Irlandia - Premier Division

18. kolejka - Premier Division

  • 25.06 20:45
  • 25.06 20:45
  • 25.06 21:00
  • 25.06 21:00
  • 26.06 20:45

Tabela Premier Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 St. Patrick's Dublin 17 34   10 4 3   29 - 16 13
2 Shamrock Rovers FC 17 34   10 4 3   26 - 13 13
3 Sligo Rovers FC 17 32   9 5 3   22 - 13 9
4 Bohemian Dublin 17 27   8 3 6   30 - 16 14
5 Drogheda United FC 17 25   7 4 6   29 - 20 9
6 Derry City FC 17 22   5 7 5   18 - 21 -3
7 Dundalk FC 17 21   5 6 6   21 - 23 -2
8 Finn Harps FC 17 19   5 4 8   15 - 25 -10
9 Waterford FC 17 12   4 0 13   12 - 36 -24
10 Longford Town FC 17 8   1 5 11   12 - 31 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

19. kolejka (następna)

  • 02.07 20:45
  • 02.07 20:45
  • 02.07 20:45
  • 02.07 21:00
  • 03.07 20:30

Strzelcy Premier Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Georgie Kelly(Bohemian Dublin) 11 2
Adam Foley(Finn Harps FC) 8 0
Chris Lyons(Drogheda United FC) 7 1

Kartkowicze Premier Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Seán Hoare(Shamrock Rovers FC) 1 5 6
Garry Buckley(Sligo Rovers FC) 1 4 5
Cameron Dummigan(Dundalk FC) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Premier Division

18. kolejka

  • 25.06 20:45  
    Dundalk FC Derry City FC -
  • 25.06 20:45  
    Waterford FC St. Patrick's Dublin -
  • 25.06 21:00  
    Shamrock Rovers FC Drogheda United FC -
  • 25.06 21:00  
    Finn Harps FC Longford Town FC -
  • 26.06 20:45  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -

19. kolejka

  • 02.07 20:45  
    Bohemian Dublin St. Patrick's Dublin -
  • 02.07 20:45  
    Drogheda United FC Finn Harps FC -
  • 02.07 20:45  
    Derry City FC Waterford FC -
  • 02.07 21:00  
    Shamrock Rovers FC Dundalk FC -
  • 03.07 20:30  
    Longford Town FC Sligo Rovers FC -

20. kolejka

  • 09.07 20:45  
    St. Patrick's Dublin Derry City FC -
  • przełożony  
    Dundalk FC Bohemian Dublin -
  • 09.07 21:00  
    Finn Harps FC Waterford FC -
  • 10.07 20:30  
    Longford Town FC Drogheda United FC -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Shamrock Rovers FC -

21. kolejka

  • 16.07 20:45  
    St. Patrick's Dublin Drogheda United FC -
  • 16.07 20:45  
    Derry City FC Shamrock Rovers FC -
  • 18.07 17:00  
    Waterford FC Sligo Rovers FC -
  • 18.07 17:00  
    Bohemian Dublin Longford Town FC -
  • 19.07 17:00  
    Dundalk FC Finn Harps FC -

22. kolejka

  • 30.07 20:45  
    Drogheda United FC Waterford FC -
  • 30.07 20:45  
    Shamrock Rovers FC St. Patrick's Dublin -
  • 30.07 21:00  
    Finn Harps FC Bohemian Dublin -
  • 31.07 20:30  
    Longford Town FC Derry City FC -
  • 31.07 20:45  
    Sligo Rovers FC Dundalk FC -

23. kolejka

  • 06.08 20:45  
    Derry City FC Drogheda United FC -
  • 06.08 20:45  
    Waterford FC Bohemian Dublin -
  • 06.08 20:45  
    Dundalk FC St. Patrick's Dublin -
  • 06.08 21:00  
    Shamrock Rovers FC Longford Town FC -
  • 07.08 20:45  
    Sligo Rovers FC Finn Harps FC -

24. kolejka

  • 13.08 20:45  
    St. Patrick's Dublin Waterford FC -
  • 13.08 20:45  
    Drogheda United FC Shamrock Rovers FC -
  • 13.08 20:45  
    Bohemian Dublin Sligo Rovers FC -
  • 13.08 20:45  
    Derry City FC Dundalk FC -
  • 14.08 20:30  
    Longford Town FC Finn Harps FC -

