Irlandia Płn. - Premiership

1. kolejka - Premiership

  • 28.08 16:00
  • 28.08 16:00
  • 28.08 16:00
  • 28.08 16:00
  • 28.08 16:00
  • 28.08 16:00

Tabela Premiership

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Ballymena United FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Carrick Rangers FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Cliftonville FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Coleraine FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Crusaders FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Dungannon Swifts FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Glenavon FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Glentoran FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Larne FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Linfield FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Portadown FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Warrenpoint Town FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 31.08 20:45
  • 31.08 20:45
  • 31.08 20:45
  • 31.08 20:45
  • 31.08 20:45
  • 31.08 20:45

Terminarz / Wyniki Premiership

1. kolejka

  • 28.08 16:00  
    Portadown FC Glenavon FC -
  • 28.08 16:00  
    Linfield FC Crusaders FC -
  • 28.08 16:00  
    Larne FC Coleraine FC -
  • 28.08 16:00  
    Warrenpoint Town FC Ballymena United FC -
  • 28.08 16:00  
    Cliftonville FC Carrick Rangers FC -
  • 28.08 16:00  
    Dungannon Swifts FC Glentoran FC -

2. kolejka

  • 31.08 20:45  
    Glenavon FC Larne FC -
  • 31.08 20:45  
    Crusaders FC Portadown FC -
  • 31.08 20:45  
    Glentoran FC Linfield FC -
  • 31.08 20:45  
    Ballymena United FC Dungannon Swifts FC -
  • 31.08 20:45  
    Carrick Rangers FC Warrenpoint Town FC -
  • 31.08 20:45  
    Cliftonville FC Coleraine FC -

3. kolejka

  • 04.09 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glenavon FC -
  • 04.09 16:00  
    Portadown FC Larne FC -
  • 04.09 16:00  
    Dungannon Swifts FC Crusaders FC -
  • 04.09 16:00  
    Linfield FC Ballymena United FC -
  • 04.09 16:00  
    Cliftonville FC Glentoran FC -
  • 04.09 16:00  
    Carrick Rangers FC Coleraine FC -

4. kolejka

  • 11.09 16:00  
    Portadown FC Linfield FC -
  • 11.09 16:00  
    Larne FC Warrenpoint Town FC -
  • 11.09 16:00  
    Glentoran FC Ballymena United FC -
  • 11.09 16:00  
    Glenavon FC Carrick Rangers FC -
  • 11.09 16:00  
    Crusaders FC Cliftonville FC -
  • 11.09 16:00  
    Dungannon Swifts FC Coleraine FC -

5. kolejka

  • 18.09 16:00  
    Ballymena United FC Glenavon FC -
  • 18.09 16:00  
    Carrick Rangers FC Portadown FC -
  • 18.09 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glentoran FC -
  • 18.09 16:00  
    Dungannon Swifts FC Cliftonville FC -
  • 18.09 16:00  
    Linfield FC Coleraine FC -
  • 18.09 16:00  
    Crusaders FC Larne FC -

6. kolejka

  • 25.09 16:00  
    Portadown FC Dungannon Swifts FC -
  • 25.09 16:00  
    Coleraine FC Ballymena United FC -
  • 25.09 16:00  
    Glentoran FC Crusaders FC -
  • 25.09 16:00  
    Glenavon FC Linfield FC -
  • 25.09 16:00  
    Cliftonville FC Warrenpoint Town FC -
  • 25.09 16:00  
    Larne FC Carrick Rangers FC -

7. kolejka

  • 02.10 16:00  
    Linfield FC Cliftonville FC -
  • 02.10 16:00  
    Warrenpoint Town FC Portadown FC -
  • 02.10 16:00  
    Dungannon Swifts FC Larne FC -
  • 02.10 16:00  
    Glenavon FC Glentoran FC -
  • 02.10 16:00  
    Crusaders FC Coleraine FC -
  • 02.10 16:00  
    Carrick Rangers FC Ballymena United FC -

