Irlandia - Premier Division

4. kolejka - Premier Division

Zaległe mecze

  • 13.04 20:45

Tabela Premier Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 St. Patrick's Dublin 4 10   3 1 0   6 - 2 4
2 Finn Harps FC 3 7   2 1 0   4 - 2 2
3 Sligo Rovers FC 3 7   2 1 0   4 - 2 2
4 Longford Town FC 3 4   1 1 1   4 - 3 1
5 Shamrock Rovers FC 2 4   1 1 0   3 - 2 1
6 Drogheda United FC 3 4   1 1 1   3 - 3 0
7 Bohemian Dublin 4 4   1 1 2   3 - 4 -1
8 Waterford FC 3 3   1 0 2   3 - 4 -1
9 Dundalk FC 4 1   0 1 3   3 - 6 -3
10 Derry City FC 3 0   0 0 3   1 - 6 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

5. kolejka (następna)

  • 16.04 18:45
  • 16.04 20:45
  • 17.04 19:00
  • 17.04 19:00
  • 17.04 19:00

Strzelcy Premier Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Adam Foley(Finn Harps FC) 3 0
Patrick James Hoban(Dundalk FC) 2 0
Conor Florin Davis(Longford Town FC) 2 0

Kartkowicze Premier Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Danny Koy Lupano(Derry City FC) 1 1 2
Oscar Brennan(Waterford FC) 1 1 2
Daniel Cleary(Dundalk FC) 0 2 2

Terminarz / Wyniki Premier Division

2. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

  • 16.04 18:45  
    Waterford FC Bohemian Dublin -
  • 16.04 20:45  
    Derry City FC Drogheda United FC -
  • 17.04 19:00  
    Sligo Rovers FC Finn Harps FC -
  • 17.04 19:00  
    Shamrock Rovers FC Longford Town FC -
  • 17.04 19:00  
    Dundalk FC St. Patrick's Dublin -

6. kolejka

  • 20.04 20:45  
    Bohemian Dublin Sligo Rovers FC -
  • 20.04 20:45  
    Derry City FC Dundalk FC -
  • 20.04 20:45  
    Drogheda United FC Shamrock Rovers FC -
  • 20.04 20:45  
    Longford Town FC Finn Harps FC -
  • 20.04 20:45  
    St. Patrick's Dublin Waterford FC -

7. kolejka

  • 23.04 18:45  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -
  • 23.04 20:45  
    Shamrock Rovers FC Bohemian Dublin -
  • 24.04 19:00  
    Sligo Rovers FC Derry City FC -
  • 24.04 19:00  
    Waterford FC Longford Town FC -
  • 24.04 19:00  
    Dundalk FC Drogheda United FC -

8. kolejka

  • 30.04 20:45  
    Bohemian Dublin Derry City FC -
  • 30.04 20:45  
    St. Patrick's Dublin Longford Town FC -
  • 30.04 20:45  
    Drogheda United FC Sligo Rovers FC -
  • 30.04 20:45  
    Waterford FC Dundalk FC -
  • 30.04 21:00  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers FC -

9. kolejka

  • 03.05 15:00  
    Shamrock Rovers FC Waterford FC -
  • 03.05 15:00  
    Drogheda United FC Bohemian Dublin -
  • 03.05 18:45  
    Sligo Rovers FC St. Patrick's Dublin -
  • 03.05 18:45  
    Longford Town FC Dundalk FC -
  • 03.05 20:45  
    Derry City FC Finn Harps FC -

10. kolejka

  • 07.05 20:45  
    Waterford FC Drogheda United FC -
  • 07.05 20:45  
    Derry City FC Longford Town FC -
  • 07.05 20:45  
    Dundalk FC Sligo Rovers FC -
  • 07.05 20:45  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers FC -
  • 07.05 20:45  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -

11. kolejka

  • 14.05 20:45  
    Drogheda United FC St. Patrick's Dublin -
  • 14.05 21:00  
    Shamrock Rovers FC Derry City FC -
  • 14.05 21:00  
    Finn Harps FC Dundalk FC -
  • 15.05 20:30  
    Longford Town FC Bohemian Dublin -
  • 15.05 20:45  
    Sligo Rovers FC Waterford FC -

12. kolejka

  • 21.05 20:45  
    Dundalk FC Shamrock Rovers FC -
  • 21.05 20:45  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • 21.05 20:45  
    Waterford FC Derry City FC -
  • 21.05 21:00  
    Finn Harps FC Drogheda United FC -
  • 22.05 20:45  
    Sligo Rovers FC Longford Town FC -