25. kolejka

  • 20.08 20:45  
    Dundalk FC Drogheda United FC -
  • 20.08 20:45  
    Waterford FC Longford Town FC -
  • 20.08 21:00  
    Shamrock Rovers FC Bohemian Dublin -
  • 20.08 21:00  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -
  • 21.08 20:45  
    Sligo Rovers FC Derry City FC -

26. kolejka

  • 03.09 20:45  
    Drogheda United FC Sligo Rovers FC -
  • 03.09 20:45  
    St. Patrick's Dublin Longford Town FC -
  • 03.09 20:45  
    Waterford FC Dundalk FC -
  • 03.09 20:45  
    Bohemian Dublin Derry City FC -
  • 03.09 21:00  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers FC -

27. kolejka

  • 10.09 20:45  
    Drogheda United FC Bohemian Dublin -
  • 10.09 20:45  
    Derry City FC Finn Harps FC -
  • 10.09 21:00  
    Shamrock Rovers FC Waterford FC -
  • 11.09 20:30  
    Longford Town FC Dundalk FC -
  • 11.09 20:45  
    Sligo Rovers FC St. Patrick's Dublin -

28. kolejka

  • 24.09 20:45  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers FC -
  • 24.09 20:45  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • 24.09 20:45  
    Derry City FC Longford Town FC -
  • 24.09 20:45  
    Waterford FC Drogheda United FC -
  • 24.09 20:45  
    Dundalk FC Sligo Rovers FC -

29. kolejka

  • 01.10 20:45  
    Drogheda United FC St. Patrick's Dublin -
  • 01.10 21:00  
    Finn Harps FC Dundalk FC -
  • 01.10 21:00  
    Shamrock Rovers FC Derry City FC -
  • 02.10 20:30  
    Longford Town FC Bohemian Dublin -
  • 02.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Waterford FC -

30. kolejka

  • 08.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • 08.10 20:45  
    Waterford FC Derry City FC -
  • 08.10 20:45  
    Dundalk FC Shamrock Rovers FC -
  • 08.10 21:00  
    Finn Harps FC Drogheda United FC -
  • 09.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Longford Town FC -

31. kolejka

  • 15.10 20:45  
    Bohemian Dublin Dundalk FC -
  • 15.10 20:45  
    Drogheda United FC Longford Town FC -
  • 15.10 20:45  
    Derry City FC St. Patrick's Dublin -
  • 15.10 20:45  
    Waterford FC Finn Harps FC -
  • 15.10 21:00  
    Shamrock Rovers FC Sligo Rovers FC -

32. kolejka

  • 25.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Dundalk FC -
  • 25.10 20:45  
    Longford Town FC Shamrock Rovers FC -
  • 25.10 20:45  
    Bohemian Dublin Waterford FC -
  • 25.10 20:45  
    Drogheda United FC Derry City FC -
  • 25.10 21:00  
    Finn Harps FC Sligo Rovers FC -

33. kolejka

  • 29.10 20:45  
    Derry City FC Bohemian Dublin -
  • 29.10 20:45  
    Dundalk FC Waterford FC -
  • 29.10 21:00  
    Shamrock Rovers FC Finn Harps FC -
  • 30.10 20:30  
    Longford Town FC St. Patrick's Dublin -
  • 30.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Drogheda United FC -

34. kolejka

  • 05.11 20:45  
    Dundalk FC Longford Town FC -
  • 05.11 20:45  
    St. Patrick's Dublin Sligo Rovers FC -
  • 05.11 20:45  
    Bohemian Dublin Drogheda United FC -
  • 05.11 20:45  
    Waterford FC Shamrock Rovers FC -
  • 05.11 21:00  
    Finn Harps FC Derry City FC -

35. kolejka

  • 12.11 20:45  
    Bohemian Dublin Shamrock Rovers FC -
  • 12.11 20:45  
    Derry City FC Sligo Rovers FC -
  • 12.11 20:45  
    St. Patrick's Dublin Finn Harps FC -
  • 12.11 20:45  
    Drogheda United FC Dundalk FC -
  • 13.11 20:30  
    Longford Town FC Waterford FC -

36. kolejka

  • 19.11 20:45  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -
  • 19.11 20:45  
    Shamrock Rovers FC Drogheda United FC -
  • 19.11 20:45  
    Finn Harps FC Longford Town FC -
  • 19.11 20:45  
    Waterford FC St. Patrick's Dublin -
  • 19.11 20:45  
    Dundalk FC Derry City FC -