Irlandia - Premier Division

30. kolejka - Premier Division

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Zaległe mecze

  • 20.09 18:00
  • 25.09 20:45
  • 26.09 18:00
  • 26.09 20:30
  • 27.09 18:00
  • 27.09 20:30
  • 05.06 21:45
  • 05.06 21:45
  • 05.06 21:45
  • 05.06 22:00
  • 06.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 21:45
  • 12.06 22:00
  • 26.06 21:45
  • 26.06 21:45
  • 26.06 21:45
  • 26.06 21:45
  • 26.06 22:00
  • 29.06 21:45
  • 29.06 21:45
  • 29.06 21:45
  • 29.06 21:45
  • 29.06 22:00
  • 03.07 21:45
  • 03.07 21:45
  • 03.07 21:45
  • 03.07 21:45
  • 03.07 22:00
  • 10.07 21:45
  • 10.07 21:45
  • 10.07 21:45
  • 29.05 20:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 21:45
  • 17.07 22:00

Tabela Premier Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Shamrock Rovers 12 32   10 2 0   30 - 7 23
2 Bohemian Dublin 12 24   8 0 4   13 - 7 6
3 Dundalk 10 17   5 2 3   20 - 14 6
4 Waterford FC 12 17   5 2 5   15 - 18 -3
5 Sligo Rovers FC 12 16   5 1 6   14 - 16 -2
6 Derry City 11 13   3 4 4   11 - 10 1
7 Shelbourne FC 12 13   3 4 5   10 - 13 -3
8 St. Patrick's Dublin 12 13   3 4 5   6 - 10 -4
9 Finn Harps FC 12 9   2 3 7   8 - 19 -11
10 Cork City Football Club 11 8   2 2 7   6 - 19 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

31. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Strzelcy Premier Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Patrick James Hoban(Dundalk) 7 1
Graham Dylan Burke(Shamrock Rovers) 6 0
Aaron Greene(Shamrock Rovers) 5 0

Kartkowicze Premier Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rory Feely(St. Patrick's Dublin) 1 5 6
Alistair Coote(Waterford FC) 1 4 5
Mark Coyle(Finn Harps FC) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Premier Division

12. kolejka

13. kolejka

  • 25.09 20:45  
    Bohemian Dublin Derry City -
  • 26.09 18:00  
    Waterford FC Sligo Rovers FC -
  • 26.09 20:30  
    St. Patrick's Dublin Shelbourne FC -
  • 27.09 18:00  
    Finn Harps FC Cork City Football Club -
  • 27.09 20:30  
    Dundalk Shamrock Rovers -

14. kolejka

  • 02.10 18:45  
    Derry City Waterford FC -
  • 02.10 20:45  
    Shamrock Rovers Sligo Rovers FC -
  • 03.10 18:00  
    Cork City Football Club St. Patrick's Dublin -
  • 03.10 20:30  
    Shelbourne FC Bohemian Dublin -
  • 04.10 18:00  
    Dundalk Finn Harps FC -

15. kolejka

  • 29.09 20:45  
    Sligo Rovers FC Derry City -
  • 09.10 18:45  
    Bohemian Dublin Cork City Football Club -
  • 09.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Dundalk -
  • 10.10 18:00  
    Waterford FC Shelbourne FC -
  • 10.10 20:30  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers -

16. kolejka

  • 16.10 18:45  
    Dundalk Bohemian Dublin -
  • 16.10 20:45  
    Shamrock Rovers Derry City -
  • 17.10 18:00  
    Cork City Football Club Waterford FC -
  • 17.10 20:30  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -
  • 18.10 18:00  
    Shelbourne FC Sligo Rovers FC -

17. kolejka

  • 23.10 18:45  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • 23.10 20:45  
    Shamrock Rovers St. Patrick's Dublin -
  • 24.10 18:00  
    Sligo Rovers FC Cork City Football Club -
  • 24.10 20:30  
    Waterford FC Dundalk -
  • 25.10 18:00  
    Derry City Shelbourne FC -

18. kolejka

  • 30.10 20:45  
    Cork City Football Club Derry City -
  • 30.10 20:45  
    Dundalk Sligo Rovers FC -
  • 30.10 20:45  
    Shelbourne FC Shamrock Rovers -
  • 30.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • 30.10 20:45  
    Finn Harps FC Waterford FC -

19. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    Dundalk Derry City -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Shelbourne FC -

