Irlandia - Premier Division

7. kolejka - Premier Division

Zaległe mecze

  • 04.08 20:45
  • 05.06 21:45
  • 05.06 21:45
  • 05.06 21:45
  • 05.06 22:00
  • 06.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 22:00
  • 26.06 21:45
  • 26.06 21:45
  • 26.06 21:45
  • 26.06 21:45
  • 26.06 22:00
  • 29.06 21:45
  • 29.06 21:45
  • 29.06 21:45
  • 29.06 21:45
  • 29.06 22:00
  • 03.07 21:45
  • 03.07 21:45
  • 03.07 21:45
  • 03.07 21:45
  • 03.07 22:00
  • 10.07 21:45
  • 10.07 21:45
  • 10.07 21:45
  • 29.05 20:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 22:00

Tabela Premier Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Shamrock Rovers 7 21   7 0 0   20 - 6 14
2 Bohemian Dublin 7 15   5 0 2   9 - 4 5
3 Dundalk 7 13   4 1 2   14 - 7 7
4 St. Patrick's Dublin 7 10   3 1 3   6 - 5 1
5 Waterford FC 6 10   3 1 2   4 - 5 -1
6 Shelbourne FC 7 9   3 0 4   5 - 7 -2
7 Derry City 7 7   2 1 4   7 - 8 -1
8 Sligo Rovers FC 6 6   2 0 4   6 - 9 -3
9 Finn Harps FC 7 4   1 1 5   3 - 12 -9
10 Cork City Football Club 7 4   1 1 5   1 - 12 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

8. kolejka (następna)

  • 14.08 18:45
  • 14.08 20:45
  • 15.08 15:00
  • 15.08 18:00
  • 16.08 18:00

Strzelcy Premier Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Patrick Hoban(Dundalk) 6 1
Graham Burke(Shamrock Rovers) 5 0
Jack Byrne(Shamrock Rovers) 4 0

Kartkowicze Premier Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rory Feely(St. Patrick's Dublin) 1 4 5
Andy Lyons(Bohemian Dublin) 1 2 3
Karl Sheppard(Shelbourne FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Premier Division

4. kolejka

8. kolejka

  • 14.08 18:45  
    Dundalk Waterford FC -
  • 14.08 20:45  
    Cork City Football Club Sligo Rovers FC -
  • 15.08 15:00  
    Finn Harps FC Bohemian Dublin -
  • 15.08 18:00  
    Shelbourne FC Derry City -
  • 16.08 18:00  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers -

9. kolejka

  • 21.08 18:45  
    Derry City Cork City Football Club -
  • 21.08 20:45  
    Shamrock Rovers Shelbourne FC -
  • 22.08 15:00  
    Bohemian Dublin St. Patrick's Dublin -
  • 22.08 18:00  
    Sligo Rovers FC Dundalk -
  • 23.08 18:00  
    Waterford FC Finn Harps FC -

10. kolejka

  • 04.09 18:45  
    Waterford FC St. Patrick's Dublin -
  • 04.09 20:45  
    Derry City Dundalk -
  • 05.09 18:00  
    Shelbourne FC Cork City Football Club -
  • 05.09 21:00  
    Shamrock Rovers Bohemian Dublin -
  • 07.09 20:45  
    Sligo Rovers FC Finn Harps FC -

11. kolejka

  • 11.09 18:45  
    Bohemian Dublin Waterford FC -
  • 11.09 21:00  
    Dundalk Shelbourne FC -
  • 12.09 15:00  
    Cork City Football Club Shamrock Rovers -
  • 12.09 18:00  
    St. Patrick's Dublin Sligo Rovers FC -
  • 13.09 18:00  
    Finn Harps FC Derry City -

12. kolejka

  • 18.09 20:45  
    Cork City Football Club Dundalk -
  • 18.09 20:45  
    Derry City St. Patrick's Dublin -
  • 18.09 20:45  
    Shelbourne FC Finn Harps FC -
  • 18.09 21:00  
    Shamrock Rovers Waterford FC -
  • 19.09 20:45  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -

13. kolejka

  • 25.09 20:45  
    Bohemian Dublin Derry City -
  • 25.09 20:45  
    Dundalk Shamrock Rovers -
  • 25.09 20:45  
    St. Patrick's Dublin Shelbourne FC -
  • 25.09 20:45  
    Waterford FC Sligo Rovers FC -
  • 25.09 21:00  
    Finn Harps FC Cork City Football Club -

14. kolejka

  • 02.10 20:45  
    Derry City Waterford FC -
  • 02.10 20:45  
    Cork City Football Club St. Patrick's Dublin -
  • 02.10 20:45  
    Dundalk Finn Harps FC -
  • 02.10 20:45  
    Shelbourne FC Bohemian Dublin -
  • 02.10 21:00  
    Shamrock Rovers Sligo Rovers FC -

15. kolejka

  • 09.10 20:45  
    Bohemian Dublin Cork City Football Club -
  • 09.10 20:45  
    Waterford FC Shelbourne FC -
  • 09.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Dundalk -
  • 09.10 21:00  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers -
  • 10.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Derry City -