8. kolejka

  • 09.10 16:00  
    Larne FC Glentoran FC -
  • 09.10 16:00  
    Linfield FC Carrick Rangers FC -
  • 09.10 16:00  
    Dungannon Swifts FC Warrenpoint Town FC -
  • 09.10 16:00  
    Portadown FC Cliftonville FC -
  • 09.10 16:00  
    Ballymena United FC Crusaders FC -
  • 09.10 16:00  
    Coleraine FC Glenavon FC -

9. kolejka

  • 16.10 16:00  
    Glenavon FC Dungannon Swifts FC -
  • 16.10 16:00  
    Portadown FC Ballymena United FC -
  • 16.10 16:00  
    Warrenpoint Town FC Linfield FC -
  • 16.10 16:00  
    Cliftonville FC Larne FC -
  • 16.10 16:00  
    Carrick Rangers FC Crusaders FC -
  • 16.10 16:00  
    Glentoran FC Coleraine FC -

10. kolejka

  • 23.10 16:00  
    Glentoran FC Portadown FC -
  • 23.10 16:00  
    Dungannon Swifts FC Carrick Rangers FC -
  • 23.10 16:00  
    Crusaders FC Glenavon FC -
  • 23.10 16:00  
    Coleraine FC Warrenpoint Town FC -
  • 23.10 16:00  
    Ballymena United FC Cliftonville FC -
  • 23.10 16:00  
    Larne FC Linfield FC -

11. kolejka

  • 30.10 16:00  
    Ballymena United FC Larne FC -
  • 30.10 16:00  
    Carrick Rangers FC Glentoran FC -
  • 30.10 16:00  
    Cliftonville FC Glenavon FC -
  • 30.10 16:00  
    Coleraine FC Portadown FC -
  • 30.10 16:00  
    Warrenpoint Town FC Crusaders FC -
  • 30.10 16:00  
    Linfield FC Dungannon Swifts FC -

12. kolejka

  • 06.11 16:00  
    Cliftonville FC Dungannon Swifts FC -
  • 06.11 16:00  
    Larne FC Crusaders FC -
  • 06.11 16:00  
    Carrick Rangers FC Coleraine FC -
  • 06.11 16:00  
    Glentoran FC Warrenpoint Town FC -
  • 06.11 16:00  
    Portadown FC Linfield FC -
  • 06.11 16:00  
    Glenavon FC Ballymena United FC -

13. kolejka

  • 13.11 16:00  
    Coleraine FC Dungannon Swifts FC -
  • 13.11 16:00  
    Warrenpoint Town FC Cliftonville FC -
  • 13.11 16:00  
    Glentoran FC Ballymena United FC -
  • 13.11 16:00  
    Larne FC Glenavon FC -
  • 13.11 16:00  
    Portadown FC Carrick Rangers FC -
  • 13.11 16:00  
    Crusaders FC Linfield FC -

14. kolejka

  • 20.11 16:00  
    Dungannon Swifts FC Portadown FC -
  • 20.11 16:00  
    Linfield FC Cliftonville FC -
  • 20.11 16:00  
    Crusaders FC Glentoran FC -
  • 20.11 16:00  
    Coleraine FC Larne FC -
  • 20.11 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glenavon FC -
  • 20.11 16:00  
    Ballymena United FC Carrick Rangers FC -

15. kolejka

  • 27.11 16:00  
    Coleraine FC Cliftonville FC -
  • 27.11 16:00  
    Portadown FC Larne FC -
  • 27.11 16:00  
    Glenavon FC Linfield FC -
  • 27.11 16:00  
    Carrick Rangers FC Warrenpoint Town FC -
  • 27.11 16:00  
    Glentoran FC Dungannon Swifts FC -
  • 27.11 16:00  
    Ballymena United FC Crusaders FC -

16. kolejka

  • 30.11 20:45  
    Warrenpoint Town FC Ballymena United FC -
  • 30.11 20:45  
    Larne FC Cliftonville FC -
  • 30.11 20:45  
    Linfield FC Carrick Rangers FC -
  • 30.11 20:45  
    Coleraine FC Glentoran FC -
  • 30.11 20:45  
    Crusaders FC Portadown FC -
  • 30.11 20:45  
    Dungannon Swifts FC Glenavon FC -