13. kolejka

  • 24.05 20:45  
    Bohemian Dublin Dundalk FC -
  • 24.05 20:45  
    Drogheda United FC Longford Town FC -
  • 24.05 20:45  
    Derry City FC St. Patrick's Dublin -
  • 24.05 20:45  
    Waterford FC Finn Harps FC -
  • 24.05 21:00  
    Shamrock Rovers FC Sligo Rovers FC -

14. kolejka

  • 28.05 20:45  
    St. Patrick's Dublin Dundalk FC -
  • 28.05 20:45  
    Drogheda United FC Derry City FC -
  • 28.05 20:45  
    Bohemian Dublin Waterford FC -
  • 28.05 21:00  
    Finn Harps FC Sligo Rovers FC -
  • 29.05 20:30  
    Longford Town FC Shamrock Rovers FC -

15. kolejka

  • 11.06 20:45  
    Dundalk FC Waterford FC -
  • 11.06 20:45  
    Derry City FC Bohemian Dublin -
  • 11.06 21:00  
    Shamrock Rovers FC Finn Harps FC -
  • 12.06 20:30  
    Longford Town FC St. Patrick's Dublin -
  • 12.06 20:45  
    Sligo Rovers FC Drogheda United FC -

16. kolejka

  • 18.06 20:45  
    Bohemian Dublin Drogheda United FC -
  • 18.06 20:45  
    Waterford FC Shamrock Rovers FC -
  • 18.06 20:45  
    St. Patrick's Dublin Sligo Rovers FC -
  • 18.06 20:45  
    Dundalk FC Longford Town FC -
  • 18.06 21:00  
    Finn Harps FC Derry City FC -

17. kolejka

  • 21.06 20:45  
    Derry City FC Sligo Rovers FC -
  • 21.06 20:45  
    Bohemian Dublin Shamrock Rovers FC -
  • 21.06 20:45  
    St. Patrick's Dublin Finn Harps FC -
  • 21.06 20:45  
    Drogheda United FC Dundalk FC -
  • 22.06 20:45  
    Longford Town FC Waterford FC -

18. kolejka

  • 25.06 20:45  
    Dundalk FC Derry City FC -
  • 25.06 20:45  
    Waterford FC St. Patrick's Dublin -
  • 25.06 21:00  
    Shamrock Rovers FC Drogheda United FC -
  • 25.06 21:00  
    Finn Harps FC Longford Town FC -
  • 26.06 20:45  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -

19. kolejka

  • 02.07 20:45  
    Bohemian Dublin St. Patrick's Dublin -
  • 02.07 20:45  
    Drogheda United FC Finn Harps FC -
  • 02.07 20:45  
    Derry City FC Waterford FC -
  • 02.07 21:00  
    Shamrock Rovers FC Dundalk FC -
  • 03.07 20:30  
    Longford Town FC Sligo Rovers FC -

20. kolejka

  • 09.07 20:45  
    St. Patrick's Dublin Derry City FC -
  • 09.07 20:45  
    Dundalk FC Bohemian Dublin -
  • 09.07 21:00  
    Finn Harps FC Waterford FC -
  • 10.07 20:30  
    Longford Town FC Drogheda United FC -
  • 10.07 20:45  
    Sligo Rovers FC Shamrock Rovers FC -

21. kolejka

  • 16.07 20:45  
    St. Patrick's Dublin Drogheda United FC -
  • 16.07 20:45  
    Waterford FC Sligo Rovers FC -
  • 16.07 20:45  
    Dundalk FC Finn Harps FC -
  • 16.07 20:45  
    Derry City FC Shamrock Rovers FC -
  • 16.07 20:45  
    Bohemian Dublin Longford Town FC -

22. kolejka

  • 30.07 20:45  
    Drogheda United FC Waterford FC -
  • 30.07 20:45  
    Shamrock Rovers FC St. Patrick's Dublin -
  • 30.07 21:00  
    Finn Harps FC Bohemian Dublin -
  • 31.07 20:30  
    Longford Town FC Derry City FC -
  • 31.07 20:45  
    Sligo Rovers FC Dundalk FC -

23. kolejka

  • 06.08 20:45  
    Derry City FC Drogheda United FC -
  • 06.08 20:45  
    Waterford FC Bohemian Dublin -
  • 06.08 20:45  
    Dundalk FC St. Patrick's Dublin -
  • 06.08 21:00  
    Shamrock Rovers FC Longford Town FC -
  • 07.08 20:45  
    Sligo Rovers FC Finn Harps FC -

24. kolejka

  • 13.08 20:45  
    St. Patrick's Dublin Waterford FC -
  • 13.08 20:45  
    Drogheda United FC Shamrock Rovers FC -
  • 13.08 20:45  
    Bohemian Dublin Sligo Rovers FC -
  • 13.08 20:45  
    Derry City FC Dundalk FC -
  • 14.08 20:30  
    Longford Town FC Finn Harps FC -

