Izrael - Ligat Al

1. kolejka - Ligat Al

  • 25.08
  • 25.08
  • 25.08
  • 25.08
  • 25.08
  • 25.08
  • 25.08

Tabela Ligat Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Ashdod 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Beitar Jerusalem FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Ihoud Bnei Sakhnin FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Hapoel Be'er Sheva FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Hapoel Haifa FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Hapoel Ra'anana AFC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Hapoel Tel Awiw 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Maccabi Hajfa 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Maccabi Netanja 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Maccabi Petah Tikva 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Maccabi Tel Awiw 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • baraże o tytuł
  • baraże (środek tabeli)
  • baraże o utrzymanie

2. kolejka (następna)

  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09

Terminarz / Wyniki Ligat Al

1. kolejka

  • 25.08  
    Maccabi Petah Tikva Beitar Jerusalem FC -
  • 25.08  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Tel Awiw -
  • 25.08  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Netanja -
  • 25.08  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 25.08  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 25.08  
    Maccabi Tel Awiw Maccabi Hajfa -
  • 25.08  
    FC Ashdod Bnei Yehuda Tel Aviv FC -

2. kolejka

  • 01.09  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Petah Tikva -
  • 01.09  
    Maccabi Hajfa FC Ashdod -
  • 01.09  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Tel Awiw -
  • 01.09  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 01.09  
    Maccabi Netanja Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 01.09  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 01.09  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -

3. kolejka

  • 15.09  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 15.09  
    Hapoel Haifa FC Beitar Jerusalem FC -
  • 15.09  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Tel Awiw -
  • 15.09  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Netanja -
  • 15.09  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Ra'anana AFC -
  • 15.09  
    FC Ashdod Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 15.09  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Hajfa -

4. kolejka

  • 22.09  
    Maccabi Hajfa Maccabi Petah Tikva -
  • 22.09  
    Hapoel Be'er Sheva FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 22.09  
    Hapoel Ra'anana AFC FC Ashdod -
  • 22.09  
    Maccabi Netanja Maccabi Tel Awiw -
  • 22.09  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 22.09  
    Beitar Jerusalem FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 22.09  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Haifa FC -

5. kolejka

  • 29.09  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Haifa FC -
  • 29.09  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 29.09  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Beitar Jerusalem FC -
  • 29.09  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Tel Awiw -
  • 29.09  
    FC Ashdod Maccabi Netanja -
  • 29.09  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 29.09  
    Maccabi Hajfa Hapoel Be'er Sheva FC -

6. kolejka

  • 06.10  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Petah Tikva -
  • 06.10  
    Hapoel Ra'anana AFC Maccabi Hajfa -
  • 06.10  
    Maccabi Netanja Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 06.10  
    Hapoel Tel Awiw FC Ashdod -
  • 06.10  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Tel Awiw -
  • 06.10  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 06.10  
    Hapoel Haifa FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -

7. kolejka

  • 20.10  
    Maccabi Petah Tikva Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 20.10  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Haifa FC -
  • 20.10  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 20.10  
    FC Ashdod Beitar Jerusalem FC -
  • 20.10  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Tel Awiw -
  • 20.10  
    Maccabi Hajfa Maccabi Netanja -
  • 20.10  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Ra'anana AFC -

8. kolejka

  • 27.10  
    Hapoel Ra'anana AFC Maccabi Petah Tikva -
  • 27.10  
    Maccabi Netanja Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 27.10  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Hajfa -
  • 27.10  
    Beitar Jerusalem FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 27.10  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC FC Ashdod -
  • 27.10  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Tel Awiw -
  • 27.10  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -

9. kolejka

  • 03.11  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 03.11  
    Maccabi Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 03.11  
    FC Ashdod Hapoel Haifa FC -
  • 03.11  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 03.11  
    Maccabi Hajfa Beitar Jerusalem FC -
  • 03.11  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Tel Awiw -
  • 03.11  
    Hapoel Ra'anana AFC Maccabi Netanja -

10. kolejka

  • 10.11  
    Maccabi Netanja Maccabi Petah Tikva -
  • 10.11  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Ra'anana AFC -
  • 10.11  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 10.11  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Hajfa -
  • 10.11  
    Hapoel Haifa FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 10.11  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC FC Ashdod -
  • 10.11  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Tel Awiw -

11. kolejka

  • 01.12  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Tel Awiw -
  • 01.12  
    FC Ashdod Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 01.12  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 01.12  
    Maccabi Hajfa Hapoel Haifa FC -
  • 01.12  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 01.12  
    Hapoel Ra'anana AFC Beitar Jerusalem FC -
  • 01.12  
    Maccabi Netanja Hapoel Tel Awiw -

12. kolejka

  • 04.12  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Tel Awiw -
  • 04.12  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Netanja -
  • 04.12  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 04.12  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 04.12  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Hajfa -
  • 04.12  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 04.12  
    Maccabi Tel Awiw FC Ashdod -

