Izrael - Ligat ha'Al

2. kolejka - Ligat ha'Al

Zaległe mecze

  • 26.09 19:30
  • 26.09 19:15

Tabela Ligat ha'Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Maccabi Hajfa 2 6   2 0 0   5 - 2 3
2 Maccabi Petah Tikva 3 6   2 0 1   4 - 2 2
3 Hapoel Kfar Saba FC 3 6   2 0 1   5 - 4 1
4 FC Ashdod 3 6   2 0 1   3 - 2 1
5 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC 2 4   1 1 0   3 - 1 2
6 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 3 4   1 1 1   6 - 5 1
7 Maccabi Netanja 2 3   1 0 1   9 - 3 6
8 Beitar Jerusalem FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
9 Hapoel Be'er Sheva FC 2 3   1 0 1   4 - 5 -1
10 Maccabi Tel Awiw 2 1   0 1 1   3 - 4 -1
11 Hapoel Haifa FC 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
12 Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
13 Hapoel Tel Awiw 2 0   0 0 2   1 - 4 -3
14 Ihoud Bnei Sakhnin FC 2 0   0 0 2   0 - 10 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

3. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • 21.09 koniec
  • 21.09 koniec
  • przełożony
  • 26.09 19:15
  • przełożony

Strzelcy Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikita Vadymovych Rukavytsya(Maccabi Hajfa) 4 0
Yonas Malede(Maccabi Netanja) 4 1
Gavriel Gilad Kanichowsky(Maccabi Netanja) 3 0

Kartkowicze Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Amir Rustom(Bnei Yehuda Tel Aviv FC) 1 1 2
Shay Mazor(Bnei Yehuda Tel Aviv FC) 1 1 2
Hassan Hilo(Ihoud Bnei Sakhnin FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Ligat ha'Al

3. kolejka

4. kolejka

  • 31.10 15:15  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Haifa FC -
  • 31.10 16:15  
    Maccabi Netanja Hapoel Kfar Saba FC -
  • 31.10 17:15  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 31.10 18:50  
    Hapoel Tel Awiw Beitar Jerusalem FC -
  • 01.11 19:30  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC FC Ashdod -
  • 02.11 19:15  
    Hapoel Be'er Sheva FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 02.11 20:00  
    Maccabi Hajfa Maccabi Tel Awiw -

5. kolejka

  • przełożony  
    FC Ashdod Maccabi Netanja -
  • przełożony  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Tel Awiw -
  • przełożony  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • przełożony  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Petah Tikva -
  • przełożony  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Hajfa -
  • przełożony  
    Hapoel Haifa FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 25.10 20:00  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Be'er Sheva FC -

6. kolejka

  • 24.10  
    Maccabi Netanja Hapoel Haifa FC -
  • 24.10  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 24.10  
    Maccabi Hajfa FC Ashdod -
  • 24.10  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Tel Awiw -
  • 24.10  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 24.10  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 24.10  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Beitar Jerusalem FC -

7. kolejka

  • przełożony  
    Hapoel Kfar Saba FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • przełożony  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Hajfa -
  • przełożony  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Netanja -
  • przełożony  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • przełożony  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Petah Tikva -
  • przełożony  
    FC Ashdod Hapoel Be'er Sheva FC -
  • przełożony  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Tel Awiw -

8. kolejka

  • przełożony  
    Maccabi Hajfa Beitar Jerusalem FC -
  • przełożony  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • przełożony  
    Maccabi Netanja Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • przełożony  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Haifa FC -
  • przełożony  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Tel Awiw -
  • przełożony  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC FC Ashdod -
  • przełożony  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Kfar Saba FC -

9. kolejka

  • 28.11  
    Maccabi Petah Tikva Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 28.11  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Hajfa -
  • 28.11  
    FC Ashdod Maccabi Tel Awiw -
  • 28.11  
    Hapoel Haifa FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 28.11  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 28.11  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 28.11  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Netanja -

10. kolejka

  • 05.12  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 05.12  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Beitar Jerusalem FC -
  • 05.12  
    Maccabi Hajfa Hapoel Tel Awiw -
  • 05.12  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 05.12  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 05.12  
    Hapoel Kfar Saba FC FC Ashdod -
  • 05.12  
    Maccabi Netanja Maccabi Petah Tikva -

11. kolejka

  • 12.12  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 12.12  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Hajfa -
  • 12.12  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 12.12  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 12.12  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Netanja -
  • 12.12  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC FC Ashdod -
  • 12.12  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Tel Awiw -