20. kolejka

  • 05.06 21:45  
    Shelbourne FC Dundalk -
  • 05.06 21:45  
    Derry City Finn Harps FC -
  • 05.06 21:45  
    Waterford FC Bohemian Dublin -
  • 05.06 22:00  
    Shamrock Rovers Cork City Football Club -
  • 06.06 21:45  
    Sligo Rovers FC St. Patrick's Dublin -

21. kolejka

  • 12.06 21:45  
    Bohemian Dublin Sligo Rovers FC -
  • 12.06 21:45  
    Dundalk Cork City Football Club -
  • 12.06 21:45  
    Waterford FC Shamrock Rovers -
  • 12.06 21:45  
    St. Patrick's Dublin Derry City -
  • 12.06 22:00  
    Finn Harps FC Shelbourne FC -

22. kolejka

  • 26.06 21:45  
    Cork City Football Club Finn Harps FC -
  • 26.06 21:45  
    Derry City Bohemian Dublin -
  • 26.06 21:45  
    Shelbourne FC St. Patrick's Dublin -
  • 26.06 21:45  
    Sligo Rovers FC Waterford FC -
  • 26.06 22:00  
    Shamrock Rovers Dundalk -

23. kolejka

  • 29.06 21:45  
    St. Patrick's Dublin Cork City Football Club -
  • 29.06 21:45  
    Bohemian Dublin Shelbourne FC -
  • 29.06 21:45  
    Sligo Rovers FC Shamrock Rovers -
  • 29.06 21:45  
    Waterford FC Derry City -
  • 29.06 22:00  
    Finn Harps FC Dundalk -

24. kolejka

  • 03.07 21:45  
    Shelbourne FC Waterford FC -
  • 03.07 21:45  
    Dundalk St. Patrick's Dublin -
  • 03.07 21:45  
    Cork City Football Club Bohemian Dublin -
  • 03.07 21:45  
    Derry City Sligo Rovers FC -
  • 03.07 22:00  
    Shamrock Rovers Finn Harps FC -

25. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Dundalk -
  • przełożony  
    Derry City Shamrock Rovers -
  • 10.07 21:45  
    Waterford FC Cork City Football Club -
  • 10.07 21:45  
    St. Patrick's Dublin Finn Harps FC -
  • 10.07 21:45  
    Sligo Rovers FC Shelbourne FC -

26. kolejka

  • 29.05 20:45  
    Finn Harps FC Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Waterford FC -
  • 17.07 21:45  
    Cork City Football Club Sligo Rovers FC -
  • 17.07 21:45  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers -
  • 17.07 21:45  
    Dundalk Waterford FC -
  • 17.07 21:45  
    Shelbourne FC Derry City -
  • 17.07 22:00  
    Finn Harps FC Bohemian Dublin -

27. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Derry City Cork City Football Club -
  • przełożony  
    Waterford FC Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Dundalk -

28. kolejka

  • przełożony  
    Derry City Dundalk -
  • przełożony  
    Shelbourne FC Cork City Football Club -
  • przełożony  
    Waterford FC St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Finn Harps FC -

29. kolejka

  • przełożony  
    Cork City Football Club Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    Bohemian Dublin Waterford FC -
  • przełożony  
    Dundalk Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Derry City -

30. kolejka

  • przełożony  
    Shelbourne FC Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Dundalk -
  • przełożony  
    Derry City St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Waterford FC -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -

31. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Derry City -
  • przełożony  
    Dundalk Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    Waterford FC Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Cork City Football Club -

32. kolejka

  • przełożony  
    Dundalk Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Shelbourne FC Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Derry City Waterford FC -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Sligo Rovers FC -

33. kolejka

  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Dundalk -
  • przełożony  
    Waterford FC Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Bohemian Dublin Cork City Football Club -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Derry City -

34. kolejka

  • przełożony  
    Shelbourne FC Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Waterford FC -
  • przełożony  
    Dundalk Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers Derry City -
  • przełożony  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -

35. kolejka

  • przełożony  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • przełożony  
    Waterford FC Dundalk -
  • przełożony  
    Derry City Shelbourne FC -
  • przełożony  
    Shamrock Rovers St. Patrick's Dublin -
  • przełożony  
    Sligo Rovers FC Cork City Football Club -

36. kolejka

  • przełożony  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • przełożony  
    Dundalk Sligo Rovers FC -
  • przełożony  
    Cork City Football Club Derry City -
  • przełożony  
    Finn Harps FC Waterford FC -
  • przełożony  
    Shelbourne FC Shamrock Rovers -