16. kolejka

  • 16.10 20:45  
    Cork City Football Club Waterford FC -
  • 16.10 20:45  
    Dundalk Bohemian Dublin -
  • 16.10 20:45  
    Shelbourne FC Sligo Rovers FC -
  • 16.10 21:00  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -
  • 16.10 21:00  
    Shamrock Rovers Derry City -

17. kolejka

  • 23.10 20:45  
    Derry City Shelbourne FC -
  • 23.10 20:45  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • 23.10 20:45  
    Waterford FC Dundalk -
  • 23.10 21:00  
    Shamrock Rovers St. Patrick's Dublin -
  • 24.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Cork City Football Club -

18. kolejka

  • 30.10 20:45  
    Cork City Football Club Derry City -
  • 30.10 20:45  
    Dundalk Sligo Rovers FC -
  • 30.10 20:45  
    Shelbourne FC Shamrock Rovers -
  • 30.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • 30.10 20:45  
    Finn Harps FC Waterford FC -

19. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    Dundalk Derry City -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Shelbourne FC -

20. kolejka

  • 05.06 21:45  
    Shelbourne FC Dundalk -
  • 05.06 21:45  
    Derry City Finn Harps FC -
  • 05.06 21:45  
    Waterford FC Bohemian Dublin -
  • 05.06 22:00  
    Shamrock Rovers Cork City Football Club -
  • 06.06 21:45  
    Sligo Rovers FC St. Patrick's Dublin -

21. kolejka

  • 12.06 21:45  
    Bohemian Dublin Sligo Rovers FC -
  • 12.06 21:45  
    Dundalk Cork City Football Club -
  • 12.06 21:45  
    Waterford FC Shamrock Rovers -
  • 12.06 21:45  
    St. Patrick's Dublin Derry City -
  • 12.06 22:00  
    Finn Harps FC Shelbourne FC -

22. kolejka

  • 26.06 21:45  
    Cork City Football Club Finn Harps FC -
  • 26.06 21:45  
    Derry City Bohemian Dublin -
  • 26.06 21:45  
    Shelbourne FC St. Patrick's Dublin -
  • 26.06 21:45  
    Sligo Rovers FC Waterford FC -
  • 26.06 22:00  
    Shamrock Rovers Dundalk -

23. kolejka

  • 29.06 21:45  
    St. Patrick's Dublin Cork City Football Club -
  • 29.06 21:45  
    Bohemian Dublin Shelbourne FC -
  • 29.06 21:45  
    Sligo Rovers FC Shamrock Rovers -
  • 29.06 21:45  
    Waterford FC Derry City -
  • 29.06 22:00  
    Finn Harps FC Dundalk -

24. kolejka

  • 03.07 21:45  
    Shelbourne FC Waterford FC -
  • 03.07 21:45  
    Dundalk St. Patrick's Dublin -
  • 03.07 21:45  
    Cork City Football Club Bohemian Dublin -
  • 03.07 21:45  
    Derry City Sligo Rovers FC -
  • 03.07 22:00  
    Shamrock Rovers Finn Harps FC -

25. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Dundalk -
  • przełożony  
    Derry City Shamrock Rovers -
  • 10.07 21:45  
    Waterford FC Cork City Football Club -
  • 10.07 21:45  
    St. Patrick's Dublin Finn Harps FC -
  • 10.07 21:45  
    Sligo Rovers FC Shelbourne FC -

26. kolejka

  • 29.05 20:45  
    Finn Harps FC Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Waterford FC -
  • 17.07 21:45  
    Cork City Football Club Sligo Rovers FC -
  • 17.07 21:45  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers -
  • 17.07 21:45  
    Dundalk Waterford FC -
  • 17.07 21:45  
    Shelbourne FC Derry City -
  • 17.07 22:00  
    Finn Harps FC Bohemian Dublin -

27. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Derry City Cork City Football Club -
  • przełożony  
    Waterford FC Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Dundalk -

28. kolejka

  • przełożony  
    Derry City Dundalk -
  • przełożony  
    Shelbourne FC Cork City Football Club -
  • przełożony  
    Waterford FC St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Finn Harps FC -

29. kolejka

  • przełożony  
    Cork City Football Club Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    Bohemian Dublin Waterford FC -
  • przełożony  
    Dundalk Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Derry City -

30. kolejka

  • przełożony  
    Shelbourne FC Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Dundalk -
  • przełożony  
    Derry City St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Waterford FC -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -

31. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Derry City -
  • przełożony  
    Dundalk Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    Waterford FC Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Cork City Football Club -

32. kolejka

  • przełożony  
    Dundalk Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Shelbourne FC Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Derry City Waterford FC -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Sligo Rovers FC -

33. kolejka

  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Dundalk -
  • przełożony  
    Waterford FC Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Bohemian Dublin Cork City Football Club -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Derry City -

34. kolejka

  • przełożony  
    Shelbourne FC Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Waterford FC -
  • przełożony  
    Dundalk Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Derry City -
  • przełożony  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -

35. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Waterford FC Dundalk -
  • przełożony  
    Derry City Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Cork City Football Club -

36. kolejka

  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Dundalk Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Derry City -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Waterford FC -
  • przełożony  
    Shelbourne FC Shamrock Rovers -