Irlandia Płn. - Premiership

1. kolejka - Premiership

Tabela Premiership

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Linfield FC 1 3   1 0 0   5 - 1 4
2 Larne FC 1 3   1 0 0   3 - 0 3
3 Portadown FC 1 3   1 0 0   4 - 2 2
4 Ballymena United FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 Crusaders FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 Cliftonville FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 Coleraine FC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
8 Glentoran FC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
9 Warrenpoint Town FC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
10 Glenavon FC 1 0   0 0 1   2 - 4 -2
11 Dungannon Swifts FC 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
12 Carrick Rangers FC 1 0   0 0 1   1 - 5 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 23.10 20:45
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 18:30

Strzelcy Premiership

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andrew Waterworth(Linfield FC) 3 0
Stephen Murray(Portadown FC) 2 0
Ryan McGivern(Linfield FC) 1 0

Kartkowicze Premiership

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Cameron Stewart(Glentoran FC) 1 1 2
Joshua Kelly(Ballymena United FC) 1 0 1
Mark Surgenor(Carrick Rangers FC) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Premiership

2. kolejka

  • 23.10 20:45  
    Crusaders FC Cliftonville FC -
  • 24.10 16:00  
    Glentoran FC Glenavon FC -
  • 24.10 16:00  
    Dungannon Swifts FC Warrenpoint Town FC -
  • 24.10 16:00  
    Carrick Rangers FC Larne FC -
  • 24.10 16:00  
    Portadown FC Coleraine FC -
  • 24.10 18:30  
    Ballymena United FC Linfield FC -

3. kolejka

  • 30.10 20:45  
    Linfield FC Crusaders FC -
  • 31.10 16:00  
    Larne FC Ballymena United FC -
  • 31.10 16:00  
    Warrenpoint Town FC Portadown FC -
  • 31.10 16:00  
    Glenavon FC Dungannon Swifts FC -
  • 31.10 16:00  
    Cliftonville FC Carrick Rangers FC -
  • 31.10 16:00  
    Coleraine FC Glentoran FC -

4. kolejka

  • 07.11 16:00  
    Ballymena United FC Crusaders FC -
  • 07.11 16:00  
    Portadown FC Linfield FC -
  • 07.11 16:00  
    Glentoran FC Larne FC -
  • 07.11 16:00  
    Glenavon FC Coleraine FC -
  • 07.11 16:00  
    Cliftonville FC Warrenpoint Town FC -
  • 07.11 16:00  
    Carrick Rangers FC Dungannon Swifts FC -

5. kolejka

  • przełożony  
    Linfield FC Glentoran FC -
  • 10.11 20:45  
    Dungannon Swifts FC Cliftonville FC -
  • 10.11 20:45  
    Carrick Rangers FC Portadown FC -
  • 10.11 20:45  
    Crusaders FC Coleraine FC -
  • 10.11 20:45  
    Ballymena United FC Glenavon FC -
  • 10.11 20:45  
    Warrenpoint Town FC Larne FC -

6. kolejka

  • 14.11 16:00  
    Cliftonville FC Ballymena United FC -
  • 14.11 16:00  
    Dungannon Swifts FC Portadown FC -
  • 14.11 16:00  
    Coleraine FC Linfield FC -
  • 14.11 16:00  
    Larne FC Crusaders FC -
  • 14.11 16:00  
    Glentoran FC Warrenpoint Town FC -
  • 14.11 16:00  
    Glenavon FC Carrick Rangers FC -

7. kolejka

  • 21.11 16:00  
    Linfield FC Glenavon FC -
  • 21.11 16:00  
    Crusaders FC Dungannon Swifts FC -
  • 21.11 16:00  
    Larne FC Cliftonville FC -
  • 21.11 16:00  
    Portadown FC Glentoran FC -
  • 21.11 16:00  
    Ballymena United FC Warrenpoint Town FC -
  • 21.11 16:00  
    Carrick Rangers FC Coleraine FC -

