Maccabi Netanja Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 06.03  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Haifa FC -
  • 06.03  
    Maccabi Hajfa Maccabi Petah Tikva -
  • 06.03  
    Maccabi Tel Awiw Beitar Jerusalem FC -
  • 06.03  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Tel Awiw -
  • 06.03  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 06.03  
    FC Ashdod Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -

25. kolejka

  • 13.03  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Hajfa -
  • 13.03  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Tel Awiw -
  • 13.03  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 13.03  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 13.03  
    Hapoel Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 13.03  
    Maccabi Netanja Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 13.03  
    Hapoel Haifa FC FC Ashdod -

26. kolejka

  • 20.03  
    FC Ashdod Beitar Jerusalem FC -
  • 20.03  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Haifa FC -
  • 20.03  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 20.03  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Tel Awiw -
  • 20.03  
    Maccabi Hajfa Maccabi Netanja -
  • 20.03  
    Hapoel Be'er Sheva FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 20.03  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Petah Tikva -