12. kolejka

  • 22.12  
    FC Ashdod Hapoel Haifa FC -
  • 22.12  
    Maccabi Hajfa Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 22.12  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Petah Tikva -
  • 22.12  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Tel Awiw -
  • 22.12  
    Hapoel Kfar Saba FC Beitar Jerusalem FC -
  • 22.12  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 22.12  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Netanja -

13. kolejka

  • 26.12  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 26.12  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Tel Awiw -
  • 26.12  
    Maccabi Petah Tikva Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 26.12  
    Maccabi Netanja Maccabi Hajfa -
  • 26.12  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 26.12  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 26.12  
    Beitar Jerusalem FC FC Ashdod -

14. kolejka

  • 02.01  
    Maccabi Netanja Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 02.01  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Haifa FC -
  • 02.01  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 02.01  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Kfar Saba FC -
  • 02.01  
    Maccabi Hajfa Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 02.01  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC FC Ashdod -
  • 02.01  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Tel Awiw -

15. kolejka

  • 05.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Netanja -
  • 05.01  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Hajfa -
  • 05.01  
    Maccabi Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 05.01  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Beitar Jerusalem FC -
  • 05.01  
    FC Ashdod Hapoel Tel Awiw -
  • 05.01  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Petah Tikva -
  • 05.01  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -

16. kolejka

  • 09.01  
    Maccabi Hajfa Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 09.01  
    Maccabi Petah Tikva FC Ashdod -
  • 09.01  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 09.01  
    Maccabi Netanja Maccabi Tel Awiw -
  • 09.01  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 09.01  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Beitar Jerusalem FC -
  • 09.01  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Kfar Saba FC -

17. kolejka

  • 16.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 16.01  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Tel Awiw -
  • 16.01  
    Maccabi Tel Awiw Maccabi Hajfa -
  • 16.01  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Petah Tikva -
  • 16.01  
    FC Ashdod Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 16.01  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 16.01  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Netanja -

18. kolejka

  • 23.01  
    Maccabi Petah Tikva Beitar Jerusalem FC -
  • 23.01  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 23.01  
    Maccabi Netanja FC Ashdod -
  • 23.01  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Haifa FC -
  • 23.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 23.01  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Tel Awiw -
  • 23.01  
    Maccabi Hajfa Hapoel Kfar Saba FC -

19. kolejka

  • 30.01  
    FC Ashdod Maccabi Hajfa -
  • 30.01  
    Maccabi Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 30.01  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 30.01  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Petah Tikva -
  • 30.01  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Netanja -
  • 30.01  
    Beitar Jerusalem FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 30.01  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Tel Awiw -

20. kolejka

  • 02.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 02.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC FC Ashdod -
  • 02.02  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 02.02  
    Maccabi Hajfa Hapoel Haifa FC -
  • 02.02  
    Maccabi Netanja Beitar Jerusalem FC -
  • 02.02  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Tel Awiw -
  • 02.02  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -

21. kolejka

  • 06.02  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 06.02  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Petah Tikva -
  • 06.02  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Hajfa -
  • 06.02  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Netanja -
  • 06.02  
    Hapoel Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 06.02  
    FC Ashdod Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 06.02  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Tel Awiw -

22. kolejka

  • 13.02  
    Maccabi Hajfa Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 13.02  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 13.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Haifa FC -
  • 13.02  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Petah Tikva -
  • 13.02  
    Maccabi Netanja Hapoel Tel Awiw -
  • 13.02  
    Maccabi Tel Awiw FC Ashdod -
  • 13.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC Beitar Jerusalem FC -

23. kolejka

  • 20.02  
    FC Ashdod Hapoel Kfar Saba FC -
  • 20.02  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Tel Awiw -
  • 20.02  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 20.02  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 20.02  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Hajfa -
  • 20.02  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Netanja -
  • 20.02  
    Beitar Jerusalem FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -

24. kolejka

  • 27.02  
    Maccabi Netanja Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 27.02  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Haifa FC -
  • 27.02  
    Maccabi Hajfa Maccabi Petah Tikva -
  • 27.02  
    Maccabi Tel Awiw Beitar Jerusalem FC -
  • 27.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Tel Awiw -
  • 27.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 27.02  
    FC Ashdod Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -

25. kolejka

  • 06.03  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Hajfa -
  • 06.03  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Tel Awiw -
  • 06.03  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 06.03  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 06.03  
    Hapoel Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 06.03  
    Maccabi Netanja Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 06.03  
    Hapoel Haifa FC FC Ashdod -

26. kolejka

  • 13.03  
    FC Ashdod Beitar Jerusalem FC -
  • 13.03  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Haifa FC -
  • 13.03  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 13.03  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Tel Awiw -
  • 13.03  
    Maccabi Hajfa Maccabi Netanja -
  • 13.03  
    Hapoel Be'er Sheva FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 13.03  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Petah Tikva -