8. kolejka

  • 28.11 16:00  
    Glentoran FC Dungannon Swifts FC -
  • 28.11 16:00  
    Glenavon FC Crusaders FC -
  • 28.11 16:00  
    Warrenpoint Town FC Linfield FC -
  • 28.11 16:00  
    Ballymena United FC Carrick Rangers FC -
  • 28.11 16:00  
    Cliftonville FC Portadown FC -
  • 28.11 16:00  
    Coleraine FC Larne FC -

9. kolejka

  • 05.12 16:00  
    Portadown FC Ballymena United FC -
  • 05.12 16:00  
    Linfield FC Cliftonville FC -
  • 05.12 16:00  
    Larne FC Glenavon FC -
  • 05.12 16:00  
    Crusaders FC Glentoran FC -
  • 05.12 16:00  
    Dungannon Swifts FC Coleraine FC -
  • 05.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Warrenpoint Town FC -

10. kolejka

  • 12.12 16:00  
    Larne FC Linfield FC -
  • 12.12 16:00  
    Glentoran FC Carrick Rangers FC -
  • 12.12 16:00  
    Glenavon FC Cliftonville FC -
  • 12.12 16:00  
    Dungannon Swifts FC Ballymena United FC -
  • 12.12 16:00  
    Coleraine FC Warrenpoint Town FC -
  • 12.12 16:00  
    Crusaders FC Portadown FC -

11. kolejka

  • 19.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Crusaders FC -
  • 19.12 16:00  
    Portadown FC Larne FC -
  • 19.12 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glenavon FC -
  • 19.12 16:00  
    Cliftonville FC Coleraine FC -
  • 19.12 16:00  
    Linfield FC Dungannon Swifts FC -
  • 19.12 16:00  
    Ballymena United FC Glentoran FC -

12. kolejka

  • 26.12 16:00  
    Cliftonville FC Crusaders FC -
  • 26.12 16:00  
    Portadown FC Glenavon FC -
  • 26.12 16:00  
    Warrenpoint Town FC Dungannon Swifts FC -
  • 26.12 16:00  
    Linfield FC Glentoran FC -
  • 26.12 16:00  
    Ballymena United FC Coleraine FC -
  • 26.12 16:00  
    Carrick Rangers FC Larne FC -

13. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Crusaders FC Linfield FC -
  • 29.12 20:45  
    Coleraine FC Portadown FC -
  • 29.12 20:45  
    Glenavon FC Ballymena United FC -
  • 29.12 20:45  
    Glentoran FC Cliftonville FC -
  • 29.12 20:45  
    Larne FC Warrenpoint Town FC -
  • 29.12 20:45  
    Dungannon Swifts FC Carrick Rangers FC -

14. kolejka

  • 02.01 16:00  
    Coleraine FC Carrick Rangers FC -
  • 02.01 16:00  
    Crusaders FC Warrenpoint Town FC -
  • 02.01 16:00  
    Dungannon Swifts FC Cliftonville FC -
  • 02.01 16:00  
    Larne FC Ballymena United FC -
  • 02.01 16:00  
    Glentoran FC Portadown FC -
  • 02.01 16:00  
    Glenavon FC Linfield FC -

15. kolejka

  • 16.01 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glentoran FC -
  • 16.01 16:00  
    Ballymena United FC Crusaders FC -
  • 16.01 16:00  
    Carrick Rangers FC Glenavon FC -
  • 16.01 16:00  
    Linfield FC Coleraine FC -
  • 16.01 16:00  
    Cliftonville FC Larne FC -
  • 16.01 16:00  
    Portadown FC Dungannon Swifts FC -

16. kolejka

  • 23.01 16:00  
    Linfield FC Warrenpoint Town FC -
  • 23.01 16:00  
    Glenavon FC Glentoran FC -
  • 23.01 16:00  
    Crusaders FC Larne FC -
  • 23.01 16:00  
    Coleraine FC Dungannon Swifts FC -
  • 23.01 16:00  
    Carrick Rangers FC Portadown FC -
  • 23.01 16:00  
    Ballymena United FC Cliftonville FC -