13. kolejka

  • 08.12  
    FC Ashdod Maccabi Petah Tikva -
  • 08.12  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Tel Awiw -
  • 08.12  
    Maccabi Hajfa Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 08.12  
    Hapoel Be'er Sheva FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 08.12  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Haifa FC -
  • 08.12  
    Maccabi Netanja Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 08.12  
    Hapoel Tel Awiw Beitar Jerusalem FC -

14. kolejka

  • 15.12  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Petah Tikva -
  • 15.12  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 15.12  
    Maccabi Netanja Hapoel Haifa FC -
  • 15.12  
    Hapoel Ra'anana AFC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 15.12  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 15.12  
    Maccabi Hajfa Maccabi Tel Awiw -
  • 15.12  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC FC Ashdod -

15. kolejka

  • 25.12  
    Maccabi Petah Tikva Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 25.12  
    FC Ashdod Maccabi Hajfa -
  • 25.12  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 25.12  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 25.12  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Netanja -
  • 25.12  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Tel Awiw -
  • 25.12  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Beitar Jerusalem FC -

16. kolejka

  • 29.12  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Petah Tikva -
  • 29.12  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Haifa FC -
  • 29.12  
    Hapoel Tel Awiw Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 29.12  
    Maccabi Netanja Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 29.12  
    Hapoel Ra'anana AFC Maccabi Tel Awiw -
  • 29.12  
    Hapoel Be'er Sheva FC FC Ashdod -
  • 29.12  
    Maccabi Hajfa Bnei Yehuda Tel Aviv FC -

17. kolejka

  • 05.01  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Hajfa -
  • 05.01  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 05.01  
    FC Ashdod Hapoel Ra'anana AFC -
  • 05.01  
    Maccabi Tel Awiw Maccabi Netanja -
  • 05.01  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Tel Awiw -
  • 05.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Beitar Jerusalem FC -
  • 05.01  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -

18. kolejka

  • 12.01  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Petah Tikva -
  • 12.01  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 12.01  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 12.01  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Tel Awiw -
  • 12.01  
    Maccabi Netanja FC Ashdod -
  • 12.01  
    Hapoel Ra'anana AFC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 12.01  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Hajfa -

19. kolejka

  • 19.01  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 19.01  
    Maccabi Hajfa Hapoel Ra'anana AFC -
  • 19.01  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Netanja -
  • 19.01  
    FC Ashdod Hapoel Tel Awiw -
  • 19.01  
    Maccabi Tel Awiw Beitar Jerusalem FC -
  • 19.01  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 19.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Haifa FC -

20. kolejka

  • 26.01  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Petah Tikva -
  • 26.01  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 26.01  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Tel Awiw -
  • 26.01  
    Beitar Jerusalem FC FC Ashdod -
  • 26.01  
    Hapoel Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 26.01  
    Maccabi Netanja Maccabi Hajfa -
  • 26.01  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Be'er Sheva FC -

21. kolejka

  • 02.02  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Ra'anana AFC -
  • 02.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC Maccabi Netanja -
  • 02.02  
    Maccabi Hajfa Hapoel Tel Awiw -
  • 02.02  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Beitar Jerusalem FC -
  • 02.02  
    FC Ashdod Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 02.02  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 02.02  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -

22. kolejka

  • 09.02  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Petah Tikva -
  • 09.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Maccabi Tel Awiw -
  • 09.02  
    Hapoel Haifa FC FC Ashdod -
  • 09.02  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 09.02  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Hajfa -
  • 09.02  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 09.02  
    Maccabi Netanja Hapoel Ra'anana AFC -

23. kolejka

  • 16.02  
    Maccabi Petah Tikva Maccabi Netanja -
  • 16.02  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Tel Awiw -
  • 16.02  
    Hapoel Be'er Sheva FC Beitar Jerusalem FC -
  • 16.02  
    Maccabi Hajfa Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 16.02  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Haifa FC -
  • 16.02  
    FC Ashdod Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 16.02  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -

24. kolejka

  • 23.02  
    Maccabi Tel Awiw Maccabi Petah Tikva -
  • 23.02  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC FC Ashdod -
  • 23.02  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 23.02  
    Hapoel Haifa FC Maccabi Hajfa -
  • 23.02  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 23.02  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 23.02  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Netanja -

25. kolejka

  • 02.03  
    Hapoel Tel Awiw Maccabi Petah Tikva -
  • 02.03  
    Maccabi Netanja Beitar Jerusalem FC -
  • 02.03  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 02.03  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Haifa FC -
  • 02.03  
    Maccabi Hajfa Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 02.03  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 02.03  
    FC Ashdod Maccabi Tel Awiw -

26. kolejka

  • 09.03  
    Maccabi Petah Tikva FC Ashdod -
  • 09.03  
    Maccabi Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 09.03  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Maccabi Hajfa -
  • 09.03  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 09.03  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 09.03  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Netanja -
  • 09.03  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Tel Awiw -