25. kolejka

  • 20.08 20:45  
    Dundalk FC Drogheda United FC -
  • 20.08 20:45  
    Waterford FC Longford Town FC -
  • 20.08 21:00  
    Shamrock Rovers FC Bohemian Dublin -
  • 20.08 21:00  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -
  • 21.08 20:45  
    Sligo Rovers FC Derry City FC -

26. kolejka

  • 03.09 20:45  
    Drogheda United FC Sligo Rovers FC -
  • 03.09 20:45  
    St. Patrick's Dublin Longford Town FC -
  • 03.09 20:45  
    Waterford FC Dundalk FC -
  • 03.09 20:45  
    Bohemian Dublin Derry City FC -
  • 03.09 21:00  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers FC -

27. kolejka

  • 10.09 20:45  
    Drogheda United FC Bohemian Dublin -
  • 10.09 20:45  
    Derry City FC Finn Harps FC -
  • 10.09 21:00  
    Shamrock Rovers FC Waterford FC -
  • 11.09 20:30  
    Longford Town FC Dundalk FC -
  • 11.09 20:45  
    Sligo Rovers FC St. Patrick's Dublin -

28. kolejka

  • 24.09 20:45  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers FC -
  • 24.09 20:45  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • 24.09 20:45  
    Derry City FC Longford Town FC -
  • 24.09 20:45  
    Waterford FC Drogheda United FC -
  • 24.09 20:45  
    Dundalk FC Sligo Rovers FC -

29. kolejka

  • 01.10 20:45  
    Drogheda United FC St. Patrick's Dublin -
  • 01.10 21:00  
    Finn Harps FC Dundalk FC -
  • 01.10 21:00  
    Shamrock Rovers FC Derry City FC -
  • 02.10 20:30  
    Longford Town FC Bohemian Dublin -
  • 02.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Waterford FC -

30. kolejka

  • 08.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • 08.10 20:45  
    Waterford FC Derry City FC -
  • 08.10 20:45  
    Dundalk FC Shamrock Rovers FC -
  • 08.10 21:00  
    Finn Harps FC Drogheda United FC -
  • 09.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Longford Town FC -

31. kolejka

  • 15.10 20:45  
    Bohemian Dublin Dundalk FC -
  • 15.10 20:45  
    Drogheda United FC Longford Town FC -
  • 15.10 20:45  
    Derry City FC St. Patrick's Dublin -
  • 15.10 20:45  
    Waterford FC Finn Harps FC -
  • 15.10 21:00  
    Shamrock Rovers FC Sligo Rovers FC -

32. kolejka

  • 25.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Dundalk FC -
  • 25.10 20:45  
    Longford Town FC Shamrock Rovers FC -
  • 25.10 20:45  
    Bohemian Dublin Waterford FC -
  • 25.10 20:45  
    Drogheda United FC Derry City FC -
  • 25.10 21:00  
    Finn Harps FC Sligo Rovers FC -

33. kolejka

  • 29.10 20:45  
    Derry City FC Bohemian Dublin -
  • 29.10 20:45  
    Dundalk FC Waterford FC -
  • 29.10 21:00  
    Shamrock Rovers FC Finn Harps FC -
  • 30.10 20:30  
    Longford Town FC St. Patrick's Dublin -
  • 30.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Drogheda United FC -

34. kolejka

  • 05.11 20:45  
    Dundalk FC Longford Town FC -
  • 05.11 20:45  
    St. Patrick's Dublin Sligo Rovers FC -
  • 05.11 20:45  
    Bohemian Dublin Drogheda United FC -
  • 05.11 20:45  
    Waterford FC Shamrock Rovers FC -
  • 05.11 21:00  
    Finn Harps FC Derry City FC -

35. kolejka

  • 12.11 20:45  
    Bohemian Dublin Shamrock Rovers FC -
  • 12.11 20:45  
    Derry City FC Sligo Rovers FC -
  • 12.11 20:45  
    St. Patrick's Dublin Finn Harps FC -
  • 12.11 20:45  
    Drogheda United FC Dundalk FC -
  • 13.11 20:30  
    Longford Town FC Waterford FC -

36. kolejka

  • 19.11 20:45  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -
  • 19.11 20:45  
    Shamrock Rovers FC Drogheda United FC -
  • 19.11 20:45  
    Finn Harps FC Longford Town FC -
  • 19.11 20:45  
    Waterford FC St. Patrick's Dublin -
  • 19.11 20:45  
    Dundalk FC Derry City FC -