17. kolejka

  • 04.12 16:00  
    Glentoran FC Portadown FC -
  • 04.12 16:00  
    Larne FC Warrenpoint Town FC -
  • 04.12 16:00  
    Glenavon FC Crusaders FC -
  • 04.12 16:00  
    Coleraine FC Linfield FC -
  • 04.12 16:00  
    Cliftonville FC Ballymena United FC -
  • 04.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Dungannon Swifts FC -

18. kolejka

  • 11.12 16:00  
    Crusaders FC Dungannon Swifts FC -
  • 11.12 16:00  
    Glenavon FC Coleraine FC -
  • 11.12 16:00  
    Linfield FC Warrenpoint Town FC -
  • 11.12 16:00  
    Ballymena United FC Larne FC -
  • 11.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Glentoran FC -
  • 11.12 16:00  
    Portadown FC Cliftonville FC -

19. kolejka

  • 18.12 16:00  
    Glentoran FC Glenavon FC -
  • 18.12 16:00  
    Warrenpoint Town FC Portadown FC -
  • 18.12 16:00  
    Cliftonville FC Carrick Rangers FC -
  • 18.12 16:00  
    Larne FC Linfield FC -
  • 18.12 16:00  
    Dungannon Swifts FC Ballymena United FC -
  • 18.12 16:00  
    Coleraine FC Crusaders FC -

20. kolejka

  • 27.12 16:00  
    Warrenpoint Town FC Dungannon Swifts FC -
  • 27.12 16:00  
    Portadown FC Glenavon FC -
  • 27.12 16:00  
    Linfield FC Glentoran FC -
  • 27.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Larne FC -
  • 27.12 16:00  
    Cliftonville FC Crusaders FC -
  • 27.12 16:00  
    Ballymena United FC Coleraine FC -

21. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Coleraine FC Warrenpoint Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Crusaders FC Carrick Rangers FC -
  • 01.01 16:00  
    Ballymena United FC Portadown FC -
  • 01.01 16:00  
    Glentoran FC Larne FC -
  • 01.01 16:00  
    Glenavon FC Cliftonville FC -
  • 01.01 16:00  
    Dungannon Swifts FC Linfield FC -

22. kolejka

  • 15.01 16:00  
    Larne FC Dungannon Swifts FC -
  • 15.01 16:00  
    Linfield FC Ballymena United FC -
  • 15.01 16:00  
    Warrenpoint Town FC Crusaders FC -
  • 15.01 16:00  
    Portadown FC Coleraine FC -
  • 15.01 16:00  
    Cliftonville FC Glentoran FC -
  • 15.01 16:00  
    Carrick Rangers FC Glenavon FC -

23. kolejka

  • 22.01 16:00  
    Larne FC Cliftonville FC -
  • 22.01 16:00  
    Linfield FC Glenavon FC -
  • 22.01 16:00  
    Dungannon Swifts FC Portadown FC -
  • 22.01 16:00  
    Ballymena United FC Warrenpoint Town FC -
  • 22.01 16:00  
    Crusaders FC Glentoran FC -
  • 22.01 16:00  
    Coleraine FC Carrick Rangers FC -

24. kolejka

  • 25.01 20:45  
    Glenavon FC Dungannon Swifts FC -
  • 25.01 20:45  
    Portadown FC Crusaders FC -
  • 25.01 20:45  
    Glentoran FC Coleraine FC -
  • 25.01 20:45  
    Warrenpoint Town FC Larne FC -
  • 25.01 20:45  
    Carrick Rangers FC Ballymena United FC -
  • 25.01 20:45  
    Cliftonville FC Linfield FC -

25. kolejka

  • 29.01 16:00  
    Dungannon Swifts FC Carrick Rangers FC -
  • 29.01 16:00  
    Crusaders FC Glenavon FC -
  • 29.01 16:00  
    Ballymena United FC Cliftonville FC -
  • 29.01 16:00  
    Coleraine FC Linfield FC -
  • 29.01 16:00  
    Larne FC Portadown FC -
  • 29.01 16:00  
    Glentoran FC Warrenpoint Town FC -