17. kolejka

  • 26.01 20:45  
    Dungannon Swifts FC Glenavon FC -
  • 26.01 20:45  
    Glentoran FC Carrick Rangers FC -
  • 26.01 20:45  
    Larne FC Coleraine FC -
  • 26.01 20:45  
    Portadown FC Crusaders FC -
  • 26.01 20:45  
    Cliftonville FC Linfield FC -
  • 26.01 20:45  
    Warrenpoint Town FC Ballymena United FC -

18. kolejka

  • 30.01 16:00  
    Coleraine FC Crusaders FC -
  • 30.01 16:00  
    Carrick Rangers FC Ballymena United FC -
  • 30.01 16:00  
    Cliftonville FC Glenavon FC -
  • 30.01 16:00  
    Linfield FC Dungannon Swifts FC -
  • 30.01 16:00  
    Larne FC Glentoran FC -
  • 30.01 16:00  
    Portadown FC Warrenpoint Town FC -

19. kolejka

  • 02.02 20:45  
    Linfield FC Portadown FC -
  • 02.02 20:45  
    Coleraine FC Cliftonville FC -
  • 02.02 20:45  
    Warrenpoint Town FC Carrick Rangers FC -
  • 02.02 20:45  
    Crusaders FC Glentoran FC -
  • 02.02 20:45  
    Glenavon FC Larne FC -
  • 02.02 20:45  
    Ballymena United FC Dungannon Swifts FC -

20. kolejka

  • 09.02 20:45  
    Glenavon FC Coleraine FC -
  • 09.02 20:45  
    Cliftonville FC Warrenpoint Town FC -
  • 09.02 20:45  
    Dungannon Swifts FC Crusaders FC -
  • 09.02 20:45  
    Glentoran FC Ballymena United FC -
  • 09.02 20:45  
    Larne FC Portadown FC -
  • 09.02 20:45  
    Carrick Rangers FC Linfield FC -

21. kolejka

  • 13.02 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glenavon FC -
  • 13.02 16:00  
    Portadown FC Cliftonville FC -
  • 13.02 16:00  
    Larne FC Dungannon Swifts FC -
  • 13.02 16:00  
    Glentoran FC Coleraine FC -
  • 13.02 16:00  
    Crusaders FC Carrick Rangers FC -
  • 13.02 16:00  
    Ballymena United FC Linfield FC -

22. kolejka

  • 27.02 16:00  
    Portadown FC Ballymena United FC -
  • 27.02 16:00  
    Dungannon Swifts FC Glentoran FC -
  • 27.02 16:00  
    Linfield FC Larne FC -
  • 27.02 16:00  
    Crusaders FC Glenavon FC -
  • 27.02 16:00  
    Coleraine FC Warrenpoint Town FC -
  • 27.02 16:00  
    Carrick Rangers FC Cliftonville FC -

23. kolejka

  • 02.03 20:45  
    Larne FC Crusaders FC -
  • 02.03 20:45  
    Glentoran FC Linfield FC -
  • 02.03 20:45  
    Coleraine FC Portadown FC -
  • 02.03 20:45  
    Warrenpoint Town FC Dungannon Swifts FC -
  • 02.03 20:45  
    Glenavon FC Carrick Rangers FC -
  • 02.03 20:45  
    Cliftonville FC Ballymena United FC -

24. kolejka

  • 06.03 16:00  
    Portadown FC Glenavon FC -
  • 06.03 16:00  
    Linfield FC Cliftonville FC -
  • 06.03 16:00  
    Dungannon Swifts FC Coleraine FC -
  • 06.03 16:00  
    Carrick Rangers FC Glentoran FC -
  • 06.03 16:00  
    Crusaders FC Warrenpoint Town FC -
  • 06.03 16:00  
    Ballymena United FC Larne FC -

25. kolejka

  • 20.03 16:00  
    Dungannon Swifts FC Portadown FC -
  • 20.03 16:00  
    Larne FC Cliftonville FC -
  • 20.03 16:00  
    Glentoran FC Glenavon FC -
  • 20.03 16:00  
    Warrenpoint Town FC Ballymena United FC -
  • 20.03 16:00  
    Coleraine FC Carrick Rangers FC -
  • 20.03 16:00  
    Crusaders FC Linfield FC -