26. kolejka

  • 08.02 20:45  
    Portadown FC Glentoran FC -
  • 08.02 20:45  
    Coleraine FC Dungannon Swifts FC -
  • 08.02 20:45  
    Linfield FC Larne FC -
  • 08.02 20:45  
    Crusaders FC Ballymena United FC -
  • 08.02 20:45  
    Glenavon FC Warrenpoint Town FC -
  • 08.02 20:45  
    Carrick Rangers FC Cliftonville FC -

27. kolejka

  • 12.02 16:00  
    Glenavon FC Portadown FC -
  • 12.02 16:00  
    Larne FC Crusaders FC -
  • 12.02 16:00  
    Warrenpoint Town FC Carrick Rangers FC -
  • 12.02 16:00  
    Glentoran FC Linfield FC -
  • 12.02 16:00  
    Cliftonville FC Coleraine FC -
  • 12.02 16:00  
    Ballymena United FC Dungannon Swifts FC -

28. kolejka

  • 19.02 16:00  
    Crusaders FC Carrick Rangers FC -
  • 19.02 16:00  
    Ballymena United FC Glenavon FC -
  • 19.02 16:00  
    Dungannon Swifts FC Cliftonville FC -
  • 19.02 16:00  
    Linfield FC Portadown FC -
  • 19.02 16:00  
    Larne FC Glentoran FC -
  • 19.02 16:00  
    Warrenpoint Town FC Coleraine FC -

29. kolejka

  • 26.02 16:00  
    Dungannon Swifts FC Larne FC -
  • 26.02 16:00  
    Portadown FC Warrenpoint Town FC -
  • 26.02 16:00  
    Coleraine FC Ballymena United FC -
  • 26.02 16:00  
    Glenavon FC Glentoran FC -
  • 26.02 16:00  
    Carrick Rangers FC Linfield FC -
  • 26.02 16:00  
    Cliftonville FC Crusaders FC -

30. kolejka

  • 08.03 20:45  
    Warrenpoint Town FC Dungannon Swifts FC -
  • 08.03 20:45  
    Larne FC Glenavon FC -
  • 08.03 20:45  
    Glentoran FC Cliftonville FC -
  • 08.03 20:45  
    Crusaders FC Coleraine FC -
  • 08.03 20:45  
    Carrick Rangers FC Portadown FC -
  • 08.03 20:45  
    Ballymena United FC Linfield FC -

31. kolejka

  • 12.03 16:00  
    Glenavon FC Carrick Rangers FC -
  • 12.03 16:00  
    Coleraine FC Larne FC -
  • 12.03 16:00  
    Dungannon Swifts FC Glentoran FC -
  • 12.03 16:00  
    Portadown FC Ballymena United FC -
  • 12.03 16:00  
    Cliftonville FC Warrenpoint Town FC -
  • 12.03 16:00  
    Linfield FC Crusaders FC -

32. kolejka

  • 19.03 16:00  
    Linfield FC Dungannon Swifts FC -
  • 19.03 16:00  
    Portadown FC Coleraine FC -
  • 19.03 16:00  
    Glenavon FC Cliftonville FC -
  • 19.03 16:00  
    Crusaders FC Warrenpoint Town FC -
  • 19.03 16:00  
    Ballymena United FC Glentoran FC -
  • 19.03 16:00  
    Carrick Rangers FC Larne FC -

33. kolejka

  • 26.03 16:00  
    Warrenpoint Town FC Linfield FC -
  • 26.03 16:00  
    Dungannon Swifts FC Crusaders FC -
  • 26.03 16:00  
    Cliftonville FC Portadown FC -
  • 26.03 16:00  
    Glentoran FC Carrick Rangers FC -
  • 26.03 16:00  
    Larne FC Ballymena United FC -
  • 26.03 16:00  
    Coleraine FC Glenavon FC -