26. kolejka

  • 27.03 16:00  
    Glenavon FC Larne FC -
  • 27.03 16:00  
    Glentoran FC Crusaders FC -
  • 27.03 16:00  
    Portadown FC Linfield FC -
  • 27.03 16:00  
    Cliftonville FC Coleraine FC -
  • 27.03 16:00  
    Carrick Rangers FC Warrenpoint Town FC -
  • 27.03 16:00  
    Ballymena United FC Dungannon Swifts FC -

27. kolejka

  • 30.03 20:45  
    Linfield FC Warrenpoint Town FC -
  • 30.03 20:45  
    Dungannon Swifts FC Glenavon FC -
  • 30.03 20:45  
    Cliftonville FC Glentoran FC -
  • 30.03 20:45  
    Coleraine FC Larne FC -
  • 30.03 20:45  
    Ballymena United FC Carrick Rangers FC -
  • 30.03 20:45  
    Portadown FC Crusaders FC -

28. kolejka

  • 03.04 16:00  
    Warrenpoint Town FC Cliftonville FC -
  • 03.04 16:00  
    Larne FC Carrick Rangers FC -
  • 03.04 16:00  
    Glentoran FC Portadown FC -
  • 03.04 16:00  
    Dungannon Swifts FC Linfield FC -
  • 03.04 16:00  
    Crusaders FC Ballymena United FC -
  • 03.04 16:00  
    Coleraine FC Glenavon FC -

29. kolejka

  • 06.04 20:45  
    Carrick Rangers FC Crusaders FC -
  • 06.04 20:45  
    Ballymena United FC Glentoran FC -
  • 06.04 20:45  
    Linfield FC Coleraine FC -
  • 06.04 20:45  
    Glenavon FC Warrenpoint Town FC -
  • 06.04 20:45  
    Cliftonville FC Dungannon Swifts FC -
  • 06.04 20:45  
    Portadown FC Larne FC -

30. kolejka

  • 10.04 16:00  
    Portadown FC Carrick Rangers FC -
  • 10.04 16:00  
    Warrenpoint Town FC Coleraine FC -
  • 10.04 16:00  
    Larne FC Linfield FC -
  • 10.04 16:00  
    Glentoran FC Dungannon Swifts FC -
  • 10.04 16:00  
    Glenavon FC Ballymena United FC -
  • 10.04 16:00  
    Crusaders FC Cliftonville FC -

31. kolejka

  • 17.04 16:00  
    Warrenpoint Town FC Glentoran FC -
  • 17.04 16:00  
    Coleraine FC Crusaders FC -
  • 17.04 16:00  
    Ballymena United FC Portadown FC -
  • 17.04 16:00  
    Linfield FC Carrick Rangers FC -
  • 17.04 16:00  
    Dungannon Swifts FC Larne FC -
  • 17.04 16:00  
    Cliftonville FC Glenavon FC -

32. kolejka

  • 20.04 20:45  
    Carrick Rangers FC Dungannon Swifts FC -
  • 20.04 20:45  
    Portadown FC Cliftonville FC -
  • 20.04 20:45  
    Linfield FC Ballymena United FC -
  • 20.04 20:45  
    Crusaders FC Glenavon FC -
  • 20.04 20:45  
    Coleraine FC Glentoran FC -
  • 20.04 20:45  
    Larne FC Warrenpoint Town FC -

33. kolejka

  • 24.04 16:00  
    Glentoran FC Larne FC -
  • 24.04 16:00  
    Cliftonville FC Carrick Rangers FC -
  • 24.04 16:00  
    Dungannon Swifts FC Crusaders FC -
  • 24.04 16:00  
    Warrenpoint Town FC Portadown FC -
  • 24.04 16:00  
    Glenavon FC Linfield FC -
  • 24.04 16:00  
    Ballymena United FC Coleraine FC -